» »

Far Cry Primal

Far Cry Primal

1
2
3 4

opeter ::

Pri nas v lokalni videoteki je bil na eni polici skupaj z Apokalipsa zdaj, Platoonom, Utvaro (žal slovenskega naslova ne poznam), Gospodari svemira (Gospodarji vesolja/He-man) in Alienom. :)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

kitl76 ::

Te vse poznam tiste pa res ne :)

opeter ::

kitl76 je izjavil:

Te vse poznam tiste pa res ne :)


To pa je drugi del.
Zanimivo, da so se pri Ubiju spomnili izraza "beastmaster", hehe. Nekdo je izgleda imel inspiracijo.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

kitl76 ::

Moram pa res tole enkrat pogledat :)

oo7 ::

opeter je izjavil:

Ko govorijo o igralčevih "beast master" sposobnosti (oz. gospodar zveri). Se tisti, ki stese rodili v sedemdesetih oz. osemdesetih, spomnite spodnjega filma?


Če se dobro spominjam, da sta bila dva dela ...



Ta film sem jaz gledal ene 10x v otroštvu in ne dolgo nazaj sem razmišljal o tem filmu ampak se nisem mogel skoraj nič spomniti tako, da še napisat nisem vedel kaj v temo iščem film po ogledu trailerja so se pa vrnili vsi spomini:D tako, da najlepša hvala za tole bom z veseljem še enkrat pogledal po več kot 20 letih:D

opeter ::

kitl76 je izjavil:

Moram pa res tole enkrat pogledat :)

Priporočam, hehe. :D

Sem pa včeraj našel še informacijo, da je bil narejen tudi tretji del, čeprav z dosti manjšim proračun in samo za TV zaslone. Je pa glavni igralec isti, črnega (pobarvanega) tigra, ki je v resničnem življenju poginil pa so mordali zamenjati za leva, ker druge živali takrat niso imeli zdreiseranega.

Ta video je bil že prilepljen?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

opeter ::

Pa še TV serija je bila (3 sezone, 66 epizod). Tudi v slednjem je igral prvotni igralec iz kinofilmov, čeprav drugi lik (Dartanus).

Ko sem gledal zgornji video Far Cry Primal in kažejo prizor, ko kontroliraš ptico in vidiš skozi njene oči (recimo v tem primeru sovo), sem se spomnil tega prizora (glejte od nekje 0:57 naprej):
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

vostok_1 ::

Fuck, i miss arbitrary appearing retro movie boobs.

oo7 ::

Far Cry Primal Trailer - Takkar

Tr0n ::

oo7 ::

Men zgleda dobro :)

kitl76 ::

Sam kaj boš to kot nek lovec. Meni precej dolgočasna zgodba izgleda premalo akcije. Okolica pa to je pa fantastična.

oo7 ::

kitl76 je izjavil:

Sam kaj boš to kot nek lovec. Meni precej dolgočasna zgodba izgleda premalo akcije. Okolica pa to je pa fantastična.


You will play as Takkar, a seasoned hunter and the last surviving member of your group. You have one goal: survival in a world where you are the prey.

- Grow your tribe and hone your skills to lead your people.

- Ally yourself with a cast of memorable characters who can help push back the dangers of the wild.

- Face enemy tribes who will do anything to eradicate you and your allies.

- Defeat predators and humans, and rise to become the apex predator.

BorutK-73 ::

To sploh ni več FarCry. Je samo beden poizkus pridobiti survival tip igralce. Jaz bom preskočil ta "farcry"

kitl76 ::

Ja mene to tudi bolj spominja na Deer Hunter :)

oo7 ::

BorutK-73 je izjavil:

To sploh ni več FarCry. Je samo beden poizkus pridobiti survival tip igralce. Jaz bom preskočil ta "farcry"


Če to ni več Far Cry potem tudi 2, 3 in 4 del niso bili več Far Cry glede na to, da je prvi del imel mutante >:D

ZiedRieke ::

Trailer zgleda kot ena izmed stranskih ShangriLa misij pri Far Cry 4. Konkretno čisto nič novega. Totalno nasprotje Far Cry seriji(vozila, orozja, odlična glavna zgodba)...

oo7 ::

Vozil ne bo orožja bodo drugačna kar se pa tiče glavne zgodbe pa meni osebno ni bila prav nič posebnega pri nobeni Far Cry igri.

oo7 ::

Malo več o igri Far Cry primal v tem trailerju

Far Cry Primal Trailer - 101

AapocalypseE ::

Meni zgleda super :)

Crossfire ::

I meni...po prvih trailerjih nič posebnega, po ogledu 101 pa sem navdušen. Prijetna popestritev med oddihi od Dooma :)

DrSergioDJ ::

Končno online reklama, ki smo jo snemali lani :D

http://www.wanda.net/fr/news/1434
...

človek zver ::

Ej tole je pa TOP narjen!!! pohvale!

Machete ::

Bravo, čstitke.
Lahko kaj veš poveš o zadev? Kdo ste, kako ste prišli do sodelovanja? To je ubisoft naročnik, ali kaka agencija, ki za njih dela marketing itd.. ? :D
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

DrSergioDJ ::

Na kratko (ponavadi) laufa tako, da naročnik (v tem primeru Ubisoft) najame preko agencije produkcijsko hišo, ki potem najame slovensko produkcijo (Bas production v tem primeru), ki skrbi za praktično celo produkcijo (papirologija, nabiranje ekipe, transferji, accommodation,...). Sam sem se priklučil žal šele na sredini 2. dneva (tam, kjer imajo D-day), ker sem bil prej na drugem projektu, potem pa je splet okoliščin pripeljal do tega, da so me rabili za tole. Je bilo pa eno izmed bolj zanimivih snemanj :)

Škoda, ker na koncu zgleda ni šlo čez cenzuro, smo posneli tudi ko reče "fuck" namesto "seriously" in je (vsaj takrat) zgledalo bistveno bolje/bolj smešno :D
...

Zgodovina sprememb…

Machete ::

Pa kje pa ste to snemali, ali je vsa okolica CG?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

DrSergioDJ ::

Prov v podrobnosti ne smem iti (mam še nekaj BTS posnetkov, za katere je tudi pomoje bolje, da jih ne kažem okoli :D), ampak načeloma je prvi del CGI (logično, vse tiste bajte itd...), ostalo je pa praktično vse na lokacijah (z izjemo res visokih gor/ledenikov? tam kjer je že caveman).
...

Thuban ::

Ogled sem pričel zelo skeptično ampak ta reč je odlična, bravo. Že sam zarad vaše reklame me je zamikalo da bi probal Primal :D
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

D3m ::

oo7 je izjavil:

opeter je izjavil:

Ko govorijo o igralčevih "beast master" sposobnosti (oz. gospodar zveri). Se tisti, ki stese rodili v sedemdesetih oz. osemdesetih, spomnite spodnjega filma?


Če se dobro spominjam, da sta bila dva dela ...



Ta film sem jaz gledal ene 10x v otroštvu in ne dolgo nazaj sem razmišljal o tem filmu ampak se nisem mogel skoraj nič spomniti tako, da še napisat nisem vedel kaj v temo iščem film po ogledu trailerja so se pa vrnili vsi spomini:D tako, da najlepša hvala za tole bom z veseljem še enkrat pogledal po več kot 20 letih:D


Še zmeraj ga imam.....na VHS kaseti. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

galu ::

Idejno mi zgleda igra obetavna. Bolj me skrbi tehnična plat - Ubisoftov 30 fps / 16:9 cinematic experience™.
Tako to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

Machete ::

Meni je pri FC najbolj moteče, da me ne vleče do konca. Po x urah mi pade dol in se mi začne ponavljat :(
Ok, saj to je hitro pri marsikateri igri.. Ampak enko sem zlahka obrnil 2x, mislim da celo trikrat, čeprav je bila skoraj nič svobodnjaška, pa vseeno malo bolj kot takratna konkurenca. Mogoče je bila pa samo nekaj novega takrat, ne vem. Pa kira grafika je bla to :D

LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Dr_M ::

Pri meni je ravno obratno. Vecina iger me odbije ze kmalu na zacetku (recimo Bioshock, igral ene 5h in nehal). FC3 sem koncal glavno zgodbo po nekje 50h igranja (to je trajalo okoli 2 tedna), potem sem nadaljeval do cca 90h, ko sem se res malo navelical. In ce je mene ena igra zanimala toliko casa, potem to nekaj pove o kvaliteti.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Machete ::

Dr_M je izjavil:

In ce je mene ena igra zanimala toliko casa, potem to nekaj pove o kvaliteti.


V bistvu ne.
To je tvoja percepcija, da je zabavna (kvalitetna), ni pa nujno :p
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

fireX88 ::

odvisno od okusa.
1 obrnil mislim da 2x
2 mislim da nisem prišel do konca
3 sem začel pa sem kar kmali odnehal in ubisoft acc samo z to igro podaril
4 sem staknil iz travnika (se spomnim da so sence nekaj zajebavale) in sem pobrisal in nikoli me ni vleklo, da bi ponovno poskusil.

bioshock, pa sem obrnil 1 in 2 vsako po 2x, ker mi je žanr odgovarjal, trojka pa po videih nikoli probal... in ne bi rekel da gre za kvaliteto

primer, BF4 je zunaj od konec leta 2013? mislim, da imam ur že preko 1k in lahko z lahko rečem da igra NI kvalitetna (bugi, veliko časa so rabli da so stvar popravili da normalno stanje), je pa zabavna, predvsem če igraš z kolegi..
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fireX88 ()

D3m ::

Machete je izjavil:

Meni je pri FC najbolj moteče, da me ne vleče do konca. Po x urah mi pade dol in se mi začne ponavljat :(
Ok, saj to je hitro pri marsikateri igri.. Ampak enko sem zlahka obrnil 2x, mislim da celo trikrat, čeprav je bila skoraj nič svobodnjaška, pa vseeno malo bolj kot takratna konkurenca. Mogoče je bila pa samo nekaj novega takrat, ne vem. Pa kira grafika je bla to :D



Kljub starosti je meni osebno boljša, kot pa novejše.
|HP EliteBook|R5 6650U|

m0f0x ::

1 obrnil 2x
2 nisem dokončal
3 obrnil 1x normal, 1x hardcore mode + Ziggy's harcore mod
4 takrat imel preslab računalnik, zdaj me nekak ne potegne več

oo7 ::

1 obrnil 1x
2 obrnil 1x
3 nisem dokončal
4 obrnil 1x

Dr_M ::

Machete je izjavil:

Dr_M je izjavil:

In ce je mene ena igra zanimala toliko casa, potem to nekaj pove o kvaliteti.


V bistvu ne.
To je tvoja percepcija, da je zabavna (kvalitetna), ni pa nujno :p



3 je se vedno ena od najboljsih iger, kar sem jih kdaj igral sploh, pa sem jih sprobal ogromno. 4 je sicer lepa nadgradnja, ampak sem se bolj kot ne sprehodil cez.
Ko sem pa prej omenil bioshock, igra je duhamorna in zatezena. In takih iger se izogibam na dolgo in siroko (zadnje case je kar precej takih, ki jih pa folk na veliko overhypa).
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

opeter ::

Igral sem samo prvi del, ampak nisem končal. Igral sem do trenutka, dokler se niso pojavile neke rjave skakajoče pošasti, ki so te ubile v trenutku.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

D3m ::

LOL. Be a man.:D
|HP EliteBook|R5 6650U|

Machete ::

Jaja, tiste mutirane opice so bile kar skeri. Prav spomnim se goščave, ko si jih prvič srečal, seveda ravno ko se je stemnilo :) So bile pa vsaj dokaj neumne, čeprav vztrajne. Ampak te začetne so ble dost baby proti večjim sorodnikom. Je pa že par folka reklo, da so tam nehali. Ampak tam se veselica šele začne :}
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

D3m ::

Heh. Čakaj, ko pridejo proti koncu, ko te vržejo z helikopterja + M4 z 10 metki na otok polno opic in velikih bratov. Tam je šele zabava.

Za vse ostalo pa samo Jackhammer in rokaj. Padejo, ko pokošene.
|HP EliteBook|R5 6650U|

oo7 ::

Far Cry Primal - Legend of the Mammoth Trailer

m0f0x ::

OMFG, spet neki jebeni nateg.

oo7 ::

Prve ocene:

GameSpot - 8/10
Forbes - 8/10
The Koalition - 95%
IGN - 7.9
Shacknews - 6/10
GamesRadar - 3/5
Hardcore Gamer - 4/5
Time - 4/5
Game Reactor - 8/10
Evening Standard - 4/5
Push Square - 7/10
Lazy Gamer - 7.7
VentureBeat - 73/100


Ocene nič posebnega. Jaz bom počakal ene 2 leti in jo potem kupil na Steam razprodaji:P

Machete ::

Te ocene so itak totalno brezveze, ker si nihče od omenjenih ne upa podati realne, če je slaba, ker potem ne bodo (od Ubisofta v tem primeru) več dobivali free robe in early (zaprtih) izdaj, ter vabil na sejme, demnostracije in orgije.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

Dua'L ::

Današnji devolperji iger ne znajo namenit en čas za razvoj igre ampak morajo na hitro spacati skupaj.. Zakaj za eno igro ne nameniti 5 let ali več?
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

Dr_M ::

Casi duke nukemov so mimo. Pa se tega so pacali, koliko ze, 10 let?, na koncu je bila pa vseeno ena srednja zalost.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

oo7 ::

Dua'L je izjavil:

Današnji devolperji iger ne znajo namenit en čas za razvoj igre ampak morajo na hitro spacati skupaj.. Zakaj za eno igro ne nameniti 5 let ali več?



Moraš vedet, da ima Ubisoft okoli 10 studijev po svetu in več kot 9000 zaposlenih zato delajo igre kot po tekočem traku. In kar je najbolj važno ljudje kupujejo njihove igre torej ni razloga, da bi nehali enako kot pri Call of Duty biznis je biznis.

Dr_M ::

Far Cry je se vedno en nivo ali dva visje kot COD.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Far Cry 5 (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Igre
58085740 (10946) oo7
»

Assassin's Creed: Origins (Assassin's Creed: Empire) (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9914478 (6253) Izi
»

Assassin's Creed Syndicate (Assassin's Creed Victory) (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
7218905 (7033) Gagatronix
»

Far Cry New Dawn (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13616162 (9749) Riff
»

Far Cry 4 (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
51793850 (61056) krefi

Več podobnih tem