» »

Netflix na Raspberry Pi

Netflix na Raspberry Pi

LenartB ::

Zanima me, če je komu na forumu že uspelo spraviti netflix stremanje na rpi?
Ko gledam po internetu vidim, da je mogoče to samo, če kupiš še kakšn "transcoding service"(npr PlayOn) ,ki
streama iz tvojega netflix accounta na rpi? Ali obstaja kakšen free način, da spraviš netflix na rpi?

Mavrik ::

Netflix rabi DRM modul ki ni bil preveden za Pi, tako da bo to težko.
The truth is rarely pure and never simple.

Tastar ::

Kodi (XBMC) na raspberry in po tem tole:

https://addons.tvaddons.ag/show/script....

M.B. ::

Meni je uspelo ravno pred par dnevi. Ena možnost je Open Broadcast software, ki je v bistvu free verzija playOn tak da če tisto dela bi tot tud moglo.

Sam pa sem inštaliral Chromium 49. Pa Widevine DRM iz Chrome OSa (Ker je buildan za ARM) in dela. Procesor je sicer na 75°, ko je Netflix.com prižgan ampak, ko predvaja film je na 70°. Je delujoče. Je pa res da jaz mam samo SD paket. Na HD paketu bi se verjetno že malo mučo, ker to je le samo software decoding. Hardware decoding baje ne dela zaradi DRMja ali pa sploh nebi, ker tudi Chrome sam video predvaja samo s software decodingom.

Vse sem poizkušal na zadnjem Raspberry PI 3 debian jessie. Na PI 2 bi še verjetno delalo 1ka pa ziher ne. Potem ko ti to deluje lahko uporabiš Flix2kodi in podobne Kodi plugine, ker vsi, ki sem jih našo video odprejo v brskalniku, edina prednost je boljši UI, ker so filmi pa to v Kodi UIu prikazani. Netflix sicer ima tipkovne bližnjice, če imaš prave Chrome extensione ampak če se UI spremeni ima probleme.

Podrobna navodila: Inštaliraj Chromium. Downlodaj Chrome OS recovery image: Chrome OS 7834 Iz te slike dobiš libwidewine.so DRM. In to skopiraš na raspberry pi v pravo mapo.

Podrobna navodila. Na koncu je tudi moj komentar. Sam sem uporabil podane različice programov in je delalo.

Nekaterim z drugimi verzijmi ni delalo. Je pa zagotovo važno kateri chrome je in katera verzija slike.

Nevem pa edino če dela zvok, poskušal sem samo z HDMI izhodom na monitor. Ko sem poizkusil na komponentni pa Chrome ni več delal, ker imam SD kartico, ki crkuje in vsakič ko se Pi reboota so v določenih datotekah random stvari not.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

Tero ::

Mogoče kdo ve če je možno kako slovenski VOYO od poptvja spravit na rpi?
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

detroit ::

Tastar je izjavil:

Kodi (XBMC) na raspberry in po tem tole:

https://addons.tvaddons.ag/show/script....



to mi pa ni jasno kje se pa logiraš pa to?
Skero

M.B. ::

@Terro: Mogoče dela če spraviš Flash na raspberry PI kar bi naj šlo: https://raspberrypi.stackexchange.com/q...
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Raspberry Pi (strani: 1 2 3 488 89 90 91 )

Oddelek: Strojna oprema
4538767233 (4360) Kurzweil
»

Raspberry Pi & alternative (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Strojna oprema
1205252602 (11818) pierch
»

XBMC Video plugin MMC RTV Slovenije

Oddelek: Programska oprema
134540 (2072) tomazs0
»

Mini PC kot Media server

Oddelek: Kaj kupiti
374360 (3416) mile
»

Raspberry Pi - Linux

Oddelek: Programiranje
322142 (1253) blackwing

Več podobnih tem