» »

EU glasuje ZA hitre&počasne internetne pasove

EU glasuje ZA hitre&počasne internetne pasove

Shegevara ::

No, pa nam je EU podarila zelo predbožično traparijo za darilo.

The European Parliament has passed the flawed compromise text on net neutrality without including any of the amendments that would have closed serious loopholes. The vote, with 500 in favour, and 163 against, took place in a plenary session a few hours after a rather lacklustre debate this morning, which was attended by only 50 MEPs out of the European Parliament's total of 751, indicating little interest in this key topic among most European politicians. The Greens MEP Jan Philipp Albrecht called the final result a "dirty deal."

EU VOTES IN FAVOUR OF INTERNET FAST LANES AND SLOW LANES

Meni se zdi to vse skupaj en velik nateg. Piratska stranka pomoje ne mora tukaj nič pomagat.

Darkjaar ::

Pridružujem se anti-EU kampu.

vostok_1 ::

If this comes to pass...se lahko poslovimo od interneta as we know it.

starboi ::

vostok_1 je izjavil:

If this comes to pass...se lahko poslovimo od interneta as we know it.


Tukaj ni nobenega ČE, ampak je samo še vprašanje časa KDAJ pride. Žalosten dan za uporabnike internetnih vsebin.

Zstiller ::

Totalna bedarija bogato bode še bogatejši revni pa še revnejši. V tem primeru tisti z denarjem bodo imeli hitri internet ostali pa naj crknejo, idiotizem prve clase. Počasi sem že pošteno sit EU.

SeMiNeSanja ::

Pa kdo res ve, kaj KONKRETNO je bilo izglasovano? Se mi zdi, da vsi komentirajo naslov, parolo, res dobesedno pa malo kdo ve, za kaj se v resnici gre in na kakšen način je zadeva zdaj 'požegnana'.

Hitri in počasni internet imamo že leta in leta - eni imajo še vedno 1Mbps, drugi 4Mbps, potem jih imaš en kup na 20Mbps, srečneže na 100Mbps,.... pač kolikor je kdo pripravljen plačati in kolikor mu linija prenese.

Kje je tu potem tista 'velika novost'? Da bo ponudnik na 100Mbps liniji v bodoče omejeval dolvleko torrentov na 20Mbps, Youtube oglede na 50Mbps, če ne boš doplačal 'premium opcije'?

vostok_1 ::

SeMiNeSanja je izjavil:

Pa kdo res ve, kaj KONKRETNO je bilo izglasovano? Se mi zdi, da vsi komentirajo naslov, parolo, res dobesedno pa malo kdo ve, za kaj se v resnici gre in na kakšen način je zadeva zdaj 'požegnana'.

Hitri in počasni internet imamo že leta in leta - eni imajo še vedno 1Mbps, drugi 4Mbps, potem jih imaš en kup na 20Mbps, srečneže na 100Mbps,.... pač kolikor je kdo pripravljen plačati in kolikor mu linija prenese.

Kje je tu potem tista 'velika novost'? Da bo ponudnik na 100Mbps liniji v bodoče omejeval dolvleko torrentov na 20Mbps, Youtube oglede na 50Mbps, če ne boš doplačal 'premium opcije'?




Ta slika, bi ti morala bolj nazorno pokazati, kaj bi se zgodilo brez nevtralnosti.

ISPji, bi pač določli, kaj je preferirano in kaj ne. Seveda posledično bi lahko bile tudi nove cene in paketi.

Sicer res ne vem, kaj točno se je sprejelo, ampak že to, da se omogoči hitre in počasne linije bi moralo biti sila skrb vzbujajoče.

blueharp ::

Sem odločno proti!

SPloh pa proti cenzoriranju na internetu!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri wifi router za 100Mbps (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
8831399 (24269) mevden
»

Hitrost interneta višja od hitrosti wirelessa

Oddelek: Omrežja in internet
81889 (1752) TheJack
»

(Pre-)Slaba pretočnost Linksys WRT54GL

Oddelek: Omrežja in internet
82390 (2259) ialexxb
»

linksys wrt54gl najboljša dodatna antena

Oddelek: Pomoč in nasveti
162890 (2627) Dr Lex
»

Omejitev hitrosti na mrežni kartici

Oddelek: Omrežja in internet
262732 (2456) jmorenoeu

Več podobnih tem