» »

USB se ne zažene

USB se ne zažene

firbc ::

Ko vstavim USB kluč v PC le ta javi napako v smislu F:\is not accesible. The file or directory is corrupted.

Je še kaka možnost, da obnovim podatke ali so le tej odšli v večna lovišča???

SmeskoSnezak ::

Probaj formatirat in resit podatke z Recuva programom.
@ Pusti soncu v srce... @

firbc ::

Zdravo,

se pravi najprej format nato reševanje. Kakšna se ti zdi možnost, da jih dobim nazaj?
Če udarim neko logiko bi rekel, da je blizu 0. Bom počakaj do u3, ce pade še kaka pametna ideja, če ne bom naredil kot si predlagal.

Lp in hvala

SmeskoSnezak ::

moj kolega vecinoma to dela vsem, ki mu pojamrajo o tej ali podobni tezavi z USBi kluci, zunanjimi diski,...
@ Pusti soncu v srce... @

hojnikb ::

Naj bo to lekcija za naslednjič, da se podatkov _ne_ bekapira na usb kjučke...
#brezpodpisa

Maticc123 ::

Zdravo, mene pa zanima ce se je kdo mogoce srecal z naslednjo zadevo: imam USB kljuc ki sem ga 1x po nesreci ruknil in se je zvil. Ko ga vstavim v usb vhod, mi normalno sveti lucka na USB-ju in slisi se zvok ko se poveze z racunalnikom, ampak ne kaze pa mi ga pod mapo moj racunalnik in ne pojavi se okno kot se ponavadi ko povezes napravo. Imam nujne podatke gor zato bi prosil za pomoc kaksnega mojstra :)

Lp!

Gapi ::

Maticc123 je izjavil:

Zdravo, mene pa zanima ce se je kdo mogoce srecal z naslednjo zadevo: imam USB kljuc ki sem ga 1x po nesreci ruknil in se je zvil. Ko ga vstavim v usb vhod, mi normalno sveti lucka na USB-ju in slisi se zvok ko se poveze z racunalnikom, ampak ne kaze pa mi ga pod mapo moj racunalnik in ne pojavi se okno kot se ponavadi ko povezes napravo. Imam nujne podatke gor zato bi prosil za pomoc kaksnega mojstra :)

Lp!



Ključ vidiš v device manegerju? Sedaj je vprašanje ali gre za hardversko napako (kak odlomljen kontakt) ali za softversko napako(mal se mu je zbrkal). Prvo boš lahko rešil z kakim spajkalnikom in dobro voljo drugo pa z potrpežljivostjo.
No person is rich enough,to buy back his past.

BorutK-73 ::

Poglej če ima dodeljeno črko pogona.
desni klik na Moj Računalnik, Upravljaj, Upravljanje diskov.

Maticc123 ::

Pod upravljanje diskov ga ne kaze ampak le pod universal serial bus controllers.. odspredaj ko imam dva usb vhoda, mi pri enem sploh nic ne zazna pri drugem pa se vklopi lucka in zvok ko povezes zunanjo napravo..

BorutK-73 ::

Si probal na zadnji strani direkt v matično?

Maticc123 ::

BorutK-73 je izjavil:

Poglej če ima dodeljeno črko pogona.
desni klik na Moj Računalnik, Upravljaj, Upravljanje diskov.


ima dodeljeno črko pogona in sicer (G), kaže mi ga pa samo v sponjih oknih ko so diski razdeljeni v okna in ne v zgornjem ko so navedeni skupaj po vrsti.. torej v oknu za USB (disk 1) mi piše :

Disk 1
removable (G):

No media

BorutK-73 je izjavil:

Si probal na zadnji strani direkt v matično?


Probal, vendar težava ostaja ista.. vhodi so ok..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Maticc123 ()

BorutK-73 ::

Defekten ključek.

2f4u ::

Kdo rešil tole?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kar naekrat mi ne zazna zunanjega diska. Disk kaže vse znake "življenja"

Oddelek: Pomoč in nasveti
166625 (6134) solatko
»

Particija

Oddelek: Pomoč in nasveti
5573 (520) drecos
»

Zunanji trdi disk ni prepoznan

Oddelek: Pomoč in nasveti
143127 (2938) yoco
»

trdi disk

Oddelek: Pomoč in nasveti
71305 (1189) gorenjc
»

USB Kljuc - Ogromen problem

Oddelek: Strojna oprema
61341 (1096) jenrej

Več podobnih tem