» »

Mobitel sux!

Mobitel sux!

webcreator ::

Hja, verjetn ste opazl, da več ljudi ko vas pokliče, več mate popusta pr Mobitelu (to velja samo za naročnike) - tud če se ne javte.
A ne bi blo dobr, če bi lepo mel na rač. en programčk, ki bi (recimo 30x) poklicu na vaš tel. in prekinu .... Tak bi se ta bonus precej poveču in bi bil tel. cenej ....
Programiranje mi najbolj ne gre, sam sigurno je tle kdo, ki bi mu tole bla prava mala malca ...
Torej tisti, ki bi tole naredu bi lahko stvar ponudil tudi ostalih "uporabnikom" Slo-techa, vse pod geslom => mobitel suxx!

Torej upam, da se bo kdo spravu to nardit....:D:D:D
To all the virgins: "Thanks for nothing!"

PaJo ::

Zal te moram razocarat, saj je mobitel z 1.3. ukinil bonus na dohodne klice.. zal;(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

SpiDEr8 ::

K d so mel tako zgubo s tem.... ;(

Tomi ::

Webcreator: mislim, da se motiš.. Mobitel je namreč bonus računal glede na dejansko minutažo pogovorov, in ne na število klicev..
Spider8: zadnjič sem se pogovarjal z eno, ki dela na Mobitelu, in je rekla, da je bilo za cca. 50 milijonov SIT na mesec ( izpada prihodka ).. Da bodo raje ta denar namenili nov akcijam in ugodnostim, tudi kar se tiče novih tehnologij..
metrodusa.blogspot.com

Tjulenj ::

50 miljonov, to se tolk velik slis, k pa mal pomisls, da je cca. 500000 mobitelovih narocnikov, ugotovis da majo 100 tolarjev "izgube" po osebi. joj kok grozn, sej je prov bogi tale mobitel, kr z izgubo majo probleme

Tomi ::

Ta denar res ni tako velik, ampak vseeno ni tako zanemarljiv. Sicer je to njihova odločitev, ki mi sicer en paše, ampak že Kitajci so ugotovili, da se proti vetra ne da ( in ostali do sedaj rumeni:D)
metrodusa.blogspot.com

webcreator ::

Sigurno je blo glede na število klicev in ne na minute pogovora ...
Me pa še vedno zanima če bi kdo znal takšen program naredit???
msg me: mail
To all the virgins: "Thanks for nothing!"


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mobitel bo podražil in spremenil naročniške pakete (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
22461320 (53447) nekikr
»

Mobitel: najmanj 100% podražitev za racionalne uporabnike ! (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
937842 (5463) Arzen
»

Mobitelov začetek leta – videotelefonija nič več brezplačno (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
509519 (6809) CaqKa
»

na izi (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
565976 (4457) Jan987
»

Izguba pri 15s obračunskem intervalu

Oddelek: Mobilne tehnologije
372999 (2076) nick55

Več podobnih tem