» »

Seminar - izkušnje?

Seminar - izkušnje?

gcurk ::

Ima mogoče kdo kakšne informacij o seminarju Odprite oči, ki ga vodi Robert Rolih?
Včeraj sem bil na seminarju in ti poda neke koristne informacije o delovanju finančnih trgov. Zdej me zanima, če je kdo že šel na nadaljevalni seminar (stane 600€), ki ga ponuja? V tem nadaljnem seminarju naj bi razkril strategijo vlaganja v indeksne sklade, forex, žlahtne kovine, itd., ki naj bi bila zelo zanesljiva. Nikjer na nobenem forumu ni informacij, če je OK zadeva ali je to bolj prodajanje buč. Zelo čudno, glede na to, da se seminar izvaja že 2 leti...

koyotee ::

Noben ti ne bo za 600€ razkril ničesar. Neeeext
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

sandmat ::

gcurk je izjavil:

Ima mogoče kdo kakšne informacij o seminarju Odprite oči, ki ga vodi Robert Rolih?
Včeraj sem bil na seminarju in ti poda neke koristne informacije o delovanju finančnih trgov. Zdej me zanima, če je kdo že šel na nadaljevalni seminar (stane 600€), ki ga ponuja? V tem nadaljnem seminarju naj bi razkril strategijo vlaganja v indeksne sklade, forex, žlahtne kovine, itd., ki naj bi bila zelo zanesljiva. Nikjer na nobenem forumu ni informacij, če je OK zadeva ali je to bolj prodajanje buč. Zelo čudno, glede na to, da se seminar izvaja že 2 leti...


naj ti zastonj odpremo oči: če bi bilo karkoli o tem res, bi sam izkoristil in postal neskončno bogat :)

Vse, kar ponuja več kot 10% letni donos glede na tvoj vložek ... vprašaj se, zakaj tak človek ne gre na banko, zastavi hišo in bo v enem letu plačal recimo 5% obresti, zaslužil bo pa 20% od profita (ob predpostavki 25% letnega donosa, kar je precej manj, kot ga nekateri "ponujajo"), to ponovi parkrat (obrestnoobrestni račun, če vsakič vložiš še v lastnem profitu prejšnjega profita) in si v 10 letih precej zmagal lajf + kupiš lahko večino podjetij ki jih prodaja DUTB ;)

Orchestra ::

One simple trick to enlarge your penis. Scientists hate him.

Šimpanz ::

Lej denar se vedno seli od bedakov k pametnim. Vdaj se v usodo in plačaj teh 600 eur.

perci ::

Šimpanz je izjavil:

Lej denar se vedno seli od bedakov k pametnim. Vdaj se v usodo in plačaj teh 600 eur.

To je pa življenjska resnica :D.

gcurk ::

Seveda ne mislim plačat toliko denarja. Iščem samo odgovore, izkušnje.
Kot pravi na seminarju on ne ponuja ničesar, ampak samo informacije o zavajanju ljudi, ki vlagajo svoj denar v vzajeme sklade, življenska zavarovanja, itd (visoke provizije posrednikov - 3% letno). Govori o tem, kdor ponuja 10% ali več donosov, prodaja pravljice. Govori o potencialnih možnostih vlaganja, recimo indeksni skladi prinašajo do 7% letne donosnosti, s tem da gre posrednikom samo okoli 0,5% letno. Sem finančno pismen in nekaj stvari, ki jih je na seminarju povedal držijo vodo.
Na nadaljnjem seminarju naj bi podal informacije o strategijah vlaganja svojega denarja, ki jih je on preučil skozi leta, pri tem seveda tudi izgubil veliko denarja (tako pravi). Sedaj je opravil veliko dragih izobraževanj v tujini in pridobil ultimativno znanje, ki ga hoče predati naprej. Torej vendarle prodaja nekaj, čeprav skozi seminar večkrat poudari, da on ni prodajalec, ampak samo predavatelj, ki hoče ljudem preprečiti slaba vlaganja.

Drugače pa ima iste seminarje tudi že v tujini (Anglija, Romunija, kolikor jaz vem), torej je uspel s svojo idejo prodreti v tujino, kar pomeni, da je sistem skrbno premišljen.

Seveda ga ne branim, ampak me samo firbec matra kaj je za vsem tem. :)

Invictus ::

Daj 600 EUR, da boš potem lahko poročal kako te je tip nategnil ...

Vedno je treba imeti nekaj za novo temo ...

Mislim, da folk še vedno pade na te levake ... Ki prodajajo svojo kvazi življenjsko zgodbico. Zgleda spomin zlate ribice deluje ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

gcurk ::

Sej pravim, da nimam namena plačati.

Bolj bi rad ostale obvaroval, da ne naredijo te napake oz. če kdo ponudi kakšno izkušnjo s tem.
Namreč po seminarju je cca 5-10% vseh plačalo teh 600 EUR, kar je kar dober odstotek oz. zaslužek.

kiFni ::

zdaj je postal tudi že strokovnjak za kripto trge :)
on služi s prodajo seminarjev in knjig.
vse to znanje lahko potegnete z neta, tako kot je on (dvomim da ga sploh ima)....

Scaramouche ::

Te seminarji so kopija Bryan Tracy,Zig Ziglar,Tony Robbins!

Religija New Age psihologije upanja!

Računa pa ker ve da so vedno ljudje ki vidijo veliko ceno in resnično mislijo da bo pomagal..

Sej je Smilijan Mori to že delal pa ga noben več ne šmirgla!

Dobro bi bilo da bi nekdo posnel teh 600€ na kamero, da se vidi kako neproduktivno je vse skupaj!

Zgodovina sprememb…

hamez66 ::

Nekoč sem bil na enem izmed teh seminarjev. Presenetilo me je število ljudi, ki so bili prisotni. Vsi navdušeni, ker je bil predavatelj nek karizmatičen energičen tip, ki je razlagal, kako naj bi optimizirali podjetje, da bi začelo poslovati veliko bolje. Ljudje so bili večinoma iz podjetij, majhnih, srednjih in tudi velikih, fizičnih oseb je bilo bolj malo. Predavanje sem dobil po vezah, tako da je bilo "brezplačno" (druga zgodba), se pa spomnim, da so povprašali za naš feedback, ki sem jim ga tudi dal.. in to je bilo, da je predavanje pač nek happy happy bullshit.

Poslovni model njegove Panta rei "akademije" je organiziranje dogodkov, kjer tujci (no, občasno tudi domačini - ampak najdražje prodajajo tuje "zvezdnike" ala Brian Tracy in podobni) pridejo in nekaj nakladajo, da se potem ne preveč bistrim ljudem odprejo glave in so vsi evforični in navdušeni, v resnici spoznajo kakšen nov poslovni trik, ki bi ga sicer sami lahko našli na internetu ali se ga domislili sami. Včasih je ta model očitno deloval, saj so imeli kar zasedeno, zdaj pa ne vem več, ker ne zahajem več v tiste konce. Cene so bile visoke, ampak stranke so očitno imele denar za pokurit.

Kasneje je zgleda tudi sam želel postati eden izmed teh, ki predavajo, in tudi sam začel predavat. Izdal je neko knjigo, v kateri piše o investiranju. Knjige nisem bral, vem pa, da je preko svojih podrejenih ter ljudeh, ki so hodili na ta predavanja, ter preko drugih vez, poskrbel, da se je knjiga že prvi dan na polno prodajala na Amazonu in da je veliko ljudi že prvi dan komentiralo knjigo, da so ji s tem povečali rating. Kasneje se je pa potem hvalil, češ kakšen hit je napisal, če je že prvi dan prodal toliko izvodov. Fake oz. delno fake reviewi. Če greš zdaj pogledat, lahko vidiš veliko teh 5 zvezdničnih reviewov od prvega dneva objave, pa kar nekaj takih z bolj malo zvezdicami, ki so kasnejšega datuma in komentirajo, da v knjigi ne piše nič pametnega in da je eno samo nakladanje.

Tip ima izobrazbo iz marketinga in je sposoben, ne zdi se mi pa, da je njegova izbira posla ravno moralna, glede na to, da po mojem mnenju za drag denar prodaja mešanje megle. Po drugi strani pa potem človek pomisli na komentatorje recimo na 24ur.com, pa te ljudi potem primerja s tistimi, ki so hodili na ta predavanja, in pride do zaključka, da so ti iz predavanj še vedno za en razred pametnejši...

No, v začetku leta 2018 sem pa opazil njegovo ponudbo za kripto investitorje. Je obljubljal, da je njegov izbor coinov tak, da bo sigurno zrasel bolj od ostalih,... ampak ker je bilo leto 2018 leto velikega padca cen, dvomim, da je njegov portfolio prinesel obljubljene donose. Zdej je pa mogoče spet nova priložost, da pobere tisto, kar so mu stranke voljne prinesti.

bedarija ::

če bi vedeževalke res vidle prihodnost bi vplačale loto
če bi ti ljudje res vedeli toliko o valganju, ne bi po 600€ od ljudi pobiral temveč bi milijone iz dividend vlekli

mr_chai ::

raje si plačaj course o algo tradingu na udemy-ju za 10 eur, kot pa tole no..

Scaramouche ::

mr_chai je izjavil:

raje si plačaj course o algo tradingu na udemy-ju za 10 eur, kot pa tole no..


A to?
https://www.udemy.com/course/the-algori...

mr_chai ::

hamez66 je izjavil:


Tip ima izobrazbo iz marketinga in je sposoben, ne zdi se mi pa, da je njegova izbira posla ravno moralna...


Ummm, marketing in moralno delo, pick one.

Scaramouche je izjavil:

mr_chai je izjavil:

raje si plačaj course o algo tradingu na udemy-ju za 10 eur, kot pa tole no..


A to?
https://www.udemy.com/course/the-algori...


Tega verjetno dobiš na rutrackerju, pa ne vem če je dober. Jaz delam tega https://www.udemy.com/course/python-mac...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mr_chai ()

Sheteentz ::

Da uzurpiram malce tole temo. Kje se da dobit trading masterclasse, online course in podobne vsebine? Seveda imam v mislih pašnike.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vlaganje denarja na srednji in dolgi rok (skladi, pokojninsko zavarovanje,...)?

Oddelek: Loža
306215 (5158) jakanov
»

Kje se kaj učite online?

Oddelek: Programiranje
486273 (4186) scipascapa
»

Nudenje dela - izkoriščanje nezaposlenih (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
747600 (6094) IceIceBaby
»

Veliki denarji in malo dela (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11117738 (11131) Elemen_T
»

Vzajemni skladi paribas? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15416994 (12293) -BlackSun-

Več podobnih tem