» »

SB Live in SB Live 5.1

SB Live in SB Live 5.1

Matty ::

Odlocam se za nakup med tema dvema zvocnima karticama (druge ne pridejo v postev).

Kaj bi rad? Vsekakor ob gledanju DVD filmov bi tudi rad imel Digital Dolby zvok. Razni zvocniski sistemi odpadejo, rabim predvsem digitalni izhod, ki bi povezal zvocno kartico z receiverjem z DD dekoderjev. Imata to obe kartici ustrezen izhod ali na to lahko le pozabim pri SB Liveu... ?

JLP ::

Izbral b 5.1 verzijo.
Live long and prosper!

ChiefThunder ::

Za specifikacije 5.1 poglej pod teste, vendar raje vzemi live 5.1. Mislim, da imata obe kartice digitalen izhod.

Matty ::

Sm ravnokar prebral en test... Tudi obicajen Live ima digitalni izhod... Sicer ne rabim dodatnih funkcij 5.1, bom pa premislil o temu... (odvisno za koliko bom zelel stanjsati stanje v denarnici)

BlackHole ::

Ta debata je že bila in kot sem že tam rekel sam imam SB live Player, ki ima seveda digitalni izhod (zato sem jo tudi kupil) in preko DD receiverja uživam v gledanju filmov (seveda tudi v DD zvoku). Tisti analogni izhodi pa ti itak ne bojo koristili pri filmih, če imaš doma DD dekoder.

Matty ::

markoj... samo se eno stvar bi ponovil (ce se je ze kdaj)... kje si dobil kabel za povezavo, pa koliko priblizno stane... Thanx...

p.s.: drugace se pa strinjam, in tistih 5.1. dodatkov nekako ne rabim, ce hoccem DD sound preko ojacevalca

BlackHole ::

Ma ta kabl dobiš v vsaki audio trgovini. Kupil sem ga pa v Mariboru v eni zakotni ulici. Drugače ja pa to Y kabel, ma ne znam ti ga z besedami opisat. Najbolše da pogledaš na zvočno in dekoder kjer ga boš priklučil, da
si ga boš lažje predstavljal. Stane pa nekaj čez jurja, odvisno od dolžine.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dolby 5.1

Oddelek: Zvok in slika
363061 (2609) ciper
»

PC to HI-FI

Oddelek: Zvok in slika
81258 (1071) gumby
»

Crative SB Live in subwoofer

Oddelek: Pomoč in nasveti
101029 (939) gumby
»

AC3 in SB Live (audigy)

Oddelek: Zvok in slika
7962 (844) grizli123
»

dolby digital zvocna?

Oddelek: Zvok in slika
231778 (1492) matevzm

Več podobnih tem