» »

Nemški hekerji ne verjamejo Volkswagnu

1
2
»

sandmat ::

a sem edini, ki ga vedno bolj zanima, v kateri firmi/branži dela naš kolega cexpert? :)

MrStein ::

cexpert je izjavil:


Ne mi rect, da se niste kupili izdelka, ki ni deloval kot so ga prodajali, pa ne bit taki teoretiki, ker to spila samo na faxu, ne pa v praksi.

Če še nisi opazil: si na sloteku.
V tem vesolju raketa Ariana nikoli ni eksplodirala, sonda na Jupitru ni zgrešila in noben space shuttle ni eksplodiral.

Now back to our regular programming....

antonija je izjavil:


Zgovarjanje na podrejene je bebavo.
+1

Mogoce je to edini izgovor ki ga poznajo slovenski "direktorji", ampak v tujini pa tole povecini ne gre skozi. Vodje vodijo podjetja, in so odgovorni tako za uspehe kot za polomije. Za slednje verjetno veliko bolj kot za prve.

Koliko vem, je direktor odstopil, in se nič ni izgovarjal.

antonija je izjavil:


Fant, to kar ti jaz govorim je kruta realnost. Ce je ne dojames, ti zaprejo firmo takoj če te najdejo.

Fixed.

Če komu še vedno ni jasno: google Janša, google Jankovič, google balkanski bojevnik, google every second thing that ever happened.

sandmat je izjavil:

a sem edini, ki ga vedno bolj zanima, v kateri firmi/branži dela naš kolega cexpert? :)

In to sporočilo si napisal na Windows, kajne?
The irony...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

antonija ::

MrStein je izjavil:

antonija je izjavil:

Zgovarjanje na podrejene je bebavo.
+1

Mogoce je to edini izgovor ki ga poznajo slovenski "direktorji", ampak v tujini pa tole povecini ne gre skozi. Vodje vodijo podjetja, in so odgovorni tako za uspehe kot za polomije. Za slednje verjetno veliko bolj kot za prve.

Koliko vem, je direktor odstopil, in se nič ni izgovarjal.
Seveda je, VW je lociran v Nemciji. Izgovarjanje je veljalo za nase "direktorje".

Fant, to kar ti jaz govorim je kruta realnost. Ce je ne dojames, ti zaprejo firmo takoj če te najdejo.
Fixed.
Ubistvu imas prav, tako kot z vsakimi predpisi. Na cesti lahko ubijes nebroj ljudi, samo najti te ne smejo.
Ce je to tvoj moto pri poslovanju (ker cexpert je ze povedal da raje krsi pravila kot da bi se potrudil s svojim izdelkom) potem upam da te nikoli ne dobijo. Pa ne zaradi tebe, ampak zaradi vseh ki si jih in jih se bos ogoljufal.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: antonija ()

MrStein ::

Če ne moreš brez zmerjanja sogovornika, pomeni, da so tvoji argumenti bolj slabi.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

cexpert ::

sandmat je izjavil:

a sem edini, ki ga vedno bolj zanima, v kateri firmi/branži dela naš kolega cexpert? :)


Tudi ce ti povem ime firme, je ne poznas, ker nasi produkti niso namenjeni navadim potrosnikom. Pa samo tko v vednost, smo world leaderji z izdelki z visoko dodano vrednostjo, beri vec kot 100kEUR. Seveda firma ni slovenska. Pa se nekaj, nisem jaz rekel, da goljufamo stranke, ampak ce je potrebno izkoriscamo birokratske luknje, zaradi katerih pa uporabnik ne trpi, ampak je samo na boljsem. Ne govorim tukaj o VW, sem samo izpostavil moznost, kako se take anomalije zgodijo.

Fantje to je realnost, pa sem zamenjal ze nekaj firm, vse tuje in uspesne na svojem podrocju.
Potrebno se je prilagajat trgu in pravilom.

@antonija
Vidim, da si dobro teoreticno podkovan o procesih, se malo prakse agilnosti pa bo. Ce to ni mozno v tvoji branzi, se ne pomeni, da drugod ni. Ne zagovarjam goljufanja, ce pa je stranka zaradi izkoriscanja birokratske luknje na boljsem, potem se pa sam odloci kaj je bolje. Ce ne bos ti, bo pa konkurenca. Seveda mora biti legalno.

Zdaj pa dovolj, ze tako mi je zal, da sem se spustil v to debato... bi moral vedeti, da dokler nima clovek dolocenih kilometrov, tezko poda objektivno mnenje iz izkusenj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cexpert ()

antonija ::

Ne zagovarjam goljufanja, ce pa je stranka zaradi izkoriscanja birokratske luknje na boljsem, potem se pa sam odloci kaj je bolje.
Ce stranka to ve, ce se zaveda vseh moznih posledic in seveda ce se s tem strinja, potem imas prav. Ce karkoli od prej nastetega ne drzi, potem gre za goljufijo.

Me pa resnicno zanima za katero panogo razvijas SW, ker tisto kar jaz poznam, bi ti ze zdavnaj prepovedali prodajo (oz. tvojim strankam) in nalozili enormne kazni. Bi pa sklepal da gre za panogo, pri kateri ob napakah ni direktno ogrozeno zdravje oziroma zivljenje ljudi.

Če ne moreš brez zmerjanja sogovornika, pomeni, da so tvoji argumenti bolj slabi.
Prosim citiraj zmerjanje.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

MrStein ::

antonija je izjavil:

zaradi vseh ki si jih in jih se bos ogoljufal.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

WarpedGone ::

Tehnični opis ni žalitev.
Kar cexpert razlaga da počne == goljufija
Zbogom in hvala za vse ribe

sandmat ::

cexpert je izjavil:


Tudi ce ti povem ime firme, je ne poznas, ker nasi produkti niso namenjeni navadim potrosnikom. Pa samo tko v vednost, smo world leaderji z izdelki z visoko dodano vrednostjo, beri vec kot 100kEUR. Seveda firma ni slovenska.


Try me :) Mogoče delava projekte v isti branži ;)
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dizelski osebni avtomobil onesnažuje bolj kakor težek tovornjak (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
440143311 (42405) krneki0001
»

NYT: Volkswagnovo vodstvo za goljufanje z emisijami vedelo že leta 2014 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
11626642 (22380) fujtajksel
»

Nemški hekerji ne verjamejo Volkswagnu (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
5818891 (15355) sandmat
»

Volkswagen razgrnil časovnico odprave napake in podrobnosti (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
6614896 (11621) zmaugy
»

Sumljivi rezultati tudi pri Oplovih dizlih (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
5326258 (21298) spirit

Več podobnih tem