» »

internetni oglasi

internetni oglasi

Ethical ::

HEJ!:)

Eno tezavco mam!na kompu se mi skoz na ksne dve ure prkazujejo reklame iz interneta.Zej gor mam nalozen bitdifenderja pa spyboot search and destroy,tud z adaware sm ze probu pa ne gre,sicer zbirise v registru tist sam se pol spet pojavlja znova in znova,ma kdo ksne predloge?

hvala za odgovore!
Primož:)
Unigraphic NX4, ME10.45 powered by AMD Opteron 165 DC, GPU X1900XT-R580

#000000 ::

Kva pa je tist kar ti S&D najde in odstran ? (ime) LP

Ethical ::

..tist k mi pokaže "webdialer,Coolwwwsearch...tale coolwwwserach mi nagaja pri ikoncah,kr osvetlijo se ce jih ocem z misko premaknt in slikca ikone se premakne v levo....probom sm se to d rocno brisem iz registra...pa tud to ne pomaga...a je treba kj nastavt v registru?ksne vrednosti not upisat?:\ al kj tacga...help:O ...hvala ker si prasu!

Primož
Unigraphic NX4, ME10.45 powered by AMD Opteron 165 DC, GPU X1900XT-R580

#000000 ::

Snami Tole Link skor bi mogl it. Je pa to drugače tole http://www.trendmicro.com/cwshredder/ LP

Aja še tole, preden greš odstranjevat kak spyware, najprej nared obnovitveno točko, in potem izklopi system restore in šele takrat odstrani ta spyware. LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

Ethical ::

....aja se prav ga morm u varnmu zagonu zbrisat?:\ al kak drugac?8-O ....tnx stari .....:)
Unigraphic NX4, ME10.45 powered by AMD Opteron 165 DC, GPU X1900XT-R580

#000000 ::

Ne ni treba v varnem načinu ti prvo starti to orodje da sploh vidš če ti ga bo najdlo, in ga magari odstran, če se ti bo pa spet pojavu, pa naredi sledeče. START / programi / pripomočki / sistemska orodja / obnovitev sistema / Ustvari obnovitveno točko, upiši ime točke in ustvari / ko je točka narejena klikni Domov in levo imaš Nastavitve obnovitve sistema / klik in dej klukco na Izklopi obnovitev sistema.

Potem pa še enkrat štartaj prej omenjeni program, ter restartaj sistem. To je to. LP

Ethical ::

...nope not worked...sm naredu tak kt si ti reku #000000 in ni delval....a je se ksna druga varjanta?:\ ...ker tole je prov bedn stari..se filmov ne morm umir pogledat:\ ...

hvala

Primož
Unigraphic NX4, ME10.45 powered by AMD Opteron 165 DC, GPU X1900XT-R580

#000000 ::

http://www.hijackthis.de/

Tole je nekdo predlagu v eni drugi temi, ampak probaš lahko vseeno na tej strani si snam program hijack this odpri in nared sken in shrani LOG file, pol pejt nazaj na to stran in v spodnje polje skoperi vsebino log fila in klikni na analyze pol ti bo kej več povedal, mogoče ti clo rata odstran zadevo. LP

Ethical ::

...hej mislm d mi je uspel tole razdevict:P ...tm k das scan...pol ti skenira kok mas to enga sranja na kompu ...in pol k ti najde sam oblkukas tist k ti je najdu...in das sm fix checked ....upam d je to to...tnx
Unigraphic NX4, ME10.45 powered by AMD Opteron 165 DC, GPU X1900XT-R580

#000000 ::

Ja ubistvu gre na ta način, no preden karkoli odstraniš je treba vse dvakrat prebrat. No upam da ti je ratal se znebit, tega sranja. LP

Ethical ::

..ja zej je kulll sm odstranu ....fora je pa podobna kkr pr "task managarju" isto kenslas proccesse ,sevede mors vedte kere lahko kere ne smes..recmo svchost ne smes ker je to neki od winsev in rab to da dela z ostalimi programi:\ ....anyway ista finta je....sam da gre tu za kenslanje dolocenega procesa...Sicer je tud najdu ene k jih ma tud task manager na vidiku tak d sm gune na mir pustu ...ostale "neznane"pa kenslu...vrjetn ce bi naredu ksno skodo bi se zih poznal...sam je vse vrei...tak da je zej kull...hvala ker si mi pomagu ...tnx stari:\

Primož
Unigraphic NX4, ME10.45 powered by AMD Opteron 165 DC, GPU X1900XT-R580


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fake alert!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
111368 (1020) StratOS
»

Problem z računalnikom (pomoč več kot zaželjena)

Oddelek: Pomoč in nasveti
131069 (824) Kmet
»

Problem z virusom.

Oddelek: Pomoč in nasveti
81159 (1059) StratOS
»

win xp - kateri programi se zaženejo ob zagonu

Oddelek: Pomoč in nasveti
62077 (2004) fahrenGONE
»

XP Task Manager

Oddelek: Operacijski sistemi
51302 (1263) #000000

Več podobnih tem