» »

Status po 26.letu

Status po 26.letu

Ludvik25 ::

Oktobra potrebujem status za delo prek servisa, na pogodbo me delodajalec zagotovo ne bo vzel.Ker bom dopolnil 26.let se ne morem več vpisati v SŠ kot izredni dijak.Je sploh možen vpis na SŠ kot redni dijak in kje?Diplomiral sem že,vpise na magistrski študij sm pa tut že pokoristil.

Invictus ::

Najdi drugo službo ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Ludvik25 ::

Na žalost je realnost drugačna kot si predstavljaš.

Blinder ::

Realnost je da se vpisi na zavod in upaj da dobis kako sluzbo z subvencijo za mlade.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Invictus ::

Vlečenje statusa ti ne bo pomagalo do neke resne službe.

Začni iskati službo, primerno svoji diplomi ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Ludvik25 ::

Poslal sem že ogromno prošenj,nobenega odgovora,kaj šele vabila na razgovor ali pa celo službe. Z vezami gre,drugače ne.

Smurf ::

Ludvik25 je izjavil:

Poslal sem že ogromno prošenj,nobenega odgovora,kaj šele vabila na razgovor ali pa celo službe. Z vezami gre,drugače ne.

S sposobnostjo gre se lazje.

Ludvik25 ::

Prosim,da moralizirate svojim otrokom in ne meni.Namen teme je bil dobiti informacije v zvezi z vpisom - če ne veste nič pametnega o tem se vam s tem vprašanjem ni potrebno ukvarjati.

Invictus ::

Če ne napišeš kaj delaš, in kaj si doštudiral, potem boš res dobil samo butaste nasvete ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Ludvik25 ::

Kaj delam in kaj sem doštudiral nima nobene veze z vpisom. To kar rabite vedeti je, da potrebujem status :)

Invictus ::

Mi ti pa ne bomo povedali, ker tako goljufaš državo.

Sicer pa delodajalec ni zdaj nič manj obdavčen preko študenta. Prihranki so zanemarljivi.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

k--p ::

Zakaj pa preko avtorske pogodbe delodajalec noče sodelovati? In se dogovorita za tvoje plačilo tako, da je strošek zanj isti kot prej?

Mislim, da je jasno da 26 let + srednja šola ne bo šlo REDNO.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: k--p ()

D3m ::

Ludvik25 je izjavil:

Oktobra potrebujem status za delo prek servisa, na pogodbo me delodajalec zagotovo ne bo vzel.Ker bom dopolnil 26.let se ne morem več vpisati v SŠ kot izredni dijak.Je sploh možen vpis na SŠ kot redni dijak in kje?Diplomiral sem že,vpise na magistrski študij sm pa tut že pokoristil.


Je to dokončno ali samo tvoje sumničavost.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

fosil ::

V takih primerih so sedaj "popularni" s.p.-ji.
Tako je!

shotalick ::

Ludvik25 je izjavil:

Oktobra potrebujem status za delo prek servisa, na pogodbo me delodajalec zagotovo ne bo vzel.Ker bom dopolnil 26.let se ne morem več vpisati v SŠ kot izredni dijak.Je sploh možen vpis na SŠ kot redni dijak in kje?Diplomiral sem že,vpise na magistrski študij sm pa tut že pokoristil.


Imam občutek, da nisi omenil delodajalcu zaposlitve? Se motim? Tako kot je nekdo pred mano rekel, stroški, ki jih delodajalec odvaja za zaposlenega, se ne razlikujejo tako ogromno, kot stroški, ki jih odvaja za študenta.

Ne vem kako je s temi "kvazi statusi", ki si jih lahko kupil. Vem, da v NM so še lani prodajali status dijaka, po cca. 250€. Šola ti je izdala potrdilo o šolanju, to je to. Vpisan si bil na nek program pa je stvar rešena.

Pozanimaj se na ŠCNM in pokliči v referat, mislim, da ti znajo pomagati (IZOBRAŽEVANJE ODRASLIH - tako nekako reci). Upam, da ti uspe. Če ne pa izkoristi diplomo in znanje, ki ti ga je dala fakulteta, predvsem pa išči službo (zaposlitev). Prijavi se na zavod (imo).

[D]emon ::

Menjaj delodajalca. S preseravanjem s statusom sam sebi v skledo serjes.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

AndrejS ::

Malo se vprašaj koliko imaš sedaj delovne dobe

D3m ::

Ali se šteje delovna doba, ko si študent oz. delaš preko študentskega servisa?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Ludvik25 ::

Splošne informacije že vse vem. SŠ ne pride v poštev razen,če se vpišem kot redni dijak kar pa pomoje sploh ni možno? Sprašujem,če kdo ve,če je ta opcija sploh izvedljiva. Tisti,ki so vpisani na SŠ samo za status so vsi izredni dijaki kar nima veze, če si pod 26 let.

D3m je izjavil:

Ali se šteje delovna doba, ko si študent oz. delaš preko študentskega servisa?


Naj bi se.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ludvik25 ()

shotalick ::

Ja potem pa ne vem, če imaš kakšno opcijo za status. Diplomiral si, praviš, da vpise si že porabil? Enostavno prosi delodajalca naj te zaposli oz. zavod. Na črno pa mnde ne boš delal...

D3m ::

A je delodajalca sploh vprašal?
|HP EliteBook|R5 6650U|

p1nky ::

Ne vem, ali je še enako, včasih se je po 26. letu dalo delati preko študenta, ampak si ogromno denarja moral plačati državi, tako da se ni splačalo.

Piši prošnje, malo si na netu poglej, kaj je pri prošnjah pomembno, mogoče prošnje ne napišeš dobro. Pa tudi je odvisno, kam pošiljaš prošnje, in kje iščeš službe, samo na zavodu je polom, polovica že oddanih in katastrofalna izbira. Išči še po drugih portalih, po netu (če še ne)... in kot so ti že povedali, statusa ne boš mogel vleči. Je pa res težko po 26. letu dobiti prvo službo, ampak se da... boš že našel, še vsi smo na koncu.

In ja, najprej vprašaj svojega trenutnega delodajalca, če bi te redno zaposlil. Če obstajajo subvencije, mu lahko omeniš še to...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: p1nky ()

Dejan99 ::

Naj te delodajalec zaposli. Strošek delodajalca za delo preko študentskega servisa je 1670 eur (1000 neto), preko redne zaposlitve pa 1740 eur (1000 neto). Je pa res, da ti mora v drugem primeru plačati še prevoz in malico.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dejan99 ()

shadeX ::

Invictus je izjavil:

Mi ti pa ne bomo povedali, ker tako goljufaš državo.


Zakaj bi goljufal državo? Če za status plača, ga lahko vleče še 50 let. Sicer pa ne vem kako je s statusom, če si že diplomiral.

BCSman ::

Kaj pa vpis izredno v višjo šolo? Neka horikulturna med prvimi zadetki na guglu sem opazil ceno 1200 na letnik. Pa na račun bonov maš že 500 eur prihranjenih. Bi bla to ena od opcij?

buttplugs ::

Izredno se lahko vpises tudi na ss po 26. letu.

BCSman ::

Študentsko delo ni možno pri izrednih dijakih, ki so dopolnili 26.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vpis na srednjo šolo za status (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Šola
426198236 (37053) Filip8
»

status študenta

Oddelek: Šola
336109 (3554) MadMen
»

Kako do statusa študenta ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13838305 (21910) BCSman
»

26 leto starosti in opcije

Oddelek: Šola
187059 (4884) SaXsIm
»

Vpisnine na Višjih šolah

Oddelek: Šola
255923 (3825) šernk

Več podobnih tem