» »

Grafična za CSGO

Grafična za CSGO

xxurban ::

Iščem neko grafično kartico, na kateri bom lahko igral csgo na malo večji resoluciji kot 800x600 z 120+ fps. Trenutno igram na integrirani intel in se da na minimum nastavitvah ampak me včasih res ovira prenizka resolucija. Torej iščem nekaj kjer bom lahko igral na dobri resoluciji z minimum nastavitvami s 120+ fps. Bi pa skoraj raje novo zaradi slabih izkušenj nakupa rabljenih grafičnih :).

Hvala za predloge.

Ciklamen ::

Odvisno kak budget imaš :)
- End of the Post ->

Unknown_001 ::

Nvidia geforce 740 ali 730 bo čisto dovolj za light gaming. Pa še varčna je kolikortoliko.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

hojnikb ::

vzameš 750Ti in je to to. Manj je stran vržen denar.
#brezpodpisa

lovro535v2 ::

zakaj potrebuješ več kot 120FPS več kot 60fps ljude sploh ne opazimo.
Raspberry Pi 512MB 32GB Raspbian/Asus P7P55D Intel core i5 2,66ghz
LGA 1156 8GB Kingston DDR3 WD Black 1TB Gigabyte GT430 W7/
Nexus 7 2013 32GB/Oneplus one 64GB Sandstone black.

Ciklamen ::

Če imaš 120Hz monitor, je zelo prijetno igrat na 120+ fps, igra je bolj tekoča :) Zato pa vsi profiči pravijo kakšna ogromna razlika je med 60 in 144Hz monitorji :)
- End of the Post ->

xxurban ::

Imam navaden 60hz monitor in se res pozna ko sem šel iz 1080p 60fps na 800x600 120fps. To da se več kot 60 ne opazi je laž. Vsaj v csju.

Unknown_001 ::

xxurban je izjavil:

Imam navaden 60hz monitor in se res pozna ko sem šel iz 1080p 60fps na 800x600 120fps. To da se več kot 60 ne opazi je laž. Vsaj v csju.


In v realnosti. Nekateri imajo celo teorijo da več kot 25fps ne sfolgamo :D
No... kar naj se še naprej tolažijo s tem. Zame mora bit najmanj 45-50 vse kar je več je pa itak toliko bolj super.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

hojnikb ::

lcd ekran sigurno ne prikazuje vec kot 60fps (ce je le ta 60hz)....

je pa mehanika igre drugacna pri visjih frejmih, zato pac opazis razliko. pa ce je grafika sposobna 120fps, sigurno ni kaj dosti dropov pod 60fps...
#brezpodpisa

chucki ::

Mhm, nekateri pa ne opazijo niti razlike med 24 in 60 frejmi.... Očitno jim povezave v možganih ( nevroni ) ne delujejo najbolje...
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

xxurban ::

Ja, pri csju definitivno rabiš vsaj 100 če ne več fps-a če hočeš igrati malo bolj resno. Kaj pa dobiš rabljenega za okrog 50€?

SloBiscuit ::

120FPS-ov ti ne bo pomagal če maš monitor ki lahko prikaže samo 60
neznanec555

m0LN4r ::

Ciklamen je izjavil:

Če imaš 120Hz monitor, je zelo prijetno igrat na 120+ fps, igra je bolj tekoča :) Zato pa vsi profiči pravijo kakšna ogromna razlika je med 60 in 144Hz monitorji :)

Poudarek na profiči...

SloBiscuit je izjavil:

120FPS-ov ti ne bo pomagal če maš monitor ki lahko prikaže samo 60

Lag bo mal manjši, poudarek na mal

Kaka rabljena 7950 bi bil kr uredu deal.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

xxurban ::

A je kdo tukaj že igral slučajno omenjeno igro? Ko grem za hec nazaj na 1080p in imam okoli 60fps je težko igrati. Že v meniju se pozna. Bi pa zelo rad šel nazaj na večjo resolucijo, ker je včasih problem pri 800x600 da česa sploh ne vidiš/ ti crosshair zakrije kar dosti.

Pa je 7950 veliko boljša od gtx 750? Sam se bolj nagibam k novi 750 zaradi garancije...

edit: Aja pa tudi napajalnik imam poceni in ga ne mislim menjati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: xxurban ()

SloBiscuit ::

7950 je močnejša od 750Ti, sam pa tud rabi večji napajalnik. Koliko W pa ma ta tvoj napajlnik?
neznanec555

Unknown_001 ::

xxurban je izjavil:

A je kdo tukaj že igral slučajno omenjeno igro? Ko grem za hec nazaj na 1080p in imam okoli 60fps je težko igrati. Že v meniju se pozna. Bi pa zelo rad šel nazaj na večjo resolucijo, ker je včasih problem pri 800x600 da česa sploh ne vidiš/ ti crosshair zakrije kar dosti.

Pa je 7950 veliko boljša od gtx 750? Sam se bolj nagibam k novi 750 zaradi garancije...

edit: Aja pa tudi napajalnik imam poceni in ga ne mislim menjati.


Da, ampak nikoli me niso FPS ji motili. Imam pa stalno nad 120. Tudi na laptopu ki ima eno švohnej zunanjo čisto tekoče dela okoli ene 50-70 konstantno. Ni glih razlike omembe vredne, razen pri kakih zelo hitrih premikih se mogoče pozna da v prvem primeru slika prav steče...
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

xxurban ::

Odločil sem se kar za 750ti, ker je novejša, ima manj porabe, manjša.
@Raptor F16 Ravno ti hitri premiki so najpomembnejši. Še posebej v visokih rankih. V glavnem, frejmi so v cs zelo pomembni. Vsi pro-ji imajo vse nastavitve na minimum, da lahko imajo konstantno 300fps. Sam se seveda nimam za pro-ja ampak ne morem igrati pod 100fps. Se mi je pa skill močno izboljšal ko sem dal na nižjo resolucijo kar se je tudi poznalo pri ranku. Ima pa nižja resolucija tudi slabosti, ki sem jih že prej omenjal.

Gledal sem pa tole grafično. Obstajajo tudi dražje, ampak je tale že itak velik boost od tega kar imam zdaj.

MacGyver141 ::

Ene igrce odlično delajo na 60, druge pač ne. Dober primer je Call of Duty 2.

m0LN4r ::

Ene so source engine, druge pa ne :)
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

xxurban ::

Haha :D. Ta grafična na linku je ok?

gddr85 ::

izgleda ok


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FPS Matchmaking VS Pay to win hardware (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
956966 (5559) dolenc
»

FPS osnove (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
819823 (7911) kratos
»

Za kolko procentov je točno Oveclockan GPU?

Oddelek: Navijanje
357021 (6422) fr4nc
»

Ali več Hz monitor pomeni višji FPS

Oddelek: Strojna oprema
262990 (2346) LordPero
»

Koliko FPS?

Oddelek: Igre
293172 (2624) Tac20

Več podobnih tem