» »

Nokia C5-00 in ovimape

Nokia C5-00 in ovimape

tiltech ::

Lp!

Mogoče kdo ve, katera verzija je naložena na Nokiji C5-00.2 ovi aplikacacija original ob nakupu novega?
Sem posodobil ovi mape in se je vse skupaj spremenilo. Prej so bile ikone na zalsonu, sedaj pa jih ni ampak samo menij in pod menij. Rad bi naredil na začetno , kot je bila ob nakupu. Ne vem pa katera verzija je bila prej.Če bi naredil hard format, bi prišel nazaj ali ne?

Hvala

tiltech ::

A res nihče nima več Nokije c5-00. da bi mi podal podatek? Ali pa povezavo, da bi lahko dobil ta podatek, za ovi mape.

SaXsIm ::

Na tem forumu se nekako ne podpira _lenobe_. Kaj se zgodi ob hard formatu, je najlažje ugotoviti tako, da ga narediš.
SaXsIm

joze67 ::

C5-00 se najde; .2 pa pač ne.

Ne vem pa, zakaj je lenoba, če vprašaš nekaj, kar sicer zahteva, da stvar, ki sicer deluje, porušiš in postaviš znova.

tiltech ::

Se trudim narediti sam, če pa ne vem pa raje vprašam. Ne bi rad delal hard formata, ker bi izgubil zadevo, da mi telefon govori in ni tako lahko spet nazaj postavit, pa še zastonj ni. Zato sem vprašal. Vem da je to bolj stara zadeva in ste večinoma vsi na andoidih ali ios, ampak jaz sem pač na tem,ker mi je dober telefon in imam raje tipk, kot pa zaslon na dotik.

Če mi lahko kdo pomaga glede ovi map in navigacije, bi lepo prosil za pomoč, da pridem nazaj na original.

Stipex ::

Sem vzel staro C5-00 iz omare, dal factory reset in mi piše da je ovi maps na v3.04

joze67 ::

To pravi tudi moja; samo moj model je prve generacije (5MP kamera)

tiltech ::

Hvala!
Sem včeraj našel katero verzijo ima, preko screen shotov. Ni mi pa uspelo dobit, da bi dol potegnu in namestil. Je še možno kje dobit in kako naj iščem. Malo težje iščem zaradi vida.

Stipex ::

Mislim da, čim ko boš povezal Nokio na PC za downloadanje zemljevidov in povlekel kakšno mapo, ti bo posodobilo tudi applikacijo Ovi Maps na latest. Tako da ne vidim smisla z z nalaganjem neke specifične verzije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Stipex ()

tiltech ::

Sem poizkusu in ni šlo nič namestit. Delal sem preko pc suite in mi napiše, da imam premalo prostora. Notri imam 8gb sd kartico. Nisem pa nikjer našel,d a bi izbral kam bo namestil. Je pa res, da se lih ne spoznam kaj dosti na ta pc suite in kako z njim nalagat.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nokia 5800 XpressMusic (strani: 1 2 3 478 79 80 81 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
4043365127 (4889) hoodaudrey
»

Nokia E52 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
37483807 (41822) mailer
»

Navigacija za Nokio 5230

Oddelek: Mobilne tehnologije
324748 (4538) Mehmed
»

Ovi maps download kart preko telefona

Oddelek: Mobilne tehnologije
183752 (3160) mojsterleo
»

Nokia OVI maps in težave pri uporabi

Oddelek: Mobilne tehnologije
244667 (4259) PaJo

Več podobnih tem