» »

Program za urejanje videa

Program za urejanje videa

Vlady ::

Jaz bi pa rabil program za urejanje videa. Torej za "lepljenje", rezanje, prehodi med zlepljenimi datotekami in podobno... Iskal sem po netu, vendar ne najdem tapravega programa, ki bi bil ZASTONJ in hkrati uporaben. Če ima kdo kaj izkušenj s kakim programom in da je res na easy za uporabo. Lahko tudi plačljiv, vendar nebi dal več kot 50$ zanga. Pa program naj bi laufal v winsih XP.
Kot dodatno možnost bi še rabil da lahko naredim napis (naslove in uvod) v filmu. Na koncu pa da bi vse skupaj skompresiral z DivX al Xvid kodekom.:\ Hvala za pomoč. :)
"Lotereya - naibolee točnyj sposob učeta količestva optimistov"

laguna ::

Če rabiš res samo osnovno rezanje, dodajanje napisov, podnapisov, govora, musike, osnovne prehode, ... boš že pri vsakem DVD pekaču (jaz imama liteon in sem dobil zraven urejevalnik ULEAD VIDEO STUDIO 7 SE (urejevalnik) ter MOVI MAKER (izdelava DVD plošč z meniji), za vse to sem dal pred dobrimi pol leti okrog 20.000,00 SIT, sedaj pa mislim da že dobiš DVD pekače za približno 15.000,00 SIT, ter verjetno zraven dobiš tudi kak program za urejanje videa. Pri mojem paketu lahko kompresiraš v vse naložene kodeke na tvojem računalniku, prav tako pa lahko prek capture card (npr. tv kartice) zajemaš video v (VCD, SVCD, DVD, MPEG 1, MPEG 2, ter v avi (softversko kodiranje). Za osnovno delo je program ULEAD VIDEO STUDIO 7 SE zadosti, prav tako pa dobiš še DVD pekač, kateri bo v kratkem zamenjal CD pekače.

KUPI DVD pekač (če ga nimaš - povprašaj kaj dobiš zraven) ter boš tako rešil dva problema: obdelava ter pečenje divxov na DVD (cca 8 filmov) ter DVD diskov z meniji ter musiko.

LP
lagunaaaa

Vlady ::

DVD pekač že mam, sam zravn nism dubu nič. :\
"Lotereya - naibolee točnyj sposob učeta količestva optimistov"

neo977 ::

Hm! Jaz uporabljam Adobe Premiere Pro, ki pa ni tak poceni...

Vlady ::

Free ali 50$v ali pa vsaj dober, ki obstaja na kaki BT strani link >:D
"Lotereya - naibolee točnyj sposob učeta količestva optimistov"

markko ::

Poglej na stran www.dvdrhelp.com pod tools/ video editors boš ziher kej najdu.
Hasta La Victoria Siempre !

dr.J ::

Vlady ::

Ej hvala vam za pomoč fantje :)
"Lotereya - naibolee točnyj sposob učeta količestva optimistov"

Meamoto ::

Pa program naj bi laufal v winsih XP.

Windows movie maker?

Vlady ::

Win Movie Maker je sux od sux-a.
"Lotereya - naibolee točnyj sposob učeta količestva optimistov"


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri program za urejanje video posnetkov?

Oddelek: Zvok in slika
101936 (1614) SmeskoSnezak
»

Program za enostavno urejanje videa

Oddelek: Programska oprema
171978 (1667) m0LN4r
»

Kateri program za obdelavo videa?

Oddelek: Pomoč in nasveti
71276 (1162) Enterprise
»

Program za editiranje videa

Oddelek: Programska oprema
223422 (3129) poweroff
»

Software za obdelavo videa

Oddelek: Zvok in slika
112098 (1813) IceIceBaby

Več podobnih tem