» »

trdi disk

trdi disk

zelenjava ::

Pozdravljeni!

Kupil sem prazno ohišje za prensni trdi disk,sedaj sem formatiral disk iz računalnika in dua v to ohišje.Disk mi zazna ikone d abi ga odprl pa mi nikjer ne pokaže.Lp Miha

zelenjava ::

Trdi disk mi pod naprave zazna, a ikone ni nikjer.Ali res nima nobeden rešitve.

Duhec ::

Poglej v Disk Management, če se disk vidi. Mogoče ima dodeljeno črko, ki jo Explorer že zaseda, npr. mrežni disk/mapiranje.
Dodeli mu neko X: črko, odpri Explorer (Raziskovalca) in preveri, če se zdaj vidi.

zelenjava ::

Duhec je izjavil:

Poglej v Disk Management, če se disk vidi. Mogoče ima dodeljeno črko, ki jo Explorer že zaseda, npr. mrežni disk/mapiranje.
Dodeli mu neko X: črko, odpri Explorer (Raziskovalca) in preveri, če se zdaj vidi.

Imam windows 7,kje se to pogleda.

Duhec ::

Daj, malo pomigaj še ti ...
Win7 ima Pomoč (Help) ... isto je Google trenutno bolj prijazen od mene in ti vrne precej več odgovorov, če vpišeš zgolj "disk management win7"...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Duhec ()

zelenjava ::

Duhec je izjavil:

Daj, malo pomigaj še ti ...
Win7 ima Pomoč (Help) ... isto je Google trenutno bolj prijazen od mene in ti vrne precej več odgovorov, če vpišeš zgolj "disk management win7"...

Pod disk managment sem ga našel in piše da naprava pravilno deluje,ampak še vedno ni ikone za odpirnaje.Lp Miha

DeeCoy ::

Ima določeno kakšno črko? Ima slučajno enako kot kakšen drug disk?

gorenjc ::

Je slučajno za pogled mape odkljukana možnost Skrij prazne pogone v mapi računalnik(privzeta možnost)?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

usb ni pravilno namescena programska oprema

Oddelek: Pomoč in nasveti
10763 (599) heero
»

USB kjuč zanimiv problem

Oddelek: Strojna oprema
141079 (748) Kristalis
»

[Windows 7] SATA Hot Swap

Oddelek: Pomoč in nasveti
13819 (619) Mavrik
»

Sistem sicer zazna nov disk, ki pa ga ni v Moj računalnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
171593 (1048) strajnarR
»

Črka pogona USB ključa

Oddelek: Pomoč in nasveti
51884 (1767) Daedalus

Več podobnih tem