» »

bitstamp - registracija

bitstamp - registracija

chrispy ::

Zdravo,
bom še tu vprašal ker predvidevam, da se je vsaj eden od članov tega foruma že ukvarjal s tem. Torej registriral sem se na bitstamp. Da bi lahko trgoval z bitcoini (torej prodal/kupil) se moram še verificirati. Kaj spada pod proof of residency? Na osebni mi piše naslov stalnega prebivališča je to dovolj? Ker nekih računov na moje ime ne prejemam, razen računa za telefon hehe, ki pa ni veljaven.

Roadkill ::

Jebiga rabil si boš zrihtat proof of residency.

Če dobiš izpisek bančnega računa domov je to kul. Če ne pejt pa na banko in reci da ti dajo izpisek, pa to poskeniraj.

So kar "zoprni", ampak morajo bit zaradi evropskih regulativ.

Imajo pa tudi OK support, tako da lahko tudi tam vprašaš: support@bitstamp.net
Ü

amacar ::

Ali pa gres na kraken.com

chrispy ::

sem dal potrdilo o vpisu na fakulteto če bo pomagalo, tam je zapisan moj naslov.

medus ::

mah tečni so s temi dokazili, kaj jih sploh briga, denar je denar, zaradt tega sem sam šel stran od njih

jype ::

medus> mah tečni so s temi dokazili, kaj jih sploh briga, denar je denar, zaradt tega sem sam šel stran od njih

Ne briga jih.

Zakonodaja EU za preprečevanje pranja denarja in financiranja terorizma od njih zahteva, da do razumne mere preverjajo identiteto lastnika vsakega računa.

Miha 333 ::

jype je izjavil:

medus> mah tečni so s temi dokazili, kaj jih sploh briga, denar je denar, zaradt tega sem sam šel stran od njih

Ne briga jih.

Zakonodaja EU za preprečevanje pranja denarja in financiranja terorizma od njih zahteva, da do razumne mere preverjajo identiteto lastnika vsakega računa.


Sken potnega lista / osebne izkaznice, kjer je naveden tudi naslov stalnega bivališča bi moral biti bolj merodajen kot račun nekega dobavitelja, saj vendar gre za od države izdan uradni dokument, to je vsekakor dovolj oz. kot praviš, razumna mera.

111111111111 ::

Važno je da iz računa/kreditne kartice s katere nakazuješ, da se podatki ujemajo s kopijo (osebnega dokumenta, računa na tvoje ime itd...)

Imaš pa prednost, če greš na bitstamp, so eni najbolj zanesljivih. Pač plačaš davke, ko si denar nakažeš na račun pa je.

Roadkill ::

Kakšne davke?

@Miha 333
Sej sken potnega lista je OK. Samo rabiš poleg tega še dokazilo, da treutno prebivaš na tem naslovu. Zato je glavno to, da dokuemnt kateri dokazuje da trenutno živiš na navedenem naslovu ni starejši od 3 mesece.
Ü

chrispy ::

No sem bil uspešno verificiran. Sem poslal potrdilo o vpisu kot proof of residency (na potrdilu so napisani vsi potrebni podatki) + mojo osebno.

111111111111 ::

Roadkill je izjavil:

Kakšne davke?

@Miha 333
Sej sken potnega lista je OK. Samo rabiš poleg tega še dokazilo, da treutno prebivaš na tem naslovu. Zato je glavno to, da dokuemnt kateri dokazuje da trenutno živiš na navedenem naslovu ni starejši od 3 mesece.

Takšne davke, da če presežeš 1000€ plusa iz tega naslova te cepa davčna kot bi imel depozit. :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Degiro online broker (in alternative) - ima kdo izkušnje? (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Loža
547143407 (8110) Thomxy
»

Študent in denar (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5110312 (8229) Jerry000
»

vdor v jahoo mail

Oddelek: Pomoč in nasveti
121553 (1318) oktalz1998
»

Nakup pri expansys.si - čudne zahteve

Oddelek: Kaj kupiti
266816 (5162) Wox
»

Na spletu objavljena navodila za preprosto ponarejanje biometričnih potnih listov

Oddelek: Novice / Zasebnost
216928 (5718) MrStein

Več podobnih tem