» »

cheaper & more

cheaper & more

«
1
2

refosk ::

Kdo ve ali http://www.cheaperandmore.com/ še deluje? Sem pred enim tednom poslal e-naročilo pa nobenega glasu od njih !

AC_DC ::

fopi ::

Kaj pa se uporablja iz Francije za forwarding paketov? Njihov amazon je kar cenejsi.

ratatatata ::

Ziher že prepozna, ampak če še koga zanima -- ja, Cheaper&More še vedno deluje. Me pa preseneča, da ni bilo nobenega glasu od njih; meni se praviloma odzovejo v roku parih ur.

ezzy ::

Z nemškega amazona bi naročil prenosnik, vendar ker dostava v Slovenijo ni možna, bi uporabil cheaper & more. Zanima me predvsem če je kakšno zavarovanje pošiljke (cena prenosnika je 900e), ter kako je potem z garancijo, ali lahko amazonu sam pošljem nazaj in mi ga vrnejo domov ali ga vrnejo na prvotni naslov, torej v skladišče cheaperandmore?

Hvala!

lambda ::

Za Cheaper&More z moje strani ena pohvala, glede na to da se najde online relativno malo informacij o njih ... V UK je prišlo do nekih komplikacij v procesu pošiljanja od trgovca do prevzema s strani Cheaper&More. Niso stisnili repa med noge in česarkoli mutili, ampak so stvar pomagali razrešit in nato dostavili kot se spodobi.

scipascapa ::

je za uk naslov še vedno tole?

Viva Xpress Logistics UK Ltd. (First name, Company name)
TADDAN-2544 (Last name / House number / Address 1)
Galleymead Road, World Xpress Centre (Address 2 / Street / Road)
Colnbrook / Slough (City / Town)
Berkshire (County)
SL3 0EN (Postcode / BFPO number)
United Kingdom / England (Country)
01753 210700 (Phone)

amacar ::

Piše v tvojem profilu na strani, mislim pa da je enak.

Formula 1 ::

Mailbox.de je legit ali bolj varno cheaper and more?

darkolord ::

Mailbox.de je kul. Ponavadi precej hitrejši in cenejši od C&M.

miko22 ::

Cheaper&More še deluje? Nekaj bi naročil....

bluefish ::

Še.

errhec ::

Obstaja še kakšna varianta nakupa iz UK?
Namreč pri MAPLINu ne morem uporabiti naslova ki sem ga dobil pri CHEAPER&MORE.
Je kdo stacioniran v UK pa mu nakažem vnaprej (paypal) ? Gre se pa za vrednost okrog 20GBP .

Hvala
dd

clip ::

Mene pa zanima kako poteka potem plačilo za storitev Cheaper & More ? Ali me potem, ko prejmejo moj paket obvestijo, da je prispela pošiljka in potem plačam njim in prejmem paket ?
Hvala.
Pozdrav od Clipa

lambda ::

Po mojih izkušnjah pripeljejo v Slovenijo, pošljejo podatke za plačilo poštnine, plačaš in paket se sprosti za dostavo na končni naslov (dobil naslednji dan).

clip ::

lambda je izjavil:

Po mojih izkušnjah pripeljejo v Slovenijo, pošljejo podatke za plačilo poštnine, plačaš in paket se sprosti za dostavo na končni naslov (dobil naslednji dan).



Hvala
Pozdrav od Clipa

bastadu ::

Kater mail forwarding servis priporočate za prepošiljanje iz UK za eno dražjo ročno uro?

amacar ::

Cheaper&more?

Laki_lai k ::

Da nebom odpiral druge teme bom vprašal tukaj. a obstaja še kaka druga podobna varianta za pošiljanje iz anglije? sem uporabil enkrat in nikoli več. paket je prispel v njihovo skladišče 14. 7 in je še vedno tam. sem jih klical in mi je dokaj prijazrn gospod dvignil in sem mu dal vse podatke pa mi kljub temu ni vedel dat informacij kako je glede paketa. rekel je samo da je najbrž na poti v slovenijo. na strani pa piše da bom dobil mail ko bo odposlano iz anglije za slovenijo.
torej ima kdo kako drugo hitrejšo varianto?

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

Laki_lai k ::

Sedaj pa kar naenkrat dobil mail da je pošiljka v sloveniji in da naj plačam poštnino. torej če včeraj nebi klical bi še maprej v skladišču premetavali mojo googlovo pošiljko. preko njih sem naročal prvič, zadnjič in nikoli več.

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

darkolord ::

To, da si klical, nima veze.

Verjetno si izbral cenejšo opcijo za 8-10 delovnih dni? Danes je 10. delovni dan, tako da vse štima.

OK.d ::

Ob torkih ponavadi potuje iz Anglije z navadno pošto k nam, verjetno so tudi dopusti v igri.
LPOK.d

darkolord ::

Jaz sem mislim da vedno, ko sem naročal na C&M, dobil zadnji dan.

pero50 ::

Sicer moramo podpirati slovenska podjetja, ampak opcija je še mailboxde.com. So še malenkost ugodnejši, na tiste cene je pa potrebno prišteti še cca 2.5€ za prepošiljanje. Od naročila do predaje traja cca 7 dni.

kixs ::

C&M je fajn, ker ima nemski in angleski naslov. Ga uporabljam cca 2 leti in ni tezav.

Veso123 ::

Kdaj je treba pri C&M poravnati stroške dostave? Je plačilo pogoj da odpošljejo iz skladišča ali plačaš na primer po povzetju?

Groot ::

Veso123 je izjavil:

Kdaj je treba pri C&M poravnati stroške dostave? Je plačilo pogoj da odpošljejo iz skladišča ali plačaš na primer po povzetju?


Če se prav spomnim, dobiš račun za plačilo šele ko pošiljka pride v SLO oziroma bo v kratkem prišla. Po plačilu pa ti potem dokončno dostavijo.

Gogo ::

a obstaja kaj podobnega tudi za Italijo? thx
Gigabyte Aorus B550 Elite|Ryzen 3 3100|GeForce GT 1030|
TG Delta RGB 16GB CL 16|ADATA XPG SX8200 PRO 512GB NVMe SSD M.2|
Chieftec Photon Series 650W RGB ATX| Antec PerformanceOne P7 Silent Black|

lambda ::

Gogo je izjavil:

a obstaja kaj podobnega tudi za Italijo? thx

https://brezmeje.si/

Gogo ::

Thx. Uporabljaš? Izkušnje?
Gigabyte Aorus B550 Elite|Ryzen 3 3100|GeForce GT 1030|
TG Delta RGB 16GB CL 16|ADATA XPG SX8200 PRO 512GB NVMe SSD M.2|
Chieftec Photon Series 650W RGB ATX| Antec PerformanceOne P7 Silent Black|

lambda ::

Enkrat uporabil, šlo brez težav. Dostava v Italijo blizu slovenske meje, še isti dan dobil poziv za 9.5 € stroška za forward, plačano preko paypala, naslednji dan dostavljeno na moj domači naslov.

Naabo ::

Ima brezmeje kje kakšen cenik? Nekako ne najdem...
PS: piše, da na zavihku cenik, ta je verjetno viden ko se registriraš?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Naabo ()

Groot ::

Naabo je izjavil:

Ima brezmeje kje kakšen cenik? Nekako ne najdem...
PS: piše, da na zavihku cenik, ta je verjetno viden ko se registriraš?


Si sploh pogledu po strani? https://brezmeje.si/cenik/

Naabo ::

Hvala, sem spregledal zgornji desni kot na mobilcu. Malo nepregledna se mi sicer zdi spletna stran.

miko22 ::

Kaj se dogaja s Cheaper&more? Dobil paket, noben odgovor, dam na čakanje, ker pričakujem še enega, ta paket pa ni dostavljen. So zaprli "štacuno"?

OK.d ::

Malo so si privoščili letni dopust.
LPOK.d

prenasalec ::

Morda kdo ve, če dostavljajo iz Nemčije tudi v teh koronačasih?

OK.d ::

Pokliči jih so zelo odzivni.
LPOK.d

prenasalec ::

Super, bom to storil jutri dopoldne.

Sheteentz ::

Mene tudi mika, da bi na mailboxde eno baterijsko Lidlovo kosilnico naročil. Ampak potem pa preberem tole:

Deliveries may not contain following items:
Batteries classified as dangerous such as wet spillable/non spillable lead-acid/alkaline batteries (common in cars, electric wheelchairs) or Power banks (portable chargers). And all damaged batteries.
Electronic devices containing lithium, alkaline batteries. (such as mobile phones or digital cameras) - Deutsche Post banned shipping by air anything containing a lithium or alkaline battery. Shipment with lithium or alkaline battery up to 5 kg can be sent via UPS (see UPS instructions).
Batteries/Cells including Lithium.

So sad...

Nevermind, od jutri je v našem Lidlu :))

Zgodovina sprememb…

titu ::

A pozna kdo kaj takega kot cheaper and more za naročila iz Švice v Slovenijo ali Avstrijo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: titu ()

darkolord ::

Ne bo šlo, ker je vmes carina ...

jl ::

Ali kdo pozna za kaj podobnega za narocila iz Slovaske v Slovenijo?

Calaway ::

Zdravo!

Rabil bi malo pomoči pri vnosu nemškega C&M naslova. Ali moram to vnesti kot privat ali kot poslovno stranko?
Naročujem pri https://www.notebooksbilliger.de/ in sem malo zmeden kam moram kaj vnesti, saj moja nemščina ni tako bleščeča :D



prenasalec ::

Calaway je izjavil:

Zdravo!

Rabil bi malo pomoči pri vnosu nemškega C&M naslova. Ali moram to vnesti kot privat ali kot poslovno stranko?
Naročujem pri https://www.notebooksbilliger.de/ in sem malo zmeden kam moram kaj vnesti, saj moja nemščina ni tako bleščeča :D

Vnesi kot privat, kot da bi pošiljal sebi (samo da daš naslov od C&M).

miko22 ::

No, da omenim delo Cheaper&more v letu 2021
Do sedaj je bilo vse ok, pri zadnji pošiljki, pa sem dobil mail 26.5.2021, do danes nisem dobil paketa(viden v aplikaciji), na mail neodzivni. Očitno še ena firma, na katero se ne moreš zanest. Pač moja izkušnja.

OK.d ::

Pokliči jih po telefonu in ti bodo takoj zrihtali in predvsem ne jokaj takoj po forumu;)
LPOK.d

darkolord ::

No ja, jaz čakam na paket že od 31.12.2020.

Sem parkrat popingal vmes, pa kao še vedno "delajo na tem" ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

Kvinta ::

To je neka leva firma 8-O
A.C.A.B

acookook ::

Nwm,pri meni dva koraka od štirih ni(so) vpisal(i), ampak sem dobil bp in hitro.
.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google Pixel (strani: 1 2 3 466 67 68 69 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
3449680269 (553) vinkop
»

Spisek trgovin katerih robo je mogoče dobiti, le preko posrednikov

Oddelek: Kaj kupiti
285955 (3008) pe3c
»

OnePlus One bo na voljo brez povabil (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5220380 (15235) kronik
»

Cheaper&More

Oddelek: Kaj kupiti
122251 (1502) SimplTech

Več podobnih tem