» »

Grand Theft Auto VI

Grand Theft Auto VI

««
10 / 10
»
»»

ahac ::

mtosev je izjavil:

Zasluženo kazen je dobil.

Zasluženo?
Če nekoga ubiješ ne greš sedet do konca lajfa.
Za en leak overhyped špila pa? Bolano.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

mtosev ::

Nisem ljubitelj hackerjev, ki delajo škodo. Rabil je v naprej premisliti kakšna je lahko kazen.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

OutOfTheBox ::

ahac je izjavil:


Za en leak overhyped špila pa? Bolano.


Verjetno bi delal škodo tudi drugje, dvomim da se je ravno Rockstarju tako zameril. Se pa ne strinjam s tako kaznijo.

Polda ::

mtosev je izjavil:

Zasluženo kazen je dobil.


Zasluženo tako kot tile ? https://www.theblaze.com/news/german-ju...

mtosev ::

Tile so premilo kazen dobili. Če se mene vpraša.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Horas ::

ahac je izjavil:

mtosev je izjavil:

Zasluženo kazen je dobil.

Zasluženo?
Če nekoga ubiješ ne greš sedet do konca lajfa.
Za en leak overhyped špila pa? Bolano.


kolikor berem je rzalog ta da je nevarn v smislu, ker je avtist in s tem se ga zlahkoto zmanipulira, torej da se ga uporabi za napad recimo na javne infrastrukture. bolnice, železnice itd...
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Pinturicchio ::

Horas je izjavil:

ahac je izjavil:

mtosev je izjavil:

Zasluženo kazen je dobil.

Zasluženo?
Če nekoga ubiješ ne greš sedet do konca lajfa.
Za en leak overhyped špila pa? Bolano.


kolikor berem je rzalog ta da je nevarn v smislu, ker je avtist in s tem se ga zlahkoto zmanipulira, torej da se ga uporabi za napad recimo na javne infrastrukture. bolnice, železnice itd...

Pa normalno, sej ga niso doživljenjsko zaprli samo zato, ker je leakal posnetek GTA6.

BorutO ::

Kera kul zadevica .. imam hudo mrcino od računalnika ... ampak monitor je pa še vedno 15 let star. :))

Zdaj enkrart si grem en monitor kupit, ker brezveze imeti tako mrcino, ko pa je slika oz. grafika skoraj ista kot prej, ko sem igral na "zanič" grafični.

En 4k monitor bom vzel, ker sem videl, da je 8k brezveze vzeti, ker itak ni iger še na 8k in niti ni neke velike razlike v sliki.

Sem cel vesel šel igrat GTA V na najvišjo kakovost, a slika pa na koncu skoraj ista ...

oo7 ::

Take-Two earnings guidance 'means no GTA 6 before April 2025', analysts say

https://www.videogameschronicle.com/new...

oo7 ::

Tole bi pa igral :)):))

GTA 6 TRAILER (BALKAN EDITION)

oo7 ::

GTA 6 Developers Criticise Rockstar's 'Reckless' Decision to Force Staff Back to the Office

https://www.ign.com/articles/gta-6-deve...


GTA 6 in Final Stages of Development.

LeQuack ::

A jim bo kdo res dal denar potem ko je podjetje pokazalo svoj grdi obraz?
Quack !

DejchSLO ::

oo7 je izjavil:

Tole bi pa igral :)):))

GTA 6 TRAILER (BALKAN EDITION)


haha awesome!

Skyman ::

oo7 je izjavil:

Tole bi pa igral :)):))

GTA 6 TRAILER (BALKAN EDITION)


Se prej pa ps4 prodat pa ps5 min kupit:))

oo7 ::

Rockstar Games Job Listing May Help Narrow Down GTA 6 Release Window

A newly emerged job listing from Rockstar may have helped narrow down the Grand Theft Auto 6 release window, suggesting that the highly anticipated game could hit the market as early as Q2 2025. But even if Rockstar is indeed targeting that time frame, Grand Theft Auto 6 still has a chance to slip into the second half of 2025.

https://gamerant.com/gta-6-release-wind...


No ja jaz bom igral enkrat 2027 na PCju :P

oo7 ::

According to Renowned Analyst, Lots Depends on GTA 6. ,,There's Probably Never Been a More Important Thing to Ever Release in the Industry" :|

https://www.gamepressure.com/newsroom/a...

DejchSLO ::

Kot da to ni za vsakega GTA k je oštevilčen od 3ke naprej.

oo7 ::

Leaker kateri je napovedal točen datum za trailer za GTA VI sedaj pravi, da naj bi GTA VI izšel februarja 2025.

BorutO ::

Me nič ne gane kdaj izide, ker itak bo treba potem čakati še vsaj 2 leti kasneje.

oo7 ::

BorutO je izjavil:

Me nič ne gane kdaj izide, ker itak bo treba potem čakati še vsaj 2 leti kasneje.


Ja 2028 bomo igrali :|

Grand Theft Auto VI Reportedly Falling Behind its Early 2025 Target, Slip to 2026 Possible

BorutO ::

Pa kaj. Saj se zavedajo pri rocstarsu, da je največ denarja jim padlo na račun ravno od pcjašev, ki je veliko več igralcev. Ok, pustimo hekerje, ker niso sposobni jih blokirati ali odstraniti iz igre, če tudi sem si s hekanjem naredil skoraj 30mrd dolarjev, od tega sem jih spiškal že okoli polovico ..

Malo me jezijo ti hekerji, ker se izživljajo nad igralci in mapo. Je res tako težko si nakrasti denar in dati mir? Pridejo in buzerirajo vse igralce ali pa na cesto postavijo predmete, ki blokirajo promet in potem moreš dobesedno iti iz online igre, da se to sranje odstrani ...
Mislim, da bodo pri 6. mogli malo boljšo varnost izumiti, ker to, kako hekajo na easy, je prav smešno. Par mesecev sem na enem serverju igral 4 ure po dveh letih ... cele štiri ure je en heker se izživljal nad tistimi, ki so ga klali ... Sistem ga ni blokiral in nič, tudi, če sem sam podal prijavo, da heka. Brezveze. Ni čudno, da se jim ne mudi s 6. na pcju.

Gagatronix ::

Boli me cosak ker itak ne igram online. Zakaj bi se ukvarjal z debili in hekerji ce se mi ni treba ?
««
10 / 10
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Red Dead Redemption 3

Oddelek: Igre
423881 (876) DejchSLO
»

Grand Theft Auto V (strani: 1 2 3 445 46 47 48 )

Oddelek: Igre
2390443851 (10467) Kayzon
»

Red Dead Redemption (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9820750 (2144) meho7

Grand Theft Auto 6

Oddelek: Igre
61905 (1594) ahac

Več podobnih tem