» »

Opel Astra G 1.7 DTI Caravan

Opel Astra G 1.7 DTI Caravan

philips97 ::

Pozdravljeni!
Prosim za en nasvet oziroma pomoč. Na Opel Astri sem zamenjal tesnilo glave ter glavo dal pobrusiti, ker je avto mešal vodo in olje ter je zelo kadil(paro). Po popravilu pa pri vozilu spet zmankuje hladilna tekočina ter se meša z oljem oziroma vozilo še vedno kadi paro ter nima moči oziroma pospeškov. Mehanika sem klical, ki mi je ta motor prodal in mi je povedal, da se da to popraviti in sem ga oprašal kako to popravim in mi je odgovoril, da bo vstavil puše notri več pa noče povedati. Zdaj pa vas prosim, da mi poveste karkoli o tem če se kdo spozna kaj več na te zadeve, da bi sam popravil to (kam bi prišle te puše). Ali je to sploh možno, da me ne bo orubil. Lp.

Sami ::

Na tvojem mestu bi avto dal pregledati k drugemu mehaniku ali prašaj na Opel servisu, boš videl na čem si.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Arctander ::

1. Menjaj mehanika.
2. Beri točko 1.

Spajky ::

Lahko, da je blok počen (nov motor v tem primeru) ... Ali ima olje belkasti odtenek, mehurčke ? (preveri na palici!) ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Seljak ::

Če prihaja voda v prostor kjer je olje potem je prepihana tesnilka,ki pride med blokom motorja in glavo motorja. Če se še naprej dogaja,je velika verjetnost,da je blok motorja kje počen (v tem primeru je popravilo brezpredmetno zaradi ekonomske računice). Zelo odsvetujem vožnjo z tem avtomobilom,ker lahko pride do večje škode kot je že,saj lahko motor "zariba". Preveri kakšen je pokrovček za olje, Ponavadi,ko se zgodi omenjeno se na "štoplu" pojavi nekakšna bela smetana,kar je prvi znak,da je nekaj narobe.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zmanjkuje antifriza.. (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5416474 (14552) krneki0001
»

Hladilna tekočina izginja a ne vemo kam... (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10141511 (37695) Telbanc
»

Opel Astra (H) GTC 2008

Oddelek: Na cesti
387042 (5436) Scorpia
»

Menjava tesnila na glavi -rabim avtomehanika

Oddelek: Na cesti
2910180 (9556) hocevar91
»

Pomoc pri nakupu avtomobila od 400k do 650 k

Oddelek: Na cesti
424725 (3603) SynTax64

Več podobnih tem