» »

Napacne poloznice pri ISP

Napacne poloznice pri ISP

edi123 ::

Za dva meseca sem dobil dve napacni poloznici in sicer, namesto da bi dobil racun za kabelsko + internet so mi zdaj ze dvakrat poslali samo poloznico za kabelsko, ki je. Mam pa vse prek trajnika.

Zdaj pa me zanima ali naj bom tiho, ker ni moja krivda ce v njihovem racunovodstvu ne znajo poslat prave poloznice ali naj grem tja, ker ali me lahko terjajo za nazaj?
  • spremenilo: edi123 ()

KraitPay ::

Kaj bi želel ti kot ISP? Bi želel da so kupci tiho?

dj_uro ::

kot ISP bi želel, da kupci plačujejo čimveč , porabijo pa nič...
ampak tega OP ni vprašal...
vw-klub.si

Apple ::

edi123 je izjavil:

Za dva meseca sem dobil dve napacni poloznici in sicer, namesto da bi dobil racun za kabelsko + internet so mi zdaj ze dvakrat poslali samo poloznico za kabelsko, ki je. Mam pa vse prek trajnika.

Zdaj pa me zanima ali naj bom tiho, ker ni moja krivda ce v njihovem racunovodstvu ne znajo poslat prave poloznice ali naj grem tja, ker ali me lahko terjajo za nazaj?


Pošlješ reklamacijo in plačaš.
LP, Apple

MadMicka ::

Kaj je z vami narobe? Itak da si tiho. Če bodo pogruntali, bodo pač naredili poračun za nazaj, brez obresti. Če pa ne bodo, pa toliko bolje, zadeva zastara konec leta 2016.

Dr_M ::

Ce bo to dlje casa trajalo, ne bodo delali poracuna, ker se tisti, ki je naredil napako, ne bo hotel izpostavljat v firmi.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

sandmat ::

MadMicka je izjavil:

Kaj je z vami narobe? Itak da si tiho. Če bodo pogruntali, bodo pač naredili poračun za nazaj, brez obresti. Če pa ne bodo, pa toliko bolje, zadeva zastara konec leta 2016.


Zaradi ljudi s takšnim odnosom mi ni več treba iskat razloga, kaj je s to državo narobe.

Če misliš, da so se zmotili, pokliči na (verjetno brezplačno) številko in jim razloži situacijo. Stvari se da uredit v 2 minutah.

knesz ::

sandmat je izjavil:

MadMicka je izjavil:

Kaj je z vami narobe? Itak da si tiho. Če bodo pogruntali, bodo pač naredili poračun za nazaj, brez obresti. Če pa ne bodo, pa toliko bolje, zadeva zastara konec leta 2016.


Zaradi ljudi s takšnim odnosom mi ni več treba iskat razloga, kaj je s to državo narobe.

Če misliš, da so se zmotili, pokliči na (verjetno brezplačno) številko in jim razloži situacijo. Stvari se da uredit v 2 minutah.

Ampak potem bo moral plačati vse naročene storitve...

edi123 ::

pa saj to me samo zanima.

Ali imajo pravico me terjat za nazaj če bodo kdaj ugotovili napako ali ne? Ker nočem da bom potem dobil položnico za par 100€, ko se bo nabralo za par mesecev? Ali se lahko zgovarjam, da so pač nesposobni v računovodstvu pa zdaj je kaj je?

Ziga Dolhar ::

edi123 je izjavil:

pa saj to me samo zanima.

Ali imajo pravico me terjat za nazaj če bodo kdaj ugotovili napako ali ne?


Da.
https://dolhar.si/

Apple ::

edi123 je izjavil:

pa saj to me samo zanima.

Ali imajo pravico me terjat za nazaj če bodo kdaj ugotovili napako ali ne? Ker nočem da bom potem dobil položnico za par 100€, ko se bo nabralo za par mesecev? Ali se lahko zgovarjam, da so pač nesposobni v računovodstvu pa zdaj je kaj je?


Verjetno ti bodo zaradi svoje napake dali možnost plačila na obroke... Naročene storitve boš moral plačati prej ali slej.
LP, Apple

marjans ::

edi123 je izjavil:

Za dva meseca sem dobil dve napacni poloznici in sicer, namesto da bi dobil racun za kabelsko + internet so mi zdaj ze dvakrat poslali samo poloznico za kabelsko, ki je.

A si bil že prej naročnik na kabelsko+internet in so se sedaj "računi zmanjšali", ali pa si imel prej samo kabelsko, sedaj pa še dodatno internet in ti ga ne računajo? Če je slednje, preveri ali si s pristopom k internetu dobil kakšen "welcome pack" ali vezavo, kjer ti podarjajo prvih x mesecev internet brezplačno.

chief ::

iz našega trač portala ravno ta novica:
http://www.24ur.com/novice/slovenija/te...

Phantomeye ::

Mi imamo teoretično še vedno kabelsko. Ko smo zadevo skenslali so samo račune nehali pošiljati. Ampak itak nimamo niti kabla od kabelske več v hiši, mogoče v kaki steni še kaj.

AndrejO ::

edi123 je izjavil:

pa saj to me samo zanima.

Ali imajo pravico me terjat za nazaj če bodo kdaj ugotovili napako ali ne?

Da.

edi123 je izjavil:

Ker nočem da bom potem dobil položnico za par 100EUR, ko se bo nabralo za par mesecev?

Potem jih pa takoj opozori na napako.

edi123 je izjavil:

Ali se lahko zgovarjam, da so pač nesposobni v računovodstvu pa zdaj je kaj je?

Zagovarjaš pred čim? S kakšnim ciljem? Plačati boš moral, ker je storitev bila izvedena in to je to. Tukaj ni nobenih zagovorov ali ugovorov, ki ti bi kaj pomagali.

Pa preberi si še splošne pogoje, ki si jih podpisal. Ni dvakrat za reči, da ne boš notri našel tudi svoje dolžnosti, kar se tiče manjkajočih položnic.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AndrejO ()

Blazz ::

knesz je izjavil:

sandmat je izjavil:

MadMicka je izjavil:

Kaj je z vami narobe? Itak da si tiho. Če bodo pogruntali, bodo pač naredili poračun za nazaj, brez obresti. Če pa ne bodo, pa toliko bolje, zadeva zastara konec leta 2016.


Zaradi ljudi s takšnim odnosom mi ni več treba iskat razloga, kaj je s to državo narobe.

Če misliš, da so se zmotili, pokliči na (verjetno brezplačno) številko in jim razloži situacijo. Stvari se da uredit v 2 minutah.

Ampak potem bo moral plačati vse naročene storitve...


ne , a res? .. se ti ne zdi to dejansko fer, da pač plačaš tisto kar si naročil?

knesz ::

Blazz je izjavil:

knesz je izjavil:

sandmat je izjavil:

MadMicka je izjavil:

Kaj je z vami narobe? Itak da si tiho. Če bodo pogruntali, bodo pač naredili poračun za nazaj, brez obresti. Če pa ne bodo, pa toliko bolje, zadeva zastara konec leta 2016.


Zaradi ljudi s takšnim odnosom mi ni več treba iskat razloga, kaj je s to državo narobe.

Če misliš, da so se zmotili, pokliči na (verjetno brezplačno) številko in jim razloži situacijo. Stvari se da uredit v 2 minutah.

Ampak potem bo moral plačati vse naročene storitve...


ne , a res? .. se ti ne zdi to dejansko fer, da pač plačaš tisto kar si naročil?

Še eden, ki mu je crknil sarkazem detektor...

floyd1 ::

Če misliš, da so se zmotili, pokliči na (verjetno brezplačno) številko in jim razloži situacijo. Stvari se da uredit v 2 minutah.

Če gre za Telemach kar malo dvomim. Ca. 3 leta nazaj sem imel z njimi kar dolgo dopisovanje (kake 3 mesece), ker položnice niso štimale. Nekaj so mi zaračunavali preveč (dodaten digitalni sprejemnik), na nekaj drugega pa so pozabili in niso zaračunali. Ker tudi po vsem tem dopisovanju (in natančni obrazložitvi problema) niso bili sposobni obračunat stvari pravilno, sem odnehal - bili smo sredi selitve in ni bilo časa za take bedarije. Itak je šlo le za nekaj evrov razlike (v mojo škodo).

KraitPay ::

Če gre v tvojo škodo itak gre skozi, ko gre pa za njih pa bodo na vsak cent gledal, tako da se ne zajebavat!

SaXsIm ::

@OP - predlagam, da vsakomesečno razliko spraviš na varčevalni račun (ali jo daš kako drugače na stran). Če bojo ugotovili napako, se izgovoriš, da nisi bil pozoren ter se dogovoriš za plačilo obveznosti, po možnosti s kakšnim popustom, ker so tako ali tako oni narobe obračunavali. V kolikor ne ugotovijo, in zadeva zastara, je denar na strani tvoj. Če ugotovijo, plačaš obveznosti s popustom, tako da je razlika tvoja. Win-win.
SaXsIm

KraitPay ::

pozabljaš na obresti!

49106 ::

Kakšne obresti? Ne moreš računati obresti, če ne znaš izstaviti pravega računa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

SaXsIm ::

To je res, ne moreš računati obresti, če ni bilo izstavljene fakture.
SaXsIm

FrEaKmAn ::

ampak se bodo spomnili, da plačaš za nazaj v enem obroku...

Blazz ::

knesz je izjavil:

Blazz je izjavil:

knesz je izjavil:

sandmat je izjavil:

MadMicka je izjavil:

Kaj je z vami narobe? Itak da si tiho. Če bodo pogruntali, bodo pač naredili poračun za nazaj, brez obresti. Če pa ne bodo, pa toliko bolje, zadeva zastara konec leta 2016.


Zaradi ljudi s takšnim odnosom mi ni več treba iskat razloga, kaj je s to državo narobe.

Če misliš, da so se zmotili, pokliči na (verjetno brezplačno) številko in jim razloži situacijo. Stvari se da uredit v 2 minutah.

Ampak potem bo moral plačati vse naročene storitve...


ne , a res? .. se ti ne zdi to dejansko fer, da pač plačaš tisto kar si naročil?

Še eden, ki mu je crknil sarkazem detektor...


morda pa ga tud najboljši detektor tule nebi zaznal...

chrispy ::

plačaš problem rešen. Denar predvidevam da za tole zadevo imaš glede na to, da si pričakoval pravilen znesek. Če ne plačaš, lahko samo pričakuješ prihodnje komplikacije. Če pa boš za tistih 20€ toliko bogatejši, da se ti ne splača plačevati zadeve pa tudi veš vprašanje na odgovor.

49106 ::

ne bogatejši, ampak 20€ neumnejsi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mesečni stroški za mestni plin (Ljubljana)

Oddelek: Loža
327543 (3218) kuglvinkl
»

Stroški opomina

Oddelek: Loža
334017 (2840) SaXsIm
»

Rubenje plač

Oddelek: Loža
315214 (2665) DOOM_er
»

T2 "terjanje za nazaj" (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5012016 (8476) MadMicka
»

Slovenske vs. Avstrijske banke (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5814838 (12486) cegu

Več podobnih tem