» »

Internet odslej zelo poceni.

Internet odslej zelo poceni.

Elemen_T ::

Končno smo dočakali dan in enoletno prizadevanje arnesa za uveljavitev številke 0889.
No...od danes, če še ne veste se lahko veselo prijavlate z dvema ciframa:

Številka A: 0889 32330
Številka B: 0889 32331

Za tiste ki mogoče še ne veste kaj to pomeni - Impulzi so od zdaj praktično enkrat nižji od lokalnih (npr. 042376100)

1h (višja tarifa) - 150 SIT (z DDV)
1h (nižja tarifa) - 75 SIT (z DDV)

Lep pozdrav!


miha ::

Končno

Thomas ::

To ni nich. Kabel stane 10 SIT/h!
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

miha ::

Vsi pa na žalost nimajo dostopa do kabla

Thomas ::

A se spomnite tozadevnih predvolilnih obljub?

Kdor se ne - pred naslednjimi volitvami jih bodo itak ponovili. :D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

T-minator ::

Ja, maš res!:D
Mam pa še eno vprašanje. Kako lahko dobiš kabelski dostop, če nisi v bloku pa mam kabel tv? A je to možno:\

Tr0n ::

Kewl! Upam, da bodo tudi za Uni-MB naredili podobno, ker je mislim da preko ARNESa povezan.

Rott-von-weiler ::

kolko se meni zdi je internet bil in je poceni nevem ka bi ga vi zastonj meli al ka:O
-------------------------------
piši kao što govoriš

billy ::

Kako to, da ima arnes drugacno tarifo kot pa amis, kolikor se meni zdi imasta oba isto cifro: 0889 xxxxx. Torej kdo ima pravo tarifo (amis - 62/124, arnes -75/150?)

Elemen_T ::

billy: bojda tudi DDV obstaja...cene ki si jih podal za amis kanejo biti brez DDVja. Jaz sem stvar poenostavil in povedal z DDV :)

rotweiler: yap :) veš kolk je bil tulifon pred 5 leti? 60/30 SIT na nizji tarifi :) temu pa bi se reklo : pošteno.

lp

MadMax ::

In koliko je bila pred 5 leti DEM? Saj vem, da je bla manjsa razlika kot pr telefonu, pa vendar...

Nemenej ::

Na zalost so pri kablu cenjene vse ure v mesecu.

Quickbeam ::

Pa kolko vem ma arnes eno omejitev prometa (ne-vem-kolk-ur-na-teden), to še bo?

Elemen_T ::

To bo sigurno še. Zdaj mogoče še bolj poostreno. Whatever...jest mam itak neomejeno...mein mutter ist eine Englisch Lehrerin :) Učitelji imajo pa itak bojda neomejeno...

ps- Dilam acc - mail me >:D joke>:D>:D>:D

hatch ::

Jaz se pomnim, ko je bil telefon po 19.00 takorekoc zastonj (lokalno).. si placal samo 1 impulz neglede na to koliko casa si visel na liniji.
75sit/h je sicer korak naprej.. samo se vedno je drago.. predvsem za folk ki je 200h/mesec na netu... sicer pa cakamo na dsl, potem bo pestro.

Thomas.. je tiste obljube sploh kdo jemal resno? :)

Tomi ::

Neomejen dostop do Arnesa imajo tako učitelji, kot študentje, tako da res nisem v skrbeh.. Kot študent, mama pa je prof. razrednega pouka..
Predvolilne obljube ( predvsem tiste o zastonj internetu, ki jo je da Bajuk na podelitvi maturitetnih spričeval ), pa ni jemati resno..
metrodusa.blogspot.com

sedmat ::

Zivjo!

Ko ste ze ravno tako zagreti...

Na glavnem forumu sem poskusal s temo brezplacni internet, pa opazam, da bi to tudi vas zanimalo in se selim sem.

Ne vem, ce ste ze slisali, vendar zadnje novice iz podjetja Going Platinum so, da bo brezplacni internet najprej v USA in 24 drzavah, nato pa se siri dalje in ZAGOTAVLJAJO, da tudi v Slovenijo.

Nekateri pravijo, da je to dejansko nemogoce, vendar zakaj? Ce jim bo uspelo narediti dober dogovor s telekomom...

Gre za magnate. Kmalu bodo postali vecji kot AOL (najvecji ameriski ISP provider), ze zdaj v pre-launchu so v program vlozili 7-15 mio $. Zakaj bi dajali prazne obljube?

Naj se oglasi kdo, ki pozna razmere na telekomu.

http://serious.at/goplatinum - check out the details

Lep pozdrav,

Matej

Elemen_T ::

Mislm...a tebi malo trga al kaj? Spamaš po vseh forumuh v vseh topikih. Najprej mi ti povej ali si ti res kdaj dobil kak tolar(ček) iz tega servisa ker ne verjamem da si ga.

sedmat ::

Elemen_T!

Ce ti ni jasno kaj pomeni besedica "spam" si preberi v pogodbi katerega izmed USA internetnih podjetij. To kar jaz počnem zagotovo ni spam!

Si pomislil na to, da bi pa le mogoče rad odprl debato na to temo? Vem, da se mi na ta način v Going Platinum ne bosta prijavila niti 2 človeka in to še zdaleč ni moj cilj.

Odgovor na tvoje vprašanje:
1. To ni program, kjer bi dobil denar po enem tednu ko sem se včlanil noter. Sem premalo aktiven. Imam še ogromno drugih stvari in jemljem to, kot pač dobro poslovno priložnost, ki mi bo prinašala nekaj tisoč dolarjev mesečno v prihodnosti. Sam sem noter 1 MESEC. Pričakuješ, da ti bom pokazal ček za 500$? Tako hitro pa ne gre prijatelj. Če mi daš e-mail, ti pošljem ček, ki sem ga dobil od prijateljice, ki je noter malo dlje časa (enega izmed čekov).
2. Program je v pre-launchu in v tej stopnji kaki senzacionalni zaslužki niso možni, ker portal še ni zunaj (konec marca bo verjetno Beta Testing Portal zunaj, Aprila bo pa uradni začetek in s tem tudi brezplačni internet v USA in 24 državah). V pre-launchu so možni le simbolični zaslužki (toliko, da pokažejo da so resni). Moj dober kolega zasluži pribljižno 500$ mesečno, vendar je noter že kake pol leta in tudi precej je aktiven na tem področju).

Hvala za pozornost.

Matej Sedmak
e-mail: matej7ak@goingplatinum.com

Elemen_T ::

No...whatever. Spam sem pač rekel zato ker mi gredo taki posti ravno tako na živce kot email spam. Če bi vse vzemal dobesedno bi kmalu sam sebe pokopal.

Veš...na te servise se jaz ne zanašam. Nikoli nisem rekel da se ne da nič zaslužit...seveda se da, vendar par tisočakov na mesec, nikakor pa ne 100.000 , za tako številko mora biti tvoj prijatelj zelo aktiven in se na tem področju ukvarja vsaj par uric na dan...to je pa potem itak logično. Zakaj bi sicer podjetja dajala 100k eni osebi ki praktično ne naredi nič? To je absurdno totalka. email: andrej.erzen@aaunique.com ...pošlji PRAVI skeniran ček za 500$ pa ti bom verjel.

lp

sedmat ::

Andrej!



Najprej sem ti dolžan majhno opravičilo. Stresel sem nate vso svojo jezo, ker sem mislil, da si pripadnik tiste večine, ki zelo rada stvari kritizira, ne gre si pa niti pogledati zakaj se gre.



Ti iz te večine močno izstopaš. Šel si se celo prijavit - kapo dol - kritike na plano.



Zdaj pa - zgubit nimamo kaj - v najslabšem primeru bomo dobivali čeke za uporabo interneta in to za 400 različnih načinov, kar nam bo pa gotovo pokrilo stroške, kaj praviš? Pa tudi vsak član, ki ga pripeljemo noter nam pomeni lahko fantastičen zaslužek.

Zelo ti priporočam malo preleteti njihove strani in si prebrati compensation plan. Povej mi kje si kaj takega videl na internetu. Načrt kako BREZ VLOŽKOV pripeljati ambiciozne člane do OBUPNO VISOKIH zaslužkov?

En kratek komentar glede brez dela do zaslužka:
Primer: ti si se prijavil pod mano. Sem kaj delal za to? Malo. Recimo, da se strašno navdušil nad Going Platinumom in v 2 mesecih narediš tako mrežo pod sabo, da boš imel 5000$ prihodka mesečno, vendar si ful delal, da si do tega prišel. Koliko sem pa jaz naredil, ker bom imel 4000$ prihodka mesečno?


Lep pozdrav,



Matej

Tr0n ::

Lol! Ya right, dream on suckers!

bostjan1s ::

Nažalost je TCP/IP še vedno kar je vedno bil STRAŠANSKO POČASEN ZA PREVEČ DENARJA.

sedmat ::

TRon!

Če jaz kaj izjavim na forumu, to utemeljim. Bi se tudi ti to potrudil?

Matej

tejo ::

No, koliko zdaj stane minuta telefona pri Arnesu?

Tr0n ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Cena Volje?

Oddelek: Loža
151834 (1300) jRk0
»

VOLJA.NET (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
12411908 (7940) swalow
»

Kakšni so dejanski stroški neta??

Oddelek: Omrežja in internet
231524 (1114) Tomi
»

Impulzi

Oddelek: Omrežja in internet
16988 (791) abcde7
»

Koliko ur mesečno surfate ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
604549 (3972) Janus

Več podobnih tem