» »

Athloni XP 2500+ v JAE za 24k

Athloni XP 2500+ v JAE za 24k

«
1
2 3

monster-x ::

Malo sem brskal po njihovi strani pa sem videl, da imajo ta teden oziroma do ponedeljka v akciji Athlona XP 2500+ z Barton jedrom za "samo" 24 tisoč slovenskih tolarjev. Zdi se mi zelo ugodno, tko da vas vse opozorim, če boste kupovali. Mislim, da ga bom šel v petek kar iskat.:D :D

Cherwywa-Dyla ::

A ta proc bi sel na plato elite k7s5a? Je blo neki govora, da ima tezave z bartoni...

lp

VASkO ::

24 tolarjev? kolko pa si jih narocil? vsaj 1000 kosov se splaca :)

monster-x ::

VASkO: fixed:D

Trubadur ::

a res?
Berite Thomasa!

morphling1 ::

Če mene vprašaš jih ni več, ko sem ga šel danes iskat sta bila samo še dva.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

DjTonic ::

To se pa res splača! Zakon Akcija!!! Mogoče ga bom tudi jaz kupil (beri: Athlona 2500+ Barton) in se znebil tega Athlona XP 2000 Palomino+, ki ga posredujem sedaj.;)
Pa glih zdaj mora biti ta akcija, ko sem si nameraval kupiti Xaser II ohišje ( Plexi, Lcd) :(

Trubadur ::

Če mene vprašaš jih ni več, ko sem ga šel danes iskat sta bila samo še dva.

aaaaaa,damm it;((
Berite Thomasa!

monster-x ::

morphling1: sj mogoče dobijo še kake nove pošiljke

morphling1 ::

Jaz sem ga vzel bolj za foro in seveda ker je bil tako poceni. Prvi vtis sem že dobil, dela mi 2500 pa še malo MHz z vodnim tako da nisem napredoval v MHz glede na starega in kljub temu da je PR rating dosti višji, so meni važni samo MHz.
Če ga kdo hoče naj me PMa.

Edit: monster-x, seveda dobijo nove pošiljke ampak sigurno ne po tej ceni, če je pa tbred 2400+ povsod min 26k. Jae ima večkrat take akcije, ampak to so samo akcije in ne trajajo večno.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Zgodovina sprememb…

jureus ::

DjTonic: hehe isti problem imama, tudi jaz sem si narocil to ohisje sedaj sem pac brez bartona.:\

boštjan ::

v mlacomu pa je BOX varianta za 30k

Boky ::

morphling1 verjetno si kaj potestiral, a dodaten cache ne pripomore kaj dosti k boljšim rezultatom?

Cherwywa-Dyla baje da dela, le da bos moral fsb v windowsih dvignit na 166 z kakim programom like speedfan.

monster-x ::

Tako. Po skoraj pol ure čakanja na telefonu sem dobil trgovino in rezerviral dva komada. Dobijo jih jutri, ziher po isti ceni.:D

Jok3r ::

Kaj se da ta serija procesorjev dobro navijati:8) ? Ker pol mislim prodat mojega 1700+ in si tegale kupiti.:D

Arkadij ::

Hvala za rezervacijo monster-x :). Zdej imam cifro direkt do trgovine tko, da ne bo treba več tok čakat :).

asPeteR ::

He, he ravno prejle sem skocil v JAE po zadnjega ... Pac za stalne stranke se vedno kej najde ...>:D

Bom porocal o navitju ...

8-)

Trubadur ::

a ni nobenga več?
Berite Thomasa!

asPeteR ::

Ah kje! Samo menda jih dobijo spet jutr ... Nisem sigurn, no.

V glavnem folk VSI v JAE, ker procesor res RULZ! Zdele ga mam na default vottazi na dva giga, tko, da ima se ogromno rezerve ...
Mislim, da so JAE dobil eno utra dobro posiljko procov ...:) :)

Sej ce se pogleda teden izdelave 0321, to je prakticno komaj iz poizvodnje ...

Do zdaj se nisem imel takega proca(glede navijanja) pa sem jih zamenjal ze ene deset!:\

Trubadur ::

gremo kupt:D
Berite Thomasa!

DjTonic ::

Če je res kot pravi asPeter potem mi procesor ne uide edino če jim jih zmanjka:( . Srečni Lastniki kakšen steping imate(AQUCA ?) zapišite vse pomembne informacije;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DjTonic ()

asPeteR ::

No zdele mi dela na 2,32Giga na 1,79V, solidno!8-)

Sam morm vas neki opozorit! Tale stvarca se greje kot hudic! Tko, da moj SLK900+delta(resda na 3k vrtljajev) je skor bogi ...:O

Tko, da si bo cim treba cim prej vodno omisliti ...

Tko, da sem ostal na 2,32Giga ceprav je jasno da gre se vec(samo 1,79V) toda ovira je temp!

GUFY ::

Jest sm mel ta proc naki dni na probi, in sem tud opazu da se ful greje mi je pa delu stabiln na 12.5 x 190 = 2375 MHz pri 1.825 V sam se je pr ENI ponovitvi 3d mark-a 2001 segrel na 51 stopinj ( mam Vulcano 7+ na FULL obrate ). Na defult voltaži pa je hladnejši kot T bred-i.
Na defult voltaži mi je pa delu na 12.5 x 180 = 2250 V pa tud precej manj se je grel za cca 5 stopinj. Več o tem pa v tej temi.

Arkadij ::

Midva z monster-x sva jih včeri rezervirala pa so rekli, da jih danes dobijo. Ko sva pa dons poklicala pa so rekli naj jih prideva ju3 iskat. Tko, da če ma kdo namen kupit jih najverjetneje dobijo jutri.

HeiJack ::

Dela na 12x220 FSB ( 2640) pri 2.050 Volta na 8RDA3+ (z vodnim imam full load 43C)!!! Best buy, čeprav je serija AQXDA 0321SPIW; kar tako naprej JAE!

Trubadur ::

kakšni stepingi so najbolj?
Berite Thomasa!

HeiJack ::

12x220 FSB, 2.050V, Agressive CPU setting, ram 5-3-3-2 DC

DjTonic ::

Fantje ne boste verjeli ampak tegale bartona 2500+ je Holicho ki je znan po svojih overclockih bodisi CPU ali grafičnih spravil na neverjetnih 3238 Mhz ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DjTonic ()

Boky ::

Vau, kaksen PR rating je sploh to ?

monster-x ::

wow. komaj čakam, da ga dobim. zravn bom kupu ta novo abitko, da upam,da bo kak dober overclock uspel :))

DjTonic ::

monster-x, enakega mnenja sva le da jaz to novo Abitko že imam ;)

monster-x ::

hehe DjTonic. Jst sem nameraval kupit Corsair PC 3500 rame, ampak sem se odločil, da bom raje vzel TwinMOS, razlika v ceni gre pa za razliko med Radeonom 9700 pro ter 9500 pro, pa bom raje mel boljšo grafiko. Sicer pa itak upam, da se tudi TwinMOS dobr navijajo.:)

Tarzan ::

monster-x, nujno nabavi twinMos. Imam s Corsair PC3200C2 XMS crapom same probleme z Abit nForce 2 plato. Do 200MHz gre lepo, pol pa nič več.

DjTonic ::

Jaz sem prej klical na JAE in naročil Bartona 2500+, ko sem klical iz fiksnega telefona sem čakal pol ure in še nič, nato sem vzel v roke GSM in v prvo dobil 8-O . Kompleten klic je trajal okrog 2 min. Navadni telefon sux sem mislo da bom znorel.;((.
monster-x vzami twinmos jaz mam navadnega 512 pc 2700 in je za zdaj kar dober pride pa 17,2k. Obvezno vzami tistega z winbond čipi 512MB PC3200 Winbond stane 20,6k. ne bo ti žal

matter ::

Mene pa zanima naslednje:

Ali plata Abit KG7 (amd 761) podpira ta procesor 2500+ ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matter ()

Gabro ::

Pozdravljeni!
Opazil sem da hvalite JAE in njihove cene in se ob tem spomnil, da sem videl v COMTRONU Bartona 2600+ BOX za neverjetnih 26.700 Sit.
lp, Gabro

asPeteR ::

Ok, takoj kupim Bartona 2600+, dam ti maljon!:\ :\

Ce ze delas reklamo zase, jo deli vsaj prav!;((

SleepLess ::

je že res, ampak SAMO za prvih 5 kosov :((((

Gabro ::

Se ponižno opravičujem, sem samo človek, ki rad surfa in kdaj pa kdaj obišče omenjeno stran, katere sedaj ne bom imenoval, da ne bom naredil "reklame". Očitno si zvalil krivdo name, brez utemeljenega razloga.
Drugič pa asPeteR ne napadaj ljudi, ki hočejo pomagat drugim, ker denar ne raste na drevesih. Zakaj potem nisi popljuval tudi tistega, ki je začel post oz. temo in na veliko napisal Barton v JAE za xxx Sit. Kako pa naj jaz vem, da ti nisi uslužbenec JAE in se ti sedaj fajn zdi, da je konkurenca naredila napako.
End of story
lp, Gabro

pele-on ::

Sej ti je čist prov reku k Barton 2600+ ne obstaja.Zato ti pa da smo miljon:D

Gabro ::

Pa kaj moram še enkrat povedati ( govorim za tiste, ki očitno ne znajo brati ), da sem to videl na Com-shopu in NE nisem vedel, da Barton 2600+ ne obstaja, ker ne visim celi dan na internetu, ker delam kaj bolj koristnega.
Kakšen idiot sem, ker sem svetoval nekaj kar ne obstaja!
Bog pomagaj, se bom kar pogreznil v zemljo.

asPeteR ::

Gabro:
Take it easy. Jaz te nisem hotu cist nic napast! Samo, roko na srce tist tvoj post je zelo "smrdel" po reklami iz comtrona.

In monster-x k je odpru temo je normalno napisu na veliko Jae, bla, bla barton samo za 24k ker to pa je res dober deal! Se pred kratkim je bil 40k! In sej ne recem da ce v comtronu dobis box verzijo za 26k je tud zlo dober deal, samo vprasanje je stepping ...

Kakorkoli, tudi ti ne sprasas z jezikom, kar ocitas meni.

Clemento ::

barton xp2600+ pa obstaja fantje kar poglejte AMD road map!!! nisem pa vedu da so ze v slo prsli. Tko da ne tipa napadat!!!
*Epox 8rda+, XP2600+@stock speed, TT Silent Boost, AS5, Ati AH3650
*Abit NF7-S, XP2500+@2425Mhz, 1.85V(220x11), TT Volcano 12, AS5, Rage128PRO

Boško ::

Dečki, a je steping AQXDA 0320 vreden nakupa?? Kolko obeta?

Hvala

L.p.

asPeteR ::

Clemento: Show me ...:\

boštjan ::

kolko jaz vem obstajajo 2500+, 2800+, 3000+ in 3200+ z 400FSB.
Pa fantje, prosim brez kregarije.

Arkadij ::

jst sm tud včeri kupil bartona v jaetu, naslednji teden grem pa še po ostalo. Pa še ena dobra novica, če kupiš računalniških komponent čez 200.000 tolarjev (se pravi brez monitorja) ti dajo zastonj skener, mislim da od UMAX-a.

DjTonic ::

[Marley], torej so jih dobili včeraj kot so govorili? Če so jih dobili potem je moj bartonček zdaj ravno na poti k meni, ker sem ga kar po pošti naročil. Kakšne stepinge pa imajo? (AQXDA, AQUCA, AQXCA) ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DjTonic ()

monster-x ::

DjTonic: Včeraj sem ga kupil tudi jaz. Sicer se ravno ne spoznam najbolje na te stvari, ampak bom prepisal iz CPU-ja kaj piše gor, pa mislim, da boste že znali potem to razbrati :).

AXDA2500DKV4D Y845858270119
AQXEA 0321TPDW

Upam, da se nisem zmotil. Prosim, če mi tole še nekdo prevede v jezik, da bom razumel kdaj je bil izdelan:D .

Za vse, ki boste klicali v JAE kličite raje direktno v trgovino (točne številke ne vem, ampak bom pogledal). Nazadnje sem jaz čakal na telefonu 20 minut, nato pa obupal. Naj pa omenim, da se procesorji res hitro prodajajo. V času ko sem bil v trgovini so sigurno prodali najmanj 4 komade.:)

Glede ramov pa se še odločam. Po eni strani se bolj nagibam k TwinMOS-u, zaradi cene. Po drugi strani pa k Corsair-ju, zaradi hitrosti (PC3500) in ker se da dobro naviti, mi pa ne diši preveč cena.

asPeteR ::

monster-x:
Kupis Corsair 3500 oz 3200LL in dobis gor BH5 cipe in das za te rame 26k.
Kupis TwinMose z Winbond cipi in dobis gor BH5 cipe in das za te rame 11k ...

Kaj se bolj splaca? Odgovor je preprost.8-)

PS: Edina prednost Corsairja je "ime" ter kovinske zascitne ploscice, kar pa ne odtehne GROMOZANSKE razlike v ceni! Ce bi bil kaksen preseren gor potem bi se se splacalo Corsair tako pa ne!
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Baza AMD-jevih steppingov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Navijanje
20342696 (15480) peter_ki
»

Navijanje AMD 2500+ Barton

Oddelek: Navijanje
332867 (2138) c3R4R
»

Kako je z Athloni 2500 XP (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1327750 (5427) Tarzan
»

Lastniki Bartona 2500+ (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
504803 (3455) Alexius Heristalski
»

Problem zaradi navijanja na Abit NF7-S

Oddelek: Navijanje
421625 (1117) WhiteWolf

Več podobnih tem