» »

Netflix osvojil Slovenijo in svet

opeter ::

AC_DC je izjavil:

Heisenberg :
Pač je Slo jezik trd in neprilagodljiv.

Haha, trd jezik je recimo nemščina, Slo jezik je mehak, samo je potrebno znati prevajati.Eden boljših prevajalcev je Gradišnik Branko Gradi%C5%A1nik @ Wikipedia

Sinhronizacija je smrt za znanje tujih jezikov, tu se strinjam s teboj.


Slovenski jezik je res trd, vsaj kar se ostalih slovanskih jezikov tiče. Nekateri jezikoslovci celo pravijo, da slovenski jezik ne spada v skupino slovanskih jezikov. 8-O Tudi dvojina je posebnost, zelo malo jezikov jo premore oz. so jo prerasli. Slovenščina se, kar se tega tiče, zelo počasi razvija.

Novejši trendi kažejo na postopni prevzem angleških besed na različnih področjih, predvsem med mladimi.

Tu imate eno razmišljanje o tem, da "naj bi" slovenščino uporablja veliko število govorcev.

Kot so že drugi napisali, tudi jaz dvomim, da bo Netflix tako hitro dal prevesti nekatere vsebine (podnapisi) oz. odkupil pravice za podnapise ... slovenski trg je enostavno (pre)majhen.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

SambaShare ::

Spremljate kaj ponudbo? Zadnja dva bombončka sta BBC-jev Sherlock in Top Gear :) .

Jaz si trenutno HD paket delim še z dvema osebama. Za 4EUR/mesec je tole trenutno top šit.

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

Meh, mene niti mal ne mika :). Za tist 1x na 2 mesca ko film pogledam si ga lepo dol cuknem pa je :).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

Ang3lo ::

Še to ne rabiš več - zadnje čase se je razpaslo na stotine piratskih streaming strani, kot je putlocker, s HD filmi in serijami.

Jerry000 ::

No sej, to uporabljam ala popcorn time ali pa showbox na androidu :). Ups :)

ahac ::

SambaShare je izjavil:

Spremljate kaj ponudbo? Zadnja dva bombončka sta BBC-jev Sherlock in Top Gear :) .

Jaz si trenutno HD paket delim še z dvema osebama. Za 4EUR/mesec je tole trenutno top šit.

Ja, počasi dodajajo nove stvari, čeprav dost še vedno manjka. Ampak mogoče pa še kaj bo s tega... :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

djabi ::

A podnapise so že zrihtal?

Tr0n ::

To ne bodo nikoli v uradni aplikaciji za teh 1000 slovencev, ki gleda Netflix. :)

ahac ::

Če bodo želel, da jih je več kot 1000... bo moral bit.
Sicer če ima Pickbox lahko podnapise, ne vidm razloga, da jih Netflix ne bi imel.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

mtosev ::

zdaj sn na posebna ponudba vido prispevek, da bodo rabili enake storitve za vse uporabnike v euju. a to pomeni, da bo kmalu na netflixu dostopen tudi stuff katerega lahko v drugih članicah euja že sedaj gledalo?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

M.B. ::

Bolj verjetno je da bo na vseh najmanj možne vsebine. Tako da vzemi kot presek vsebine na vseh EU Netflixih ne unija. Zaradi pravic. Pravice se pa za x let določajo. In če se je zdaj kak zakon sprejel ki Netflixu to nalaga je pravno lažje ukinit več filmov v dražavah za katere imaš pravice in s tem zadostiš EU ker je vsepovsod enako, kot pa prikazat film v drugih državah ker pač nisi plačal za pravice in jih verjetno ni mogoče dobit za razumno ceno, drugače bi jih verjetno dobli.

V prihodnosti pa bo verjetno povečalo število vsebin. Dokler VPN dela zaenkrat še ni težav.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

mtosev ::

glede, da 45% netflix userjev ni iz Usa kr dvomim, da bil v euju dali vsem manj vsebine
sam sn že happy netflix user od januarja,ampak upam,da bo še več stuffa na netflixu:D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

NooB ::

mtosev je izjavil:

glede, da 45% netflix userjev ni iz Usa


Vir?
LP, JAZ

mat xxl ::

Na kratko, nisem še testno zalaufal , sedaj pa me TV , kar prosi... Imam že sedaj Telemach malo širši paket. Torej kaj bi sploh če bi kaj pridobil s tem Netflixom, kaj gledate, za kaj uporabljate, kako je z podnapisi...... na kratko, če se da ....

drvo ::

M.B. je izjavil:

Bolj verjetno je da bo na vseh najmanj možne vsebine. Tako da vzemi kot presek vsebine na vseh EU Netflixih ne unija. Zaradi pravic. Pravice se pa za x let določajo. In če se je zdaj kak zakon sprejel ki Netflixu to nalaga je pravno lažje ukinit več filmov v dražavah za katere imaš pravice in s tem zadostiš EU ker je vsepovsod enako, kot pa prikazat film v drugih državah ker pač nisi plačal za pravice in jih verjetno ni mogoče dobit za razumno ceno, drugače bi jih verjetno dobli.

V prihodnosti pa bo verjetno povečalo število vsebin. Dokler VPN dela zaenkrat še ni težav.


Kako to da ti dela vpn? Meni je pred dobrim mescem začelo gnjavit, da uporabljam vpn in da ga naj izklopim, če želim gledati.

ahac ::

Torej kaj bi sploh če bi kaj pridobil s tem Netflixom, kaj gledate, za kaj uporabljate, kako je z podnapisi...... na kratko, če se da ....

V glavnem tam gledam njihove serije: Narcos, Daredevil, Jessica Jones, itd. in še par drugih kot je npr. Dexter (zadnjo sezono, ki je še nisem), Sherlock, itd. Pa včasih gledam kakšen film.
Slovenskih podnapisov ni.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

bambam20 ::

Ang3lo je izjavil:

Še to ne rabiš več - zadnje čase se je razpaslo na stotine piratskih streaming strani, kot je putlocker, s HD filmi in serijami.



Ali pa Acestreams.. Direkt streaming nič DL-anja.

McClane ::

Tudi pri meni je unblock-us nehal delati. Ni mi preostalo drugega kot prekiniti naročnino na ta vpn. Očitno je Netflix kar dobro zastavil to blokiranje. Mi je pa še vedno ostala cenejša naročnina na netflix..to pa je tudi nekaj :)
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

M.B. ::

Sam gledam: 70s show (ker ga še nisem), How I met your mother, Scrubs, Prince from bell air (ker ga še nisem v vrstnem redu, mogoče sem že vido vse), Archer, Brojack Horsmen mogoče, Full house občasno, X files, Chefs Table (V naslednji sezoni pride še slovenska kuharca ).

Verjetno bom še daredevil pa jessico jones, Kimmy schmid zgleda pogojno OK, Ranch pa ne vem. To redno potem pa še kake zanimive filme.

Brooklyn 99 zgleda ni moj tip humorja obupal po 10 minutah, isto Master of None. Sense 8 bi mogoče blo zanimivo samo so 1 urne epizode pa mi je malo dolgo včasih.

Je pa gor tudi IT crowd, ki sem ga že pogledal pa House of cards, ki ga bom mogoče. Se pa kdaj tudi najde kak redek zanimiv film gor: http://www.imdb.com/title/tt4176826/
, , Trollhunter, Big game, Ant Man, Inception etc.

Meni je tudi unblock DNS nehal delat. Sedaj pa uporabljam https://borderlessinternet.com/ zaenkrat še zastonj. Potem bom pa vido. Kaj se bo bolj splačalo.

Je pa top gear pa doctor who prišo tudi na Slo netflix če koga zanima.

Ima pa Netflix zelo retardiran UI za iskanje in izbiranje filmov na vlko mi kaže filme, ki sem jih že oceno, kar pomeni da sem jih gledal pa puno nekih xy filmov za kere prvič slišim. Je za izbiro kaj bom gledal bistveno boljši http://unogs.com/, kjer lahko vidim v kateri državi je kaj pametnega. Edini problem je da nimajo vse angleških podnapisov, kar je včasih fajn.

Me zanimajo eni trije danski risani filmi pa so na voljo samo v skandinavskih državah s skandinavskimi podnapisi: zlo uporabno :S
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M.B. ()

Jerry000 ::

Nekaj me zanima...a lahko na netflixu gledaš tudi TV programe ali je to izrecno samo za filme in serije? Pa še to slišim da jih je malo na izbiro v EU

bambam20 ::

Jerry000 je izjavil:

Nekaj me zanima...a lahko na netflixu gledaš tudi TV programe ali je to izrecno samo za filme in serije? Pa še to slišim da jih je malo na izbiro v EU



Netflix je ponudnik serij in filmov.. Podobno je naš Pro plusov drekast Voyo , HBO itd..

Ne vem zakaj bi plačeval za nekja, kar dobiš na netu brezplačno. Špari keš.

Jerry000 ::

bambam20 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Nekaj me zanima...a lahko na netflixu gledaš tudi TV programe ali je to izrecno samo za filme in serije? Pa še to slišim da jih je malo na izbiro v EU



Netflix je ponudnik serij in filmov.. Podobno je naš Pro plusov drekast Voyo , HBO itd..

Ne vem zakaj bi plačeval za nekja, kar dobiš na netu brezplačno. Špari keš.

Ti sistemi gredo počasi, popcorn, showbox je zdaj začel štrajkat itd. Razmišlam o netflixu...ampak samo razmišljam :)

M.B. ::

Konkurenčni ponudnik Netflixa je pri nas tudi http://www.pickbox.si/ če ima pa podnapise ali ne pa ne vem.

Cena je 7€ kar je ceneje kot Netflix omogoča pa tudi ogled na 2 naprvah (ne vem če hkrati) in če najcenejši paket omogoča HD. Pri Netflixu paket 7.99 € ne omogoča HD in ogled na 1 napravi hkrati.

Sam ostajam na Netflixu ker podpira Linux za pickbox pa nevem.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

bambam20 ::

Jerry000 je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Nekaj me zanima...a lahko na netflixu gledaš tudi TV programe ali je to izrecno samo za filme in serije? Pa še to slišim da jih je malo na izbiro v EU



Netflix je ponudnik serij in filmov.. Podobno je naš Pro plusov drekast Voyo , HBO itd..

Ne vem zakaj bi plačeval za nekja, kar dobiš na netu brezplačno. Špari keš.

Ti sistemi gredo počasi, popcorn, showbox je zdaj začel štrajkat itd. Razmišlam o netflixu...ampak samo razmišljam :)



načeloma ma dons vsak najmanj 10/2 linijo..S tem imaš dol serijo v 6-7 minutah.

mtosev ::

NooB je izjavil:

mtosev je izjavil:

glede, da 45% netflix userjev ni iz Usa


Vir?
netflix reported over 81 million subscribers worldwide, including more than 46 millon in the usa
en.wikipedia.org/wiki/netflix
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Jerry000 ::

bambam20 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Nekaj me zanima...a lahko na netflixu gledaš tudi TV programe ali je to izrecno samo za filme in serije? Pa še to slišim da jih je malo na izbiro v EU



Netflix je ponudnik serij in filmov.. Podobno je naš Pro plusov drekast Voyo , HBO itd..

Ne vem zakaj bi plačeval za nekja, kar dobiš na netu brezplačno. Špari keš.

Ti sistemi gredo počasi, popcorn, showbox je zdaj začel štrajkat itd. Razmišlam o netflixu...ampak samo razmišljam :)



načeloma ma dons vsak najmanj 10/2 linijo..S tem imaš dol serijo v 6-7 minutah.

Poudari načeloma, jaz imam 5/1. In raje imam ponudbo da rečem ta film bom gledal, kliknil in začnem gledat kot ponuja showbox ali popcorn. To downloadanje mi ni ravno, pol morm pa skos brisat da mi ne smeti na disku (picajzlast, vem, ampak tko je) :)

M.B. je izjavil:

Konkurenčni ponudnik Netflixa je pri nas tudi http://www.pickbox.si/ če ima pa podnapise ali ne pa ne vem.

Cena je 7€ kar je ceneje kot Netflix omogoča pa tudi ogled na 2 naprvah (ne vem če hkrati) in če najcenejši paket omogoča HD. Pri Netflixu paket 7.99 € ne omogoča HD in ogled na 1 napravi hkrati.

Sam ostajam na Netflixu ker podpira Linux za pickbox pa nevem.

Netflix ima ogled samo na eni napravi za 8€? Wtf

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

mtosev ::

das 9,99e in maš na dveh napravah in še hd res:D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

techfreak :) ::

Pri nas moras pri netflix ceni pristeti se neki VPN oz. ponudnika DNSja, da lahko dejansko prides do vecine zadev.

Je pa precej velika prednost to da gres na netflix.com in vpises kar bi gledal, ter nekaj sekund za tem ze gledas film/serijo. Ni nic iskanja po straneh, upanja da bo sploh dovolj sejalcev, ter cakanja da ti dovolj videa prenese, da lahko streamas, kot je to pri torrentih. Sploh se to pozna pri starejsih oz. manj znanih serijah/filmih.

mtosev ::

jaz vpnja na netflixu ne uporabljam. nočem blocka mojega ipja, zaprtje accounta in podobnega stuff. mam ga že od jan in sn načeloma zadovoljen. 3,5/5 moja trenutna ocena
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Jerry000 ::

mtosev je izjavil:

jaz vpnja na netflixu ne uporabljam. nočem blocka mojega ipja, zaprtje accounta in podobnega stuff. mam ga že od jan in sn načeloma zadovoljen. 3,5/5 moja trenutna ocena

Pri 4,5/5 bi me prepričal, da dam denar in oceno 3,5/5 je pa škoda dnarja zame

mtosev ::

rabim jimpohvaliti app kateri odlično dela na našem smart tv, na mojem old android jelly bean phonu in v firefoxu. sn malo presenečen, da app dela povsod tak dobro.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

M.B. ::

@mtosev: Zgleda so explicitno izključli Netflix in ostale ponudnike iz uredbe o geo blockingu:
Vir:Torrentfreak.
"Audio-visual services, including services the main feature of which is the provision of access to broadcasts of sports events and which are provided on the basis of exclusive territorial licenses, are therefore excluded from the scope of this Regulation," the draft adds.

Vprašanje ostaja: Čemu uredba proti geo-blockingu če je vse izključeno iz nje?
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

trancer01 ::

EU očitno ni dovolj močna, da bi zlomila trenutni režim prodaje pravic za predvajanje vsebin v različnih državah.

M.B. ::

Razumljivo je da obstoječih licenc ne morš spremenit, pa bi se pač v zakon zapisalo, da ko se nove licence kupujejo da se lahko samo za celotno EU. In ponudniki bi imeli izbiro al 0 licenc za EU prodajo al pa prodajo za celotno namesto za posamezne države.
Predstavljajmo si kako bi geoblocking zgledal pri normalnem nakupovanju:
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

Jerry000 ::

Koliko vas uporablja ameriški netflix sploh? Al ste vsi na SLO?

hojnikb ::

Sn skenclo, ker je smartflix ratu plačljiv, tvunblock isto..

Back to rss i suppose :)
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

mtosev ::

M.B. je izjavil:

Razumljivo je da obstoječih licenc ne morš spremenit, pa bi se pač v zakon zapisalo, da ko se nove licence kupujejo da se lahko samo za celotno EU. In ponudniki bi imeli izbiro al 0 licenc za EU prodajo al pa prodajo za celotno namesto za posamezne države.
Predstavljajmo si kako bi geoblocking zgledal pri normalnem nakupovanju:
zanimivo. Tole je draft še tak, da mogoče v končni različici popravijo to. Mogoče pa eu wide anti geoblocking direktiva sledi kasneje. Jaz netflixa ne mislim skanclati pa, četudi ostane geoblocking, ker mi je netflix kot ideja/zamisel všeč
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

MrStein ::

Tak kot je enim komunizem kot ideja bila všeč? >:D
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

no comment ::

Skenslal Netflix po tem, ko se mi ni dalo iskat zamenjave za free-dns-provider-turned-$$$...

printer ::

Meni deluje US netflix preko airvpn.org ce se povezem na nemski server, sicer samo za netflix nevem koliko je smiselno placevati se za vpn. Drugace pa tudi se na slovenskem netflixu kr dodajajo stvari in ce si nov narocnik imas vec kot dovol stvari za pogledat plus konstantno kaj novega mislim da letos hocejo dodati 600 ur svojega materiala. Najraje bi vedal da bi vse blo na enem mestu samo dvomim, da se bo kdaj to zgodilo ima pa netflix trenutno kr mocn polozaj

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: printer ()

Jerry000 ::

printer je izjavil:

Meni deluje US netflix preko airvpn.org ce se povezem na nemski server, sicer samo za netflix nevem koliko je smiselno placevati se za vpn. Drugace pa tudi se na slovenskem netflixu kr dodajajo stvari in ce si nov narocnik imas vec kot dovol stvari za pogledat plus konstantno kaj novega mislim da letos hocejo dodati 600 ur svojega materiala. Najraje bi vedal da bi vse blo na enem mestu samo dvomim, da se bo kdaj to zgodilo ima pa netflix trenutno kr mocn polozaj

James Bond filme majo?
Menim da če že plačuješ netflix, boš pa ja še 3EUR zraven dal za morje več vsebine? Sicer pa, je kakšen VPN dober zastonj? In da je za android tudi?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

Bor H ::

Kaj pa če nimaš časa pogledat niti vsega kar te zanima že na slovenskem Netflixu? Zakaj bi pa pol plačeval še VPN?

printer ::

Nima smisla ce ne rabis, jaz osebno ga uporabljam za druge stvari pa se ga zraven za netflix. Je pa res, da dosti keriga odvrne samo zarad tega ker nima dostopa do ameriskih vsebin ceprav nov narocnik ima vec kot dovol kvalitetnih vsebin za pogledat. Naprimer US netflix tud nima vsega kaj ma nemski :D. Kolicina tud ni vse kvaliteta tud nekaj pomeni.

SambaShare ::

Jerry000 je izjavil:

In da je za android tudi?


Je. Ampak fullHD dela na peščici certificiranih naprav, ostalo 720p.

http://androidpcreview.com/will-my-andr...

edit: Najbrž si mislil VPN :)

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

Bor H je izjavil:

Kaj pa če nimaš časa pogledat niti vsega kar te zanima že na slovenskem Netflixu? Zakaj bi pa pol plačeval še VPN?

Pol tut za netflix nebi plačeval :)

SambaShare je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

In da je za android tudi?


Je. Ampak fullHD dela na peščici certificiranih naprav, ostalo 720p.

http://androidpcreview.com/will-my-andr...

edit: Najbrž si mislil VPN :)

720 je čist fajn. Nism HD, 4k "pička" :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

starboi ::

Jerry000 je izjavil:

Bor H je izjavil:

Kaj pa če nimaš časa pogledat niti vsega kar te zanima že na slovenskem Netflixu? Zakaj bi pa pol plačeval še VPN?

Pol tut za netflix nebi plačeval :)

SambaShare je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

In da je za android tudi?


Je. Ampak fullHD dela na peščici certificiranih naprav, ostalo 720p.

http://androidpcreview.com/will-my-andr...

edit: Najbrž si mislil VPN :)

720 je čist fajn. Nism HD, 4k "pička" :P


720p=HD :| ... 1080p =FHD.

Jerry000 ::

No, črka mi je zbežala :)

opeter ::

A slovenski podnapisi so že na voljo?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

mtosev ::

opeter je izjavil:

A slovenski podnapisi so že na voljo?

Nope
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Jerry000 ::

Madonca...ni velik filmu, ni SLO podnapisu...res ne vidm prednosti v SLO netflixu



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Piratstvo v EU je v upadanju, ampak ... (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
509742 (6929) jype
»

Ugodne in priročne alternative najboljši protistrup za piratstvo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
5011715 (8766) Reycis
»

Netflix išče še dve milijardi

Oddelek: Novice / Ostale najave
417727 (4758) roli
»

Evropska komisija želi evropske kvote na Netflixu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
12427897 (24479) Invictus
»

Netflix se opravičuje za podražitve, izposojo DVDjev prenaša na hčerinsko podjetje

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
84161 (3626) techfreak :)

Več podobnih tem