» »

Program za "zaščito obraza" v videu

Program za "zaščito obraza" v videu

WinXP ::

Rad bi vprašal kako se da "maskirati" oz.zaščititi obraz v videu in s katerim programom?
Iskal sem po Google-u pod How to MASK and protect face in video,pa najdem samo tale program
z kratkimi navodili,vendar če prav razumem ni za Windows ampak samo za Mac OS....
http://final-cut-studio.wonderhowto.com...

Je kakšen za Windows, moral bi biti...

PacificBlue ::

Arctander ::

Da se z vsakim video editing programom, ki omogoča keyframing.

WinXP ::

Arctander je izjavil:

Da se z vsakim video editing programom, ki omogoča keyframing.


Katerega pa predlagaš? Jaz uporabljam Corel Video Studio,pa NE NAJDEM opcije za BLUR oziroma nekaj kar bi lahko prikrilo obraz,naprimer "kockice"
ali Blur Mask Effect...

Z Adobe After Effects CS4 bi se po moje dalo,samo ta program mi je toliko zakompliciran da se totalno težko znajdem z njim...

PacificBlue: Kateri je to program ki si ga linkal z YouTuba? A je to Adobe Premiere?
Ti od Adobe-a so mi preveč zakomplicirani za izdelavo... Obstaja sicer opcija da "odrežem glavo" z Cut ali navlečem kakšno sliko gor na obraz v videu samo rajši bi videl če bi se dalo maskirati da ko se oseba premika da se z njo premika tudi "maska",kot je to recimo pri maskiranju (zakrivanju obraza) z kockicami...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: WinXP ()

Arctander ::

Ne rabiš AfterEffects za to, je Premiere dovolj.

Corel Video Studio ne poznam, tako da tukaj ne morem konkretno pomagati. Verjetno pa je princip podoben ... narediš masko, jo daš na timeline en layer višje od videa in ji s keyframe-i določaš pozicijo, da sledi gibanju obraza.

PacificBlue ::

PacificBlue: Kateri je to program ki si ga linkal z YouTuba? A je to Adobe Premiere?


Da, Adobe Premiere. Tisti posnetek iz yt pravzaprav ti na enostaven način razloži ravno to kar iščeš. Ni Adobe Premiere neki bavbav, ko osvojiš osnove dela z njim(sploh nastavljanje keyframes) delo z njim postane užitek. Prej sem uporabljal Pinnacle Studio, kjer me je motilo nekaj stvari, tukaj mi je pa užitek delati. Poglej si na youtube še kako uporabljati keyframing pa ti bo kmalu vse dost lažje.

#000000 ::

Išči katerikoli sw za win ki ima tracing funkcijo, je pa ta na videu najlažji kot vidim, wčasih je to znalo samo par programov zdej zgleda že vsi, najboljši pa tko ne delajo na win

#000000 ::

WinXP je izjavil:

Arctander je izjavil:

Da se z vsakim video editing programom, ki omogoča keyframing.


Katerega pa predlagaš? Jaz uporabljam Corel Video Studio,pa NE NAJDEM opcije za BLUR oziroma nekaj kar bi lahko prikrilo obraz,naprimer "kockice"
ali Blur Mask Effect...

Z Adobe After Effects CS4 bi se po moje dalo,samo ta program mi je toliko zakompliciran da se totalno težko znajdem z njim...

PacificBlue: Kateri je to program ki si ga linkal z YouTuba? A je to Adobe Premiere?
Ti od Adobe-a so mi preveč zakomplicirani za izdelavo... Obstaja sicer opcija da "odrežem glavo" z Cut ali navlečem kakšno sliko gor na obraz v videu samo rajši bi videl če bi se dalo maskirati da ko se oseba premika da se z njo premika tudi "maska",kot je to recimo pri maskiranju (zakrivanju obraza) z kockicami...



aja namesto blur funkcije lahko vstaviš ponavadi pgn ali celo gif za psd ki je bluran in napol transparenten pa skor podpre vsak software. pač narediš nek file ki ima velikost glave na pol transparent

vratar ::

Zakaj mi noče pokazat posnetka?

vratar ::

Evo sem porihtal... ko sem naložil program sem pozabil resetirat comp... ko sem to naredil zdaj deluje vse!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Programi za urejanje videa

Oddelek: Programska oprema
253535 (2645) noraguta
»

Ne morem uvoziti .avi datotek v Sony Vegas 7.0

Oddelek: Programska oprema
362481 (2117) opeter
»

Program za urejanje videa

Oddelek: Programska oprema
92359 (2266) Vlady
»

filmčki snemani z digitalcem.Kako vstavit zvok?

Oddelek: Zvok in slika
161640 (1451) CaqKa
»

Programska oprema za obdelavo VIDEA

Oddelek: Programska oprema
71145 (1083) Ribicija

Več podobnih tem