» »

Chieftec AR2000 - server case

Chieftec AR2000 - server case

kuglvinkl ::

review

+

njam:










Die Preise im Netz schwanken zwischen 380,00 € und 500,00 €.
Your focus determines your reallity

Tero ::

jao jao...
Zaj pa bom celo noc sanjal o tem...:D Ker sline se mi cedijo...
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

kuglvinkl ::

Tut, če že napraskaš keš skupi, kej ga boš staknu, da ga boš zafilal. + v tako ohišje sodi dual CPU zadeva + vodno. >:D Luksuz, ni kej.

Upam, da bo tole odprlo novo fronto tudi pri res brand name proizvajalcih (Lian Li, Cooler Master (zadnje čase ima genialne kište, sicer samo lepijo gor nalepke, ampak dizajn je verjetno njihovm, nisem še raziskal)).
Your focus determines your reallity

morphling1 ::

Kišta je kopija Anteca, ki se ga da dobiti v Redratu, sem ga imel priložnost videti in je res dober, sploh mi je bilo všeč kako se da kompletno plato ven vzet z parimi gibi. Če se ne motim je cena tudi tam okrog 500€ skupaj z 550W true powerjem.
Za razne vodne in phase change variante je pa tako prostorna kišta res luksuz, samo mal je problemov, ko se z njo spraviš na kak LAN :)
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

kuglvinkl ::

No tako, zadeva je že dobavljiva v RS. Da veste kaj si zaželeti ob lepem spričevalu. :)
Your focus determines your reallity

Zoidberg ::

Evo končno so nardil eno kišto kokr je še kr prostorna:D :D
Just keep on trying, keep on flying. I will be the light.

Dami ::

Tole spraviš na LAN z viličarom. Že chieftec bigtower ma 25kg s vso periferijo. Si sploh ne predstavlam kok more bit tole težko če bi not res vse živo zmetal.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

asPeteR ::

No, zdej se mi zdi moj ciftek bigtower prav majhen ... 8-O

Ja, naslednje ohisje bo DEFINITIVNO kaj podobnega ... Pa se cene bojo padne za kak euro ali dva ...:D

Jebiveter ::

morphling1: jest lahko tud plato z nekaj gibi vn vzamem, pri zaprti kisti pa je kista stara vsaj 5 let.

Pa ne dam tolko dnarja za kisto, pa da me ubijes! Pa ima lahko placa kt tenisko igrisce! Ce se spravim skupaj mam podobno kisto narejeno v roku enega poletnega meseca (ce ne stejem zraven casa za nacrte ipd.) in to za ceno cca. 20.000!
Res je, da bi bla kista rahlo tezja (les...) sam se pa vn ne bi slisalo prakticno nix! Pa tudi tako "fancy plasticnega" izgleda ne bi imela, bi pa kako drugace dobro zgledalo.

Pa se neki: ta kista zasede vec placa kt moja postelja (skoraj)!

BTW: morphling1: tnx za fedre :)
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Se splaša kupit ohišje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
997129 (4900) Big_Al
»

High-end ohisje?

Oddelek: Kaj kupiti
302104 (1408) Primoz78
»

Jakoslav's "Inverted Chieftec™ MOD" (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
679251 (6288) Boskox
»

Vodno hlejenje by GUFY (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
11910247 (6116) gamer
»

ohišje

Oddelek: Kaj kupiti
121220 (997) Windi

Več podobnih tem