» »

Streljanje v Parizu

Streljanje v Parizu

««
28 / 39
»»

Bryn ::

fantasycamp je izjavil:

Bi se potem morali levičarji zavzemat za onemogočanje in izgon desnice, zato ker ne podpira legalizacijo istospolnih, ker se zavzema za večji vpliv cerkve na državo, ...


Sploh ni vprašanje današnjega dne, dejstvo da je levica z takim pristopom naredila točno to!

Okrepila skrajno desne militantne skupine.
Okrepila muslimane in njihov projekt Sharie ki nikoli ni podpiral levico.

Ne vem kako ne vidijo da si sami kopljejo jamo.

Naslednje volitve po Evropi bodo zanimive, tudi če ne zmagajo skrajno desne stranke bo procentualna okrepitev realna.

Kaj bo šele kasneje, ko bo ta politika odprtih vrat ciklična in bodo levi hoteli dokazat da smo vsi enaki in da tudi če povabijo še polovico afrike bomo vsi peli skupaj in se veselili...


Vzpon skrajno desnih strank, se je začel že davno pred trenutnim begunskim valom in ni bil omejen na imigrante iz Afrike in BV temveč tudi na državljane članic EU. In tudi če bi recimo v štratu naredili kot Madžarska in zaprli meje, bi bil efekt na okrepitev skrajno desnih strank približno isti, saj bi bil strah še vedno prisoten. Tudi petkov teroristični napad, bi se zgodil, ne glede na to a bi takoj zaprli meje ali ne.

Kar se pa tiče Evropske politike do beguncev, pa me popravi če se motim, ima desnica v EP večino že od leta 1999.

Vanich ::

morbo ::

Bryn je izjavil:

Če kdo reče, da bi sprejel te begunce, to ni enako kot da bi hotel uvažat iz Afrike velike količine nasilnežev.

Vprašaj radikalnega kolega Jypeta. (cit: "EU lahko sprejme 50 milijonov migrantov v enem letu")

In ob takem nasilnem posegu v družbeni-socialni sistem EU, se naivno še pričakuje "integracija in asimilacija" prišlekov, katera je že zaradi številčnosti nemogoča. Saj, razni levi pseudo-novinarji (beri: politični aktivisti), potem za neuspehe itak okrivijo "ksenofobe".

tikitoki ::

morbo je izjavil:

harmony je izjavil:

morbo je izjavil:


Še eno islamsko vrelišče sem pozabil omenit: Ujguri na Kitajskem. kar lepo število se jih je tudi pridružilo ISIS v Siriji.

Sami so jih pahnili v to!

Itak, kdo pa drugi... Nazadnjaški supremacistični muslimanski džihadisti itak niso nikoli odgovorni za svoja dejanja. Vedno je nekdo tretji kriv: Zahod, ZDA, Izrael, Rusija, Kristjani, Belci... bla bla...

Če ti ni jasno zakaj "zmernih muslimanov" nihče ne jemlje resno - ker na vse kriplje branite vaše divjake.


Damn, a sedaj bos se Kitajce zagovarjal? Lahko nato nadaljujes s Tibetom in genocidom, ki ga tam izvajajo.
Sicer pa zivis v Sloveniji, ki se je odcepila od Yuge, kaj ti ni jasno.

Bryn ::

morbo je izjavil:

Bryn je izjavil:

Če kdo reče, da bi sprejel te begunce, to ni enako kot da bi hotel uvažat iz Afrike velike količine nasilnežev.

Vprašaj radikalnega kolega Jypeta. (cit: "EU lahko sprejme 50 milijonov migrantov v enem letu")

In ob takem nasilnem posegu v družbeni-socialni sistem EU, se naivno še pričakuje "integracija in asimilacija" prišlekov, katera je že zaradi številčnosti nemogoča. Saj, razni levi pseudo-novinarji (beri: politični aktivisti), potem za neuspehe itak okrivijo "ksenofobe".


Jaz ne vem, no, "EU lahko sprejme 50 milijonov migrantov v enem letu" != "Hočem uvažat iz Afrike velike količine nasilnežev."

To drugo, je bilo samo izkrivljanje besed, zato da nasprotnika prikažeš v slabi luči. Hočeš ga označit za naslinega psihopata, z namenom zmanjšanja kredibilnosti v debati. Če imaš dobre argumente, je to dovolj za diskurz in ni treba posegati po takih forah.

Jype > Tudi zmerjanje ljudi z idioti, ker se ne strinjajo s teboj, ne pripomore k ničemur.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bryn ()

jype ::

Bryn> Jype > Tudi zmerjanje ljudi z idioti, ker se ne strinjajo s teboj, ne pripomore k ničemur.

Idioti so, ker trdijo, da je upravičeno za 20 let zapret človeka, ki ima enake barve oči kot morilec.

Če poznaš boljšo besedo, mi jo pa sporoči, da jih ne bom žalil.

morbo ::

@Bryn, zdaj že ti izkrivljaš. Govora je bilo zakaj je islamsko nasilje in terorizem prisotno prav povsod kjer je Islam, ne glede na gospodarsko in družbeno stanje. Preberi si celoten potek debate, da vidiš iz kje sem prišel na "uvažanje nasilnežev iz Afrike".

Bryn ::

jype je izjavil:

Bryn> Jype > Tudi zmerjanje ljudi z idioti, ker se ne strinjajo s teboj, ne pripomore k ničemur.

Idioti so, ker trdijo, da je upravičeno za 20 let zapret človeka, ki ima enake barve oči kot morilec.

Če poznaš boljšo besedo, mi jo pa sporoči, da jih ne bom žalil.


Isto te bom prosil, kot morba. Citiraj prosim kje nekdo to napisal.

tikitoki ::

Mufasa je izjavil:

jype je izjavil:

WarpedOne> Nimate problema s poseganjem v človekovo pravico zagovarjanja nacional-socializma, ploskanja hitlerju al pa zanikanju holokavsta.

Pozivanje k nasilju ni človekova pravica.

WarpedOne> Kje je tle človekova pravica da izražanja mnenja, katero menda podpirate?

V 10. členu je definirana.

morbo> suure... samo kdo bo umiril muslimane ki koljejo v Afriki, arabskem polotoku, Aziji... glede na to da tam ni "EU desničarjev" ki bi lahko prevzeli krivdo za stanje?

Saj je vseeno. Naš problem so nasilneži v Evropi, ne nasilneži v Afriki. Največ nasilnežev v Evropi je skrajnih desničarjev - mednje spadajo tudi konzervativni muslimani, ki sami sebe jemljejo skoraj tako resno, kot se resno jemljete "domobranci".


Novopečeni Šved, daj nam ti povej kje prosto po levi mantri vidiš ti rešitev da se to vseskupaj konča? Ker do sedaj je bila ena taka lepa leva mantra dajmo jih sprejet pa sfinancirat njihove lene riti...morda pa le ne bodo tako ekstremni kot bi bili na drugi strani ograje...pa se je zgodil petek 13... nehajmo jih bombat dol in dat vsem možnost da pridejo v evropo po 250EUR mesečne rente po članu in free flat, če le hočejo?

Ali je tu zadaj dejansko kakšna strategija ali samo par kaj ostali ne smemo počet - beguncem je pa vsekakor dovoljeno - ko pa poči, smo pa potem ostali krivi?

Al je kako inteligentno razmišljanje in sprejemanje nekih odgovornosti zadaj?...ali samo še več tega kaj ostali ne smemo begunci pa smejo?


Jao, kak kup bedarij. Sam za zacetek, vecina napadalcev je bila tko al tko evropejcev in bi se napad zgodil, tudi, ce bi beguncem preprecili prihod v Evropo.
Najboljse, da vse muslimane zapremo v taborisca, kot so to naredili americani z japonci.

Dej razlozi kaj begunci smejo, kar ti ubogi prikrajsanec ne smes? kaj te moti? Tvoja domnevna prikrajsanost do moznosti do klanja? Damn:).
Si vsaj pokazal svoj pravi obraz.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

Bryn ::

morbo je izjavil:

@Bryn, zdaj že ti izkrivljaš. Govora je bilo zakaj je islamsko nasilje in terorizem prisotno prav povsod kjer je Islam, ne glede na gospodarsko in družbeno stanje. Preberi si celoten potek debate, da vidiš iz kje sem prišel na "uvažanje nasilnežev iz Afrike".


Naka. Da nekdo hoče uvažat nasilneže iz Afrike, pomeni, da ima nekdo namenski načrt pripeljat nasilneže v EU.

"Hoče", "uvažanje" in "nasilneži" so oznake, ki si jih ti prilepil in ne Jype. Polagaš mu besede v usta.

fantasycamp ::


Jao, kak kup bedarij. Sam za zacetek, vecina napadalcev je bila tko al tko evropejcev in bi se napad zgodil, tudi, ce bi beguncem preprecili prihod v Evropo.
Najboljse, da vse muslimane zapremo v taborisca, kot so to naredili americani z japonci.


rekel bi prej da je bilo to logistično lažje narest, imajo že zdaj v EU celico ki to izvede..

Če jih pa nebi bilo bi pa morali skozi Eu...kar bi bilo težje, več časa in vprašanje kako bi not prišli..

Je torej rešitev, da jim zagotovimo še več radikaliziranih ljudi ki mogoče nebi to delali jim bodo pa dajali potuho, podporo in geta v katera se lahko skrijejo?

Je rešitev tega problema, več muslimanov v EU ali manj?

jype ::

morbo> zakaj je islamsko nasilje in terorizem prisotno prav povsod kjer je Islam

Prosim, če pokažeš na islamsko nasilje in terorizem v Sloveniji. Hvala!

fantasycamp> Je torej rešitev, da jim zagotovimo še več radikaliziranih ljudi ki mogoče nebi to delali jim bodo pa dajali potuho, podporo in geta v katera se lahko skrijejo?

Je torej rešitev, da se radikaliziramo? Jaz sem za! Fojbe so že skoraj prazne!

Bryn ::

fantasycamp je izjavil:



Eh, to je posploševanje in to dobro veš.

Isto je:
Pedofilski duhovniki posiljujejo otroke,
ostali duhovniki, jih podpirajo,
starši, ki vodijo otroke k duhovnikom, pa si želijo, da jih posilijo.

Popoln nesmisel.

fantasycamp ::

Bryn je izjavil:

fantasycamp je izjavil:



Eh, to je posploševanje in to dobro veš.

Isto je:
Pedofilski duhovniki posiljujejo otroke,
ostali duhovniki, jih podpirajo,
starši, ki vodijo otroke k duhovnikom, pa si želijo, da jih posilijo.

Popoln nesmisel.


non sequitor, poglej si kakšna je podpora za terorizem v muslimanskem svetu!

http://www.pewglobal.org/2013/09/10/mus...

res da večina ne podpira samo sam kalkuliraj kaj pomeni 30-40% v 1,6 milijarde muslimanov na tem svetu!



In a recent survey conducted by AlJazeera.net, the website for the Al Jazeera Arabic television channel, respondents overwhelmingly support the Islamic State terrorist group, with 81% voting "YES" on whether they approved of ISIS's conquests in the region.

The poll, which asked in Arabic, "Do you support the organizing victories of the Islamic State in Iraq and Syria (ISIS)?" has generated over 38,000 responses thus far, with only 19% of respondents voting "NO" to supporting ISIS.

zmaugy ::

Bryn je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Aha. Torej se da v kateri EU državi kupiti avtomatsko puško legalno? Mislim za civiliste.


Seveda se ne da, ampak oteževanje legalnega dostopa do orožja, bo pripeljalo do manjšega števila orožje v rokah teroristov. Izničilo ga pa seveda ne bo.

Ali si mnenja, da bi morali olajšati dostop do legalnega nakupa orožja?

Ali


V rokah teroristov so kalašnikovi in ostalo avtomatsko orožje. Če otežiš nabavo lovskih pušk, si zgolj zmanjšal možnost da se oboroži normalni del populacije.
Že zdaj je sistem narejen tako da favorizira bolj zagrizene in vztrajne gun fanatike, kar se mi ne zdi ravno dober selekcijski kriterij. Običajen folk nima volje in časa se s tem zajebavat.
Absolutno bi morali olajšati dostop.

Red_Mamba ::

zmaugy je izjavil:

Bryn je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Aha. Torej se da v kateri EU državi kupiti avtomatsko puško legalno? Mislim za civiliste.


Seveda se ne da, ampak oteževanje legalnega dostopa do orožja, bo pripeljalo do manjšega števila orožje v rokah teroristov. Izničilo ga pa seveda ne bo.

Ali si mnenja, da bi morali olajšati dostop do legalnega nakupa orožja?

Ali


V rokah teroristov so kalašnikovi in ostalo avtomatsko orožje. Če otežiš nabavo lovskih pušk, si zgolj zmanjšal možnost da se oboroži normalni del populacije.
Že zdaj je sistem narejen tako da favorizira bolj zagrizene in vztrajne gun fanatike, kar se mi ne zdi ravno dober selekcijski kriterij. Običajen folk nima volje in časa se s tem zajebavat.
Absolutno bi morali olajšati dostop.


tudi v sloveniji lahko LEGALNO kupis avtomatsko orozje kot zbiratelj.
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

Zgodovina sprememb…

Bryn ::

fantasycamp je izjavil:

Bryn je izjavil:

fantasycamp je izjavil:



Eh, to je posploševanje in to dobro veš.

Isto je:
Pedofilski duhovniki posiljujejo otroke,
ostali duhovniki, jih podpirajo,
starši, ki vodijo otroke k duhovnikom, pa si želijo, da jih posilijo.

Popoln nesmisel.


non sequitor, poglej si kakšna je podpora za terorizem v muslimanskem svetu!

http://www.pewglobal.org/2013/09/10/mus...

res da večina ne podpira samo sam kalkuliraj kaj pomeni 30-40% v 1,6 milijarde muslimanov na tem svetu!



In a recent survey conducted by AlJazeera.net, the website for the Al Jazeera Arabic television channel, respondents overwhelmingly support the Islamic State terrorist group, with 81% voting "YES" on whether they approved of ISIS's conquests in the region.

The poll, which asked in Arabic, "Do you support the organizing victories of the Islamic State in Iraq and Syria (ISIS)?" has generated over 38,000 responses thus far, with only 19% of respondents voting "NO" to supporting ISIS.


In many of the countries surveyed, clear majorities of Muslims oppose violence in the name of Islam. Indeed, about three-quarters or more in Pakistan (89%), Indonesia (81%), Nigeria (78%) and Tunisia (77%), say suicide bombings or other acts of violence that target civilians are never justified. And although substantial percentages in some countries do think suicide bombing is often or sometimes justified – including a 62%-majority of Palestinian Muslims, overall support for violence in the name of Islam has declined among Muslim publics during the past decade.


Žal nimam čase preračunavat, ampak nikjer nisem zasledil, da 30-40% muslimanov podpira, Če se mi prav zdi si kar vzelo povprečje podatkov vseh držav in preslikal na celotno populacijo (v statističnem smislu). Ampak recimo Indonezija in Pakistan imata skupaj malo manj kot 25% vseh muslimanov na svetu, medtem ko Libanon, kjer je največ vprašanih odgovorilo, da podpirajo znese komaj 0,4% populacije muslimanov na svetu.

Raziskava je bila tudi narejena na specifičnem predelu, torej J in JV Azija.

Po moji površni bolj pesimistični oceni te raziskave bi rekel, da okoli 15%.

15 odstotkov pa še zdaleč ni 100%, da ne govorimo, da raziskava pravi, da podpora pada: overall support for violence in the name of Islam has declined among Muslim publics during the past decade.

Za bolj natančno tolmačenje, bi vseeno rabil suhe podatke in pa ali Excel ali pa software za obdelavo podatkov. No pa mi je en semester osnov statistike prav prišel :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bryn ()

fantasycamp ::


Po moji površni bolj pesimistični oceni te raziskave bi rekel, da okoli 15%.





Bryn ::

fantasycamp je izjavil:


Po moji površni bolj pesimistični oceni te raziskave bi rekel, da okoli 15%.







Sem še na šihtu, tako da ne morem pogledat. Da ti dam pravo številko, bi si moral vzet par ur in zračunat kakšen odstotek prikaže ta raziskava, na katero se ti opiraš. Za raliko od tebe sem jaz podatke malo bolj podrobno pogledal in številke nisem iz lufta jemal.

fantasycamp ::

Bryn je izjavil:

fantasycamp je izjavil:


Po moji površni bolj pesimistični oceni te raziskave bi rekel, da okoli 15%.







Sem še na šihtu, tako da ne morem pogledat. Da ti dam pravo številko, bi si moral vzet par ur in zračunat kakšen odstotek prikaže ta raziskava, na katero se ti opiraš. Za raliko od tebe sem jaz podatke malo bolj podrobno pogledal in številke nisem iz lufta jemal.


Ok recva da sem jest iz lufta jemal in ti še nisi pogledal video, te bom počakal, 15% od 1,6 milijarde je kok?

tikitoki ::

fantasycamp je izjavil:

Bryn je izjavil:

fantasycamp je izjavil:



Eh, to je posploševanje in to dobro veš.

Isto je:
Pedofilski duhovniki posiljujejo otroke,
ostali duhovniki, jih podpirajo,
starši, ki vodijo otroke k duhovnikom, pa si želijo, da jih posilijo.

Popoln nesmisel.


non sequitor, poglej si kakšna je podpora za terorizem v muslimanskem svetu!

http://www.pewglobal.org/2013/09/10/mus...

res da večina ne podpira samo sam kalkuliraj kaj pomeni 30-40% v 1,6 milijarde muslimanov na tem svetu!



In a recent survey conducted by AlJazeera.net, the website for the Al Jazeera Arabic television channel, respondents overwhelmingly support the Islamic State terrorist group, with 81% voting "YES" on whether they approved of ISIS's conquests in the region.

The poll, which asked in Arabic, "Do you support the organizing victories of the Islamic State in Iraq and Syria (ISIS)?" has generated over 38,000 responses thus far, with only 19% of respondents voting "NO" to supporting ISIS.





V relativno mirni indoneziji so muslimani proti samomorilskim napadom, najbolj pa jih podpirajo v Plaestini, ki jo izraelco nategujejo od spredaj in zadaj. Ko nekoga zatiras, se goji sovrastvo, res neverjetno a ne.



Zelo zanimivo je tudi spreminjanje podpore skozi cas.

Ce ze vlece podatke na plano, jih vsaj pravilno interpretiraj in predsrtavi v celoti.

zmaugy ::

Red_Mamba je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Bryn je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Aha. Torej se da v kateri EU državi kupiti avtomatsko puško legalno? Mislim za civiliste.


Seveda se ne da, ampak oteževanje legalnega dostopa do orožja, bo pripeljalo do manjšega števila orožje v rokah teroristov. Izničilo ga pa seveda ne bo.

Ali si mnenja, da bi morali olajšati dostop do legalnega nakupa orožja?

Ali


V rokah teroristov so kalašnikovi in ostalo avtomatsko orožje. Če otežiš nabavo lovskih pušk, si zgolj zmanjšal možnost da se oboroži normalni del populacije.
Že zdaj je sistem narejen tako da favorizira bolj zagrizene in vztrajne gun fanatike, kar se mi ne zdi ravno dober selekcijski kriterij. Običajen folk nima volje in časa se s tem zajebavat.
Absolutno bi morali olajšati dostop.


tudi v sloveniji lahko LEGALNO kupis avtomatsko orozje kot zbiratelj.

Kolikor vem je takšno orožje "obdelano" tako, da je neuporabno. Za zmeraj.

tardusm ::

Se je veliko vedelo o možnih grožnjah, a uradniki so v glavnem razmišljali "česa ne morejo",
in se "bomo dogovorili", namesto "kaj bi lahko (morali)".

https://theintercept.com/2015/11/18/ter...

T.

fantasycamp ::


Zelo zanimivo je tudi spreminjanje podpore skozi cas.

Ce ze vlece podatke na plano, jih vsaj pravilno interpretiraj in predsrtavi v celoti.


Sej jih, pa si interpretiraj njihove ''majhne'' procente v številko 1,6milijarde, eno je podpora ISIS ki pada drugo je pa podpora Sharie in uveljavljanje te v državo, če bi res bili tako zmerni potem tudi v tujini nebi tega uveljavljali...

Zgodovina sprememb…

fantasycamp ::


V relativno mirni indoneziji so muslimani proti samomorilskim napadom, najbolj pa jih podpirajo v Plaestini, ki jo izraelco nategujejo od spredaj in zadaj. Ko nekoga zatiras, se goji sovrastvo, res neverjetno a ne.


hm Malezija je pred Egiptom ki je blizu ''dogajanja''.

Kako opravičuješ njihovo ljubezen do terorizma?

Kaj pa Turčija, ki je praktično izenačena z Senegalom, uspeh demokracije in socializacije..
16% je 11 milijonov!

Invictus ::

Mislim, tole je malo bolano.

Belgijec se gre streljat v Pariz, potem pa Francozi tolčejo po Sirijcih.

Naj zbombardirajo Bruselj. Korist bo večstranska ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Bryn ::

fantasycamp je izjavil:


V relativno mirni indoneziji so muslimani proti samomorilskim napadom, najbolj pa jih podpirajo v Plaestini, ki jo izraelco nategujejo od spredaj in zadaj. Ko nekoga zatiras, se goji sovrastvo, res neverjetno a ne.


hm Malezija je pred Egiptom ki je blizu ''dogajanja''.

Kako opravičuješ njihovo ljubezen do terorizma?

Kaj pa Turčija, ki je praktično izenačena z Senegalom, uspeh demokracije in socializacije..
16% je 11 milijonov!


Hihi, 40% Američanov verjame, da je bog ustvaril ljudi pred 10.000 leti, to je malo več kot 100 miljonov! Matr se pozna, da so tehnološko čist nerazviti, ko vsi verjamejo v to pravljico. LOL

lexios ::

Prosim, če pokažeš na islamsko nasilje in terorizem v Sloveniji. Hvala!


Ni problema! https://slo-tech.com/forum/t658470/p497...

Martin Krpan ::

Ja saj , eni verjamejo v Jehovo , drugi v Allaha , tretji v Letečo špagetrno pošast , četrti v Supermena , peti pa v Rdečo Kapico. Kaj jim je skupno ? Vsi verjamejo v pravljice.

Folku je potrebno aktivno dopovedati da njihovi pravljični junaki ne obstajajo , tu pa jim zblojenci še pritrjujete in zagovarjate neko neumno pravico do veroizpovedi.
Potrebno jih je prepovedati , ta bolj trdoglave pa zdraviti kot včasih v SFRJ.

Axbcd ::

jype je izjavil:

Tako je. Se pa moti glede tega, da se levičarji bojimo, da bi nas kdo označil za islamofobe. Mi smo itak proti vsakršni religiji, ampak ne toliko, da bi zaradi tega posegali v človekove pravice - za razliko od nekaterih tule, ki bi z veseljem.


Laž. Ne smeš reči besedo čez islam ker te takoj označijo za islamofoba, fašista, nacista. Moje mnejnje je o islamu tako kakršno je. Imam pravico da lastnega mnenja in nikjer ne piše, da mora to biti pozitivno. Imam tudi pravico do svobodnega izražanja, torej svoje mnenje lahko izrazim. Zakaj bi se pretvarjal in lagal, da podpiram islam, če pa to ni res. Islam je grožnja Evropi in nima pri nas kaj iskat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Axbcd ()

Bryn ::

Axbcd je izjavil:

jype je izjavil:

Tako je. Se pa moti glede tega, da se levičarji bojimo, da bi nas kdo označil za islamofobe. Mi smo itak proti vsakršni religiji, ampak ne toliko, da bi zaradi tega posegali v človekove pravice - za razliko od nekaterih tule, ki bi z veseljem.


Laž. Ne smeš reči besedo čez islam ker te takoj označijo za islamofoba, fašista, nacista. Moje mnejnje je o islamu tako kakršno je. Imam pravico da lastnega mnenja in nikjer ne piše, da mora to biti pozitivno. Imam tudi pravico do svobodnega izražanja, torej svoje mnenje lahko izrazim. Zakaj bi se pretvarjal in lagal, da podpiram islam, če pa to ni res. Islam je grožnja Evropi in nima pri nas kaj iskat.


Saj ti nihče ne krati pravice, do svojega mnenja. Saj mi imamo tudi svoje mnenje, pa nas obmetavate z "levaki", "gor-ritodržci" in "izdajatelji".

Eh saj itak ne bom nič dosegel, tle itak ne gre, da bi imeli nek normalen diskurz, ker vsak vzame nasprotno mnenje za osebno žalitev, kar ima za posledico še bolj trmasto zavzetje nasprotnega mnenja. Enkrat bi res rad probal eno debatno vajo, kjer morajo zagovorniki zavzeti nasprotno stališče in ga čimbolje zagovarjat, škoda da internetni forum ni primeren medij za to.

lexios ::

Zakaj muslimani iz BV sploh silijo v EU, če je islam religija miru in imajo na izbiro cel kup miroljubnih arabskih dežel, kjer govorijo podoben jezik, imajo isto kulturo, navade, običaje, vero itd? Večina tistih, ki pride v Evropo pa bi rada živela po istih običajih in pravilih kot na BV, torej očitno ne prihajajo zaradi evropskih vrednot, očitno tudi ne zaradi naše kulture, očitno tudi ne zaradi viška delovnih mest. ;)

Saj ti nihče ne krati pravice, do svojega mnenja. Saj mi imamo tudi svoje mnenje, pa nas obmetavate z "levaki", "gor-ritodržci" in "izdajatelji".


Bolj korektno bi bilo, če bi vas nazivali z muslimani in retardiranimi islamoljubci. Tako kot vi ostale z ksenofobi, naciji, fašisti. ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lexios ()

Bryn ::

lexios je izjavil:

Večina tistih, ki pride v Evropo pa bi rada živela po istih običajih in pravilih kot na BV.


Vir prosim, pa ne kakih senzacionalističnih medijev in kvazi anket. Dajmo kako raziskavo na to temo ali pa uradno mnenjo strokovnjaka na to temo.

lexios ::


Vir prosim, pa ne kakih senzacionalističnih medijev in kvazi anket. Dajmo kako raziskavo na to temo ali pa uradno mnenjo strokovnjaka na to temo.


Dobro veš, da je to vsaj delno res! Ne ljub se mi iskat linkov, nima smisla in jih imaš v sosednji temi že cel kup. Poleg tega pa ne poznam nobenega muslimana, ki bi se odrekel veri, ko je iz BV prišel v EU.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lexios ()

Karaya 52 ::

Še Savdova Arabija jim plačuje, da živijo po islamističnih običajih. Tole bi morali takoj prekiniti. Potem bo tudi na forumu bolj mirno.

Axbcd ::

Bryn je izjavil:

lexios je izjavil:

Večina tistih, ki pride v Evropo pa bi rada živela po istih običajih in pravilih kot na BV.


Vir prosim, pa ne kakih senzacionalističnih medijev in kvazi anket. Dajmo kako raziskavo na to temo ali pa uradno mnenjo strokovnjaka na to temo.

Bo statistika nezaposlenosti VB, Švedske in Francije dovolj? Skupina, ki prevladuje v nezaposlenosti je ravno ta o kateri debatiramo že 200 strani. Na eni strani imamo delodajalce, ki za nobeno ceno ne zaposlijo muslimana, na drugi strani muslimane, ki se za nobeno ceno ne bodo zaposlili, saj bi s svojimi kvalifikacijami zaslužili manj kot dobijo od sociale.

Priseljence bi bilo potrebno prisiliti, da se zaposlijo. Ne fizično seveda. Socialno pomoč znižati na tako raven, da bodo imeli dovolj samo za hrano (položnice itak država plačuje). Ne pa zdaj, ko si z enomesečnimi družinskimi (socialnimi) prejemki lahko kupi tri iphone. Ali še bolje prenehat izplačevat denar. Države naj postavijo centre tipa karitas, kjer bodo lahko prišli iskat pakete s hrano. Če hočejo denar pa naj gredo delat.

zmaugy ::

In ukiniti otroške dodatke. Vse.

Bryn ::

lexios je izjavil:


Vir prosim, pa ne kakih senzacionalističnih medijev in kvazi anket. Dajmo kako raziskavo na to temo ali pa uradno mnenjo strokovnjaka na to temo.


Dobro veš, da je to vsaj delno res! Ne ljub se mi iskat linkov, nima smisla in jih imaš v sosednji temi že cel kup.


Kaj pomeni vsaj delno res, da je samo del te večine tak? Ja vem kaj je v sosednji temi, pa drugega razen novinarskih prispevkov in senzacionalističnih člankov ni.

Ne govorim, da se del teh muslimanov EU ni integriral in ne rečem, da je to prav. Ampak dokler se ne naredi neka resna raziskava (kot je bilo to storjeno recimo za koliko muslimanov v muslimanskih državah podpira/ne podpira dejanja skrajnežev) ne morem ne jaz govorit da jih skoraj ni ne ti govorit a gre za večino.

Po eni strani pizdite na medije kako kažejo samo otroke in ženske, ko pride do beguncev in da je to zavajanje, po drugi strani pa slepo verjamete prispevkom, ki kažejo no-go cone in muslimane, ki izvajajo šeriatsko pravo v delih Švedske in Belgije. It doesn't work like that. Ne moreš vzet za zlato prispevka, ko to potrjuje tvojemu stališču, ko pa nasprotuje pa se sklicevat na medijsko manipulacijo.

Tako pa se gremo igro, kdor bo bolj glasen bo imel bolj prav. Za vsak link, ki ga prilima ena stran, prilima nasprotna stran svojega. Pol se pa samo še gremo čigav link je boljši, zato ker hočemo "zmagat".

Če jaz pravim, da ni večina taka, kot ti zagovarjaš, se bom posul s pepelom in priznal, da imaš prav, če le podaš kak verodostojen podatek.

Axbcd je izjavil:

Bryn je izjavil:

lexios je izjavil:

Večina tistih, ki pride v Evropo pa bi rada živela po istih običajih in pravilih kot na BV.


Vir prosim, pa ne kakih senzacionalističnih medijev in kvazi anket. Dajmo kako raziskavo na to temo ali pa uradno mnenjo strokovnjaka na to temo.

Bo statistika nezaposlenosti VB, Švedske in Francije dovolj? Skupina, ki prevladuje v nezaposlenosti je ravno ta o kateri debatiramo že 200 strani. Na eni strani imamo delodajalce, ki za nobeno ceno ne zaposlijo muslimana, na drugi strani muslimane, ki se za nobeno ceno ne bodo zaposlili, saj bi s svojimi kvalifikacijami zaslužili manj kot dobijo od sociale.

Priseljence bi bilo potrebno prisiliti, da se zaposlijo. Ne fizično seveda. Socialno pomoč znižati na tako raven, da bodo imeli dovolj samo za hrano (položnice itak država plačuje). Ne pa zdaj, ko si z enomesečnimi družinskimi (socialnimi) prejemki lahko kupi tri iphone. Ali še bolje prenehat izplačevat denar. Države naj postavijo centre tipa karitas, kjer bodo lahko prišli iskat pakete s hrano. Če hočejo denar pa naj gredo delat.


Sem nagibam na levo stran spektra ampak tle se strinjam, pa ne samo za priseljence ampak za vse državljane. Sociala samo toliko, da lahko preživijo, precejšen del nje pa v kuponih za hrano, če hočejo kaj več od življenja pa naj gredo delat.

In kot je to lažje rečt kot izvest, zvišat plače, da bo delo precej bolj privlačno, kot sociala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bryn ()

GrX ::

Bryn je izjavil:

fantasycamp je izjavil:



Eh, to je posploševanje in to dobro veš.

Isto je:
Pedofilski duhovniki posiljujejo otroke,
ostali duhovniki, jih podpirajo,
starši, ki vodijo otroke k duhovnikom, pa si želijo, da jih posilijo.

Popoln nesmisel.


No.. po drugi strani pa je RKC dolgo vedela za zlorabe otrok in jih vedno nekako pomedla pod preprogo.. Torej je sam vrh RKCja neposredno podpiral duhovnike in njihove zlorabe..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GrX ()

Bryn ::

GrX je izjavil:

Bryn je izjavil:

fantasycamp je izjavil:



Eh, to je posploševanje in to dobro veš.

Isto je:
Pedofilski duhovniki posiljujejo otroke,
ostali duhovniki, jih podpirajo,
starši, ki vodijo otroke k duhovnikom, pa si želijo, da jih posilijo.

Popoln nesmisel.


No.. po drugi strani pa je RKC dolgo vedela za zlorabe otrok in to vedno nekako pomedla pod preprogo.. Torej je sam vrh RKCja neposredno podpiral duhovnike in njihove zlorabe..


Ja, ampak to ne pomeni, da so vsi katoliki pedofili ali pa da pedofilijo podpirajo. Če karikiram, povsod kjer se je pojavila katoliška cerkev, se je povečalo število zlorabljenih otrok s strani duhovnikov.

Žal je tako, da je RKC ravno tako gnila znotraj kot marsikatera država. Ravno zdaj naj bi spet prišli ven dve knjigi, spisani na pdolagi zadnjih Vatileakov, ampak to je tema za drugo izbo.

GrX ::

Bryn je izjavil:

GrX je izjavil:

Bryn je izjavil:

fantasycamp je izjavil:



Eh, to je posploševanje in to dobro veš.

Isto je:
Pedofilski duhovniki posiljujejo otroke,
ostali duhovniki, jih podpirajo,
starši, ki vodijo otroke k duhovnikom, pa si želijo, da jih posilijo.

Popoln nesmisel.


No.. po drugi strani pa je RKC dolgo vedela za zlorabe otrok in to vedno nekako pomedla pod preprogo.. Torej je sam vrh RKCja neposredno podpiral duhovnike in njihove zlorabe..


Ja, ampak to ne pomeni, da so vsi katoliki pedofili ali pa da pedofilijo podpirajo. Če karikiram, povsod kjer se je pojavila katoliška cerkev, se je povečalo število zlorabljenih otrok s strani duhovnikov.

Žal je tako, da je RKC ravno tako gnila znotraj kot marsikatera država. Ravno zdaj naj bi spet prišli ven dve knjigi, spisani na pdolagi zadnjih Vatileakov, ampak to je tema za drugo izbo.


To je res, ampak ravno vrh RKC si ne bi smel privoščiti tovrstnih napah oz. bi moral odgovarjati, kot je odgovarjala tista peščica obsojenih duhovnikov..

Bryn ::

GrX je izjavil:

Bryn je izjavil:

GrX je izjavil:



No.. po drugi strani pa je RKC dolgo vedela za zlorabe otrok in to vedno nekako pomedla pod preprogo.. Torej je sam vrh RKCja neposredno podpiral duhovnike in njihove zlorabe..


Ja, ampak to ne pomeni, da so vsi katoliki pedofili ali pa da pedofilijo podpirajo. Če karikiram, povsod kjer se je pojavila katoliška cerkev, se je povečalo število zlorabljenih otrok s strani duhovnikov.

Žal je tako, da je RKC ravno tako gnila znotraj kot marsikatera država. Ravno zdaj naj bi spet prišli ven dve knjigi, spisani na pdolagi zadnjih Vatileakov, ampak to je tema za drugo izbo.


To je res, ampak ravno vrh RKC si ne bi smel privoščiti tovrstnih napah oz. bi moral odgovarjati, kot je odgovarjala tista peščica obsojenih duhovnikov..


Pustimo to, res ne spada v to izbo. Če obstaja druga primerna, se ti z veseljem pridružim tam.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: GrX ()

lexios ::

Bryn je izjavil:

lexios je izjavil:


Vir prosim, pa ne kakih senzacionalističnih medijev in kvazi anket. Dajmo kako raziskavo na to temo ali pa uradno mnenjo strokovnjaka na to temo.


Dobro veš, da je to vsaj delno res! Ne ljub se mi iskat linkov, nima smisla in jih imaš v sosednji temi že cel kup.


Kaj pomeni vsaj delno res, da je samo del te večine tak? Ja vem kaj je v sosednji temi, pa drugega razen novinarskih prispevkov in senzacionalističnih člankov ni.

Ne govorim, da se del teh muslimanov EU ni integriral in ne rečem, da je to prav. Ampak dokler se ne naredi neka resna raziskava (kot je bilo to storjeno recimo za koliko muslimanov v muslimanskih državah podpira/ne podpira dejanja skrajnežev) ne morem ne jaz govorit da jih skoraj ni ne ti govorit a gre za večino.

Po eni strani pizdite na medije kako kažejo samo otroke in ženske, ko pride do beguncev in da je to zavajanje, po drugi strani pa slepo verjamete prispevkom, ki kažejo no-go cone in muslimane, ki izvajajo šeriatsko pravo v delih Švedske in Belgije. It doesn't work like that. Ne moreš vzet za zlato prispevka, ko to potrjuje tvojemu stališču, ko pa nasprotuje pa se sklicevat na medijsko manipulacijo.

Tako pa se gremo igro, kdor bo bolj glasen bo imel bolj prav. Za vsak link, ki ga prilima ena stran, prilima nasprotna stran svojega. Pol se pa samo še gremo čigav link je boljši, zato ker hočemo "zmagat".

Če jaz pravim, da ni večina taka, kot ti zagovarjaš, se bom posul s pepelom in priznal, da imaš prav, če le podaš kak verodostojen podatek.


Ne trdim, da med islamisti ni posameznikov, ki so se integrirali, do te točke, ko postane popolnoma vseeno kakšna so njihova osebna prepričanja, niti da se nekateri integrirajo manj, a še vedno toliko, da bp funkcionirajo v civilizirani družbi. Še najmanj prblemov s tem imajo sekularizirani muslimani in bošnjaki, ki jih je nekaj tudi na ST (pa mogoče pr branju komentarjev kdo misli, da gre za levičarje), ki se v EU prostoru integrirajo že stoletja. Če se komu ljubi z iskanjem raziskav in statistik...

Se ti zdi, da muslimani v Evropi želijo gradit džamije, ker so v EU prišli z željo po spoznavanju krščanske vere? Da se zahteve po šariji pojavljajo iz dolgčasa? Da viška delovnih mest v EU ni, najbrž ni potrebno posebej razlagat, če pa želiš podatke o brezposelnosti med muslimani v EU, to prikazuje tudi eurostat. Jst sm se s tem igral že pred tedni, še najbolj zanimivo je pogledat razmerje med brezposelnostjo obeh spolov...

lexios ::

Sem nagibam na levo stran spektra ampak tle se strinjam, pa ne samo za priseljence ampak za vse državljane. Sociala samo toliko, da lahko preživijo, precejšen del nje pa v kuponih za hrano, če hočejo kaj več od življenja pa naj gredo delat.

In kot je to lažje rečt kot izvest, zvišat plače, da bo delo precej bolj privlačno, kot sociala.


;(( Plače bodo šle gor? :)) Alo, pravkar smo dobil v EU milijonček nove brezposelne delovne sile! Al hočejo delat al nočejo je unim za šalterjem in kadrovski popolnoma vseeno, so pa del statistike... Zagovarjaš razno razne jebene pravice in enakopravnost, ampak nimaš pa v tem clusterfucku (ki ga zagovarjaš in si torej del problema, ne rešitve; si za situacijo posredno odgovoren) problema zahtevat še dodatnega nižanja standarda določenega dela populacije. Debilizem! Po zaslugi retardiranih levičarjev in politike uvažanja "beguncev" bomo najprej začeli rezat pri svoboščinah za voljo varnosti, pol bomo dvignil davke in na koncu začel klestit še tam kjer lahko vzamemo, t.j. pri najšibkejšem sloju prebivalstva. Če nau zadost bomo pa nacionaliziral, ane? ;(( GTFO!

Bryn ::

lexios je izjavil:

Bryn je izjavil:

lexios je izjavil:


Vir prosim, pa ne kakih senzacionalističnih medijev in kvazi anket. Dajmo kako raziskavo na to temo ali pa uradno mnenjo strokovnjaka na to temo.


Dobro veš, da je to vsaj delno res! Ne ljub se mi iskat linkov, nima smisla in jih imaš v sosednji temi že cel kup.


Kaj pomeni vsaj delno res, da je samo del te večine tak? Ja vem kaj je v sosednji temi, pa drugega razen novinarskih prispevkov in senzacionalističnih člankov ni.

Ne govorim, da se del teh muslimanov EU ni integriral in ne rečem, da je to prav. Ampak dokler se ne naredi neka resna raziskava (kot je bilo to storjeno recimo za koliko muslimanov v muslimanskih državah podpira/ne podpira dejanja skrajnežev) ne morem ne jaz govorit da jih skoraj ni ne ti govorit a gre za večino.

Po eni strani pizdite na medije kako kažejo samo otroke in ženske, ko pride do beguncev in da je to zavajanje, po drugi strani pa slepo verjamete prispevkom, ki kažejo no-go cone in muslimane, ki izvajajo šeriatsko pravo v delih Švedske in Belgije. It doesn't work like that. Ne moreš vzet za zlato prispevka, ko to potrjuje tvojemu stališču, ko pa nasprotuje pa se sklicevat na medijsko manipulacijo.

Tako pa se gremo igro, kdor bo bolj glasen bo imel bolj prav. Za vsak link, ki ga prilima ena stran, prilima nasprotna stran svojega. Pol se pa samo še gremo čigav link je boljši, zato ker hočemo "zmagat".

Če jaz pravim, da ni večina taka, kot ti zagovarjaš, se bom posul s pepelom in priznal, da imaš prav, če le podaš kak verodostojen podatek.


Ne trdim, da med islamisti ni posameznikov, ki so se integrirali, do te točke, ko postane popolnoma vseeno kakšna so njihova osebna prepričanja, niti da se nekateri integrirajo manj, a še vedno toliko, da bp funkcionirajo v civilizirani družbi. Še najmanj prblemov s tem imajo sekularizirani muslimani in bošnjaki, ki jih je nekaj tudi na ST (pa mogoče pr branju komentarjev kdo misli, da gre za levičarje), ki se v EU prostoru integrirajo že stoletja. Če se komu ljubi z iskanjem raziskav in statistik...

Se ti zdi, da muslimani v Evropi želijo gradit džamije, ker so v EU prišli z željo po spoznavanju krščanske vere? Da se zahteve po šariji pojavljajo iz dolgčasa? Da viška delovnih mest v EU ni, najbrž ni potrebno posebej razlagat, če pa želiš podatke o brezposelnosti med muslimani v EU, to prikazuje tudi eurostat. Jst sm se s tem igral že pred tedni, še najbolj zanimivo je pogledat razmerje med brezposelnostjo obeh spolov...


Bom tvegal, da me zmerjate z "levakom", ampak kaj pa je narobe z džamijami? To veš, da imamo v LJ Mormonsko cerkev? Pa pravoslavno, itd.? Saj tudi, ko se nekje znajde malo večje število katolikov, hitro zraste cerkev, pa se nihče ne buni.

Tudi ne bom govoril, da smo mi krivi, ker jih nismo dovolj spodbudili, da se integrirajo pa ker jih nismo za roke prijeli in mirno peljali do delovnega mesta - to je bulšit. Again, socialna podpora za vse državljane, ravno toliko da preživiš, od tega velik del v bonih za hrano, za dojenčke bone za plenice in podobno, če hočeš pa kaj več pa moraš delat. Se bo hitro prikazalo, kdo se hoče integrirat, kdo pa ne. Vsakemu omogočit zastonj osnovno izobraževanje jezika, kar je pogoj za službo. Nisi opravil? Too bad, ne dobiš šihta pa pojdi nazaj, če ti kaj ni všeč.

Poglej, jaz sem zato, da se da vsakemu človeku možnost, tudi kakšne bonitete v smislu omogočanja učenja jezikov in golega preživetja v državi, ampak mora sam izkoristit to možnost.

lexios ::

Bom tvegal, da me zmerjate z "levakom", ampak kaj pa je narobe z džamijami?


Nič, sam glede na to, da jo v SAU npr že imajo, bi komot tja romal... ;)

Bryn ::

lexios je izjavil:

Bom tvegal, da me zmerjate z "levakom", ampak kaj pa je narobe z džamijami?


Nič, sam glede na to, da jo v SAU npr že imajo, bi komot tja romal... ;)


Pfft, to je pa že trolanje, kaj pol naj vsak katolik ostane doma, kjer že ma cerkve...

perci ::

Kaj je narobe z džamijami? To, da njihovo gradnjo financirajo vahabitske države?

Misliš, da zadaj ni nobenih pogojev? Da kar tko dajo dnar?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

IL_DIAVOLO ::

Turki so zasegli 2 toni tabletk droge, ki povzroca veliko odvisnost.

Zdaj mi je jasno, zakaj so tak zblojeni.

Bryn ::

perci je izjavil:

Kaj je narobe z džamijami? To, da njihovo gradnjo financirajo vahabitske države?

Misliš, da zadaj ni nobenih pogojev? Da kar tko dajo dnar?


Je kaj drugače s cerkvami, Vatikan nič ne prispeva za postavitev? Pa da se ne omejimo na vero: To veš, da Južna Koreja z veseljem financira ustanovitve Tae Kwon Do klubov po drugih državah?
««
28 / 39
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Posledice Manchesterskega napada? (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Problemi človeštva
998146390 (132053) BigWhale
»

Samomorilski napadi v Bruslju 22.3.2016 (strani: 1 2 3 426 27 28 29 )

Oddelek: Problemi človeštva
1419197513 (157334) Alencica

ISIS, poboji civilistov v Iraku (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
27183088 (56423) bluefish

Več podobnih tem