» »

Nakup telefona v Italiji- garancija

Nakup telefona v Italiji- garancija

velocifaptor ::

Zdravo,
zanima me nakup Samusngovega televona Note4 v Italiji (ePRICE). Zanima me samo kako je z garancijo. Jo lahko uveljavljam tudi pri slovenskih serviserjih ali moram napravo nesti k Italijanskem serviserju/poslati trgovini kjer sem jo kupil? Kakršna koli pomoč je dobrodošla!
Hvala.

Dr_M ::

V Slo tako ali tako noces imet opravka s samsung servisom, najbolje da telefon posljes na rma (mislim da je na nizozemnskem, nisem pa 100%)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

matjazd ::

če misliš obvezno 1 letno garancijo potem ne moreš, obvezna 1 letna garancija je slovenski unikum (+ madžarska in mislim da portugalska). Kot jaz vem Samsung tudi nima vseeevropske garancije. Ostane ti institut stvarne napake, ta pa je v celi EU.

MarkoMan ::

Ima kdo kako izkušnjo z nakupom telefona v italiji? Predvsem me zmoti, ki pri italjanskih telefonih specificno pise 24 MONTHS WARRANTY ITALY
vsak zacetek in zacetnik je tezek

videc ::

Neseš v Italijo na servis?

Primozzz ::

Kto je videc napisal, neseš ali pošleš telefon v ITA. ITA ima po defaultu 24 mesecno garancijo, tudi za iPhone...

MarkoMan ::

Ja a pri nam ne velja?
vsak zacetek in zacetnik je tezek

wajdujc ::

MarkoMan je izjavil:

Ima kdo kako izkušnjo z nakupom telefona v italiji? Predvsem me zmoti, ki pri italjanskih telefonih specificno pise 24 MONTHS WARRANTY ITALY

Piše 24 mesecih italijanske garancije, ker obstaja možnost, da je telefon sivo uvožen, in v takem slučaju piše da ima 24 mesecev "evropske garancije".
"Italijansko garancijo" ti jo nudi uradno direktno Samsung Italia, "evropsko garancijo" pa prodajalec.

Bi si predstavljal, da če ima italijansko garancijo, lahko neseš v katerikoli uraden Samsung servis v EU.

Šimpanz ::

Ja vpraši na slo Samsung servis. Oni ti bojo najbolj točno povedali.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

extreme digital spletna trgovina (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
466181497 (6212) tikitoki
»

Grancija v tujini [Iiyama monitor]

Oddelek: Pomoč in nasveti
377052 (4682) Bannanna
»

Galaxy S7: uveljavljanje garancije / stvarne napake

Oddelek: Mobilne tehnologije
153258 (2857) bambam20
»

ASUS ZenFone 2/Zoom (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7315101 (9069) LordTado
»

Kupovanje telefona iz Uk

Oddelek: Mobilne tehnologije
131877 (1566) bdoxx

Več podobnih tem