» »

Baywatch

Baywatch

1
2
»

Tr0n ::

Vsaj na Slo-Tech discord server bi te lahko priso. :)

bambam20 ::

Tr0n je izjavil:

Zakaj sploh obstaja tema za tole?

Cmon M-Power, neki minimalni standard odpiranja tem bi pa ze lahko mel.


Meni je pa všeč, da pridno skrbi kaj prihaja na filmska platna.

opeter ::

bambam20 je izjavil:

Meni je pa všeč, da pridno skrbi kaj prihaja na filmska platna.


Meni tudi in upam, da bo s tem nadaljeval tudi v prihodnosti.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

Production Budget: $69 million

Total Lifetime Grosses

Domestic: $33,224,438 97.4%
+ Foreign: $873,000 2.6% :)):))

= Worldwide: $34,097,438

Vprašanje koliko so še dali za marketing, ker mislim, da je 69 mio budget samo izdelava filma.

Izi ::

Šele sedaj sem opazil, da je tole film, jaz sem pa ves čas mislil, da bo serija.
Po moje je precej logično, da bodo imeli izgubo, saj si nihče noče nakopati sramote, če bi se razvedelo, da je v kinu gledal ta film ;)
Na ploščah in travnikih pa bo verjetno precej več zanimanja. Glede na IMDb oceno 5,6 kaže da ni popolnoma zanič. Za kakšno dolgočasno nedeljsko popoldne bo kar primeren, še posebej za tiste, ki si ne morejo osebno privoščiti obisk morja :P

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Production Budget: $69 million

Total Lifetime Grosses

Domestic: $33,224,438 97.4%
+ Foreign: $873,000 2.6% :)):))

= Worldwide: $34,097,438

Vprašanje koliko so še dali za marketing, ker mislim, da je 69 mio budget samo izdelava filma.


Uh.. za marketing so verjetno zmetali ogromno. Upam, da bo flop.

hojnikb ::

vsaj sequela nebo, če bo takel flop >:D
#brezpodpisa

Cruz ::

Guilty pleasure za moške. :)
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

scipascapa ::

Alexandra :)

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

hojnikb je izjavil:

vsaj sequela nebo, če bo takel flop >:D


Skoraj sigurno ga ne bo.

oo7 ::

Že kdo pogledal film ?

Jaz sem ga in je krnekej :))

FTad ::

Ja, je bil kr safr. Tud glavni dve bejbi nista ravno odtehtali vsega skupaj.

shadeX ::

mojster_joni je izjavil:

ne vem zakaj ne morejo starih nadaljevank/filmov pustit na miru, ampak vedno reciklirajo ene in iste naslove


Zato, ker je že v štartu večja publika (in posledično več denarja) kot če bi izdali nek no name film.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

polpo ::

shadeX je izjavil:

mojster_joni je izjavil:

ne vem zakaj ne morejo starih nadaljevank/filmov pustit na miru, ampak vedno reciklirajo ene in iste naslove


Zato, ker je že v štartu večja publika (in posledično več denarja) kot če bi izdali nek no name film.


Kar se je pokazalo, da pri Baywatchu ni tako, saj je komaj sedaj pokril stroške (Box office $176.6 million, če vzamemo, da je marketing bil nekje kot budget filma - $69 million) :))

oo7 ::

Ja bolj slabo so napolnili blagajno. Še predno je film prišel v kino so že govorili o nadaljevanju zdaj je vse tiho.

Unknown_001 ::

Itak. Recikliranje stare slave easy money. Tudi v vlasbi ni nič drugače. Slišim nek kao nov hit. Mi je celo všeč, navdušen pobrskam kdo je izvajalec... ja shit ane. Priredba enega komada iz 60 ih z mal vzdihovanja in prenovljenim dance ritmom. In potem naj še kdo reče da se nam samo zdi da se scena kvari s salmonelo.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

shadeX ::

Kar se je pokazalo, da pri Baywatchu ni tako, saj je komaj sedaj pokril stroške (Box office $176.6 million, če vzamemo, da je marketing bil nekje kot budget filma - $69 million) :))


Ja to je normalno. Npr serijo sem gledal kot mali, za ta film sem pa samo trailer pogledal... za kaj več me pa ne mika, kaj šele da bi šel v kino in plačal za tole.

inferno666 ::

Ne bo noben flop, samo podatki se niso osvežili še:
Production Budget: $69 million
Domestic: $58,060,186 32.8%
+ Foreign: $118,868,466 67.2%

= Worldwide: $176,928,652
Tako je trenutno stanje: Worldwide:

yoco ::

ja, sam za američane je flop že, če domestic ne pokrije budgeta!

polpo ::

inferno666 je izjavil:

Ne bo noben flop, samo podatki se niso osvežili še:
Production Budget: $69 million
Domestic: $58,060,186 32.8%
+ Foreign: $118,868,466 67.2%

= Worldwide: $176,928,652
Tako je trenutno stanje: Worldwide:


Flop je, kot sem napisal ker so mogoče komaj sedaj na pozitivnem, torej ne v minusu.
Za filme je tako, da budget ne vsebuje marketinga in nekako pravilo je da pomnožiš budget z 2, da dobiš celotno sliko. Torej za film so skupno porabili okoli $138 mil (seveda lahko manj, lahko pa celo tudi več).
Pa v kinih po USA v prvem tednu, niso prehiteli niti Let's Be Cops in We're the Millers ("podobna" R-rated filma), če pogledaš njihov budget in končni box office...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polpo ()

bambam20 ::

Vprašanje kolko so vrgli v oglaševanje. Za oglaševanje se zelo verjatno zapravili več kot 70 milijonov. Sicer pa ne vemo koliko je še ostalih stroškov okoli, ki nam jih ne prikažejo. Proračun za snemanje filma je bil 69 milijonov. A so v proračun vštete tudi plače igralcev?


Sicer pa to ni ravno film, ki bi si ga želel pogledat, zato je potrebno ogromno oglaševanja.

polpo ::

bambam20 je izjavil:

Vprašanje kolko so vrgli v oglaševanje. Za oglaševanje se zelo verjatno zapravili več kot 70 milijonov. Sicer pa ne vemo koliko je še ostalih stroškov okoli, ki nam jih ne prikažejo. Proračun za snemanje filma je bil 69 milijonov. A so v proračun vštete tudi plače igralcev?


Sicer pa to ni ravno film, ki bi si ga želel pogledat, zato je potrebno ogromno oglaševanja.


Da, budžet vključuje tudi plače igralcev, tu imaš še ostale elemente lepo naštete pa nekaj primerov filmov - Film budgeting @ Wikipedia
Na kratko bi se reklo, da (produkcijski) budžet predstavlja stroške, ki so potrebni, da se film naredi. Kar pa ne vključuje je marketing, promocije in distribucije, ki jo izvajajo filmski distributerji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polpo ()

FTad ::

polpo je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Vprašanje kolko so vrgli v oglaševanje. Za oglaševanje se zelo verjatno zapravili več kot 70 milijonov. Sicer pa ne vemo koliko je še ostalih stroškov okoli, ki nam jih ne prikažejo. Proračun za snemanje filma je bil 69 milijonov. A so v proračun vštete tudi plače igralcev?


Sicer pa to ni ravno film, ki bi si ga želel pogledat, zato je potrebno ogromno oglaševanja.


Da, budžet vključuje tudi plače igralcev, tu imaš še ostale elemente lepo naštete pa nekaj primerov filmov - Film budgeting @ Wikipedia
Na kratko bi se reklo, da (produkcijski) budžet predstavlja stroške, ki so potrebni, da se film naredi. Kar pa ne vključuje je marketing, promocije in distribucije, ki jo izvajajo filmski distributerji.



Hehe, to je zanimivo:


Terminator 3: Rise of the Machines

Story rights (Carolco and Gale Anne Hurd): $19.5 million
Screenplay: $5.2 million
John D. Brancato & Michael Ferris: $1 million
Director (Jonathan Mostow): $5 million
Producers: $10 million
Cast: $35 million
Arnold Schwarzenegger: $29.25 million + 20% gross profits
Arnold's perks: $1.5 million

Rest of principal cast: $3.85 million
Extras: $450,000
Production costs: $58 million
Post-production costs: $4 million
Visual effects: $20 million
Music: $2 million
Other costs: $33.6 million


Ostali so pa drobtine dobili :)

shadeX ::

Velike številke za Arnolda ampak tudi zasluženo. Ni terminatorja brez švarcija :)

bambam20 ::

shadeX je izjavil:

Velike številke za Arnolda ampak tudi zasluženo. Ni terminatorja brez švarcija :)


Tp lahko rečeš zgolj za prva dva dela. V 3 in 5-tem delu je enako porazen kot filma.

Tako, da je čas, da nekdo drug prevzame vlogo Terminatorja in se naredi popolni reboot.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Resident Evil: The Final Chapter (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5512063 (4968) bambam20
»

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
7513055 (4075) IL_DIAVOLO

Več podobnih tem