» »

Poceni pivo in vino

Poceni pivo in vino

rovka ::

Za en dogodek se bo rabila večja količina poceni pijače. Zanima me kje se da dobiti najcenejše pivo in vino, hofer, lidl, špar ? Ali je morda ceneje kupiti vino na liter kje privat ?

mihec87 ::

Pivo je najbolje kjer se da izposodit avtomat+sode(- je da rabiš elektriko)..Saj je tako skozi hladno in se manj pušča(pri flašah/pločevinkah se dogaja da se najde par razsipnežev ki odpije pol ali malo več, potem pa ga "pozabi/pusti" nekje in gre po novega in spet isto...) tako pa si lahko nalije manj....Vino če dobiš kje privat tudi ni slaba opcija(na enem pikniku je bil v rosfraj sodu z pipico da je ostal hladen se je not dalo flaše z ledom)..Seveda vse zavisi od zahtevnosti gostov/dogodka...

rovka ::

Glede piva je res problem, zato mi je padlo na pamet da bi v hoferju kupil tiste 2l plastenke piva in kozarčke. Se pa išče res najcenejše, kvaliteta ni važna, vino bo pa tako za bambus.

A120 ::

vino k kmetu, dobis za 1.5-2e res super vino ze. pivo pa ce kvaliteta ni vazna najcenejsega. ce se gre za piknik pa priporocam da vzemi taksnega z manj % alkohola

Cervantes ::

Mercator ima makedonsko vino po manj kot en €/l. Niti ne tako zanič.
V plastenkah.

ajfon ::

Drugače če poznaš kakega gostinca, ti lahko zrihta pijačo po nabavni ceni..

hurikhan ::

Moj sodelavec ga ima za prodati 100l za zelo nizko ceno...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hurikhan ()

radmannsdorf ::

eurospin. ampak bogi gostje če kvaliteta nima veze lol.

Invictus ::

Če se ga mislijo samo nagonit, pol je čist vseeno kako vino, pivo je.

Če je vino prekislo, vržeš noter malo cukra ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

SaXsIm ::

Za pivo se sod definitivno ne splača. Prav tako je treba znat točit, tako da razliko objestnosti hitro pokriješ z neznanjem točenja. Poleg tega pivo v sodu sploh ni tako poceni. Pa rabiš kupit še CO2, tako da se res ne splača. Meni je precej ugodno razmerje kvaliteta/cena šparov pittinger. Plato piva pride okoli 20 EUR.

Za vino je pa tako, pri vinogradnikih niti slučajno ne reči, da ni važno kakšno je, samo da je poceni. Vsi svoje vino cenijo. Po drugi strani pa lahko poskusiš pri kakšni vinski kleti (Vinska klet Krško, Vipava, ...). V eni gostilni smo kupovali pri vipavi vino za kuhančka, pa je bila cena okoli 70 - 80 centov za liter.
SaXsIm


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako preganjate alkoholnega mačka? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14121701 (2819) Matev
»

Cene piva skočile v nebo (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
23149853 (31857) SonoR
»

Morje 2016 (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
548029 (5273) shotalick

18. rojstni dan-help !! (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18239878 (34106) BigWhale

Več podobnih tem