» »

nalaganje win 7 na nov laptop

nalaganje win 7 na nov laptop

PikM5 ::

Na nov prenosnik bi rad naložil windows 7. Naložil sem ga na USB in ga zagnal v boot meniju. Ampak preden naj bi začel inštalirati mi vrže ven error "No device drivers were found. Make sure that the installation media contains the correct drivers, and then click ok". Probal sem že vse različne USB porte pa ne gre. Glede tega sem bolj kot ne začetnik zato bi prosil za pomoč.

Hayabusa ::

Iso od win7 spravi na usb s tem orodjem
http://unetbootin.sourceforge.net/

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

PikM5 ::

ko to naredim s tem programom, ko grem v boot meni in izberem da prenese windowse iz USB se mi pojavi črn ekran in v zgornjem levem kotu mi utripa podčrtaj in sploh ne gre v meni za inštalacijo Windowsev

ttommy ::

Gamer

dzinks63 ::

Tudi z yumi lahko narediš boot ključek, preverjeno lepo dela.

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: dzinks63 ()

PikM5 ::

Yumi mi ne zazna .iso datoteke v mapi kamor je bil prenešen windows. Sem probal že veliko programčkov za pripravo boot USB pa je vedno isto mi javi error, ali pa črn screen z belim podčrtajem levo zgoraj

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PikM5 ()

dzinks63 ::

Sem še enkrat preveril in dela, imaš pokvarjen iso ali pa je nekaj drugega narobe , btw ključek mora biti formatiran v fat32.

PikM5 ::

Nevem izberem Ubunut, obkljukam da formatera v fat32, vendar ko želim vnesti .iso daatoteko je ne najde, vsi drugi programi so jo našli, le ta ne :s sem dal vleči še druge windowse da vidim če je tukaj problem

dzinks63 ::

Če nalagaš windows, moraš izbrati windows7, ne ubuntu, zato so tudi kot izbira na voljo.

PikM5 ::

aha, hvala, bom probal

PikM5 ::

sem probla, ampak ponovno dobim črn screen po tem ko izberem v boot meniju USB

Cold1 ::

V prvem postu pišeš:
Naložil sem ga na USB in ga zagnal v boot meniju. Ampak preden naj bi začel inštalirati mi vrže ven error "No device drivers were found. Make sure that the installation media contains the correct drivers, and then click ok".


Torej, ključek imaš in dela, Okna 7 so začela instalacijo (in najbrž delajo, oziroma, tisto kar si imel na začetku je delalo), vendar pa ti namestitvena procedura vrne napako, ker nima gonilnikov za tvoj sistem.

Preveri če Okna 7 podpirajo tvoj sistem, pridobi gonilnike ki jih potrebujejo in poglej kako se le te vključi v namestitveno datoteko Oken.

-------------------------------------------------

Ali pa vrni PC, ker pač nima pravih Oken, to je, Sedmice, in se prenehaj ukvarjati popravljanjem nedelujočega proizvoda.

rogi2010 ::

Vklopi v usb2, windows nima driverjev za usb3 port, zato ti to vrže ven.

PikM5 ::

problem sem rešil in windowse naložil, hvala vsem za pomoč ;) imam pa nov problem, zraven prenosnika ( HP 15-d050sm) sem dobil DVD z driverji, na DVDeju sta dve mapi ena za win8.1 druga za win7 ker sem naložil windows 7 sem začel nalagati driverje iz mape win7, na kar sem že pri prvemu driverju dobil error da so driverji ne primerni za moj sistem, tako dobim skoraj pri vseh driverjih, potem pa sem malo bolj podrobno pogledal, ko sem odpru setup za driver in res piše da je samo za windows 8.1 ali 8, vendar zakaj so potem v mapi win7?? ter kako jih naj zdaj naložim ker ne morem naložiti driverjev za brezično povezavo, procesor....
pri enih dobim error:this computer does not meet the minimum regurements for installing the software setup will exit (tudi za grafično), ali za procesor:this platform is not supported

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PikM5 ()

PikM5 ::

prav tako mi ne zezna nobenega USB klučka če ga ustavim prav tako ne miške

djforever ::

nimas dobrih driverjov, idi na drugi računalnik in si potegni dol

PikM5 ::

Si jih bom kar na s tem laptopom potegnil dol ker mi ne dela noben vhod za USB, prav tako me zanim, zakaj se računalniku ob neuporabi ugasne displaj ( kot da je šel v mirovanje) ampak se potem ne odziva na nič več in ga moram prisilno zaustaviti

PikM5 ::

šel sem na HPjevo stran pod driverje in iz tam prenesel driver, prepišem vse datoteke ki žeobstajajo za ta driver ( ko sem jih prenašal iz DVDja )ko ga installiram mi na koncu ko kliknem končaj javi da ta driver ni pravilno naložen :S

Hayabusa ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Error pri namestitvi Windows7

Oddelek: Pomoč in nasveti
81317 (1077) konspirator
»

Windows 7 ultimate error 0xc0000225

Oddelek: Pomoč in nasveti
82461 (2208) He-Man
»

težava inštaliranja windows 8

Oddelek: Operacijski sistemi
5890 (735) solatko
»

Problem z instalacijo XP

Oddelek: Operacijski sistemi
201060 (744) Icematxyz
»

HP ProBook 4710s ( nx631ea ) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5411908 (7174) stumf

Več podobnih tem