» »

Pomoč pri dostopu slo-tech za kolegico

Pomoč pri dostopu slo-tech za kolegico

Starodavni ::

Pozdravljeni,

se opravičujem, če nisem naredil topica v pravi sekciji, samo moja kolegica ima težave z dostopom do slo-techa od 17. marca 2016, ne ve zakaj je prišlo do teh težav.

Njeno uporabniško ime je Keth Selhan, poskusila je že vse in ji ne prime ponastavitev gesla. Njenega emaila ne bom javno tu napisal, bi pa bil pripravljen moderatorju ali adminu, ki skrbi za accounte preko zasbnega sporočila objaviti in nadaljna navodila.

Hvaležen bi bil za rešitev tega problema ali navodila.

Z lepimi pozdravi

Starodavni

Starodavni ::

A slo-tech nima nobenega moderatorja/admina, ki bi reševal te probleme? Ali kaj..

kolegica je že poslala mail na slo-tech mail za pomoč pa ji niso nič odgovorili. En velik nič...

Bom pa tudi povedal to, da lahko dostopa do slo-techa, le v account ne more loginati, niti ponastavitev gesla ji ne prime. Torej če je stvar pred 17 marcem lepo laufala, kaj je potem lahko vzrok da nenadoma ne more več uporabljati.

Težave z loginom na slo-tech so prisotne v vseh brskalnikih.

hvala za odgovore

Primoz ::

Če bi ta tvoja kolegica minimalno manj komplicirala in enostavno kliknila na ikono (g) pri prijavi, če že ni pri volji za uporabit povezave za aktivacijo računa, bi ji vse skupaj delalo že 14 dni nazaj, ko smo ji prvič odgovorili.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Starodavni ::

Hvala, samo vedite, da ni dobila odgovora :) zato tudi ni mogla uporabiti tega.

ji bom sporočil

Mare2 ::

Starodavni je izjavil:

Hvala, samo vedite, da ni dobila odgovora :) zato tudi ni mogla uporabiti tega.

ji bom sporočil


Včasih kak odgovor zaide v SPAM folder. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Keth Selhan ::

Glejte, vašega odgovora nisem dobila pred dvemi tedni, ker sem pregledala vso mail in spam sekcijo v Gmailu. Prijavila sem se pa že 2007 leta na vaš forum in od takrat je gladko delalo. Sedaj je prijelo z G gumbom, ker sem morala povezati Gmailov račun, da vi lahko vidite moje podatke. In samo da spomnim, kaj naj bi storila v primeru, če ne bi imela znanca na forumu, ki je bil zame pripravljen vprašati, ker vašega maila nisem dobila in torej ne bi vedela, kaj storiti. Hvala za prijaznost.

Zgodovina sprememb…

shadeX ::

kaj naj bi storila v primeru, če ne bi imela znanca na forumu,


Narediš nov račun?

Če ga odpirajo ljudje za trolanje, ni vrag da ti Primož nebi zameril če bi odprla nov račun in ga tud uporabljala. Saj jaz sem se tudi že registriral 2leti prej kot tukaj piše, ampak sem izgubil podatke za vpis. :(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Keth Selhan ::

In še, ko sem poskusila ponastaviti geslo, sem preko Gmaila kliknila link in dobila tole:



@ shadeX: Zakaj bi naredila nov račun, če imam že od prej dosti postov in sem želela obdržati svoje uporabniško ime?

Zgodovina sprememb…

Mare2 ::

shadeX dovoli punci, da ima zadnjo besedo. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telemach- D3GO (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5124706 (2888) zuz3k
»

Slotechov Alter Ego (Anketa) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11816462 (11781) SambaShare
»

Internet prekinja

Oddelek: Pomoč in nasveti
131835 (1714) mcknme
»

Windows live - MSN - Hotmail

Oddelek: Omrežja in internet
122807 (2696) jurre
»

geslo v gmailu

Oddelek: Pomoč in nasveti
3113286 (12554) tomaz-

Več podobnih tem