» »

The Batman (Robert Pattinson) (2021)

The Batman (Robert Pattinson) (2021)

Temo vidijo: vsi
««
16 / 17
»»

brett ::

Uspel pogledati v dveh etapah...
Pattison odigral ok, foto ok, scena tudi. Ti trije elementi si zame zaslužijo 9/10. Ostalo pa neka zlata sredina vseh Batman filmov: 6,5/10. Za pogledat, ampak kmalu odide iz spomina.

Kot otrok mi je bil zakon prvi Burtonov Batman z Jackom kot Jokerjem, drugi z Dannyevim Pingvinom mi je bil že preveč burtonovsko načičkan, potem pa itak le še navzdol, dokler ni prevzel vajeti Nolan. Njegova trilogija kot celota je zame 9,5/10 in še vedno najboljša zaključena celota nekega strip junaka!

gddr85 ::

men je nekak uspelo, da nisem zaspal vmes, tole se ne more primerjat z dark knight, 3h dolga roba s švoh scenarijem, mi ni jasno, od kod visoke ocene

oo7 ::

Sedaj je uradno napovedano nadaljevanje filma Batman.

'The Batman' Sequel Announced at CinemaCon
Director Matt Reeves and star Robert Pattinson will return

https://www.thewrap.com/the-batman-2-se...

oo7 ::

Režiser filma Batman Matt Reeves je v enem intervjuju rekel, da Joker, ki smo ga lahko videli v filmu Batman še ni tisti pravi Joker.
Tudi Bruce Wayne je komaj dve leti Batman.

meho7 ::

oo7 je izjavil:

Režiser filma Batman Matt Reeves je v enem intervjuju rekel, da Joker, ki smo ga lahko videli v filmu Batman še ni tisti pravi Joker.
Tudi Bruce Wayne je komaj dve leti Batman.

Komaj 2 leti sismis pa ze ima dober odnos z Gordonom?

opeter ::

oo7 je izjavil:

opeter je izjavil:

Končno sem uspel pogledati (trajalo je tri noči) ...


Si imel pa poštene pavze med filmom :)


Ja, spati je tudi treba vmes, a ne? :) Filme lahko gledam edino zvečer, tam po 21. uri. Več kot uro, morda uro pa pol pa le redko morem, ker se mi zaprejo oči ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

meho7 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Režiser filma Batman Matt Reeves je v enem intervjuju rekel, da Joker, ki smo ga lahko videli v filmu Batman še ni tisti pravi Joker.
Tudi Bruce Wayne je komaj dve leti Batman.

Komaj 2 leti sismis pa ze ima dober odnos z Gordonom?



Koliko časa pa bi moralo biti ?

meho7 ::

Poglej kako se odnos med Gordonom ter Batmanom razvije v Batman begins. V novem Batmanu mi deluje njun odnos kot da bi ovce skupaj pasla v preteklosti.

BT52 ::

Ma ja. Tole bi moglo bit pojasnjeno. Sploh vprašanje, če ima Gordon avtoriteto (Lt. Gordon), da lahko spusti "vigilanteja" (nvm kaj je sploh prava slovenska beseda), kar tako pred vsemi na prizorišče zločina. Razumel bi, če bi tole počela na "skrivaj" ponoči v lastni režiji.

Plus ma ajde, če bi se poznala že od otroštva ali neki. Vseeno za lase privlečeno in dejaski plot hole. Zaupanje celotnega policijskega oddelka je resnično preuranjena in naivna z strani piscev.

bambam20 ::

Batman dela policijo nesposobno.

oo7 ::

meho7 je izjavil:

Poglej kako se odnos med Gordonom ter Batmanom razvije v Batman begins. V novem Batmanu mi deluje njun odnos kot da bi ovce skupaj pasla v preteklosti.


To je zdaj odvisno od pisca zgodbe.

Kako je bilo v stripih pa ne vem. Ampak tudi tam je več piscev pa tudi tam je možno, da je drugačno.

oo7 ::

Wikipedija Jim Gordon (character) @ Wikipedia

Tudi v stripih vsaj dve različni zgodbi

Early characterizations
In the original pre-Crisis version of his history, Gordon is a police detective who initially resents the mysterious vigilante's interference in police business. He first appears in Detective Comics #27, in the very first Batman story, in which they both investigate the murder of a chemical industrialist. Although Batman fights on the side of justice, his methods and phenomenal track record for stopping crimes and capturing criminals embarrasses the police by comparison. Eventually, Batman meets up with Gordon and persuades the detective that they need each other's help. Gordon deputizes Batman, and thereafter the Dark Knight works with Gordon as an agent of the law.




Batman: Year One

Batman and Jim Gordon on the cover of Batman #407 (May 1987).
The post-Crisis version of the character was introduced in the 1987 storyline Batman: Year One, written by Frank Miller. In this version, James W. Gordon is transferred back to Gotham City after spending more than 15 years in Chicago. A man of integrity, Gordon finds that Batman is his only ally against the corrupt administration, which is in the pocket of mob boss Carmine Falcone. One of the most significant differences in this version is that Batman is never deputized and Gordon's relationship with him is kept out of the public eye whenever possible.

BT52 ::

Uporaba zunajega gradiva za razumevanje filma je hud greh. Film mora stat sam za sebe. Kaka dopolnila so dobrodošla ne smejo pa bit vodilo.

oo7 ::

BT52 je izjavil:

Uporaba zunajega gradiva za razumevanje filma je hud greh. Film mora stat sam za sebe. Kaka dopolnila so dobrodošla ne smejo pa bit vodilo.


Odvisno katero zgodbo uporabijo ampak ja ta Batman film je že režiser rekel, da bo kao nekaj novega.

Voss ::

brett je izjavil:

Uspel pogledati v dveh etapah...
Pattison odigral ok, foto ok, scena tudi. Ti trije elementi si zame zaslužijo 9/10. Ostalo pa neka zlata sredina vseh Batman filmov: 6,5/10. Za pogledat, ampak kmalu odide iz spomina.

Kot otrok mi je bil zakon prvi Burtonov Batman z Jackom kot Jokerjem, drugi z Dannyevim Pingvinom mi je bil že preveč burtonovsko načičkan, potem pa itak le še navzdol, dokler ni prevzel vajeti Nolan. Njegova trilogija kot celota je zame 9,5/10 in še vedno najboljša zaključena celota nekega strip junaka!


Sem želel napisati post po svoje, pa si ubesedil skoraj enako kot bi sam. Igralec je svoje dobro oddelal, film ok, čeprav ga tudi sam nisem pogledal v kosu and that's it. Pogledaš in pozabiš.

Par dni pozneje sem na HBO ujel Batman begins in ta Nolanova trilogija res nima konkurence. Tudi sama igralska zasedba je bila res TOP. Po mojem mnenju najboljša tako Batman kot Arthur.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Voss ()

LeXani ::

Tud meni ga je končno ratalo pogledat, v drugo ko sem prvic zaspal. Odigrano na nivoju, vzdušje tud tisto pravo temačno, za moj okus pa preveč dolgočasen tempo za noir.
Čas prve prijave 04.11.2005

oo7 ::

Honest Trailers | The Batman

Gregor P ::

Evo končno zbral moči in našel čas, da sem pogledal tega Batmana. Moja prva ocena je, da bi to bila odlična serija, je pa povprečen film. Pattinson je bil ok Batman in slabši Bruce. Ampak je pa ves čas manjkalo nekaj, da bi Batman lahko dejansko izstopal.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

oo7 ::

Gregor P je izjavil:

Evo končno zbral moči in našel čas, da sem pogledal tega Batmana. Moja prva ocena je, da bi to bila odlična serija, je pa povprečen film. Pattinson je bil ok Batman in slabši Bruce. Ampak je pa ves čas manjkalo nekaj, da bi Batman lahko dejansko izstopal.



Že film je bil kar razvlečen kaj bi bila šele TV serija :)

Gregor P ::

Ne vem, ves čas sem imel pridih serije po kakovosti gledanega.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

karafeka ::

Smo imeli že preveč CSI serij, ne rabimo še CSI Gotham.

oo7 ::

V enem intervjuju so vprašali Cristian Bale če bi se še kdaj vrnil v vlogi Batmana. Rekel je, da edino v primeru, da film režira Cristopher Nolan.

Ganon ::

Mokre sanje ljubiteljev Batmana. Nolanova trilogija je perfekcija, Bale pa eden največjih. Morda pa ...

Gregor P ::

Ne, je bilo dovolj tistega obdobja.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

yayo ::

dosti je bilo molzenja franšize, naj batman počiva kakih deset let. Mislim, tole je absurdno, Superman ni imel toliko iteracij. Naj pišejo nove like ali naj izkopljejo stripe, ki so že pozabljeni.

oo7 ::

Raje bi videl Batman 4 Nolan-Bale kot Batman 2 Reeves-Patison

BT52 ::

Pa sej Holiywood dela samo molzenje. Tam da bi enim najboljših editerjev in filmografom dali denar za vsaj dve nadaljevanji (če ne celo naredili, kot New Line media z Lotrjem zahtevali 3 dele vnaprej) Dune filmov pa ne....

oo7 ::

Jason Mamoa potrdil, da se bo Ben Affleck pojavil v filmu Aquaman 2 kot Batman.
Seveda je takoj potem stekla akcija na družabnih medijih kjer spet zahtevajo nov film Batman s Ben Aflleckom v glavni vlogi.

IL_DIAVOLO ::

Tale film pa bi se znal vriniti med najslabše batman ever. Morda celo najslabšo trilogijo, ce jo sploh docaka.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

meho7 ::

ahac ::

meho7 je izjavil:

Batgirl Movie Cancelled, Won't Be Released on HBO Max or Theatrically

100m down the drain :))


Down the drain?
Izgleda, da ne čisto...

... almost certainly take a tax write-down on both films, seen internally as the most financially sound way to recoup the costs (at least, on an accountant's ledger)
Why Warner Bros. Killed 'Batgirl': Inside the Decision Not to Release the DC Movie
https://variety.com/2022/film/news/batg...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

oo7 ::

Vsekakor dobra novica, da so skenslali ta film :)

oo7 ::

Umrl je Batman :'(



Zaradi raka je umrl 66 letni Kevin Conroy prvi glas Batmana.


Animirani filmi

1993 Batman: Mask of the Phantasm Bruce Wayne / Batman
1998 Batman & Mr. Freeze: SubZero
2000 Batman Beyond: Return of the Joker
2003 Batman: Mystery of the Batwoman
2008 Batman: Gotham Knight
2009 Superman/Batman: Public Enemies
2010 Superman/Batman: Apocalypse
2012 Justice League: Doom
2013 Justice League: The Flashpoint Paradox
2014 Batman: Assault on Arkham
2015 Batman vs. Robin
2016 Batman: The Killing Joke
2017 Batman and Harley Quinn
2019 Justice League vs. the Fatal Five



Tv serije

1992-95 Batman: The Animated Series
1997-99 The New Batman Adventures
1997-99 Superman: The Animated Series
1999-2001 Batman Beyond
2001-04 Justice League
2006 The Batman
2010 Batman: The Brave and the Bold
2014 DC Nation Shorts: Batman Beyond
2014 DC Nation Shorts: Batman: Strange Days
2016-18 Justice League Action
2018 Teen Titans Go!
2019 Batwoman


Video igre

1994 The Adventures of Batman & Robin
2001 Batman: Vengeance
2009 Batman: Arkham Asylum
2011 Batman: Arkham City
2013 Injustice: Gods Among Us
2015 Batman: Arkham Knight
2016 Batman: Arkham Underworld
2017 Injustice 2
2018 Lego DC Super-Villains
2022 MultiVersus



oo7 ::

Matt Reeves režiser je potrdil, da dela na nadaljevanju filma Batman se pravi Batman 2.

Tv serija Pingvin ( Collin Farell) pa bo povezala prvi in drugi Batman film.

Gregor P ::

Kje se najde denar, da gredo delati ta krš od Batmana naprej, za druge boljše stvari, pa nimajo denarja.;((

Ampak očitno to nekdo gleda?!?

Sam bi rajši videl nadaljevanje kakšnega Constantina, dokler igralec to še zmore.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

BaTeMaN ::

Gregor P je izjavil:

Kje se najde denar, da gredo delati ta krš od Batmana naprej, za druge boljše stvari, pa nimajo denarja.;((

Ampak očitno to nekdo gleda?!?

Sam bi rajši videl nadaljevanje kakšnega Constantina, dokler igralec to še zmore.


In Production
less then zero

Gregor P ::

To je pa super, ker točno to je rekel Keanu Reeves, da si želi posneti, a mu ne dajo.:)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

oo7 ::

Potrjena je triologija filmov Batman z Robertom Patisonom. Batman II pride v kino 3 oktobra 2025.

Batman film s Patisonom in Joker s Phoenoxom to so filmi, ki bodo v svojem svetu imenovano Elseworld kar pomeni, da ne bod del večje univerze kot je npr MCU ali DCEU.


Napovedan pa še en Batman film, ki pa bo spadal v nov DCU. Batman: The Brave and the Bold bo povedal zgodbo o Batmanu in njegovem sinu Damian Waynu. Tukaj bodo verjetno poiskali novega igralca za vlogo Batman.

Gregor P ::

Ne razumem. A je bil prvi film res tak hit?:8)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

BT52 ::

Čaki? 3 del je potrjen? Ne ni. Če je še 2 del komaj dobil zeleno luč. In sem po Gunnovi prezentaciji dobil očutek, da se bodo odločali za obrobne (Elseworlds) serije na podlagi uspeha. Kar pomeni od filma do filma. Kje je še 3 del.

Gregor P je izjavil:

Ne razumem. A je bil prvi film res tak hit?:8)


Ma srednja žalost. Zadnji sklepni del pa je za ignorirat. Heh. V primerjavi z pomijami od Disneyavega prešnjega leta je bilo logično, da bo dobro obiskan.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BT52 ()

oo7 ::

BT52 je izjavil:

Čaki? 3 del je potrjen? Ne ni. Če je še 2 del komaj dobil zeleno luč. In sem po Gunnovi prezentaciji dobil očutek, da se bodo odločali za obrobne (Elseworlds) serije na podlagi uspeha. Kar pomeni od filma do filma. Kje je še 3 del.

Gregor P je izjavil:

Ne razumem. A je bil prvi film res tak hit?:8)


Ma srednja žalost. Zadnji sklepni del pa je za ignorirat. Heh. V primerjavi z pomijami od Disneyavega prešnjega leta je bilo logično, da bo dobro obiskan.



Ja nekateri pišejo drugi del v triologiji pa sem napisal.

Matt Reeves’ The Batman Sequel Is Now Part 2 in a Trilogy
https://www.denofgeek.com/movies/matt-r...

oo7 ::

Colin Farrell je rekel, da bo imela njegova Pingvin serija 8 epizod. Pingvin TV serija naj bi se dogajala 1 teden po filmu Batman.

oo7 ::

Robert Patison naj bi se pojavil v TV seriji Pingvin katera bo povezovala prvi in drugi Batman film.

oo7 ::

Film Batman 2 naj bi začeli snemati novembra letos. Kar hitro bodo začeli snemati glede na to, da ima film izid šele oktobra 2025.

Gregor P ::

Pa kdo bo to sploh gledal? A je to res tako popularno med gledalci? A to v ZDA?8-O
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

oo7 ::

Colinu Farrellu se bo v TV seriji Pingvin pridružil Clancy Brown kateri bo zaigral vlogo Salvatore Maroni šefa Gothamske mafije.

oo7 ::

Amerika je izbrala svojega najljubšega Batmana.

Od leta 1943 je v vlogi Batmana zaigralo 10 igralcev.



Michael Keaton je zmagal v 23 državah.

Cristian Bale zmagal v 18 državah

Ben Affleck 7 držav

Robert Patison 2 državi

West, Kilmer, Cloney in ostali niso zmagali v nobeni državi.

meho7 ::

Ben Fafleck recency bias :))

bambam20 ::

Lepo videt, da je zmagal razum. V SLoveniji bi zmagal Bale. rofl. Ker smo malo posebni. V negativnem smislu.

Gregor P ::

Michael Keaton je bil izvrsten Batman.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).
««
16 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DCU (2025 - )

Oddelek: Sedem umetnosti
181379 (128) oo7
»

The Flash (2018)

Oddelek: Sedem umetnosti
406538 (430) ahac
»

The Justice League Part One & Part Two (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
16434848 (15041) meho7
»

The Batman Beyond - film

Oddelek: Sedem umetnosti
121893 (1263) oo7
»

Batman v. Superman: Dawn of Justice (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
18545781 (18285) opeter

Več podobnih tem