» »

Prenosni računalnik

Prenosni računalnik

zukzor ::

Pozdravljeni,

Pred kakšnim tednom se mi je začela pojavljat težava v prenosnem računalniku HP Pavilion 17-250nm.Težava je v tem,da mi po nekaj urni uporabe zamrzne,potem ga moram restartat in spet dela.Ko sem ga kupil,sem imel naložene windows 8.1.Danes sem ga ponovno naložil windows 8.1.
Včeraj pa še nekaj,želel sem it na stare windows 7,sem jih inštaliral nakar pridem do dokončane inštalicje na namizje,mi ne želi nobenega USB porta prepoznat. (USB ključ,miška-brezžična ničesar) V biousu najdem na začetni strani da piše primary factory system windows 8.1...spremenit pa ne gre.

Mi lahko kdo pomaga okol tega,ker mislim da ne gre za strojno napako da je kje v kakšne software problem ali bios?


Hvala za pomoč!

Lp,Dejan

loveJDM ::

Glede windows 7 in portov sem jaz imel enako težavo,tako da sem potem obupal in kr naložil 10ko

zukzor ::

Kako pa 10-ka deluje? Namreč jaz sem imel možnost brezplačno posodobit ker sem imel original naložene 8.1 prej gor,pa sem spregledal in nisem videl.

loveJDM ::

Težko rečem,ker sem jo imel samo zaradi večernega igranja cod2,drugače sem uporabljal Ubuntu...Skype pa Cod2 dela haha,pa vem da dela vse samo od sebe(usb porti,nastavljanje svetlosti in zvoka z tipkovnico...)

Leprechaun ::

V spletni trgovini so mi v menjavo za moj star prenosnik, ki je odpovedal 40 dni nazaj - uveljavljal sem garancijo, ponudili v menjavo prenosnik:

i7 4710HQ
840m 2GB
8GB
500GB hibridni disk
1920x1080 IPS
17"3
Link: http://www.amazon.de/Acer-VN7-791G-70B4...

Na voljo imam nakazilo 450€ na moj TRR oz. prenosnik, ki je naveden zgoraj. Zanima me, če ima kdo izkušnje z Acer prenosniki?
Sicer prenosnik potrebujem, ampak ne vem, če je slednji vreden 450€? V vsakem primeru moram kupiti novega, zanima me če za ta denar dobim kaj boljšega?

Garancija najbrž, v kolikor se odločim zanj, začne teči od začetka?

Hvala za pomoč
LP
*************************************************************

Invictus ::

Ne, ne boš dobil nič boljšega.

FullHD monitor nabije ceno ...

Poglej ali je nov, da ti ne poturijo kakega refurbished ...

Daš 100 EUR za SSD, pa imaš orenk mašino ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[WINDOWS 8] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Operacijski sistemi
1490421137 (4776) jedateruk
»

težave pri nameščanju windows 10 na ASUS-a (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
5611703 (10230) solatko
»

NOV prenosnik - Toshiba Satellite --- pomoč lepo prosim!

Oddelek: Pomoč in nasveti
426922 (5466) Matej Marinč
»

prenosnik za igre do 1200E

Oddelek: Kaj kupiti
337229 (6601) hojnikb
»

nalaganje win 7 na nov laptop

Oddelek: Pomoč in nasveti
181699 (1445) Hayabusa

Več podobnih tem