» »

razlika med RAdeon 9000pro in Radeon 8500

razlika med RAdeon 9000pro in Radeon 8500

Binji ::

Po zmogljivostih vem da sta tam tam. Kaj pa po implementiranih tehnologijah, itd?

Zanima me pa ker mi bodo nedelujoco Radeon 8500 zamenjali za nekaj ekvivalentnega tko da ce ma ksn se boljsi predlog naj pove!
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!
  • spremenil: Binji ()

San ::

Isti krep, sam da ima 9000 sam en pixel na cevovod, 8500 pa dva. Naj ti dajo lepo 9100.

Binji ::

Kaj naj bi biu pa Radeon 9200?? Pri JAE ga imajo. Razmisljam pa tudi ce bi vzel Geforce4 Ti4200.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

San ::

9200 je 9000 z AGP 8x podporo, kar ji nič ne pomaga. Če imaš višek denarja, pa kar vzem tega 4200Ti.

Super Sonic ::

8500/9100
9000pro
9200pro

če maš višek denarja, pa še mal počak, da padejo cene/vsem

frenk ::

men je pred nekj cajta crknu gf2 ti200 pa sm doplačou 10k pa mam zj ti4200:D...več kot zadovoljen

Binji ::

radeon power: zamenjali mi bojo kartico ki je v garanciji! Kaj nej pocakam?

A pol se mi splaca vzet Geforce4 Ti4200 za doplacilo 3.000sit?
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

San ::

Za tako majhno doplačilo se jo splača vzet.

Fizikalko ::

Za tko mal doplačile ne moreš sploh razmišljati o čem drugem kot o 4200Ti. To je dejstvo. (Če maš še več keša, sicer lahko vzameš 9500Pro. ):D

Super Sonic ::

ja ce je tako kot pravis, ce dodas tiste 3.4 k da dobis 4200 potem se splaca.
konec koncev- 4200 je hitrejsa od vseh nastetih kartic

Binji ::

Mnja sam kaj ko sem dobil neki low budget izvedenko od Leadteka (beri: kos kovine na cipu ki komaj zadosca za hlajenje frigidne nune med molitvijo).
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

frenk ::

frigidne nune:D...zamenjaj hlajenje in zadevo ponesi v nebesa:)...pa na rame dej tud heatsinke

Binji ::

Jep sej sm razmislou od tega sam je spet en problem z graficno - stari spili (Jedi Outcast) delajo normalno pri kaksnem Vice Cityu pa spet zacne teksture trgat. Ce poslatam graficno me pa dobesedno spece. A je tudi ta zrela za jo nazaj poslat?
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

frenk ::

sicer je zrela za nazaj poslat ampak je nikar ne pošiljaj...raj sam zrihtej ker če boš pošilou boš čakou kr en cajt...kup en hladilnik pocen za cpu pa ga predelej da bo gor pasou:D

San ::

in reci zraven čao garancija.

Binji ::

Ja sej res ne vem kaj bi blo hujse..izgubit garancijo al pa cakat spet en teden brez graficne
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Dr_M ::

Binji: verjetn mam isto graficno kot ti...samo en svoh zelen hladilnik je gor, pa mi dela na 270mhz brez artifaktorv (testirano z enim programom). pomoje je problem kje drugje. itak pa pride TT GF4 bakren hladilnik 2500sit. jest si ga bom definitivno umislu. drugac pa graficna seka za 30k sit.

PS: ce je hladilnik hladnejsi od hlajenega elementa pomeni, da je prenos toplote slab. hladilnik more bit zmeri toplejsi od cipa.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero grafično ste že imeli ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
19019667 (12732) Janac
»

dejmo tole razčistit ! Pentium ni = Celeron !

Oddelek: Strojna oprema
241654 (971) KTr1sk
»

AGP-pomoč

Oddelek: Kaj kupiti
151041 (853) Zheegec
»

Hočete ATI Radeon 9800 Pro?

Oddelek: Novice / Grafične kartice
62035 (2035) boštjan
»

RADEON™ 9000 PRO ali RADEON™ 8500 128MB

Oddelek: Kaj kupiti
332100 (1040) kuglvinkl

Več podobnih tem