» »

Zmrzovanje XPjev

Zmrzovanje XPjev

ddeben ::

Zadnje case se mi tale xp pro zlo cudno obnasa- po parih minutah mi tko za par minut zmrzne pol pa deluje spet par minut normalno...nato pa spet zamrzne. Zgodi se tudi, da ga morm resertirat! Sm sel u task managerja pa sm opazu cudno stvarco- rb32.exe je to mogoce kaksn virus??? Prosim za pomoc.:(
  • spremenilo: bastadu ()

C_maniak ::

Kulk rama pa maš?
Od kdaj se ti to dela? Si kej na nov inštaliru al pa kako stvar not na nov dal.
Preglej sistem z antivirusnim!

ddeben ::

Mam 256rama! ZAcel se je pa ko sm dobu tole mrezno kartico-sam tist sm pol zrihtu pa je delal normaln potem-evo ga pred tednom dni pa se je spet zacel!Nc nism na nov instaliru... z antivirusnim mi pa nc ne najde..:\

C_maniak ::

format c:??:\

ddeben ::

Probal sm ze...ne pomaga?!:\

C_maniak ::

Dej mrežno vn, pa boš vidu, če še dela.

ddeben ::

Pocak mal- kuko se bom pa na net prklopu-sicer mam ADSL!;(

roCkY ::

RapidBlaster

SpyWare!
sicer pa recimo Google verže ven kar nekaj na to temo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roCkY ()

ddeben ::

Ja instaliru sm ta pestpatrol, zazna mi ta rb32 sam zbrisat mi ga ne more- morm met licencno verzijo?! Ves kje se to dobu na netu!??:\

C_maniak ::

Pocak mal- kuko se bom pa na net prklopu-sicer mam ADSL!

Dej vn, probi če dela, pa daš pol nazaj not. Boš pač eno uro brez neta. Big deal!!

Ja če ti pa program ne zbriše fajla, ga dej pa ti fizično.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: C_maniak ()

roCkY ::

Licence ne boš kar dobil.

Probej z AdAware

Ali takole

ddeben ::

Ja zdej sm odstranu pac ta rb32, sam mi se vedno,ko odprem moj racunalnik in ga nato zaprem za par sekund zamrzne?! Se vedno nevem kje bi bil problem?8-O

OceanMan ::

Z adware-om odstrani vse spyware programčke. Pa v task managerju poglej kjeri programi ti vzamejo največ spomina. Mogoče je to vzrok. Probej če ne formatirat disk brez mrežne kartice, pa jo pol spet noter dej in boš vidu če je bil vzrok na mrežni k.

C_maniak ::

A ti v tistem cajtu, ko štekne proc na 100% dela??

ddeben ::

Ne sj zdej sm uredil zadevo- tisti rb32 sm odstranu, pol sm sou pa se u msconfig pa sm tm odkljuku par programov in dela zdej super hitro:D :D :D :D :D 8-)

ddeben ::

Ja, tisti cas k mi stekne mi procesor 100% dela- samo tista orodna vrstica na namizuju(start,ura) se mi ne za ene 5 s ne odziva drugo pa lahko normalno zaganjam...:D :8)

C_maniak ::

Ja a nis reku, da pa zdej dela ko si spucu programe v ozadju??

ddeben ::

Ja sj dela zdej...se neki sm mogu spucat!!:D :D 8-O

C_maniak ::

Važn da zdej dela.

Sam smile-ijev pa ne znaš uporablat. Kr rk neki brezveze jih mečeš gor. No offense! 0:)
More met kej smisla tist smajli ko ga daš zroun.

Cokolesnik ::

V prihodnje velja upoštevati načelo (velja za vsakega zrelega uporabnika, čeprav seveda ne mislim, da je avtor te teme nezrel), da se nameščajo programi, ki jih uporabnik zares potrebuje in če se le da, da so preverjeni - torej, da se dobro pozanima o tem, kaj program prinaša, kje so pasti in kakšne so izkušnje uporabnikov. Zato pred namestitvijo novih programov iščite informacije povsod - google, forum itd. In seveda, uporaba protivirusnega, protioglaševalskega in protiprikritega delovanja ne bo odveč.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ms blast ali zakaj se mi sistem ugaša po eni minuti? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
29339661 (14643) brainiac20
»

Zatikanje računalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
191434 (1069) _Dejan_
»

internetni oglasi

Oddelek: Omrežja in internet
101162 (1027) Ethical
»

winXP + cdrom = napaka

Oddelek: Operacijski sistemi
111116 (925) KTr1sk
»

Gentoo - Install from Stage1 (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
683138 (2650) noraguta

Več podobnih tem