» »

Ločevanje muske in vokalov

Ločevanje muske in vokalov

LeBron James ::

Zanima me , če obstaja način ločevanja muske in vokalov. Predvsem, če se to da narediti z mp3 fajli, če pa ne pa samo povejte, kko ste to nardil, če seveda kdaj ste?

Lp

Stratus ::

Z opremo ki ti je dostopna tega skoraj gotovo ne moreš narediti, vsaj tako ne da bi bilo uporabno. Potrebuješ vsaj en dober spektralni analizator ki je sposoben tudi filtrirati in shranjevati dobljeno. Mislim da se cene gibljejo okoli milijona ali dveh in več.
Nije žvaka za seljaka !

A ma kdo žvečilni :)

Nejc Pintar ::

Se da. Vprašanje je le kako kvalitetno. Mislim pa da ima cooledit funkcijo odstranjevanja vokala.

Spock83 ::

Nero Burning Rom ima karaoke filter :D

tonic ::

samo ti plugini in filtri delajo tak tak; tudi EAX od creativa ima eno karaoke funkcijo, ampak ni za nikamor...

Tody ::

Najlažje se da waw miksat. MP3 zaradi dejstva da je stisnjen format ne pride kam dost. Iz izkušenj ti povem da takega fileta nemoreš za karaoke porabit. Ker nekje se sliš glas nekje se podlaga ne sliš nekje je vseskupaj zmešano in pomešano...

Pesjan ::

mene tudi ravno to zanima, torej mam ene par komadov iz katerih bi rad stisnil vokale vun, pa niso .mp3

nokia6310 ::

Ma kaki cool edit. Jst sem se s tem igral in vam povem da ne odstrani vokala tko da bi bilo uporabno seveda pa se da z določenimi filtri zadevo filtrirat samo odvisno je potem koliko je še uporabna oziroma koliko poreže tudi ostali frekvenčni spekter.
Drugače pa analaizer.

LeBron James ::

Hvala usem za te iformacije, bom vidu kaj bom naredi, ker če ni vsaj nekaj kvalitete se ne splača.
Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Aplikacija za odstranjevanje vokala iz glasbe (karaoke)

Oddelek: Zvok in slika
111505 (1093) reeves
»

Odstranitev vokalov

Oddelek: Zvok in slika
61352 (915) jorgos
»

KAraoke - specifično kateri program za snemanje vokala na obstoječ mp4.

Oddelek: Zvok in slika
111149 (976) Matev
»

Program ki izklopi iz skladbe vokal(besedilo, pesmi)

Oddelek: Zvok in slika
58418 (7379) podtalje
»

matrica komada

Oddelek: Zvok in slika
61905 (1759) Spc

Več podobnih tem