» »

Msi u130 - wireless / ga ni - fn+f11 ne dela

Msi u130 - wireless / ga ni - fn+f11 ne dela

t0mekk ::

Torej, mucim se ze dva dni. Vse je delovalo ok, nakar probavam razne linux distro, tudi win, in wireless ne morem vec usposobit. Kot v naslovu pise fn + f11 kombinacija (primarna za vklop wireless) ne deluje. Wifi kartice mi sploh ne prikaze vec v 'devices'. Torej nekak mi je uspelo izklopit, zdaj pa nikakor ne gre nazaj vklopit. Aja, se to, iso file od parted magic pozenem na 'live' wifi mi zazna samodejno (verjetno samodejno vklopi), na restart (usb dam ven) ne deluje vec. Torej kartica dela. Kakrsnakoli pomoc dobrodosla.

solatko ::

Delo krepa človeka

t0mekk ::

Hvala za odgovor a ne funkcionira, ker mi notebook sploh ne zazna wireless kartice (je izključena očitno) in mi jo sploh ne prikaže pod ''devices''.

solatko ::

Si poizkusil s trikratnim pritiskom kombinacije?
Delo krepa človeka

t0mekk ::

Sem,isto
Vse kombinacije z fn delujejo razen ta.

AC_DC ::

V biosu je wifi omogočen ?
Daj ga na default, nato bootaj v live lubuntu.
Če tam dela si nekaj zjebal v winsih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AC_DC ()

t0mekk ::

V biosu nimam opcije nikjer da to vidim..bootal lubuntu,mint,in se ene deset drugih, nic. Edino live usb od parted magic mi omogoci (lucka se prizge) wifi..

solatko ::

Če je bil računalnik razstavljan, je lahko kaj sestavljeno nazaj narobe, sicer pa tudi wi-fi kartice crkujejo in jo enostavno zamenjaš, pazit moraš samo na to ali je kombinirana z BT ali samostojna s svojo radijsko postajo.

Poglej tudi, da nimaš router nastavljen na USA, ker kombinirane wi-fi kartice, v tem primeru ne delajo (vojaška zaščita BT frekvenc). Te kartice namreč uporabljajo samo BT radio.
Delo krepa človeka


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

USB wireless

Oddelek: Pomoč in nasveti
211273 (1069) Seljak
»

Problem z wirelessom/brezžično anteno (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
588803 (7895) Jst
»

gonilniki za wireless

Oddelek: Pomoč in nasveti
271377 (915) crniangeo
»

Trije diski hkrati fuč?

Oddelek: Pomoč in nasveti
292322 (1030) d0rK
»

WiFi Adapter gonilniki

Oddelek: Strojna oprema
152307 (2127) solatko

Več podobnih tem