» »

Tušmobil

Tušmobil

foofighter ::

Zdravo,
prosim da mi kdo iz prve roke pove kako je s signalom Tušmobila? Trenutno je njihov paket mingl neprimerno boljši od podobne ponudbe Simobila in Telekoma, vem pa da se je še lani folk na veliko pritoževal da je njihova pokritost in kakovost signala katastrofalna. To še vedno velja ali so uspeli to izboljšati?

CallMeAl ::

V glavnem omrežje deluje dobro, je pa seveda odvisno od lokacije. Za vsak slučaj je najprej dobro preveriti kje so antene na področju, kjer se ponavadi nahajaš (dom, služba, družina, prijatelji, vikend itd.): http://maps.svetidej.com/country/sloven... (tukaj je Tušmobil že označen kot Telemach). Če je antena blizu, ne bi smelo biti problema. Če si v dvomih, pa lahko izkoristiš še brezplačno testno obdobje (http://www.tusmobil.si/dodatne-ugodnost.... Za dosegljivost v bolj odročnih krajih ni problema, ker se tam lahko priklopiš v Telekomovo omrežje.
Moja izkušnja s Tušmobilom je dobra, težav ni bilo nič več kot prej v Mobitelovem in Simobilovem omrežju.

jusv ::

Omrežje Tušmobila deluje super od nadgradnje. Zdaj je 2g čez 99% pokrito, isto pa velja za 3g. Enote prenešenega prenosa podatkov preko LTE se ne odštevajo od zakupljenih količin do konca leta. Moram pa rečt, da koliko se gibljem imam skoraj vsepovsod 4G omrežje. Iz moje strani lahko povem, da sem čisto zadovoljen.
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

tor2 ::

Testiraj 1 teden in se odloči:
http://www.tusmobil.si/dodatne-ugodnost...

jusv
4g je samo za data .

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tor2 ()

Insan3Lik3 ::

Pro meni je kul, skoraj povsod je poln 4g signal, vsake tolko preklopi na mobitelovo omrezje sicer lahko rocno dam nazaj na tusmobil, ko smo pri tem, se da blokirati npr mobitelovo omrezje da ne more samodejno preklapljat?
NZXT s340 White | Gigabyte GA-B85-HD3 | Intel i5-4690K | Corsair Vengeance 8GB
1600MHz DDR3 | Gigabyte GTX 970 G1 Gaming | Transcend SSD SSD370, 256 GB |
Western Digital Black 1TB | Corsair CS750M 750W

loveJDM ::

ja nastavi ročna izbira omrežja in ti ne bo samo prešaltalo

Izaso ::

Vsak telefon (pametni) ima možnost, da imaš ročno nastavljeno omrežje in ti ne preskakuje.
Sicer pa lahko povem, da je omrežje od tušmobila zelo dobro.

Insan3Lik3 ::

to seveda vem, ampak, ko grem ročno med omrežja lahko izbiram med: TUSMOBIL 4G, TUSMOBIL 3G in TUSMOBIL 2G, če ročno nastavim 4G bo prešaltalo na 3G/2G, ko ta ne bo na voljo in nazaj, ko bo?
NZXT s340 White | Gigabyte GA-B85-HD3 | Intel i5-4690K | Corsair Vengeance 8GB
1600MHz DDR3 | Gigabyte GTX 970 G1 Gaming | Transcend SSD SSD370, 256 GB |
Western Digital Black 1TB | Corsair CS750M 750W

Filipko ::

Jaz imam izbrano pri omrežni operaterji Tušmobil LTE. Pri Omrežni način pa samodejno GSM/WCDMA/LTE. In mi deluje vse nemoteno.

hojnikb ::

Že kdo ve kda bodo ponudl lte predplacnikom ?
#brezpodpisa

Lonsarg ::

Morda pocakaj predno se vezes z minglom na nove Telemach pakete v zelo bliznji prihodnosti mende. Zelo verjetno bodo za prve pakete pod novo znamko kaj ugodnega ruknili.

hojnikb ::

jst kr lepo čakam odgovor na šparmobil :)

5€ za 2000 enot ? How about yes :)
#brezpodpisa

harvey ::

hojnikb je izjavil:

jst kr lepo čakam odgovor na šparmobil :)

5€ za 2000 enot ? How about yes :)

Ne vem, če ga boš dočakal, po tej ceni, upanje umre zadnje....
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

hojnikb ::

Tudi ob prihodu špara nebi verjel v 1500enot/7€ :)
#brezpodpisa

jusv ::

hojnikb je izjavil:

jst kr lepo čakam odgovor na šparmobil :)

5€ za 2000 enot ? How about yes :)


Po moje se nebodo šli streljat v nogo in dat tako ekstremno nizkih cen. Grem pa stavit, da ti bodo več ponudili (v smislu boljšega lte omrežja). Ampak pustimo se presenetit. Ziher nekaj boljšega pride ven...
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spar mobil (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
490156991 (21712) Steinkauz
»

Telemach GSM

Oddelek: Mobilne tehnologije
3312577 (6552) Heisenberg
»

Telemach prevzel Tušmobil (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
10735449 (25890) MKC00
»

Tušmobil - odsvetujem

Oddelek: Mobilne tehnologije
419144 (5594) prox
»

Tušmobil MINGL ODBIT mnenje?

Oddelek: Mobilne tehnologije
307453 (6313) Dosan

Več podobnih tem