» »

Streljanje v Parizu

Streljanje v Parizu

««
30 / 39
»»

fantasycamp ::

VSAK DAN na cestah EU umre skoraj toliko ljudi, kot jih je v tem teroristicnem napadu. Zakaj je pomembno to razumeti. Ker ima veliko ljudi tencdenco, da poslusa neke skrajne napovedi kaosa. BTW, tako hude napade smo v Evropi ze doziveli in jih lahko se pricakujemo.


Torej če je že nekaj nevarno ni problem, dodajmo še nekaj kar je bolj nevarno, očitno si tako neumen da enačiš terorizem in varnost na cesti kar se nonstop izboljšuje in ni pogojeno z vero!
Mi rabimo promet in moramo sprejeti nevarnost, mi ne rabimo terorizma!


Ce nismo sposobni prenesti nekaj napadov, ne da se spremenimo v zivali. Potem smo res veliko bolj napredni, kot ljudje, ki so ziveli v resnicno nemogocih razmerah, ki so tudi vplivale na njihov outlook.
Jaz osebno bi se raje vprasal katere svoboscine ti bodo sedaj kratili v boju proti terorizmu? Popolne varnosti ni mogoce zagotoviti in kaksno ceno si pripravljen zagotoviti za domnevno visjo varnost? Mogoce bi moralo biti malce vec govora o notranjih sovraznikih evropskih vrednost, ki so si jih nasi predniki mukoma izborili in nam jih sedaj po hitrem postopku odvzemajo.


Spet ista neeankost! Mešaš jabolke in hruške, mi moramo sprejeti določene nevarnoti kot so orkani,plazovi in avto nesreče ampak se na tem področju izboljšujemo, kako se pa ti izboljšuješ na področju boljšega terorizma..



In nasa ekonomija zmore prenesti kaksen miljon beguncev. To je glede na naso celotno populacijo zanemarljiv odstotek. Tanzanija trenutno gosti realtivno gledano neprimerno vecjo populacijo beguncev in se sooca s tezavami povezanimi s tem. In tukaj gre za eno najrevnejsih drzav na zemlji. Nisem vedel, da je evropa tako sibka. Al pa izjave egocentrikov, ki bi celotno breme beguncev prenesli na katero od sosed Sirije ali pa Iraka. Te drzave ze imajo VELIKO VECINO beguncev na grbi, to je fact. Res hvale vredno sprenevedanje.


tudi če zmore prenesti več beguncev to ni vprašanje nas Slovencev, mi ne moremo sprejeti 50000-100000 da nebi doživeli finančni zlom, in tudi če se naredimo neumne in rečemo da imamo denar, je še vedno vprašnaje staroselcev ali imajo pravico da so večina v svoji lastni državi, sploh ko so vprašanje muslimani ki se nočejo integrirat po 2 generaciji!

Very few Turks in Germany have a regular job; about 20%. The other 80% live on the so-called Hartz IV (state social benefits). 70% of their children have no GCSE; they left school before they finished their basic education.

http://www.frontpagemag.com/point/18372...



Se strinjam, begunci v Evropi v prvi vrsti iscejo zavetje in boljse zivljenske pogoje. So pa tukaj tudi zaradi nasih vrednot. Seveda pa je smesno pricakovati, da jih bo nasa verzija nevidnega in vsemogocne bitja v oblakih zanimala. Sem pa preprican, da si vecina zeli miru, svobode govora in nekaterih osnovnih clovekovih pravic, ki so jim bile sistematicno kratene.


seveda mi jih ne iščemo, kako to da jaz ki hočem delat v nemčiji praktično rabim veliko denarja da pridem tja, stanovanje in v naprej zagotovljen job preko skypa, medtem pa nek arabec samo zaneti vojno in ima pravico do džamije,sociale,državljanstva in zaščite od države.

zakaj smo mi sploh v EU?

Če bodo arabci videli da rabijo bit begunci da pridejo do obljubljene dežele ali pa jih dikatorji njihovih dežel nočejo bodo sami netili vojne da pridejo v EU.

Mi Slovenci bomo pa na slabšem pa smo v Eu, kje je Eu ko mi rabimo kaj? Dokler smo samo eno plačo pod pragom preživetja, smo uredu...Najbolje da zažgemo državo? dobimo status in denar?

treba bo mal razmišljat naslednjič ne pa samo misliti o multi kulti raju ki je samo pojem in ne realen koncept!

Karaya 52 ::

Danes je malo jupetistov na ulicah Bruslja. Verjetno v stanovanju pripravljajo afganistansko večerjo in pletejo burko iz eko konoplje.



vir: Le Monde

lexios ::

Zakaj je nemogoce ziveti tam pa si poglej v tem vidu, ki je dalec od najhujsega.


Life ni pravljica. Deal with it! Sirci so za sranje in verske konflikte, ki jih imajo na BV odgovorni sami, to je dejstvo. To, da ljudje skušajo zbežat iz Afrike in Bližnjega vzhoda, se mi zdi popolnoma razumljivo. To ni življenje in res je Evropejci lahko pomagamo. Z vcepljevanjem občutka krivde pa gladko odjebi! Ali ste človekoljubi? Seveda ste! ;(( Za šankom z mrzlim pivom v levici in na ST s polnim gobcem... Če pa se begunsko taborišče pojavi v bližini vašega doma, na vašem dvorišču pa? Koliko beguncev ste čez zimo pripravljeni sprejet domov k sebi na toplo? Aja, nobenega, ker živite v bloku? ;(( Kolk višji DDV ste pripravljeni plačevat za humanitarno pomoč v Afriki in Bližnjem vzhodu; 25%? 30%? 50%? Zakaj pa mečete hrano v smeti? Komunajzerji jedni! Prazne nepremičnine a? Koliko jih imaš? Aja nobene? No pol pa dejmo kr nacionalizirat, a? ;)

Koga bi sploh reševali? A vi resno mislite, da so ti "begunci", ki jih videvate po televiziji, res tisti, ki najbolj potrebujejo pomoč? ;((

Ta hinavščina tule je neverjetna. Nihče zares ne želi beguncev na svojem dvorišču, vsi pa jih imamo radi, ane de? ;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lexios ()

harmony ::

lexios je izjavil:


Ta hinavščina tule je neverjetna. Nihče zares ne želi beguncev na svojem dvorišču, vsi pa jih imamo radi, ane de? ;((

Zakaj pa naj bi jih hoteli imeti na dvoriscu? Naj oblasti poskrbijo za njih. Francija sedaj kao napada na IS, a od njihovih napadov fasejo samo civilisti, medtem ko se IS-jevci nemoteno po raznih Brusljih in Parizih sprehajajo in sirijo strah med ljudi.

Potem se pa cudite vsi od kod toliko beguncev. Ja uuuu tudi sam bi spizdu iz obmocja, kjer namesto jutranjih zvokov ptic slisis samo granatiranje.

lexios ::

"naj oblasti poskrbijo za njih"


Ja sj... Rit ti tud perejo drugi? Glede na 200+ nabijanja o tej tematiki, bi naključen bralec lahko sklepal, da ste nekateri tule neverjetno strpni človekoljubi! V resnici pa gre za en kup spletnih nabijalcev, ki se jim niti ne sanja o kompleksnosti te krize. Z izjemo manjšine idealistov, vas večina tule nabija zato, da boste zvečer lažje zaspali. Z idejami kako bi se moral vsak evropejec začasno odreči eni čokoladi na mesec za pomoč ljudem, ki so izgubili vse, bi nekateri reševali svet! Na kaj več od tega pa ne bodo pristali, ker bi to lahko ogrozilo njihovo kulturo in standard, na katerega so se navadili. Kretenizem in hinavščina prve klase, če ne bi bilo žalostno, bi reku, da je za crknt smešno! Put your money where your mouth is! Or GTFO! ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lexios ()

Matako ::

Čeprav je asociacija zelo posredna, se vedno spomnim na sceno iz filma Tanka rdeča črta, kjer klasičen poveljniški lik vpraša idealističnega poveljnika "koliko mož si pripravljen žrtvovati"... po očitnem mučnem premoru nadaljuje "si sploh pripravljen žrtvovati kogarkoli?"... idealist je bil nato kmalu zamenjan. Jebiga.

Podobno je tukaj. Ne moremo rešiti niti zbombardirati celega sveta. Treba se je odločiti. Nekdo bo izvisel. Nekdo bo jokal.

Odločite se, kaj hočete. Vsega ne boste imeli.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

bajsibajsi ::

lexios je izjavil:

Zakaj je nemogoce ziveti tam pa si poglej v tem vidu, ki je dalec od najhujsega.


Life ni pravljica. Deal with it! Sirci so za sranje in verske konflikte, ki jih imajo na BV odgovorni sami, to je dejstvo. To, da ljudje skušajo zbežat iz Afrike in Bližnjega vzhoda, se mi zdi popolnoma razumljivo. To ni življenje in res je Evropejci lahko pomagamo. Z vcepljevanjem občutka krivde pa gladko odjebi! Ali ste človekoljubi? Seveda ste! ;(( Za šankom z mrzlim pivom v levici in na ST s polnim gobcem... Če pa se begunsko taborišče pojavi v bližini vašega doma, na vašem dvorišču pa? Koliko beguncev ste čez zimo pripravljeni sprejet domov k sebi na toplo? Aja, nobenega, ker živite v bloku? ;(( Kolk višji DDV ste pripravljeni plačevat za humanitarno pomoč v Afriki in Bližnjem vzhodu; 25%? 30%? 50%? Zakaj pa mečete hrano v smeti? Komunajzerji jedni! Prazne nepremičnine a? Koliko jih imaš? Aja nobene? No pol pa dejmo kr nacionalizirat, a? ;)

Koga bi sploh reševali? A vi resno mislite, da so ti "begunci", ki jih videvate po televiziji, res tisti, ki najbolj potrebujejo pomoč? ;((

Ta hinavščina tule je neverjetna. Nihče zares ne želi beguncev na svojem dvorišču, vsi pa jih imamo radi, ane de? ;((


Sem ze pisal o tem v tisti drugi temi, ki je polna nacionalizma. Sam sem pripravljen sprejeti enega ali dva begunca za cas premostitve tezav. Vec jih tezko. In ja, ker zivim v bloku! To, ali je begunec musliman, ali ni, je nepomembno. Da je le clovek.

tikitoki ::

fantasycamp je izjavil:

VSAK DAN na cestah EU umre skoraj toliko ljudi, kot jih je v tem teroristicnem napadu. Zakaj je pomembno to razumeti. Ker ima veliko ljudi tencdenco, da poslusa neke skrajne napovedi kaosa. BTW, tako hude napade smo v Evropi ze doziveli in jih lahko se pricakujemo.


Torej če je že nekaj nevarno ni problem, dodajmo še nekaj kar je bolj nevarno, očitno si tako neumen da enačiš terorizem in varnost na cesti kar se nonstop izboljšuje in ni pogojeno z vero!
Mi rabimo promet in moramo sprejeti nevarnost, mi ne rabimo terorizma!


Ce nismo sposobni prenesti nekaj napadov, ne da se spremenimo v zivali. Potem smo res veliko bolj napredni, kot ljudje, ki so ziveli v resnicno nemogocih razmerah, ki so tudi vplivale na njihov outlook.
Jaz osebno bi se raje vprasal katere svoboscine ti bodo sedaj kratili v boju proti terorizmu? Popolne varnosti ni mogoce zagotoviti in kaksno ceno si pripravljen zagotoviti za domnevno visjo varnost? Mogoce bi moralo biti malce vec govora o notranjih sovraznikih evropskih vrednost, ki so si jih nasi predniki mukoma izborili in nam jih sedaj po hitrem postopku odvzemajo.


Spet ista neeankost! Mešaš jabolke in hruške, mi moramo sprejeti določene nevarnoti kot so orkani,plazovi in avto nesreče ampak se na tem področju izboljšujemo, kako se pa ti izboljšuješ na področju boljšega terorizma..



In nasa ekonomija zmore prenesti kaksen miljon beguncev. To je glede na naso celotno populacijo zanemarljiv odstotek. Tanzanija trenutno gosti realtivno gledano neprimerno vecjo populacijo beguncev in se sooca s tezavami povezanimi s tem. In tukaj gre za eno najrevnejsih drzav na zemlji. Nisem vedel, da je evropa tako sibka. Al pa izjave egocentrikov, ki bi celotno breme beguncev prenesli na katero od sosed Sirije ali pa Iraka. Te drzave ze imajo VELIKO VECINO beguncev na grbi, to je fact. Res hvale vredno sprenevedanje.


tudi če zmore prenesti več beguncev to ni vprašanje nas Slovencev, mi ne moremo sprejeti 50000-100000 da nebi doživeli finančni zlom, in tudi če se naredimo neumne in rečemo da imamo denar, je še vedno vprašnaje staroselcev ali imajo pravico da so večina v svoji lastni državi, sploh ko so vprašanje muslimani ki se nočejo integrirat po 2 generaciji!

Very few Turks in Germany have a regular job; about 20%. The other 80% live on the so-called Hartz IV (state social benefits). 70% of their children have no GCSE; they left school before they finished their basic education.

http://www.frontpagemag.com/point/18372...



Se strinjam, begunci v Evropi v prvi vrsti iscejo zavetje in boljse zivljenske pogoje. So pa tukaj tudi zaradi nasih vrednot. Seveda pa je smesno pricakovati, da jih bo nasa verzija nevidnega in vsemogocne bitja v oblakih zanimala. Sem pa preprican, da si vecina zeli miru, svobode govora in nekaterih osnovnih clovekovih pravic, ki so jim bile sistematicno kratene.


seveda mi jih ne iščemo, kako to da jaz ki hočem delat v nemčiji praktično rabim veliko denarja da pridem tja, stanovanje in v naprej zagotovljen job preko skypa, medtem pa nek arabec samo zaneti vojno in ima pravico do džamije,sociale,državljanstva in zaščite od države.

zakaj smo mi sploh v EU?

Če bodo arabci videli da rabijo bit begunci da pridejo do obljubljene dežele ali pa jih dikatorji njihovih dežel nočejo bodo sami netili vojne da pridejo v EU.

Mi Slovenci bomo pa na slabšem pa smo v Eu, kje je Eu ko mi rabimo kaj? Dokler smo samo eno plačo pod pragom preživetja, smo uredu...Najbolje da zažgemo državo? dobimo status in denar?

treba bo mal razmišljat naslednjič ne pa samo misliti o multi kulti raju ki je samo pojem in ne realen koncept!


Ne, ne enacim, sam dajem zadevo v perspektivo. Tukaj se eni obnasate, kot da bo Evropa zaradi enega teroristicnega napada propadla. Mislim, da je neumne folk, ki dela paniko po nepotrebnem. Lahko pa si tolk pameten, kot nekateri in se preventivno izselis na drugo stran Atlantika.

harmony ::

Happy?
al jih mora bit vec milijonov na ulici?

http://www.rtvslo.si/svet/protest-musli...

perci ::

Neumno je primerjat število umrlih v prometnih nesrečah s terorističnimi napadi. Ne, ni neumno, idiotsko je.

Tako kot je idiotsko samomore (kot tip nasilne smrti) primerjati z umori.

tikitoki ::

Ne, ne enacim, sam dajem zadevo v perspektivo. Tukaj se eni obnasate, kot da bo Evropa zaradi enega teroristicnega napada propadla. Mislim, da je neumen folk, ki dela paniko po nepotrebnem. Verjetnost, da bos ti ali kdorkoli, ki ga osebno poznas umrl v teroristicnem napadu je zanemarljiva. Lahko pa si tolk pameten, kot nekateri in se preventivno izselis na kaksen otok v Atlantiku.

BTW samo najvecji debil misli, da se je teroristicni napad zgodil zaradi beguncev. Zgodil bi se v vsakem primeru. Lahko pa si pogledas izvor vecine napadalcev.

Nek premosorazmeren delez, ce bi si EU begunce razdelila glede na stevilo prebivalstva je 2400 beguncev. Ne vem od kje tebi stevile poletijo v desettisoce.

perci ::

Kaj ti ni jasno? Si šel kdaj v zadnjih 20 letih na letalo? Se ti sanja koliko efforta obveščevalnih in varnostnih služb je vloženega v preprečevanje islamističnega terorizma in pod kakšnim nesprejemljivim nivojem nadzora smo vsak dan, da je teh napadov "tako malo"?

Če vsega naštetega ne bi bilo, bi imeli po Evropi non-stop festival razstreljevanja džihadistov.

Martin Krpan ::

Bryn je izjavil:

perci je izjavil:

Kaj je narobe z džamijami? To, da njihovo gradnjo financirajo vahabitske države?

Misliš, da zadaj ni nobenih pogojev? Da kar tko dajo dnar?


Je kaj drugače s cerkvami, Vatikan nič ne prispeva za postavitev? Pa da se ne omejimo na vero: To veš, da Južna Koreja z veseljem financira ustanovitve Tae Kwon Do klubov po drugih državah?


Vse je potrebno prepovedati , vse. Temlem muslimanom pa predpisati dozo ene 100 let komunizma , pol se pa lahk naprej pogovarjamo.

tikitoki ::

perci je izjavil:

Neumno je primerjat število umrlih v prometnih nesrečah s terorističnimi napadi. Ne, ni neumno, idiotsko je.

Tako kot je idiotsko samomore (kot tip nasilne smrti) primerjati z umori.


In samo debil ne dojame, kako varen v resnici je. Pojdi na limance teroristu in zivi v strahu. I dont give a shit.

1:0 za teroriste.

Primerjava je pa povsem na mestu, če nekdo trdi, da smo smrtno ogroženi, da je cela Evropa ogrožena. Primerjava čisto jasno pokaže, da je realna ogroženost zanemarljiva in pretiran strah neutemeljen. Verjetno imaš večjo možnost, da zadaneš sedmico. Če želiš lahko primerjamo z umori (spada v isto kategorijo nasilnih smrti). Številke so podobne.

PaX_MaN ::

perci je izjavil:

Se ti sanja koliko efforta obveščevalnih in varnostnih služb je vloženega v preprečevanje islamističnega terorizma in pod kakšnim nesprejemljivim nivojem nadzora smo vsak dan, da je teh napadov "tako malo"?


Koliko?

perci je izjavil:

Če vsega naštetega ne bi bilo, bi imeli po Evropi non-stop festival razstreljevanja džihadistov.

Koliko pa so jih preprečili in na koliko so jih obsodili (prosim da posamično navedeš: ime in priimek domnevnega terorista, KD za katerega je bil obsojen, čistopis sodb(e))?

lexios ::

Sem ze pisal o tem v tisti drugi temi, ki je polna nacionalizma. Sam sem pripravljen sprejeti enega ali dva begunca za cas premostitve tezav. Vec jih tezko. In ja, ker zivim v bloku! To, ali je begunec musliman, ali ni, je nepomembno. Da je le clovek.


Lepo, put your money where your mouth is! ;)

Ne, ne enacim, sam dajem zadevo v perspektivo. Tukaj se eni obnasate, kot da bo Evropa zaradi enega teroristicnega napada propadla. Mislim, da je neumen folk, ki dela paniko po nepotrebnem. Verjetnost, da bos ti ali kdorkoli, ki ga osebno poznas umrl v teroristicnem napadu je zanemarljiva. Lahko pa si tolk pameten, kot nekateri in se preventivno izselis na kaksen otok v Atlantiku.

BTW samo najvecji debil misli, da se je teroristicni napad zgodil zaradi beguncev. Zgodil bi se v vsakem primeru. Lahko pa si pogledas izvor vecine napadalcev.

Nek premosorazmeren delez, ce bi si EU begunce razdelila glede na stevilo prebivalstva je 2400 beguncev. Ne vem od kje tebi stevile poletijo v desettisoce.


Evropa zaradi enega terorističnega napada ne bo propadla, niti zaradi dveh, še manj zaradi 10-ih. ;) Se boste pa moral odločit kaj sploh hočete? Višji standard, manj davkov in birokracije, več pravic, svoboščin, človekvih pravic ali več represije, torej večjo varnost, manj zasebnosti, višje davke, nižji standard... S politiko odprtih meja vsega hkrati ne morete imeti... To je približno taka shizofrenija kot protestirat za odprte meje, hkrati pa protestirat proti izvršilni veji oblasti. Samo bedaki in konji mislijo, da se teroristični napad ni zgodil zaradi odprte evropske politike do migrantov in beguncev. Guess what, ko namigujete, da so radikalni islamisti že med Evropejci, se najbrž ne vprašate kako so v Evropo prišli in zakaj je takšne napade (v skladu z zakonodajo) v praksi zelo težko preprečiti, čeprav gre za osebe, ki so na radarju obveščevalnih služb... Ampak nekateri bi še kr nakladal o izvoru večine napadalcev. ;((

Seveda so Evropejci, tako kot bodo otroci današnjih beguncev čez 20 let. ;)

In samo debil ne dojame, kako varen v resnici je.


Teb seveda nikakor ni jasno, zakaj se v resnici počutiš varno. Še manj pa, da se to vprašanje že izkorišča za dodatno striženje ovac in krčenje že pridobljenih svoboščin, kar je defacto večji problem kot realno vprašanje varnosti!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lexios ()

AC_DC ::

PaX_MaN
not sure if serious or just stupid meme sledi.
http://www.huffingtonpost.co.uk/2015/11...
http://english.cntv.cn/2015/04/23/VIDE1...
http://q13fox.com/2015/08/21/french-off...

Samo vprašanje časa je, kdaj jim bo spodletelo preprečiti napad.
Kajti tile norci ne bodo odnehali, dokler ne naredijo konkretne norosti, ko bo ljudem prekipelo in se bo začelo delanje čevapčičev iz uvoženih bradačev.


Vse to so posledice, ki imajo korenine 30 in več let nazaj, ko so jih tako kot sedaj uvažali in pustili, da živijo v svojem vzporednem svetu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AC_DC ()

Martin Krpan ::

Bryn je izjavil:

fantasycamp je izjavil:

Torej dokler se nemec šlepa na socialo, ti je kul, če pa se musliman pa ne, jaz te ne rauzmem?


ti zgleda velik stvari ne razumeš!

Very few Turks in Germany have a regular job; about 20%. The other 80% live on the so-called Hartz IV (state social benefits). 70% of their children have no GCSE; they left school before they finished their basic education.

http://www.frontpagemag.com/point/18372...


Jp, zmanjšat socialo, kaj tu ni kul? Ali hočeš povedat, da so vsi Nemci zaposleni, nezaposleni pa so samo Turki? Ne štekam zakaj si prilimal tole.

lexios je izjavil:

Torej dokler se nemec šlepa na socialo, ti je kul, če pa se musliman pa ne, jaz te ne rauzmem?


Ti tud mogoče misliš, da so euri, svoboščine in pravice v Evropi na drevesu zrasle?


Zato ker je Nemec, ni panike če se šlepa na socialo? Super, pol bom pa jst lepo doma ždel živel od sociale, ti pa boš delal pa me preživljal z davki.


Jaz pa od tebe zahtevam , da mi za Miklavža kupiš novi iPhone6 Če ga boš lahko kupil svojim pamžem (ali karkoli drugega) to zahtevam tudi jaz!
Oni ga bodo dobili od tebe for free , jaz pa da delam zanj ?
Ni šans.
Po vseh resolucijah EU in OZN sem jaz enakovreden tvojim otrokom in ostalim sorodnikom , torej od tebe zahtevam iPhone 6 kot darilo.
Če mi ga ne boš dal , si pa nacist , fašist , rasist in ksenofob , jaz pa ti imam zato pravico nastaviti bombo.
Drži ?:))

PaX_MaN ::

AC_DC je izjavil:

PaX_MaN
not sure if serious or just stupid meme sledi.
http://www.huffingtonpost.co.uk/2015/11...
http://english.cntv.cn/2015/04/23/VIDE1...
http://q13fox.com/2015/08/21/french-off...

In ti jim kar verjameš na besedo?
Zato pa hočem konkretne preveljive posledice, cifre: sodbo v kateri so opredeljeni vsi dokazi.

AC_DC je izjavil:

Samo vprašanje časa je, kdaj jim bo spodletelo preprečiti napad.

V Franciji jim je spodletelo pred slabim tednom, navkljub retenciji & whatnot.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

lexios ::

Obveščeni so bili pa dan vnaprej. ;)

AC_DC ::

V multi-kulti Bruslju (25% je muslimanov) razglasili najvišjo stopnjo ogroženosti pred terorističnimi napadi.
Policijske hišne preiskave so v polnem teku.Mestno hišo varuje vojska, podzemna železnica je zaprta.Prebivalcem svetujejo, da se izogibajo mest, kjer se zbirajo večje skupine ljudi (nakupovalna središča, koncerti, postaje javnega prevoza).

Ni kaj, lepote multi-kulti Evrope so v polnem teku.

Le kdo si nebi želel enake situacije drugje po Eu, recimo v LJ ?

lexios ::

Za božič recimo? >:D

Al pa nl. ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lexios ()

Spajky ::

 Police state na delu!

Police state na delu!



Čakam naslednji false flag attack (mogoče Eurotunnel Bombing s strani kao angl.homemade Đihadistov) ali kaj podobnega kje drugje :| ...

Tudi Ankara bombing pred časom je bil "inside job"; prestrašil je folk in strnil vrste volilcev, pa so bolj volili Erdoganovo stranko čvrste roke in imajo absolutno večino zdaj (pol leta pred tem pa je bilo bistveno drugače) Sledi, najverjetneje muslimanska fašistična in policijska diktatura v kratkem v Turčiji z gospodom precednikom na vrhu! ...

Francozi so že v pred-diktaturi & "Police state" ; sledili bodo po podobnem scenariju ostali v EU (zasuk v desno kot domine). Sledil bo gospodarski upad, tiskanje denarja (upad vrednosti!), spet kraja denarja s strani nedotakljivih banksterjev (kriminalcev z belimi ovratniki=bank-gangsters). Posledično zadolževanje držav in ko bankrotirajo, bodo gospodarji sveta poceni kupili ostanke ala v Grčiji, preko svojih proxy slug. NWO-zarotniki uspeh: check! ;( ...

.. in nezaposlenost, revščina bosta precej narasli ter odprli agonijo potomcev domorodcev EU v prihodnosti (kolaps javnih služb)... Na žalost navadni raji/ovcam ne kaže dobro ;( ... in nekega dne se bomo zbudili v letu 1984 ...
in v prihodnosti jedli "Soylent_Green" ...

... in v LJ se bo čulo jodlanje sunitskega imama preko zvočnika na minaretu 5x na dan :))...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

AndrejO ::

perci je izjavil:

Kaj ti ni jasno? Si šel kdaj v zadnjih 20 letih na letalo? Se ti sanja koliko efforta obveščevalnih in varnostnih služb je vloženega v preprečevanje islamističnega terorizma in pod kakšnim nesprejemljivim nivojem nadzora smo vsak dan, da je teh napadov "tako malo"?

Ne, ne vem. Ne samo, da tega ne vem, taiste službe se na vse kriplje trudijo, da tega ne bi izvedel, potem pa padejo na raznih trivialnosti, ko po pristanku (!) v nahrbtniku najdem plastenko vode, ki sem jo pozabil vzeti ven. Pa je ni nihče našel med preverjanjem "varnosti".

Sploh pa me najbolj skrbi to, da praktično po vsakem terorističnem napadu pridejo ven zgodbe o "starih znancih". O osebah, za katere lahko potem prebereš tole:
French police ignored two warnings about Mostefai, before he helped carry out the attack on the Bataclan concert hall which killed 89 young music fans.
Turkish authorities twice flagged up the 29-year-old as a possible terror suspect last year, but their alerts were unanswered until after Friday’s Paris attacks.
...
Old friends of the jihadist also described how they had once tried to alert the French police to his radical views, only to be told the authorities could do nothing.


Spregledali so dve opozorili, spregledali so osebo, ki jim je bila znana kot ekstremist, spregledali so osebo za katero so vedeli, da je bila v Siriji.

Pa to ni bil prvi takšen primer. Kaj so te službe vedele o napadalcih na C.H.?
The government now faces serious questions about homegrown terrorism and how men with convictions, jail terms and a place on the US blacklist slipped through the net. France had been deeply concerned about potential attacks by a new wave of French jihadis returning from Syria, and had recently stepped up anti-terrorism measures.


Ker že več kot desetletje delam v varnosti, še kako zelo dobro vem kakšna je težava demonstrirati učinek. Že nekajkrat sem moral v poročilu ali povzetku za incident ugotavljati katere napake sem storil, kje sem jih storil in kaj je vodilo do napak, ki sem jih storil. Za nekatere izmed njih me je bilo tudi pošteno sram, ker je bil vzrok v moji površnosti ali malomarnosti. Francija in francoske obveščevalne službe so po napadu na C.H. menda vse postavile na novo. Dobile so nova pooblastila in sredstva. Dobili so vse, kar so zahtevali.

Če bi jaz dvakrat ponovil isto napako, bi dobil čevelj.

Ko te službe naredijo takšno napako, umirajo ljudje. Sedaj mi pa povej, kje so rezultati tega "efforta", da lahko bolj mirno živim? Jaz jih ne vidim. Jaz vidim predvsem ponavljanje vedno ene in iste napake, glede na to, da mediji vedno znova in znova in znova poročajo o "starih znancih".

Tvoje zaupanje v delo služb je glede na javno objavljene podatke, iz praktično vseh preteklih primerov prav divje optimistično.

Martin Krpan ::

In Spajky kakšno rešitev tega problema predlagaš ?

Zgodovina sprememb…

lexios ::

only to be told the authorities could do nothing.


In enako vprašanje velja za AndrejO, kakšno rešitev tega problema torej predlagaš?

Kenpachi ::

Hehe, a lahko doda ST še oznako Persona Credulus za naše zarotnike?

Would be fun & efficient way to know to skip/read for amusement value only :)
Zaraki Kenpachi.

AndrejO ::

Prepričan sem, da ima država, kot je Francija na zalogi dovolj zakonodaje, da spravi pred sodišče čisto vsakogar, ki se obnaša tako, kakor da pripravlja teroristične napade.

Edino to nisem prepričan, če so varnostne službe sposobne te naloge. Očitno se zadnje čase bolj ukvarjajo z šifriranjem, podatki o klicih in sledenjem prometa, kot pa s poslušanjem zaveznikov in obdelavo podatkov iz terena.

Ja, lahko je biti general za nazaj, ampak to so lekcije, ki jih je Francijo prejela že januarja. Če se ni v skoraj 10 mesecih spremenilo nič, kako naj verjamem, da se bo v prihodnjih 10 mesecih spremenilo kaj več? Potem se je že bolje obnašati tako, kot da varnostnih služb tako ali tako ni, večina ukrepov pa je namenjena pomirjanju javnosti, ne pa dejanskem dvigu varnosti (t.i. "security circus").

Spajky ::

Martin Krpan je izjavil:

In kakšno rešitev tega problema predlagaš ?
Da bo treba spet it v "partizane" 8-) ... "Hej mašinca zagodi, da odmeva povsodi..." :))

" I´ll be Back "
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Spajky ()

Darkjaar ::

"With Charlie, we weren't for a massacre, but it is true that we weren't too sorry," said Kader Benamou, who was browsing at an Islamic bookshop opposite the Grand Mosque.

The mathematics graduate who is now looking for work said he, too, has felt a frostier reception in the city he grew up in.

"Looks now are cold and wary. ... I can understand their paranoia a bit," he said.

But this time, Muslim opposition to the bloodshed appears more universal. The January gunmen specifically targeted journalists and Jews. The latest killers didn't care who they mowed down or what their victims believed. That made them terrifying for everyone.

"It is different, because this time there wasn't a gram of reason to it," said Benamou. "They killed everything without knowing who their victims were. Just anybody. Just like that, wantonly, with no reason. So of course we're against that, 100 percent against, even 200 percent."


Paris Muslims complain of ostracism after terror attacks

Čim se strelja samo karikaturiste in žide, očitno ni nekega velikega problema.

perci ::

Andrej, narobe si me razumel. Nimam pretiranega zaupanja v naše varnostne službe. Kar pa ne pomeni, da gre vse mimo njih.

To tudi ne pomeni, da ne bi bilo terorizma več, če bi ukinili ukrepe, ki jih imamo npr. na letališčih ali če bi ukinili varnostne službe. Tu si pa ti hudo optimističen, če misliš, da to ne drži.

Moj point je bil, da je terorizma tako "malo", zato, ker imamo neke ukrepe, ki ga preprečujejo. Ali misliš, da so ti ukrepi povsem brez veze? Upam, da nisi tako naiven.

PredatorX ::

Kokr zgleda so tili begunci nezadovoljni z evropo... nekateri pravijo, da bi šli celo nazaj v Sirijo.

Karaya 52 ::

No, tale diskurz: "vse je ok, vse bo dobro" je preteklost. Delovalo je ob Charlie napadu, zdaj pa si politiki in žurnalisti ne upajo več korakati po ulicah. Fasali bi granitne kocke.

Da pa varnostne službe ne sledijo dogodkom pa se že nekaj časa ve. Ob tolikšnem številu radikaliziranih muslimanov je potencialnih agresorjev preveč. Zato pa je levičar in socialist Holland napovedal vojno notranjim in zunanjim sovražnikom. SLO mediji so to zamolčali, njegov nastop v parlamentu pa je na youtube. Če je kdo v dvomih. Imigracijska politika Zahodne Evrope je bila velika napaka. Tile migranti so samo nov layer problemov na star problem. In nov bodoči problem.

perci ::

No, jst osebno vseeno mislim, da so tuje varnostne službe (sploh NSA) precej dobro informirane glede potencialnih napadov. Je pa res, da je treba včasih kakšnega spustiti mimo, tudi zato, da teroristi niso naslednjič preveč previdni. Nekaj podobnega kot med 2.sv vojno, ko Bletchley ni reagiral na vsako dešifrirano sporočilo, iz katerega so bili vnaprej razvidni časi in lokacije napadov nemških podmornic.

lexios ::

Prepričan sem, da ima država, kot je Francija na zalogi dovolj zakonodaje, da spravi pred sodišče čisto vsakogar, ki se obnaša tako, kakor da pripravlja teroristične napade.


Ne vem, če to drži v vsake primeru. Klik

In kje so bile takrat belgijske oblasti? Član belgijske obveščevalne službe pravi, da so spremljali te skupine in njihove člane, a so jih ščitili zakoni, ki so omogočali in ščitili svobodo govora. "To je bilo malce nadležno," pravi in dodaja: "Jasno je bilo, da ne boš zrušil demokracije v Belgiji s tem, ko boš delil letake ljudem." Konec leta 2011 je oče izvedel, da je njegov sin član skupine Sharia4Belgium. Opazil ga je na televiziji, ko je vodja skupine dajal izjavo medijem. Takoj je šel na policijo in jim sporočil, da je sin še mladoleten, in da jih prosi, če ga lahko 'rešijo'. A mu je sodnik dejal, da mu ne morejo pomagati.


So pa Francozi po C-H mal spremenil zakonodajo v zvezi s tem, če se ne motim in se mal bl posvetili tudi deportacijam imam-ov, ki "širijo svobodo govora". ;)

Karaya 52 ::

No Perci, ne pozabit, da teroristom lahko uspe 1x, varnostni ograni pa morajo uspeti vedno. V FR jim je že nekaj časa jasno, da stvari niso več obvladljive. Ni čudno da molibizirajo vse kar imajo. Vir? Francoski preiskovalni sodnik protiteristične enote.



povzetek:

-avgusta dobili info od islamista da bodo napadli na rock koncertu
-resourse za napade imajo praktično neomejene
-v Siriji na stotine vojakov ISIS, ki bi se razstrelili v FR
-folk se radikalizira po vseh kanalih
-glavni motor radikalizacije salafizem
-Savdska Arabija glavni suporter salafizma

Takšne debate so na RTV nepredstavljive.

AndrejO ::

perci je izjavil:

Andrej, narobe si me razumel. Nimam pretiranega zaupanja v naše varnostne službe. Kar pa ne pomeni, da gre vse mimo njih.

Problem je, kadar gredo mimo njih stvari tipa "opozorilo turških varnostnih organov" ali pa "policija sploh ni vedela kaj storiti". Nič ne bo nikoli 100%, ampak to je pa že res malo huda.

Ameri so se te lekcije po WTC še kako dobro naučili. Lahko jih obtožiš marsičesa, ampak varianta, da se FBI, CIA in NSA medsebojno več ne bi obveščali o osumljenih terorizma limitira proti nič.

perci je izjavil:

To tudi ne pomeni, da ne bi bilo terorizma več, če bi ukinili ukrepe, ki jih imamo npr. na letališčih ali če bi ukinili varnostne službe. Tu si pa ti hudo optimističen, če misliš, da to ne drži.

Ne, nisem. Ampak glede na osebno statistiko "ponesrečenih tihotapstev" se mi to zdi najmanj cirkus za odganjanje amaterjev. Ampak ajde. Eno so osebne izkušnje, nekaj drugega pa se zgodi, ko frankfurtskem letališču zagrozijo z ukrepi, ker ima tako zanič varovanje. In ne, tudi na CDG niso bili ravno nedolžni, dokler jim niso iz ZDA malo požugali, naj se popravijo.

perci je izjavil:

Moj point je bil, da je terorizma tako "malo", zato, ker imamo neke ukrepe, ki ga preprečujejo. Ali misliš, da so ti ukrepi povsem brez veze? Upam, da nisi tako naiven.

Ne, niso brez veze. Ni jih pa potrebno prodajati kot suho zlato, ker so bližje strašenju nevednih otrok, kot pa resno zagotovljeni varnosti. Človek razliko še najbolj občuti, ko leti iz TLV. Težko opisati, ampak že ko se bližaš, ti je popolnoma jasno, da ne bo heca.

perci ::

Noben jih ne prodaja kot suho zlato. Odvrnejo amaterje, kot si rekel. In večina, ki bi se želela razstreljevati, je amaterjev.

Moj point je pa v tem, da ogromno vlagamo v te ukrepe. Denarja in časa. Zato je butasto govoriti, da je terorizma ful malo in da se naj že nehamo sekirat. Odpravite te ukrepe, pa boste videli, koliko ga bo, ko se bo lahko vsak, ki zna tri vrstice korana mantrat, raztrelil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

Phantomeye ::

perci je izjavil:

Andrej, narobe si me razumel. Nimam pretiranega zaupanja v naše varnostne službe. Kar pa ne pomeni, da gre vse mimo njih.

To tudi ne pomeni, da ne bi bilo terorizma več, če bi ukinili ukrepe, ki jih imamo npr. na letališčih ali če bi ukinili varnostne službe. Tu si pa ti hudo optimističen, če misliš, da to ne drži.

Moj point je bil, da je terorizma tako "malo", zato, ker imamo neke ukrepe, ki ga preprečujejo. Ali misliš, da so ti ukrepi povsem brez veze? Upam, da nisi tako naiven.


A ni tako, da recimo v ZDA, kljub bolj strogim ukrepom, še niso ujeli potencialnega terorista, so pa marsikomu uničili dan. Poleg tega pa naj bi failali preizkus njihovih sposobnosti.

AndrejO ::

Problem je, ker je večino njihovega "efforta" podobno "effortu" hrčkov v kletkah. Ukrepi pa so pogosto na nivoju strašenja. S tem lahko malo pomiriš javnost in prestrašiš kakšnega amaterja, ampak na dolgi rok pa potem pridelaš točno to, kar smo pridelali.

Tudi, če si pogledaš "hitre ukrepe", ki bodo v kratkem šli skozi proceduro sprejemanja na ravni EU, se bo zgodilo kaj točno? Če preplonkam ključne točke:

Na zunanjih mejah EU bo takoj vpeljan strožji režim nadzora vseh potnikov.
Torej do sedaj ni bilo nadzora? Pa tudi, če odmislim tole. Od kje je v preteklih 10 letih prišla večina teroristov? Iz dežel izven EU, morda?

Evropska komisija naj bi do novega leta pripravila reformo schengna, ki bo omogočala sistematičen in obvezen nadzor vseh oseb, tudi državljanov EU, ki vstopajo v območje brez meja.
Še enkrat: od kje je prišla večina teroristov? Če ne bi bolje vedel, bi si še resno začel domišljati, da je kakšno predmestje Marseja že kar suverena država, ki je pozabila zaprositi za priključitev EU.

Nadzor nad migracijskim tokom bo strožji. Članice naj bi izvajale sistematično registracijo, vključno z odvzemom prstnih odtisov vse državljanov tretjih držav, ki nezakonito vstopajo v schengensko območje.
V pravni službi v Bruslju so ugotovili, da je meja tega območja dejansko zunanja meja celotne EU. Halo, Hrvaška? Misliš, da so že dobili dopis, ali še čakajo na pojasnila? Sploh pa mi je fascinantno kako komisar iz Grčije razlaga kako je potrebno bolj strogo in sistematično nadzorovati trenuten tok beguncev.

Skoraj bi pomislil, da komisar Grk in vlada Grčije ne govorijo istega jezika, ker je očitno prisoten nek šum v komunikaciji.

Notranji ministri napovedujejo strožje ukrepanje proti trgovini z orožjem.
Kar vključuje uničenje zasebnih zbirk in kategorizacijo signalnih pištol med orožja za katera je potrebno dovoljenje. Če odmislim kako bo odreagiral Jelinčič, pa seveda preveri, da ti ni v kakšnem predalu kje ostala kakšna plašilka iz otroških let. Po novem boš za njo potreboval orožno listino.

Tudi pri direktivi o podatkih letalskih potnikih (PNR) notranji ministri še bolj pritiskajo na evropski parlament, ki ima zadržke.
Sploh zato, ker ne moreš sesti na Eurostar v Bruslju in izstopiti v centru Londona.

In tukaj lahko samo potegnem črto in pod črto ugotovim, da hrčki v pospešenem tempu tečejo naprej. Iskanje zunanjega sovražnika se nadaljuje, ukrepi bodo zadovoljili javnost, ker so strogi in natančno usmerjeni. Z globjimi vzroki za terorizem in z bazenom od koder prihajajo teroristi pa bodo ... kaj točno?

Morda sem spregledal, ampak nikjer nisem opazil ukrepov za de-getoizacijo, zmanjšanje priliva vojaškega orožja iz Balkana (BiH?), bolj usmerjen nadzor oseb za katere se ugotovi, da predstavljajo varnostno tveganje (namesto pavšalnega nadzora vseh in vsakogar, kar očitno preveč razprši razpoložljive vire) in še kaj. Verjetno bo to potem znamenita 2. faza.

Axbcd ::

lexios je izjavil:


Koga bi sploh reševali? A vi resno mislite, da so ti "begunci", ki jih videvate po televiziji, res tisti, ki najbolj potrebujejo pomoč? ;((

Ta hinavščina tule je neverjetna. Nihče zares ne želi beguncev na svojem dvorišču, vsi pa jih imamo radi, ane de? ;((


To mislijo vsi humanitarci. Jaz pa pravim, da ti ki bežijo imajo denar in ga hočejo samo še več. Tisti, ki so res vse izgubili v vojni so obsojeni na turške kampe. EU bi morala na začetku tega vala zapret meje in določit število ljudi, ki jih lahko sprejmemo. Nato poslat letala v turške kampe, izbrat ženske, otroke in družine, ter jih pripeljat v Evropo. Meje bi ostale zaprte in bi se onemogočala kakršna koli migracija. Tisti, ki imajo denar si pa naj kar najamejo stanovanje v Turčiji in čakajo na konec vojne.

lexios ::

In tukaj lahko samo potegnem črto in pod črto ugotovim, da hrčki v pospešenem tempu tečejo naprej. Iskanje zunanjega sovražnika se nadaljuje, ukrepi bodo zadovoljili javnost, ker so strogi in natančno usmerjeni. Z globjimi vzroki za terorizem in z bazenom od koder prihajajo teroristi pa bodo ... kaj točno?


Sj to ste pričakovali al ne? Da bo prišlo do sprememb zakonodaje in "varnostnih ukrepov" predvsem zato, da se zadovoljili javnost, je bilo jasno že pred dvemi meseci. Še bolj absurden je primer, ki sm ga omenil v sosednji temi, ko se nemško ministrstvo za kulturo bori proti ilegalnem! financiranju terorizma z zaostrovanjem pogojev za uvoz in zbiranje "znamk". In to retroaktivno! ;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lexios ()

AndrejO ::

lexios je izjavil:

In tukaj lahko samo potegnem črto in pod črto ugotovim, da hrčki v pospešenem tempu tečejo naprej. Iskanje zunanjega sovražnika se nadaljuje, ukrepi bodo zadovoljili javnost, ker so strogi in natančno usmerjeni. Z globjimi vzroki za terorizem in z bazenom od koder prihajajo teroristi pa bodo ... kaj točno?


Sj to ste pričakovali al ne? Da bo prišlo do sprememb zakonodaje in "varnostnih ukrepov" predvsem zato, da se zadovoljili javnost, je bilo jasno že pred dvemi meseci. Še bolj absurden je primer, ki sm ga omenil v sosednji temi, ko se nemško ministrstvo za kulturo bori proti ilegalnem! financiranju terorizma z zaostrovanjem pogojev za uvoz in zbiranje "znamk". In to retroaktivno! ;((

No, jaz tega pred dvema mesecema nisem vedel. Vse, kar sem vedel, je bilo to, da je varovanje na večini letališč v EU navaden šrot in, če se tam ni nič zgodilo, potem še ne more biti preveč hudo. Vsaj moj takraten zaključek je bil tak, kot je bil.

V preteklem tednu sem bil postavljen pred dejstvo, da je položaj dejansko slab. V kratkem pa bom lahko videl, če je kaj manj varnostnega šrota ali pa vse ostaja po starem. Ampak upanja, da se je kaj bistvenega spremenilo, pa več nimam. Pogledam ukrepe, pogledam kaj se je zgodilo in ne vidim povezave. Vse, za kar sem v tem trenutku srečen, je samo to, da ne izgledam kot nekdo, ki ga bi vsevedi razglasili za "osebo bližnjevzhodnega porekla".

Sem si pa a vsak primer obril svojo sicer bujno brado, da ne bom na letališčih koga delal živčnega. Cena, ki jo plačam za mir pred "busybodies".

lexios ::

No ja, je blo pa en kup komentatorjev, ki so opozarjal na to, da se bodo določene stvari zaostrile, bodisi kar se tiče zasebnosti in svoboščin, bodisi kar se tiče striženja... Ukrepom, ki jih omenjaš bodo sledili novi. Ovce bodo obrite, javnost zadovoljna. Šok terapija! In vsi srečni, da smo si kupili "mir". ;)

Jst si brado puščam, čakam kontakt za tiste 1000eurov mesečno od šejka, ampak pride prav tud za kamuflažo. :))

GrX ::

Karaya 52 je izjavil:

No Perci, ne pozabit, da teroristom lahko uspe 1x, varnostni ograni pa morajo uspeti vedno. V FR jim je že nekaj časa jasno, da stvari niso več obvladljive. Ni čudno da molibizirajo vse kar imajo. Vir? Francoski preiskovalni sodnik protiteristične enote.



povzetek:

-avgusta dobili info od islamista da bodo napadli na rock koncertu
-resourse za napade imajo praktično neomejene
-v Siriji na stotine vojakov ISIS, ki bi se razstrelili v FR
-folk se radikalizira po vseh kanalih
-glavni motor radikalizacije salafizem
-Savdska Arabija glavni suporter salafizma

Takšne debate so na RTV nepredstavljive.


Točno tako.. Že dlje časa opažam, da so v debate v slovenskih medijih pristranske, saj so v v njo povabljeni le zagovorniki beguncev in migrantov.. Za dobro razpravo sta vedno pomembna oba pola in sicer zagovorniki, kot tudi nasprotniki prisiljevanja..Sam verjamem, da se le iz dobre razprave razvijejo prave rešitve!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GrX ()

morbo ::

Martin Krpan ::

Kolumbijski mafijaši pospravili islamske teroriste.
http://webtribune.rs/sudbina-je-cudo-is...

Scenarij za film Escobar vs. Muhamed.:))

Spajky ::

Kaj noben ne pomisli, da mogoče sploh ni bilo toliko žrtev in ranjenih v resnici, ter da so podatki za propagando v medijih IMHO prenapihnjeni? Tudi, če ne verjamete, da je bil to "notranje delo" ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Cervantes ::

Spykey, jaz tudi verjamem, da bil 9/11 a bushy job.
Ampak vse pa tudi NWO zarota, no.8-)

Keyser Soze ::

Ne vem, a naj se smejem, al naj jokam...

Kdor misli, ds so turški varnostni organi efektivni bolj kot evropski, in da so evropski nesposobni, ker jim uidejo stvari, ki Turkom ne, oz. celo spregledajo celo posameznike na katere jih opozorijo Turki, jasno nakazuje, da mu je to področje španska vas.

Dokazni standardi v Turčiji so šala napram EU. Ravno tako spoštovanje človekovih pravic s strani varnostnih organov.

Zdej, al se odpovemo določenim svoboščinam, pa bodo naši policaji zlahka zašili teroriste, al pa pač vztrajamo na tem standardu, pa malce bolj pritisnemo na tujce.

Meni ni po volji, da policaji lahko šnofajo za mano brez odredbe sodnika in mi je po volji, da sodnik ne izda te za vsak drek. Podobno je v Franciji, kjer dejansko ne moreš kar aretirat vsacga Muhammeda, al se mu pa obesit na vse komunikacije, ker sumljivo zgleda, pa je enkrat reku, da bo vse ubil.
OM, F, G!
««
30 / 39
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Posledice Manchesterskega napada? (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Problemi človeštva
998144814 (130477) BigWhale
»

Samomorilski napadi v Bruslju 22.3.2016 (strani: 1 2 3 426 27 28 29 )

Oddelek: Problemi človeštva
1419195982 (155803) Alencica

ISIS, poboji civilistov v Iraku (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
27182741 (56076) bluefish

Več podobnih tem