» »

Slo-Tech v šoli

Slo-Tech v šoli

Grimlord ::

Kot veste, je šola huda težava za nekatere izmed nas. Še posebej če gre za kakšno govorno vajo, ko je potrebno nastopati pred celim razredom. In zakaj nebi človek povezal šole in nekaj kar ga zanima, v mojem primeru Slo-Tech. Odločil sem se da bom mojemu raredu predstavil Slo-Tech, kaj je in s čem se ukvarja. Moram povedati, da me je razred še kar poslušal, še posebaj ko sem prišel do tistega dela o Folding@Home. Seveda sem dobil oceno 5 :D ker sem se potrudil. Za konec te moje govorne vaje pa sem na tablo napisal URL os Slo-techa, kar sem ga potem tudi iz klopi slikal. Slika ni najboljše kvalitete, vendar je za pogledat.


Dokazno gradivo




P.S.

With a special thanks to Brad3k and malal- !
Iz malenkosti nastane popolnost in popolnost ni malenkost.

zile ::

Čestitke :D .

Thomas ::

V katero šolo hodiš? Osnovno, srednjo?

:\ :)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

ali3n ::

Čestitke še z moje strani; nam prilepiš še besedilo...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

kuglvinkl ::

Super!

P.S.: kako se boš punc otresal, ti pa ne zaupam. :) (ker še sam ne vem)
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

frenk ::

glede na mize je tole srednja šola

seveda čestitke tudi z moje strani:D

Grimlord ::

Hodim na Drenjo Zdravstveno Šolo v Mariboru.

Text:


Začel sem tako:

Ker nisem vedel kaj naj govorim v moji govorni vaji, sem se odločil da vam predstavim mojo najljubšo spletno stran, to je ekipo Slo-Tech, katere član sem že 9 mesecev in jo redno obiskujem vsak dan.

Nadlajeval sem:

Slo-Tech, se je začel predvsem ljubiteljsko, in je še zmeraj ljubiteljska. Ima 3-4 vodilne osebe oz. Master bwane kot se sami imenujejo. Sestanke imajo vsakih 7-14 dni, na katerih se dogovorijo o smernicah, člankih, testih,…Stran se vodi s pomočjo obiskovalcev oz. članov, kateri s svojimi pripombami in predlogi pripomorejo k njenemu izboljšanju.
Ko vstopite na stran, se vam pokažejo novice iz sveta računalništva. Te novice lahko pišete tudi sami, vendar samo če ste prijavljeni, nato jo vodilni pregledajo in določijo če je za objavo. Tukaj najdemo tudi razne članke o modificiranju računalnikov, tipkovnic, mišk, in vseh ostalih komponent računalnika, najdemo tudi teste različnih komponent računalnika, od matičnih plošč, do grafičnih kartic, …Na strani so tudi mali oglasi, če želite prodati kak računalniški del, ali pa kaj drugega, najdemo tudi DVD recenzije, to je opis filmov ki so bili pred kratkim izdani na DVD zgoščenki, tukaj tudi avtor te recenzije napiše svoje mnenje in na podlagi tega se lahko uporabniki odločijo za ogled filma, najdemo tudi povezave, do drugih računalniških strani v svetovnem spletu. Skoraj vsak teden je na strani anketa, v kateri uporabniki sprašujejo druge uporabnike najrazličnejše stvari, kot npr. velikost trdega diska, koliko megahertzev ima vaš računalnik ipd.
Osrednji del Slo-Techa pa je forum.Tukaj lahko uporabniki izmenjavajo svoja mnenja o različnih stvareh. Razdeljen je na več oddelkov npr.:
*Pomoč in nasveti – Če imate kakršnekoli težave z računalnikom je tu pravo mesto za vas
*Kaj Kupiti- Tukaj boste našli prave nasvete o zapravljanju vašega težko prisluženega denarja
*Strojna Oprema – Splošna razprava o hradweru in računalništvu
*Igre – Razprave o igrah in pomoč pri njih
*Internet – Splošna razprava o internetu
*Šola – Vse v zvezi z šolanjem
*Loža – Pogovor o splošnih temah…
To jih je bilo samo nekaj.
V vsakem oddelku lahko uporabnik odpre svojo temo, ki se mora nanašati na oddelek v katerega ste jo postavili. Vsak oddelek ima svoje moderatorje, ki skrbijo za to, da je obnašanje uporabnikov na nivoju, in da kaka tema ne zgreši oddelka. Na forumu se morate obnašati kulturno, če ne vam moderatorji oddelka dodelijo naziv, npr.: persona non grata (kar pomeni nezaželjena oseba), persona rudis (kar pomeni nevljudna oseba).
Slo-Tech ima svojo ekipo, v kateri sem tudi jaz, ki je vključena v projekt Folding@Home. Ta projekt poteka po vsem svetu, in je vedno bolj razširjen. Pri tem projektu gre za to, da s pomočjo računalnika njegove procesorske moči računa gibanje in deljenje beljakovin in proteinov, za boj proti boleznim in proti raku. Zdaj poteka tudi nov projekt ki je podoben projektu Folding@Home, vendar pri tem projektu gre za odkrivanje zdravila proti SARSu.
Slo-Tech je za slovensko spletno sceno ena velika baza oz. vir informacij iz področja računalništva.

Konec:

S to mojo govorno vajo sem vam hotel predstaviti mojo najboljšo stran, ter tudi to kaj vse najdete na njej in kaj vam ponuja.

Nato sem na tablo napisal: www.slo-tech.com


:D
Iz malenkosti nastane popolnost in popolnost ni malenkost.

lukslo ::

čestitke

kaj to je ™? :D >:D

hec hec

|CyGNUS-x ::

Važno, da se link do slo techa vidi :D :D

Čestitam za to idejo
Ni in ne more biti nobenega drugega načina za preizkušanje
resnične moči kapitalistične države kot je vojna.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Folding@Home Slo-Tech team (strani: 1 2 3 483 84 85 86 )

Oddelek: Loža
4251191871 (18035) xardas
»

Slo-Tech Research Lab (BOINC)

Oddelek: Znanost in tehnologija
164575 (3004) Zero0ne
»

Govorna vaja pri angleščini

Oddelek: Šola
164802 (4474) Sayer
»

Vabilo k projektu Folding@home

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
392614 (2614) Phoebus
»

SETI zagnanost!!

Oddelek: Loža
121902 (1513) Thomas

Več podobnih tem