» »

USB Kljuc - Ogromen problem

USB Kljuc - Ogromen problem

Starter ::

Pozdravljeni!

Imam USB Kljuc JetFlash 512 MB in imam zelo resen problem z njim... ikona v mapi moj računalnik se ne pojavi! Gonilniki za kljuc so 100% v redu.
Edino kar mi pametnega pada na pamet je da sem to ikono nekako skril...? Prosim vas da mi pomagate ker imam na kljucu zares pomembne podatke, katerih rezervne kopije nimam. Vsaka ideja je dobrodosla. Ugotovil sem da imam enak problem z vsemi usb pomnilniki (miska preko usbja deluje normalno).

Hvala ze vnaprej!

P.S. Nisem prepričan ali sem to postal na pravi subforum :S
If you have a problem and no one else can help then take hammer and smash all of them
  • spremenil: Starter ()

kuglvinkl ::

Probaj v drugi kišti. meni tudi noče odpret enega ključa na USB vhodu v ohšju, če ga pa priklopim zadaj, pa dela.

lufthammer ::

Verjetno se skriva za kakšnim pogonom. Greš v Control Panel/Administrative Tools/Computer Management/Disk Management in mu spremeniš črko pogona. Bodi previden!

Ajvan ::

mimogrede še malo popucaj usb vhod
Najbl neumn se najbl dere

Blond ::

Pozdravljeni mojstri !

Jaz sem se kar v to temo priklopil, da ne odpiram nove.
Podobne težave imam z USB ključkom vendar pa na službenem računalniku.
Ko sem poskušal kot ste povedali pogledati v Upravljanje diskov mi javi, da nimam pravic.
Računalnik je služben in nimam dostopa do tega.
Verjetno mi tudi zaradi tega ne omogoča dostopa do USB ključka. Raziskovalec mi ga sploh ne pokaže, medtem ko v Systemu kaže, da je vse vredu.

Kako bi si omogočil dostop do ključka ???
www.galea.si
Odkup, prodaja in obnova nepremičnin
Posredovanje v prometu z nepremičninami

amigo_no1 ::

total commander ali v konzoli

jenrej ::

Tudi sam sem se srečal z enim čudnim problemom, ki ga še nisem uspel rešit. Namreč gre za mp3 ključek, ki je kar naenkrat nehal delat v windowsih xp. Prej sem mi je normalno pojavila ikonica za disk v raziskovalcu oz. se mi je odprlo okno s vsebino ključa. Zdaj pa je kar naenkrat zginil in se ikona ne pojavi več oz. kluč kaj nekaj nalaga (cel čas mi na enkranu ključa piše reading). Ker imam dual boot sem probal kako kaj ta stvar dela v windowsih 2003 in sem ugotovil, da tam ni nobenih problemov (ključ dela ok).
Se je kdo mogoče srečal s podobnim problemom oz. ve rešitev na xpjih?

Hvala


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[WINDOWS 8] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Operacijski sistemi
1490420989 (4628) jedateruk
»

USB se ne zažene

Oddelek: Strojna oprema
121539 (1253) 2f4u
»

USB-samodejno zažčitil proti pisanju

Oddelek: Pomoč in nasveti
1714733 (8891) donvito
»

USB ključ - problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
217027 (4264) deninho1989
»

Usb ključ ne predvaja določenih formatov

Oddelek: Strojna oprema
1611628 (9533) Toros

Več podobnih tem