» »

Tesla 3

Tesla 3

Temo vidijo: vsi
««
95 / 178
»»

koyotee ::

WarpedGone je izjavil:



LIE
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Jakkob ::

PrimozR ::

WarpedGone je izjavil:

Nikakor ne kupujte teh nestestiranih smeti!

(tolk da bom js prej dobil svojo, hehe ...)

Gladly. Mam povsem dovolj automotive testiranja na šihtu, mi ni treba še v privat življenju. No, sem pa tja se že kaj stestira, ampak bolj v smislu zmogljivosti, ne v smislu validacije dizajna ;)

koyotee ::

Jakkob je izjavil:

https://streamable.com/c6hw2


Čimprej naroči svoj primerek, drugače utegneš čakati še par let da odpravijo vse napake.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Machete ::

Jaz si takih skrbi ne bi upal nakopati nad sabo. In to za krepkih 50+ tisoč evrov. Rad mirno spim in si ne organiziram nekega prevoza v naprej. Tele trojke pa nekako delujejo kot problem magnet. Da si sploh ne predstavljam vseh bilijon računalniških hroščkov v kodi ali opremi, ki kar čakajo da izbruhnejo. Definitivno za mojo povprečno življensko dobo lastništva okoli 8-10 let ni variante, da grem v tako tveganje, ker so mi še redni servisi odveč, ko nastopijo. Simulirajte ali kar realno uprizorite 100 ali več 500-takov odšteti na en kup za tak skupek komedije. Mene šele odštevanje vsote na kup doseže do srca. Pogovarjanje o nekih cenah prej niti ne 8-)
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Vazelin ::

Machete: že za te ki delajo avte 100 let pravijo, da se splača počakat ma facelift. Kaj šele teslo:D

Machete ::

Saj načeloma pozdravljam EV pot, ampak sem prereven, da bi se s tem zafrkaval zdaj in tu. *Predvsem pa nimam živcev za slabo narejene dobrine.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

PrimozR ::

Vazelin je izjavil:

Machete: že za te ki delajo avte 100 let pravijo, da se splača počakat ma facelift. Kaj šele teslo:D

Odvisno od firme pa odvisno od specifičnega facelifta. Občasno ravno facelift dobi povsem nove motorje. Taka je recimo F30 trojka, kjer so po faceliftu 2.0 dizli povsem novi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

PrimozR ::

Evo, ravno danes sem videl, da Weiss technik, en izmed proizvajalcev klimatskih komor in podobnih testnih sistemov, ponja prav namenske komore za testiranje Li-Ionskih sklopov z namenom zagotavljati varnost osebju, ki izvaja teste.

https://www.weiss-technik.com/en/produc...

WarpedGone ::



Spoiler: Model 3 Performance faster than C63 and BMW M3 on the track.

The test was at the Goldenport Track Beijing, which favors cornering ability and not high speed.

Track times:

Nissan GTR 1:15.23
Ferrari 488 GTB 1:16.31
Model 3 1:18.62
Mercedes C63 1:20.23
BMW M3 1:22.67
NIO ES8 1:25.72
BYD Tang 1:39.98

I believe that the Model 3 in China is much cheaper than BMW M3 and C63.

The reviewer is a professional driver and was all over the Model 3 throughout the video, praising it's driveability and throttle response, especially vs. the BMW M3 and Mercedes C63 which are it's main competitors. Only the GTR and 488 GTB were faster, however cost many times as much.

Note that the US Model 3 Performance can be made even faster with just changing the tires and fitting better brake pads which was not done in this review. I don't know if the Chinese Model 3 Performance is the same.

I don't know Chinese, I got some help from someone who is not a car enthusiast.


še več tukaj
Zbogom in hvala za vse ribe

Zgodovina sprememb…

neo5468 ::

Jakkob je izjavil:

https://streamable.com/c6hw2

To so baje fixal.

PrimozR ::

Zakaj pa ni postanih časov pospeševanj?

EDIT: preden se me požre, da sem biased (v bistvu sem, ampak vseeno): advertised čaz od 0 do 60 mph za Model 3 Performance je 3.5 sekunde, Electrek (diehard Tesla fanatiki) pa pravijo, da je en Youtuber dosegal 3.1 do 3.2 sekunde. Nismo GTR ima oglaševan čas do 60 mph 2,5 sekunde. Torej je tistle video po tej metriki pristranski. Poleg tega, da ga (vsaj večina tukaj) ne razumemo, kako naj ga jemljemo za kredibilnega, če pogrne že na prvi metriki pri primerjavi dveh strojev, ki testiranje te metrike omogočata brez vsakršnih sposobnosti za vožnjo (launch control v GTR-u pa avtomatski menjalnik pa to)? Kako naj se zaupa, da je bil katerikoli od teh avtov vožen na njihovem maksimumu?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

koyotee ::

WarpedGone je izjavil:



Spoiler: Model 3 Performance faster than C63 and BMW M3 on the track.

The test was at the Goldenport Track Beijing, which favors cornering ability and not high speed.

Track times:

Nissan GTR 1:15.23
Ferrari 488 GTB 1:16.31
Model 3 1:18.62
Mercedes C63 1:20.23
BMW M3 1:22.67
NIO ES8 1:25.72
BYD Tang 1:39.98

I believe that the Model 3 in China is much cheaper than BMW M3 and C63.

The reviewer is a professional driver and was all over the Model 3 throughout the video, praising it's driveability and throttle response, especially vs. the BMW M3 and Mercedes C63 which are it's main competitors. Only the GTR and 488 GTB were faster, however cost many times as much.

Note that the US Model 3 Performance can be made even faster with just changing the tires and fitting better brake pads which was not done in this review. I don't know if the Chinese Model 3 Performance is the same.

I don't know Chinese, I got some help from someone who is not a car enthusiast.


še več tukaj


Pa kaj, po parih krogih bo hitro na zadnjem mestu, ker bo pokurilo baterijo. In medtem, ko se bo polnil bodo ostali še vedno veselo krožili po pisti ;)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Utk ::

Lahko krožijo še cel dan pa ne bojo hitrejši od tesle.

bambam20 ::

Trololo... drag race so pa testiral na 100 metrov. Drag race se počne najmanj na 402 metra. Seveda tam polizdelek nima za burek.

codeMonkey ::

bambam20 je izjavil:

Trololo... drag race so pa testiral na 100 metrov. Drag race se počne najmanj na 402 metra. Seveda tam polizdelek nima za burek.


Pa tudi ve se katera steza je pravi test za pravi avto...

Zgodovina sprememb…

Truga ::

Tesla par minut laufa pri najvisji kapaciteti, potem pa se omeji na nizjo moc, da ne zgori baterija. Ni to nic takega, ampak za dirkat pa ni glih, no. Niti ni to omejeno na teslo, jasno, to je problem z baterijam.

Utk ::



Na 400 metrov je 2 desetinki počasneji od mclarna. Res najbolje da vse modele 3 takoj sprešajo, to ni za nikamur.

PrimozR ::

Truga je izjavil:

Tesla par minut laufa pri najvisji kapaciteti, potem pa se omeji na nizjo moc, da ne zgori baterija. Ni to nic takega, ampak za dirkat pa ni glih, no. Niti ni to omejeno na teslo, jasno, to je problem z baterijam.

Mah, prvi ferrariji z Launch controlom so pa kurili sklopke, itd. Itak je dirkanje izven dizajn parametrov za takšen avto (Model 3) pa v bistvu za vse cestne avte. 5x orenk zabremzaš v kateremkoli avtu, s katerim bi se bil normalen človek voziti v službo (če odšteješ porabo), pa bodo zakurjene. Npr.

MadMicka ::

Kakorkoli obračamo, ne moreš danes pri zdravi pameti dati za električni avto 50 do 70 k, potem se pa sekirati glede polnjenja in glede dometa. Bo še kar precej let, preden bo prodaja električnih avtomobilov prehitela ostale...

neo5468 ::

Sej range ni problem pri teslah. Problem je quality control in dobavljivost.

roCkY ::

Resen problem je servis. Timingi in visoke cene. In ni baypasov prek "sosedovega kozolca".

Narejenih je kolikor jih pač je. Novih modelov od nikoder. To je nekako tako kot da bi nekdo hotel golfa 8 zaradi nekih fičrov. Ga bo pač počakal. No edino ve se da golf 8 sigurno pride.

MrNighthawk ::

Utk je izjavil:



Na 400 metrov je 2 desetinki počasneji od mclarna. Res najbolje da vse modele 3 takoj sprešajo, to ni za nikamur.


Utk je izjavil:

Lahko krožijo še cel dan pa ne bojo hitrejši od tesle.


Drag race (za moje pojme) je naslabši in najbolj nesmiselen način dirkanja, takoj za driftanjem.

Če bi rad točno primerjavo kater je "boljši" potem naj naredijo dirko po Monzi, 70 krogov. Me zanima kakšen bo rezultat.

https://jalopnik.com/here-s-what-happen...

Ali pa odpeljat tri WRC dirke.

Pa še to ne bo real world primerjava. Naredi test Ljubljana do Barcelone po omejitvah. Me res zanima kater bo prvi ;)

roCkY ::

Njboljši je tisti, ki prej pride iz Osla do Trondheima in nazaj. Iz Lj do Munchna in nazaj. Ali iz Osla do Dubrovnika. Za slednje smo videli da je prastara Fiat pandica za pol šihta odnesla S...
Primerjat vozila izven vsakodnevne uporabe je brezsmiselno.

MrNighthawk ::

roCkY je izjavil:

Njboljši je tisti, ki prej pride iz Osla do Trondheima in nazaj. Iz Lj do Munchna in nazaj. Ali iz Osla do Dubrovnika. Za slednje smo videli da je prastara Fiat pandica za pol šihta odnesla S...
Primerjat vozila izven vsakodnevne uporabe je brezsmiselno.


Neee! Drag race! To je pomembno! ;) < - očitni sarkazem

Okapi ::

roCkY je izjavil:

Njboljši je tisti, ki prej pride iz Osla do Trondheima in nazaj. Iz Lj do Munchna in nazaj. Ali iz Osla do Dubrovnika. Za slednje smo videli da je prastara Fiat pandica za pol šihta odnesla S...
Primerjat vozila izven vsakodnevne uporabe je brezsmiselno.

Pariz-Dakar je edino pravo merilo. Vse ostalo je za pussyje.>:D

J.McLane ::

roCkY je izjavil:

Resen problem je servis. Timingi in visoke cene. In ni baypasov prek "sosedovega kozolca".

Narejenih je kolikor jih pač je. Novih modelov od nikoder. To je nekako tako kot da bi nekdo hotel golfa 8 zaradi nekih fičrov. Ga bo pač počakal. No edino ve se da golf 8 sigurno pride.


Tole glede servisov se zavedajo in lepo videit da delajo na tem:
"We see upgrading our service capacity and improving customer service as a top priority at the moment... Furthermore, we are changing our parts distribution approach to ensure that spare parts are available in a timely manner at all our service centers globally."
http://ir.tesla.com/static-files/0b9134...

Kdaj bo v Sloveniji, se že kaj ve? Glede na predvidene prodajne številke bi pa lahko bil enkrat do drugega leta, ali pač?
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

Utk ::

Če bi rad točno primerjavo kater je "boljši" potem naj naredijo dirko po Monzi, 70 krogov. Me zanima kakšen bo rezultat.

Kaj je tvoj cilj? Resno, kaj je tvoj cilj? 70 krogov po Monzi zdržijo samo profesionalni vozniki, še to ne vsi. Če hočeš užitke, je za navadnega smrtnika dovolj 10-20, morda 30 minut na sejo, potem postane to že bolj napor in muka. In ta v tem času je tesla najhitrejša.
Če je pa tvoj cilj čim hitreje prit do Trondheima, se pa tudi ne boš vozil na polno, ampak kolk tolk po predpisih, predvsem pa z letalom.

MrNighthawk ::

Utk je izjavil:

Če bi rad točno primerjavo kater je "boljši" potem naj naredijo dirko po Monzi, 70 krogov. Me zanima kakšen bo rezultat.

Kaj je tvoj cilj? Resno, kaj je tvoj cilj? 70 krogov po Monzi zdržijo samo profesionalni vozniki, še to ne vsi. Če hočeš užitke, je za navadnega smrtnika dovolj 10-20, morda 30 minut na sejo, potem postane to že bolj napor in muka. In ta v tem času je tesla najhitrejša.
Če je pa tvoj cilj čim hitreje prit do Trondheima, se pa tudi ne boš vozil na polno, ampak kolk tolk po predpisih, predvsem pa z letalom.


A drag race je pa užitek za vozit?? :)) ti pa maš standarde in res ne vem zakaj bi imel avto za 50k za 30 minut vožnje, pojdi rajši na kolo.
30 minut se lahko z užitkom pelješ tudi v i3.

In če verjameš ali ne, do Benetk peljem brez problemov ;)

Pojdi z avtom 550km po predpisih, me zanima kdo bo prej na cilju.

WarpedGone ::

Kdaj bo v Sloveniji, se že kaj ve? Glede na predvidene prodajne številke bi pa lahko bil enkrat do drugega leta, ali pač?

No word ... trenutno odpirajo predstavništvo na Češkem in Poljskem.
Zbogom in hvala za vse ribe

Utk ::

MrNighthawk je izjavil:

Utk je izjavil:

Če bi rad točno primerjavo kater je "boljši" potem naj naredijo dirko po Monzi, 70 krogov. Me zanima kakšen bo rezultat.

Kaj je tvoj cilj? Resno, kaj je tvoj cilj? 70 krogov po Monzi zdržijo samo profesionalni vozniki, še to ne vsi. Če hočeš užitke, je za navadnega smrtnika dovolj 10-20, morda 30 minut na sejo, potem postane to že bolj napor in muka. In ta v tem času je tesla najhitrejša.
Če je pa tvoj cilj čim hitreje prit do Trondheima, se pa tudi ne boš vozil na polno, ampak kolk tolk po predpisih, predvsem pa z letalom.


A drag race je pa užitek za vozit?? :)) ti pa maš standarde in res ne vem zakaj bi imel avto za 50k za 30 minut vožnje, pojdi rajši na kolo.
30 minut se lahko z užitkom pelješ tudi v i3.

In če verjameš ali ne, do Benetk peljem brez problemov ;)

Pojdi z avtom 550km po predpisih, me zanima kdo bo prej na cilju.

Primerek za v izložbo slo-tech inteligenzze.

MrNighthawk ::

Utk je izjavil:

MrNighthawk je izjavil:

Utk je izjavil:

Če bi rad točno primerjavo kater je "boljši" potem naj naredijo dirko po Monzi, 70 krogov. Me zanima kakšen bo rezultat.

Kaj je tvoj cilj? Resno, kaj je tvoj cilj? 70 krogov po Monzi zdržijo samo profesionalni vozniki, še to ne vsi. Če hočeš užitke, je za navadnega smrtnika dovolj 10-20, morda 30 minut na sejo, potem postane to že bolj napor in muka. In ta v tem času je tesla najhitrejša.
Če je pa tvoj cilj čim hitreje prit do Trondheima, se pa tudi ne boš vozil na polno, ampak kolk tolk po predpisih, predvsem pa z letalom.


A drag race je pa užitek za vozit?? :)) ti pa maš standarde in res ne vem zakaj bi imel avto za 50k za 30 minut vožnje, pojdi rajši na kolo.
30 minut se lahko z užitkom pelješ tudi v i3.

In če verjameš ali ne, do Benetk peljem brez problemov ;)

Pojdi z avtom 550km po predpisih, me zanima kdo bo prej na cilju.

Primerek za v izložbo slo-tech inteligenzze.


Narobe si se citiral.

p.s. to nisi ravno argumentiral ampak samo trolal

Zgodovina sprememb…

Utk ::

Troll si ti, ki primerjaš dirkanje po Monzi s tvojo turistično vožnjo v Benetke. Druga možnost je, da si enostavno bedak.

MrNighthawk ::

Utk je izjavil:

Troll si ti, ki primerjaš dirkanje po Monzi s tvojo turistično vožnjo v Benetke. Druga možnost je, da si enostavno bedak.


Pa ti še brat ne znaš in temu primerno je tvoje izražanje. S tabo kej inteligentnega govorit je misija nemogoče.

Nikjer nisem nič primerjal.

Napisal sem, da drag race nikakor ni resnični pokazatelj realne uporabe kateregakoli avta in da je bolj primerna dirka na Monzi.
Za realno primerjavo je vsekakor 500 metrov dirkanja premalo. Samo bedak bo pa rekel, da je to pokazatelj realne uporabe.

In ja, najbolj realni pokazatelj je "turistična vožnja" kakšnih 600+ kilometrov. Žal ne moreš povsod z avijonom.

BigWhale ::

Teli pospeski so super za takrat, ko se mi mudi v sluzbo.

MrNighthawk ::

BigWhale je izjavil:

Teli pospeski so super za takrat, ko se mi mudi v sluzbo.


Do prvega semaforja.

Magic1 ::

Če hodiš v službo pred šesto, ali po deveti...
Magic

WarpedGone ::

Če kdo ne razume koncepta 'Kislo grozdje' je tuki lepa demonstracija.
Tudi termin 'Sore losers' je lepo zastopan.

1. Najprej to očitajo, da nisi sposoben X.
2. Ko dokažeš da si, X itak ni pomemben in ne šteje nič.
3. Ponovi točko 1 z novo vrednostjo X.


Medtem pa langolirji prihajajo vse bliže...
Zbogom in hvala za vse ribe

Utk ::

MrNighthawk je izjavil:

Utk je izjavil:

Troll si ti, ki primerjaš dirkanje po Monzi s tvojo turistično vožnjo v Benetke. Druga možnost je, da si enostavno bedak.


Pa ti še brat ne znaš in temu primerno je tvoje izražanje. S tabo kej inteligentnega govorit je misija nemogoče.

Nikjer nisem nič primerjal.

Napisal sem, da drag race nikakor ni resnični pokazatelj realne uporabe kateregakoli avta in da je bolj primerna dirka na Monzi.
Za realno primerjavo je vsekakor 500 metrov dirkanja premalo. Samo bedak bo pa rekel, da je to pokazatelj realne uporabe.

In ja, najbolj realni pokazatelj je "turistična vožnja" kakšnih 600+ kilometrov. Žal ne moreš povsod z avijonom.

Napisal si, da je drag race brez veze, in da je treba naredit 70 krogov po Monzi, kar je za navadnega smrtnika nemogoče. Ko sem ti napisal, da je to brez veze, si rekel, da je važna vožnja do Benetk, kar je spet čisto nekaj drugega in nima nobene veze z dirkanjem. Inteligenten človek se izraža tako, da ga sogovornik lahko razume, zgleda da se še zmeraj prelepo izražam zate. Nikjer nisem napisal, da je 400m pokazatelj česarkoli, samo odgovoril sem drugemu trolu, ki je rekel, naj gre m3 na 400 metrov dirkat. Pa je šel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Gregor P ::

BigWhale je izjavil:

Teli pospeski so super za takrat, ko se mi mudi v sluzbo.
V bistvu ne, ker v resnic ne smeš na zeleno koj štartat, ker nikoli ne veš, kdo ti bi priletel čez rdečo (najmanj 2x mi je varen štart na semaforju že rešil življenje). Pa tudi pri drugih manevrih ti uspe le, če se ostali vozijo po predpisih in počasi, takoj ko se en obnaša malo drugače, je že kandidat, da se zaletiš v njega, ker si odreagiral prehitro (s pomočjo pospeškov).
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

WarpedGone ::

Točno odgovori, ki jih BW ne mara met napisane v mojem postu in briše z "mal več vsebine". Tole zgoraj ima seveda dovolj vsebine da ostane...

Prva ladja bi morala že prispet a je zaradi nevihte zamujena za cca 3 dni.
- prva ladja Glovis Captain, ETA 5.2.2019, 8:00 v Zebrugge
- druga ladja Glovis Cosmos, ETA 9.2.2019 v Zebrugge
- tretja ladja Grand Aurora, ETA 15.2.2019 v Zebrugge
- četrta ladja CSCC Europe štartala včeraj zvečer, ETA 9.2.2019 Panama, nato naprej proti Zebrugee

Na poti je tudi Glovis Syphony, cilj Kitajska.
Na vsaki ladji je nekaj tisoč kosov Modela 3. pogodba pravi 3000 vozil tedensko.

To je tisti avto, ki ga nikol ne bo, ker bojo prej bankrotiral, ker ga noben noče, ker je zanič, ker je predrag, ker je XY... skratka Imposibru.

Sedaj bo prvi odgovore "nihče ni trdil, da jih ne bo"...
Al bo zbrisano z "mal več vsebine"?
Zbogom in hvala za vse ribe

Gregor P ::

Sam tudi nisem razumel smisla tistega videa?:8)

WarpedGone je izjavil:

Prva ladja bi morala že prispet a je zaradi nevihte zamujena za cca 3 dni.
-...
Na poti je tudi Glovis Syphony, cilj Kitajska.
Na vsaki ladji je nekaj tisoč kosov Modela 3. pogodba pravi 3000 vozil tedensko.
To je tisti avto, ki ga nikol ne bo, ker bojo prej bankrotiral, ker ga noben noče, ker je zanič, ker je predrag, ker je XY... skratka Imposibru.
Sedaj bo prvi odgovore "nihče ni trdil, da jih ne bo"...
Al bo zbrisano z "mal več vsebine"?
... v bistvu, če smo tehnično korektni, jih še vedno ni ... vsaj še tri dni ne >:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

MrNighthawk ::

WarpedGone je izjavil:

Točno odgovori, ki jih BW ne mara met napisane v mojem postu in briše z "mal več vsebine". Tole zgoraj ima seveda dovolj vsebine da ostane...

Prva ladja bi morala že prispet a je zaradi nevihte zamujena za cca 3 dni.
- prva ladja Glovis Captain, ETA 5.2.2019, 8:00 v Zebrugge
- druga ladja Glovis Cosmos, ETA 9.2.2019 v Zebrugge
- tretja ladja Grand Aurora, ETA 15.2.2019 v Zebrugge
- četrta ladja CSCC Europe štartala včeraj zvečer, ETA 9.2.2019 Panama, nato naprej proti Zebrugee


Kolikor se jaz spomnim si trdil, da boš dobil Teslo do konca decembra 2018. In, ko smo ti dokazali, da si to res rekel, nisi imel nobenga izgovora zakaj je ni :P

Im vsaj jaz nisem rekel, da jih ne bo v EU pa, da so slabi. Ampak, da nekateri niste objektivni in ne znate objektivno komentirat.

WarpedGone ::

... v bistvu, če smo tehnično korektni, jih še vedno ni ... vsaj še tri dni ne


Js sm seveda sedel v škatli iz kartona.

Kolikor se jaz spomnim

Švoh se spomneš.

nisi imel nobenga izgovora zakaj je ni

Pa še lažeš zraven.

Ampak, da nekateri niste objektivni in ne znate objektivno komentirat.

Prvi korak naprej narediš, ko sprevidiš, da objektivnosti ni. Kdaj ga boš zmogel?
Zbogom in hvala za vse ribe

PrimoZ_ ::

Takoj ko bo tvoja tesla sama vozila naokoli in ti služila denar >:D

PrimozR ::

Če objektivnosti ni, potem Tesla ni najboljši avto na svetu niti najboljši avto v kategoriji in nikoli ne bo. Simpl.

MrNighthawk ::

WarpedGone je izjavil:

... v bistvu, če smo tehnično korektni, jih še vedno ni ... vsaj še tri dni ne


Js sm seveda sedel v škatli iz kartona.

Kolikor se jaz spomnim

Švoh se spomneš.

nisi imel nobenga izgovora zakaj je ni

Pa še lažeš zraven.

Ampak, da nekateri niste objektivni in ne znate objektivno komentirat.

Prvi korak naprej narediš, ko sprevidiš, da objektivnosti ni. Kdaj ga boš zmogel?


:))

https://slo-tech.com/forum/t670459/p560...

zmer zabavno :))

Nikec3 ::

Evo, en iskren "izliv": Tesla je v bistvu precej kul, ampak ko človek bere poste od W1 si težko pomaga, da jim nebi želel bankrota.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

MrNighthawk ::

Nikec3 je izjavil:

Evo, en iskren "izliv": Tesla je v bistvu precej kul, ampak ko človek bere poste od W1 si težko pomaga, da jim nebi želel bankrota.


Mislim, da noben ne trdi, da je slab. Ampak nekateri se zavedamo, da ima (kakšne konkretne) pomanjkljivosti.

WarpedGone ::

Evo, en iskren "izliv": Tesla je v bistvu precej kul, ampak ko človek bere poste od W1 si težko pomaga, da jim nebi želel bankrota.


Jp, js pred cca enim letom:
Še bolj me boste sovražili.


Razumem, jeza je normalen odziv, ko se kaže si bluzil, in se realnost noče strinjat s tabo.

Mislim, da noben ne trdi, da je slab.

Zlata ribica / glava v riti / sonce je črno

Ampak nekateri se zavedamo, da ima (kakšne konkretne) pomanjkljivosti.

No shit, sherlock.
Pri cca 8ih letih povprečno inteligenten froc pričlenja dojemat, da idealnih zadev ni.
Zbogom in hvala za vse ribe
««
95 / 178
»»