» »

KAraoke - specifično kateri program za snemanje vokala na obstoječ mp4.

KAraoke - specifično kateri program za snemanje vokala na obstoječ mp4.

Matev ::

Imam mp4 ali bilo kateri drug format in je notri muzka brez zvoka ter tekst... (to potegnem z jutjuba).

Jaz bi to rad prevajal na slušalkah in zraven pel v mikrofon - tako da bi se ustvaril nov mp3 kjer bi bil zvok iz predvajanega fajla in po vrhu še moj glas.

Preiskusil sem kar nekaj programov a je vse krš - ali ne dela ali je pa naphano z reklammi in omejeno tako da je zadeva popolnoma nauporabna.

Ve kdo za kak dober free program, - lahko tudi z omejitvami - a naj vsaj deluje.

black ice ::

Ne vem po kakšnih čudnih kanalih si iskal, da še nisi slišal za Audacity.

Matev ::

probavam audaciti .. videti je obetajoče
javim ko zadevo naložim

naložil

ja
videa z tekstom - karaoke mp4 ali avi ali wmv datotek ne morem predvajati s tem audacitijem

tako da ... hmm

mogoče nisem bil dosti jasen
Imam video iz jutjuba kjer je notri muzka brez vokala...
Jaz bi to rad prevajal na slušalkah in zraven pel v mikrofon - ter dobil končni mp3 fajl - zvok od original in moj glas po vrhu

skratka klasične čist obične karaoke

black ice ::

Extractaj audio iz videa, zmontiraj v Audacityu in na koncu sestavi v poljubnem video editing programčku.

Matev ::

ja saj verjamem da se da ročno zadevo sestavjati in čarati

a klasični karaoke programček - ki jih je mnogo, to ponujajo avtomatizirano

a ti programčki so ali plačljivi ali pa free z takimi omejitvami da so neuporabni

zato sem vprašal ali kdo pozna kak karaoke program ki bi bil zastonj
oziroma z znosnimi omejitvami

skratka podobno kot tisto naložiš kot karaoke na android telefon z googleplay store ... samo da bi bilo za pc
???

otroku namreč želim izpolniti eno na videz tako enostavno željo

delujoč karaoke programček za pc

???

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matev ()

black ice ::

Medtem, ko iščeš neko free one-click-wonder opcijo bi v vmesnem času imel že n-krat končano.

freesty ::

Meni se zdi tudi dokaj enostavno.

Potegnes samo zvok dol z youtuba. Si po slusalkah predvajas in hkrati pojes v mikrofon. Zvok lahko snemas tudi z windows voice recorderjem. Potem samo v enem programu sestavis audio posnetka.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Matev ::

joj
mi je prov žal da sem sploh vprašal

ste tako pametni

dajte si narediti uslugo pa če ne nimate odgovora vsaj ne pametovati

pač - ni karaoke programa za pc ki bi ga lahko priporočili (kljub tem uda vsak plačljiv android programček za karaoke ponuja natančno to kar jaz iščem)

ročno lahko tudi sam sestavim zadevo


temo se naj pa zaklene !!!!!!!!!

fak no

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matev ()

DJ Beat ::

Jokas? Vsi so ti predlagali "enostavno" resitev, ti pa kar trobezlas svoje. Zdruzevanje posnetega vokala in obstojecega komada ti bo vzelo 10 sek.

Matev ::

"hvala" za nagajiv post dj-beat

ampak jaz nisem vprašal in prosil za to

jaz sem vprašal popoplnoma za korektno, specifično in jasno stvar

...
združevati ni problem - ampak to ni bilo vprašanje
...

dj beat
ker vidim da ne znaš brati ti ponavljam

vprašal sem
!!!!! ali kdo pozna kak zastonj karaoke program za pc???? ki ga je preiskusil in deluje ???

sicer pa ponovno
tema naj se zaklene, ker imam dosti pametnjakovičev

MODERATOR KJE SI ????


...
sem dobil na enmu drugmu forumu korekten in jasen odgovor in že imam program, ki mi omogoča ravno to kar sem iskal
za pc je, ja: KANTO PLAYER

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matev ()

SaXsIm ::

Pač, to je zelo enostavna stvar za naredit v audacityju ali pa katerem koli drugem DAW programu (Cubase, Nuendo, CoolEdit, Adobe Audition, Ableton, Fruity Loops, Pro Tools, Studio One, ...).

Uvoziš track, nekateri znajo (ob nameščenih ustreznih kodekih) tudi direktno iz youtuba uvozit posnetek, če ne pač zdownloadaš MP3. Dodaš nov track, na njem nastaviš za vhod mikrofon in snemaš. In potem miksaš skupaj (glasnosti, EQji, efekti), če želiš, če ne pa samo izvoziš mixdown.

Idiot-proof programi pa kot si ugotovil že sam, sicer obstajajo, ampak so same shareware in podobne stvari. Tudi na androidu imaš v zastonjskih polno reklam. Sicer pa, če so na android marketu, je verjetno tudi kakšna stvar na windows store, ki je v win 8 in novejših.
SaXsIm

Matev ::

saxsim

v audaciti ne moreš uvoziti videa

in tu je potem konec karaok

doh

nihče ni spraševal kako dve zvočni dataoteki združiti

mp4 + live glas je bilo vprašanje

sicer pa ... zadeva je zaključena
našel program

in deluje

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matev ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Snemanje ambientnih zvokov v HQ

Oddelek: Zvok in slika
8715 (605) Superboyy
»

Odstranitev vokalov

Oddelek: Zvok in slika
61348 (911) jorgos
»

Problem z mikrofonom

Oddelek: Pomoč in nasveti
221128 (932) Bye
»

Ločevanje muske in vokalov

Oddelek: Loža
81026 (863) LeBron James
»

matrica komada

Oddelek: Zvok in slika
61901 (1755) Spc

Več podobnih tem