» »

Odbojka

Odbojka

1 2
3
»

Nedasemiveč ::

Italijani so me glede na svojo mladost res presenetili z mirnostjo v ključnih trenutkih. Enostavno so bili boljši in lahko jim samo čestitamo. Smo pa vsaj te antipatične Poljake nabil.

D3m ::

No ja.

Srebrna ni slabo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

floyd1 ::

Rusi, s tistih nekaj 10 prebivalcev več, bi po mojem takoj podpisali ;).

Massacra ::

To kar se je dogaja od 13:11 za naše v 4. setu, in od tu do 13:13 in 13:18 za Italijane,

JE STATISTIČNO, GLEDE NA VSE OSTALE "ODLOČILNE" TEKME,

NERAZLOŽLJIVO!!!

Nekaj eksplicitno narobe in nima normalne statistične potrditve!

OZS že ima nalogo, da to analizira in primerno statistično "obdela"
(ker itak najverjetneje ne bo, naredila kar objektivno mora, se bo vodstvo in "lažnivci statistike oz. distribucije), znašli tam, kjer se lažnivci (in koruptneži) pač morajo znajti (VSLEJ KOT PREJ)!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()

Massacra ::

D3m je izjavil:

No ja.

Srebrna ni slabo.


Je slabo! Ker so spet "prodali tekmo"!

Samael ::

Kje ti spiš, da te ne ukradejo?
Samael != Samuel

Reaper ::

Na koncu žal ni šlo. Naši so se borili, to jim vsekakor ne moremo očitati. Igrali so dobro, na koncu so pač Italijani pokazali boljšo predstavo, našim je tempo / učinkovitost proti koncu padla in je kar je. Zopet drugo mesto na EP je odličen rezultat in vsi skupaj smo lahko zelo veseli, kljub veliki želji po zlati medalji.

FireSnake ::

Massacra je izjavil:

To kar se je dogaja od 13:11 za naše v 4. setu, in od tu do 13:13 in 13:18 za Italijane,

JE STATISTIČNO, GLEDE NA VSE OSTALE "ODLOČILNE" TEKME,

NERAZLOŽLJIVO!!!

Nekaj eksplicitno narobe in nima normalne statistične potrditve!

OZS že ima nalogo, da to analizira in primerno statistično "obdela"
(ker itak najverjetneje ne bo, naredila kar objektivno mora, se bo vodstvo in "lažnivci statistike oz. distribucije), znašli tam, kjer se lažnivci (in koruptneži) pač morajo znajti (VSLEJ KOT PREJ)!


Kaj ti kadiš?
Že navsezgodaj!

Ja, lepo bi bilo, da bi bili zlati.
Ampak je, kar je. Ne moremo reči, da so igrali slabo.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

val46 ::

Dobra, ma kaj dobra, odlična tekma dveh resnično super ekip. Zelo malo napak na obeh straneh, so pa imeli Italiani resnično srečo s to menjavo Romano. Sicer, glede na to, da je odlično igral že na prvi tekmi proti Sloveniji, mi je bilo malo čudno, da ga ni poslal že prej, ali pa kar od začetka na igrišče, ampak kaj jst vem, ne poznam toliko njihove igralce, da bi vedel zakaj tako. Ampak ok, je kar je, bodimo pošteni, naši so bili odlični, Italijani pa še boljši. Sam nisem si pa mislil, da so in znajo bit Poljaki take piz.e, da navijajo proti slovanom! Upam da jim vrnemo spomladi v Planici ;)

Torej, 3x od zadnjih štirih EP v finalu, in vedno srebrni. Sem res upal na zlato tokrat, ampak ok, za tako majhno državo, bi lahko bili srečni, že z uvrstitvijo na njega, ampak ne, mi kar pobiramo te srebrne medalje, kot da ni nič :) Dobri smo.

Invictus ::

Romano in Mitceli sta pac razbila slovensko vrsto.

Malo srece tudi za Italijane, saj jim kar par nosenih zog niso dosodili. Bili so tudi bolj stabilni v igri in imeli precej boljsi blok...

Je pa nasim zmanjkalo par procentov. Skoda, da nimamo kakih res visokih, saj se mi zdi, da je vsaka reprezentanca visja od nasih...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

kiFni ::

Jao Sandra Boršič... Kdor ne skače "nije" slovenc je prejle pri 24ur v prispevku o odbojki rekla.
naše novinarje in prevajalce velikrat slovenčina jebe

buttcrack ::

Magistrica slovenistike!

lynxslo5 ::

Žalostno in sramotno kako malo navijačev je včaraj prišlo pozdravit naše odbojkarje na Kongresni trg. Se vidi, da so Slovenci v LJubljani manjšina, v mestu pa pravladujejo Srbi.

Samael ::

Lepo, da si bil (če si bil...) na sprejemu, ampak daj, naredi si uslugo in se tu pa tam ugrizni v jezik, da ne boš prav vsako bedarijo, ki jo sproducirajo tvoji možgani, delil v vsaki naključni temi.
Samael != Samuel

perci ::

lynxslo5 je izjavil:

Žalostno in sramotno kako malo navijačev je včaraj prišlo pozdravit naše odbojkarje na Kongresni trg. Se vidi, da so Slovenci v LJubljani manjšina, v mestu pa pravladujejo Srbi.

Slovenija ima 2 Mio prebivalcev, Ljubljana predstavlja 15%. Kje so bili ostali prebivalci?

Vem, da mi bo žal, da sem nasedel na glupo provokacijo ampak kaj cmo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

lynxslo5 ::

perci je izjavil:

lynxslo5 je izjavil:

Žalostno in sramotno kako malo navijačev je včaraj prišlo pozdravit naše odbojkarje na Kongresni trg. Se vidi, da so Slovenci v LJubljani manjšina, v mestu pa pravladujejo Srbi.

Slovenija ima 2 Mio prebivalcev, Ljubljana predstavlja 15%. Kje so bili ostali prebivalci?

Vem, da mi bo žal, da sem nasedel na glupo provokacijo ampak kaj cmo.


Najbrž se strinjaš, da bo nekdo, ki je doma v Šiški lažje prišel na Kongresni trg, kot pa nekdo, ki je doma iz Murske Sobote. Jaz sem doma v okolici Kranja, pa sem prišel podpret naše odbojkarje v Ljubljano. Res sem bil zelo presenečen, da je prišlo tako malo ljudi. Najbrž jih bo veliko več prišlo jutri, ko bodo spet nasilne demostracije in bodo Ljubljančani spet razbijali svoje mesto.

Drugače pa dajmo se zgledovat po Hrvatih. Ko je Ivanišević zmagal Wimbledon, ga je v Splitu, ki je pol manjši od LJubljane, pozdravilo 100.000 ljudi. Če bi Slovenec zmagal Wimbledon, bi se v Ljubljani zbralo 500 ljudi.

Nedasemiveč ::

Sicer se teh sprejemov ne udeležujem, ker je sama organizacija dogodka vsakič zelo cringe. Kako so uspeli uničiti sprejem košarkarjev po zmagi na EP, mi še zdaj ni jasno. Edini kul del je bil prihod košarkajev na oder ob bakljadi, ki so jo organizirali navijači.

Tudi sama pokritost sprejema odbojkašev je bilo medijsko obupno pokrita, pa potem vpliva korone, sranja o PCT pogoju, itd. Bom vseeno odgovoril, kljub tvoji povsem napačni predstavi o Ljubljančanih.

Glede Ivaniševića in Hrvatov. Govorimo o letu 2001, ko je bil patriotizem po vojni še vedno blizu vrhunca. Saj po uvrstitvi naše fuzbalske reprezentance na EP 2000 in SP 2002 je bilo tudi več tisoč ljudi na ulicah.

"Če bi Slovenec zmagal Wimbledon, bi se v Ljubljani zbralo 500 ljudi."

Daj mi mal primerjaj gostovanja Slovencev in Hrvatov na športnih dogodkih. V Miami je šlo faking 2.500 navijačev gledat Dončića in Dragića, v Amsterdamu leta 2000 je bilo dol naših navijačev preko 10.000, nasploh so bila gostovanja za večje športne dogodke v Evropi vedno množična, Hrvati nas tu verjetno prekosijo samo v fuzbalu, ker so pač imeli večje uspehe in je to njihov šport št. 1.

Zgodovina sprememb…

1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropsko prvenstvo v košarki 2017 (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Šport
914163365 (42044) bambam20
»

Evropsko prvenstvo 2019 - odbojka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šport
11413270 (9738) Drevesce
»

Odbojka in navijanje

Oddelek: Loža
364562 (3053) Cruz
»

Svetovno prvenstvo 2018 - odbojka

Oddelek: Šport
242145 (1481) Kurzweil
»

Slovenski nogomet (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20116937 (10160) Alexius Heristalski

Več podobnih tem