» »

WSJ: Applov avtomobil do leta 2019

1
2
»

opeter ::

PrihajaNodi je izjavil:

Suma, trg je zasičen in če ne bodo cene take kot pri Daciah lahko Apple pozabi na masovno proizvodnjo, to bo mogoče par primerkov.


Kaj pa, če bo Jabolko tudi na tem področju naredil pravljico (kot oni pravijo revolucijo) in bo folk šel brezglavo zamenjat svoje obstoječe avtomobile za jabolčne?

PrihajaNodi je izjavil:

Kar pa se programske opreme tiče, že sedaj smo videli kaj dela VW za dobiček, kaj bo šele ko bo avtomobil popolnoma avtomatiziran. Se bo vlada želela koga odkrižati in bo avto zletel po hribu...ups software napaka.


Hehe, dobro napisano! :D
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

tikitoki ::

blackbfm je izjavil:

Pa jih je tudi apple ne samo uspešno začel delati iz nule, ampak revolucioniral.


Ta smartphone revolucija je bila samo vprašanje časa, pač tehnološki preskok ki bi se zgodil v vsakem primeru eno leto gor dol. Apple je samo prvi ki je stvar lepo zapakiral. Največja applova revolucija so bli retina zasloni, pa še to jim ga je dobavljal lg in samsung.

Če ti je vsak vir svetlobe v avtu dober, si kar zakuri malo cajteng papirja v žarometih, jaz pa pričakujem vsaj LED diode.


Ne bi rekel da je led nek "dober" vir svetlobe, posebej tiste modre hladne.


Se strinjam, mene oči bolijo, ko gledam to "kvalitetno" svetlobo. Jao, so eni oprani, sam da je novo in in in da vidi nalepke na izdelkih, ko gre v trgovino.

MrStein ::

PrihajaNodi je izjavil:


Kar pa se programske opreme tiče, že sedaj smo videli kaj dela VW za dobiček, kaj bo šele ko bo avtomobil popolnoma avtomatiziran. Se bo vlada želela koga odkrižati in bo avto zletel po hribu...ups software napaka.

Ups, class action suit. Ups, kazenska ovadba. Ups, konec podjetja.

To ni <vstavi Linux ali Windows, v skladu s političnim prepričanjem>, kjer if it breaks, you can keep the pieces.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

leiito ::

Dr_M je izjavil:

Kolikor ima apple vernikov, nekako ne dvomim v uspeh, ce bo pa to res prava stvar, je pa drugo vprasanje.
Do sedaj so se vsako stvar skopirali, jo lepo zapakirali in pompozno predstavili.

Dejansko sem v zivljenju srecal enga cloveka, ki si ga od takrat predstavljam kot tipicnega apple fana. Ko je umru Jobs me je uprasal "A ves da je umru un iz appla, k je izumil.....vse". In pri taki izjavi takoj postane jasno, zakaj je apple tako uspesen.


Epizoda pove nekaj o tvojem socialnem krogu in biasu sklepanja na podlagi mikro vzorcev. Stvar splošnega konsenza je, da so uporabniki Appla kreativna, liberalna, urbana, mlajša, tech-savvy, globalno usmerjena, apolitična populacija s prefinjenim okusom. Fanboyi so wet dream unih, k so falil in kupil Samsunge in podobn šodr in rabjo zdej tolažbo.

Uporabniki Appla se na tak nivo sploh ne spuščajo, live and let live, nimamo ne želje, ne časa ukvarjat se s produkti, ki nam niso všeč in še manj z ljudmi, ki jih kupujejo. Ti ni všeč, ti ni všeč, no problem, da pa tok časa porabte za te mitične fanboye in razlage zakaj vi nikoli ne bi kupili Applovih izdelkov, če to ni izguba časa

blackbfm ::

Stvar splošnega konsenza je, da so uporabniki Appla kreativna, liberalna, urbana, mlajša, tech-savvy, globalno usmerjena, apolitična populacija s prefinjenim okusom


Haha ta konsenz mas ti v glavi. Mene je sicer zelo potegnl not ko sem su po svoj prvi iphone stat celo noc v milano, vse kul na zacetku, ampak me je z leti totalno minil.. Zacnes videvat dolocene vzorce v ljudeh, pa tut kultura je precej padla z leti. To kar ti opisujes je blo mogoce preden je bil iphone mainstream zadeva

Furbo ::

tikitoki je izjavil:

blackbfm je izjavil:

Pa jih je tudi apple ne samo uspešno začel delati iz nule, ampak revolucioniral.


Ta smartphone revolucija je bila samo vprašanje časa, pač tehnološki preskok ki bi se zgodil v vsakem primeru eno leto gor dol. Apple je samo prvi ki je stvar lepo zapakiral. Največja applova revolucija so bli retina zasloni, pa še to jim ga je dobavljal lg in samsung.

Če ti je vsak vir svetlobe v avtu dober, si kar zakuri malo cajteng papirja v žarometih, jaz pa pričakujem vsaj LED diode.


Ne bi rekel da je led nek "dober" vir svetlobe, posebej tiste modre hladne.


Se strinjam, mene oči bolijo, ko gledam to "kvalitetno" svetlobo. Jao, so eni oprani, sam da je novo in in in da vidi nalepke na izdelkih, ko gre v trgovino.


Torej tvoj monitor fura kaj? Neonke? Bakle?

Led žarnice dajo čisto super svetlobo, samo če ne posegaš po čungalunga kvaliteti.
Je pa precej folka navajeno na tisto poscano svetlobo od klasičnih žarnic, ki ni podobna nobeni naravni in misli, da je to super.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Dr_M ::

The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tudi Samsung bo v Kaliforniji preizkušal avtonomna vozila

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
278207 (6552) Gregor P
»

Tudi Apple ne bo več razvijal lastnega samovozečega avtomobila

Oddelek: Novice / Ostale najave
168248 (6559) N0t0ri0us
»

Nvidia razvija samovozeče avtomobile, Michigan najliberalnejši (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
9023441 (20199) BigWhale
»

Musk obljublja samovozeče Tesle do konca leta 2017

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
3210904 (9033) fpbs
»

WSJ: Applov avtomobil do leta 2019 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
5626581 (22428) Dr_M

Več podobnih tem