» »

WinME upgrade

WinME upgrade

zetko ::

OK, mislm da je ta tema bla že enkat na tapeti ampak ji nism preveč pozornosti posveču. Vprašanje pa je sledeče: A se da upgradat na WinME sam z upgrade cdjem. K men točn to napiše k hočm z win98 upgradat na mileniume. A je kkšna fora da bi se dal to obidt...8-)

Ribicija ::

Na žalost boš potreboval CD od Winsow, ker si on pogleda neke fajle. Take so vsaj moje izkušnje.

lp

zetko ::

Mislš od win98? Mam jih namreč doma. Sam nevem koko bi si s tem pomagu....

Ribicija ::

Med samo inštalacijo upgrada bodo ME-ji zahtevali da daš noter CD od WIN98. Takrat narediš to, oni malo pogledajo po CD-ju potem pa ti reče da daj zopet nazaj cd od ME.ja in zadeva se inštalira do konca.
Upgrade pač pogleda če imaš ti prejšnjko različico OS-a. Pač varovalka MS-a saj brez tega nisi upravičen do upgrada.

lp

zetko ::

Od mene to ne zahteva pač pa mi samo napiše 1 error....

Ribicija ::

HUH, težka. Probaj na MSN knowledge base pogledati če imajokakšen post pod tem errorjrem. Link je tu
klik
A imaš WIN ME slo in Ati grafiko? Dostikrat je to dvoje nezdružljivo ob inštalaciji. Že pri slo win98 sem imel dosti primerov ko je pri začetku inštalacije winse kar resetiralo ali pa kaj podobnega.
Zadnjič pa sem en takšen primer imel tudi z WIN ME slo.

lp

zetko ::

Mam winme,slo nimam atija. Aja inštaliram na prenosnga, a mislš da bi biu lohka tle problem?

Tr0n ::

Mene bolj zanima, ce bo kak popravek priso ven za WinME, kot so bili razni service packi za Win2000.

Ribicija ::

Se ti zgodi kaj takšnega kot na tem linku? klik
lp

zetko ::

Sm že najdu problem (0168) tko da ni problema. 10x za pomoč >:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

WinME mi delajo hitreje od WinXP

Oddelek: Operacijski sistemi
221788 (1402) daylight
»

WIN ME SLO nazaj na WIN98SLO

Oddelek: Pomoč in nasveti
131130 (931) Pizzicato
»

IDE naprave - pomoc

Oddelek: Pomoč in nasveti
231620 (1360) VASkO
»

Windows ME (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
774956 (4075) Simko
»

win me sux?

Oddelek: Operacijski sistemi
232471 (2288) Matty

Več podobnih tem