» »

SB Live 5.1 Surround

SB Live 5.1 Surround

Burner ::

|OA bi mi mogoce lahko en povedu kako se na SB Live! 5.1 Surround opravlja z analognim in digitalnim izhodom - kako se aktivira digitalni oziroma analogni izhod!?|O

Senitel ::

Na line 1 imaš levi in desni sprednji kanal, na line 2 imaš levi in desni zadnji kanal, potem imaš pa še na line 3 (digital out) center in globokotonca. Pol maš pa pod AudioHQ en item "Speaker" in tam naštimaš kakšne zvočnike maš...

sheep ::

YO gres v souravnd mixer in tm gres na speakers in mas gor opcijo digital out in das gor klukco.... AHAHAH mal pobrski v mixarju ane

Burner ::

Hvala za informacije! Vendar se vedno ne najdem opcije digital out!
A mogoce nimam pravih driverjev in software-a! Men je zadevo prodal prijatelj, pa mi je zraven dal cd z driverji za live platinum (mogoce za prvo serijo?). A bi se mogoce najdu kaksen junak, pa bi mi zrihtu cd za sb live 5.1!?

sheep ::

Ej stari lej mas se eno vrstico zgori kot sdtart od Creativa al ap gres na start-programs-creative-Sb live!-sorround Mixer in mas pod vrstico speakers DIGITAL OUTPUT ONLY! Jah hjm platinum mas je kartica je ista samo da ma se en ojacevalc uzuni tm k so CD-ROMI in mislm da tuki nemore bit problema.... preglej softwere rajs... ce apa tinebo slo pa se enkrat napsim sm not pa ti poslm CD za 5.1 ajde:D:D

BadBoyBIG ::

jst ti zrihtam cd live! 5.1....pisi tyra@email.si

LordWorm ::

Ja veste to je cist odvisn katere zvocnike ima.DIGITAL OUPUT ONLY vela samo za DTT2500 in 3500 za ostale pa kr lepo vsak pa zvocniko v posebi(in globotonca jasno).
Torej kere zvocnike mas?


:P

Burner ::

Nobenih zvocnikov nimam ampak mam HIFI komponento z digital dekoderjem ter digital vhodom - OK! Rabm samo digital out usposobit pa bo cist kul - stekas!

LordWorm ::

Narobe.
:)

Burner ::

No ko si pa tko brihten pa povej zakaj naj bi bil marantz receiver 5200 ki stane 120 jurjov slabsa varianta od enih cheap varianta zvocnilkov za 40 jurjov! Utemelji tvoj odgovor!!!!!

LordWorm ::

Ne ne, narobe sem mislu.
:P:P


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AC3filter for dummies - nedelujoči center zvočnik

Oddelek: Zvok in slika
3511212 (5020) Sarimner
»

Povezava stolp - Sound blaster

Oddelek: Pomoč in nasveti
121103 (835) gumby
»

PC to HI-FI

Oddelek: Zvok in slika
81265 (1078) gumby
»

Zvočniki 5.1 sistem

Oddelek: Zvok in slika
201388 (1035) LunKi
»

dolby digital zvocna?

Oddelek: Zvok in slika
231782 (1496) matevzm

Več podobnih tem