» »

Prva trasnsakcija

Prva trasnsakcija

masterx120 ::

Takole je sem uporabnik banke celje pa rabim transkacijo narediti na Commerzbank AG
Torej ju3 grem na banko pa bom tole naredo, mam vse komu,stevilka racuna, BLZ, banko na katero rabim, BIC, IBAN, Uporabnika, stevilko transkacije, pa seveda tudi koliko rabim poslati.

Zdaj pa me zanima na kaj rabim kaj pazit?
Kaksne so marže?
Kak dolgo traja da bodo oni dobili denar pa mi pac poslali mail da je ok pa odposlali stvar v slovenijo?


Se opravicujem ce je kje podobna tema in sem jo na novo odprl, in ze vnaprej vsem hvala za pomoc.

feryz ::

Pa zakaj greš na banko?
Nimaš e-banke?
Tudi ceneje je.
Če je tuja banka v IBAN sistemu, rabiš le številko računa. Drugo najde e-banka sama.

masterx120 ::

Ne nimam e-banke, pa tudi dnar mam doma pa ga rabim an enag dat, tak da rabim tk al tak iti na banko

Sicer pa me se zanima ce bi bla razlika ce bi sel na dezelno banko slovenije,pa iz tam nakazal namesto banka celje

Pa ce jaz naredim transakcijo takoj zjutraj , ali popoldne, bo razlika, ker se mi zdi da ce vjutro, bojo mel potrdilo pa bojo se isti dan odposlal,kot pa ce popoldne bodo sele nasledni dan,je tako?

Phantomeye ::

masterx120 je izjavil:

Ne nimam e-banke, pa tudi dnar mam doma pa ga rabim an enag dat, tak da rabim tk al tak iti na banko

Sicer pa me se zanima ce bi bla razlika ce bi sel na dezelno banko slovenije,pa iz tam nakazal namesto banka celje

Pa ce jaz naredim transakcijo takoj zjutraj , ali popoldne, bo razlika, ker se mi zdi da ce vjutro, bojo mel potrdilo pa bojo se isti dan odposlal,kot pa ce popoldne bodo sele nasledni dan,je tako?


Do dva dni.

jernejl ::

Odvisno v katero državo pošiljaš denar.
Na tej strani na desni imaš link do urnika plačilnega prometa:
http://www.banka-celje.si/poslovne-fina...
Tukaj tudi piše, do katere ure moraš oddati nalog za plačilo, ter kdaj bo transakcija izvedena.
Če uro zamudiš, bo transakcija izvedena en delovni dan kasneje.

masterx120 ::

Posiljam v nemcijo, je v EU coni tak da pomoje nebo prevec "drago"

Kje pisi do kdaj rabim odati, Nisem zasledil mi lahko das tocen link

Zgodovina sprememb…

masterx120 ::

Hvala za pomoc, sem nasel in tudi izvedel kaj me je zanimalo, tema se lahko zaklene al ka se ze naredi ko se je ne rabi vec :)

masterx120 ::

no nakazal sem danes, sem sel sicer na banko brez naslova firme pac kje ma sedez,mel sm vse in tudi vse je pravilno,ime firme,pac drzavo,iban,bic in pa namen placila,pac st transakcije

no nisem pa mel naslova,kje ma sedec firme, zdaj jz sm poiskal naslov prek wi-fi pa ji ga dal, pa je narobe prepisala: jz sm napisal preuzenstrasse 14a-c, 26388 wilhelm, ona je pa napisala preuzenstrasse 14a-2, 26388 wilhelm

pac tisto 2ko namesto c-ja, ka bojo zdaj kake tezave?

Phantomeye ::

jernejl je izjavil:

Odvisno v katero državo pošiljaš denar.
Na tej strani na desni imaš link do urnika plačilnega prometa:
http://www.banka-celje.si/poslovne-fina...
Tukaj tudi piše, do katere ure moraš oddati nalog za plačilo, ter kdaj bo transakcija izvedena.
Če uro zamudiš, bo transakcija izvedena en delovni dan kasneje.


eno je kdaj je transakcija izvedena, drugo je interval preverjanja nakazil v ciljni firmi.

solatko ::

masterx120 - Važno je, da je vse ostalo pravilno, tisti podatki niso pomembni, je lahko tudi samo naziv firme. Če bi nosil poštar je pa drugače, tako gre pa iz računa na račun, gotovine sploh noben ne vidi.
Delo krepa človeka

masterx120 ::

No jz sm tudi bre naslova sel tja ker se ga ne rabi,potem pa je ona rekla da ga rabi met al ka da gre za 600€, sm ga n hitro nasel pa dal,pa se prepisati ni znala


sicer sem pa dobil mail da je bila nakazilo sprejeto,pa poslejo posiljko 10.9, pa bo v 3-5 dneh pr men :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Delavska hranilnica (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Loža
840191547 (3136) matobeli
»

Visa Electron (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
330111862 (30712) Vetrpiha
»

Plačilo prek spletne banke

Oddelek: Pomoč in nasveti
212987 (1606) morosito
»

Obračunavanje Mastercard?

Oddelek: Loža
3111870 (6541) St235
»

Placevanje preko banke v tujino?

Oddelek: Loža
293236 (2677) OldSkul

Več podobnih tem