» »

malica v službi

malica v službi

«
1
2 3

korenje3 ::

Kaj jeste za malico v službi ponavadi?
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

hobbit ::

topel kuhan obrok! Panin je zadnja opcija.

Unknown_001 ::

Hmmm dost si doma tud prpravim al pa v bližnjo gostilno kjer majo malco(dobiš prec) zavijem

sarmo:P:D
vinršnicle (dunajske zrezke)
sendvič s tuno
sendvič s sirom pa suho salamo pa glaž kumar
rižota
krompirjeva solata s klobaso
burek/kebab/pica
občasno tudi od sira lukne ;(

+
Občasno za posladek kaka banana al pa jogurt povrh prideta.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

mirancar ::

za zajtrk plastične rogličke / rolade / jabolka iz eurospin
ob 12:00 toplo malco v gostilni za 4 - 5,5 eur

Priporočam gostilno "kurji tat" na viču, če delate tam zraven (malce nekje od 11:00 do 13:00)

bauci ::

Ja Kurji tat ni slaba malica. Morate probat telečja jetrca - s kruhom se pomaže na koncu cel krožnik.

Ghost7 ::

Na viču, tobačna (marjetice.si). Za 4,3€ sit kot se spodobi.

bauci ::

Na Viču Murgle center - Barjan. Dobra in okusna hrana. Če ti kaj ne paše kar je na jedilniku tisti dan se da vse dogovorit. Ena redkih kuhinj, kjer je belo meso piščanec in ne puran.

hobbit ::

mater božju, kot da vsi delamo v LJ :D

če pa že, Marjetica je super.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hobbit ()

korenje3 ::

Sicer sem spraševal po tem kaj jeste v službi, ne pa da naštevate naj naj gostilne.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

bauci ::

V službi ne jem, grem ven na toplo malico.

Unknown_001 ::

korenje3 je izjavil:

Sicer sem spraševal po tem kaj jeste v službi, ne pa da naštevate naj naj gostilne.


Tebi je dovoljeno jesti na delovnem mestu?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Blinder ::

Lol pri nas v trgovini pa MORAMO jest na delovnem mestu :D
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

korenje3 ::

Unknown_001 je izjavil:

korenje3 je izjavil:

Sicer sem spraševal po tem kaj jeste v službi, ne pa da naštevate naj naj gostilne.


Tebi je dovoljeno jesti na delovnem mestu?


ja, in to pred računalnikom.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

detroit ::

Jaz sm tudi brez idej...sendvič, solata, jogurt, sadje, kaka merkator rižota, merkator pica (pol) that's it...Zmanjka idej
Skero

SimplyMiha ::

Hrošče.

(Programer)

Modri dirkač ::

Po navadi jem korenje...>:D
Everybody lies!

Machete ::

Jaz se bolj čudim dečkotu, ki že leta in leta natepava en in ist sendvič (XXL). Vsak dan. Z tako boro variacijo, da ni omembe vredna.
Meni se že po dveh dneh ista stvar, malce priskuti..
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Sami ::

Vsak dan neko podjetje pripelje sendviče (tunin, mortadela, šunka :D), poredko solato, si pa večkrat doma pripravim hrano in malico pogrejem.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Master_Yoda ::

Vsak dan polnozrnata strucka (sam pecem) in nekaj gor namazano (humus, sojin namaz, kikirikijevo maslo,...) ter banana.

D3m ::

Tuš

Pizza + CocaCola za 1,99€
|HP EliteBook|R5 6650U|

Veron ::

Ravno prava tema :)
Priporoča kdo kaj okoli pravne fakultete?
Razn kitajske, pravne menze in odpre kuhinje ob petkih.

MIHAc27 ::

Machete je izjavil:

Jaz se bolj čudim dečkotu, ki že leta in leta natepava en in ist sendvič (XXL). Vsak dan. Z tako boro variacijo, da ni omembe vredna.
Meni se že po dveh dneh ista stvar, malce priskuti..


Sem se spomnil moje srednje šole. Ene 2 leti smo še imeli organizirano malico, ki je bila povsem ok. Ko ni bila več je pa nekje 80% malice bil en in isti sendvič. Še sedaj vem, da je bil nekje 100 SIT. Žemljica, kos sira in salama.

Drugače sedaj največ hodim po pekarnah. Včasih seveda pade tudi kaka menza.

D3m ::

SGGEŠ......Badovinac....najboljši sendviči. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Tr0n ::

Klasicna malca z juhico, glavno jedjo in solato za 3.5 EUR v kantini.

111111111111 ::

Kuha doma žena, največkrat posodica s domačo hrano (danes koruzna juha), včasih pa s sodelavci v Parmo na pico ali v Eksperiment. Tudi McDonaldsa ne zanemarjamo. :)

D3m ::

111111111111 je izjavil:

Kuha doma žena, največkrat posodica s domačo hrano (danes koruzna juha), včasih pa s sodelavci v Parmo na pico ali v Eksperiment. Tudi McDonaldsa ne zanemarjamo. :)


True.
|HP EliteBook|R5 6650U|

ahac ::

Kosilo v eno od restavracij okrog službe (odvisno kaj imajo tisti dan), čeprav ponavadi kar hamburger, pizza, včasih Subway, ...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Karlos ::

Zadnje dva meseca si od doma prinesem skledo solate, ki si jo potem zmešam s fižolom ali čečeriko, koruzo, rio mare in zabelim z bučnim oljem.
Sai Baba: "Dam vam to, kar hočete, da boste hoteli to, kar vam želim dati."

D3m ::

ahac je izjavil:

Kosilo v eno od restavracij okrog službe (odvisno kaj imajo tisti dan), čeprav ponavadi kar hamburger, pizza, včasih Subway, ...


Kje delaš? Bežigrad?
|HP EliteBook|R5 6650U|

ahac ::

Kje delaš? Bežigrad?

Zraven Mercator poslovne stavbe. Me je izdal edini Subway v Sloveniji, a ne? :P
Največkrat grem sicer jest v Kavarno Tiskarno. Imajo super hamburgerje. :D
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

D3m ::

ahac je izjavil:

Kje delaš? Bežigrad?

Zraven Mercator poslovne stavbe. Me je izdal edini Subway v Sloveniji, a ne? :P
Največkrat grem sicer jest v Kavarno Tiskarno. Imajo super hamburgerje. :D


Jup. :)

Ene par stranka imam na Bežigradu pa sem dostikrat tam.
|HP EliteBook|R5 6650U|

stara mama ::

No, zdaj lahka greta skupaj na zmenek.

Drugač pa firma ima malice, če ne pa vrednost 3.7€ pa ajd trgovina.

htertz ::

pa kaj sem res edini programer, ki ne je samega junka tukaj, kaj pa zdrava prehrana?
je kje kakšen graf na voljo, ki kaže na korelacijo infarktov med programerji :)

Machete ::

A to je samo za programerje tema? Ali se spoznate po kakšni skriti kodi v besedah :D
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

FTad ::

vsako jutro si narezem za 1kg mesano sadje. Danes imam npr: jagode, ribez, slive, grozdje, mango, avokado. Hkrati pa na sosednjem stantu poleg stavbe, kjer delam kupim dva schnitzla za 3€ (cca 300g).

111111111111 ::

FTad je izjavil:

vsako jutro si narezem za 1kg mesano sadje. Danes imam npr: jagode, ribez, slive, grozdje, mango, avokado. Hkrati pa na sosednjem stantu poleg stavbe, kjer delam kupim dva schnitzla za 3€ (cca 300g).


Fak, pa te to ne raznese? 300g mesa ni tako švoh. 1kg sadja je ogromno cukra. Pri taki jedači bi jaz po malici že spančkal v kašnem server roomu, ob prijetnem šumenju ventilatorjev. :)

Thuban ::

Jaz prisegam na skuto za zajtrk z dodatkom marmelade ali česa podobnega, lahko tudi malce sadja (me je navadila lepša polovica).
Ali pa kruh s pršutom.
Ali pa tunina in nekaj zraven.
Čez vikende, ko rabim manj lahko za zajtrk poleg lave jem tudi samo Gran Cereale.

Kosilo...karkoli okusnega v bližnji restavraciji. Samo da je raznoliko in ne vsak dan isto. Kak dan je jota, kak dan pohano šnicl, kak dan pašta, ni pomembno. Samo da je vsak dan kaj drugega.

Večera... odvisno od počutja. Včasih sendvič, včasih kakšni hitro narejeni marmeladni cmoki (recimo če prideva z drago iz hriba ali pa iz fitnesa in je človek pač lačen).
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

Thuban ::

111111111111 je izjavil:

FTad je izjavil:

vsako jutro si narezem za 1kg mesano sadje. Danes imam npr: jagode, ribez, slive, grozdje, mango, avokado. Hkrati pa na sosednjem stantu poleg stavbe, kjer delam kupim dva schnitzla za 3EUR (cca 300g).


Fak, pa te to ne raznese? 300g mesa ni tako švoh. 1kg sadja je ogromno cukra. Pri taki jedači bi jaz po malici že spančkal v kašnem server roomu, ob prijetnem šumenju ventilatorjev. :)


sem malo premišljeval in tole dejansko niti ni tako grozno. 1 kg sadja ima nekaj cukra ampak verjetno vseeno manj kot če poješ 1 kos kruha z nutelo. 2 šnicla pa tudi nista omembe vredna.
Da ne govorim o tem kako se on dobro hidrira pred delom medtem ko ostali verjetno spijemo samo 1 šalco kofeta in gremo v službo.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

Ghost7 ::

Zajtrkujem ne, jem malico in kosilo v enem, najpogosteje marjetice (tobačna), kar je na meniju. Danes sem vzel prebranec in filano papriko. Čudna kombinacija? Kaj vse čudnega mi šefica skombinira. Kdaj čudno pogleda, ampak sam da smo stranke zadovoljne.

Izaso ::

Za zajtrk ponavadi pojem jogurt ali jajce in kos kruha. Za malico pa velikokrat zavijem kar v tuš na viču (oz. naročim in pol prevzamem), ker je čist blizu. Vedno vzamem kaj drugega, včasih pečenko z rižem, včasih pečena rebra, redko pa sendvič.

FTad ::

Thuban je izjavil:

111111111111 je izjavil:

FTad je izjavil:

vsako jutro si narezem za 1kg mesano sadje. Danes imam npr: jagode, ribez, slive, grozdje, mango, avokado. Hkrati pa na sosednjem stantu poleg stavbe, kjer delam kupim dva schnitzla za 3EUR (cca 300g).


Fak, pa te to ne raznese? 300g mesa ni tako švoh. 1kg sadja je ogromno cukra. Pri taki jedači bi jaz po malici že spančkal v kašnem server roomu, ob prijetnem šumenju ventilatorjev. :)


sem malo premišljeval in tole dejansko niti ni tako grozno. 1 kg sadja ima nekaj cukra ampak verjetno vseeno manj kot če poješ 1 kos kruha z nutelo. 2 šnicla pa tudi nista omembe vredna.
Da ne govorim o tem kako se on dobro hidrira pred delom medtem ko ostali verjetno spijemo samo 1 šalco kofeta in gremo v službo.


Drzi ja, sadje spet nima veliko % hidratov na 100g, ze ob zajtrku spijem 0.5L tekocine (voda ali caj). Do konca sluzbe pa potem se cca. 1L vode. Tako da do 17h spijem torej do 1.5L tekocine :)

Smurf ::

htertz je izjavil:

pa kaj sem res edini programer, ki ne je samega junka tukaj, kaj pa zdrava prehrana?
je kje kakšen graf na voljo, ki kaže na korelacijo infarktov med programerji :)

Infarkt ima najvecjo korelacijo z genetiko.

detroit ::

voltmar kaj pa ješ zdravega...namigni nam:P
Skero

Thuban ::

Smurf je izjavil:

htertz je izjavil:

pa kaj sem res edini programer, ki ne je samega junka tukaj, kaj pa zdrava prehrana?
je kje kakšen graf na voljo, ki kaže na korelacijo infarktov med programerji :)

Infarkt ima najvecjo korelacijo z genetiko.


no, glede na telesno stanje bi se vseeno dalo narediti neko korelacijo med nepravilno prehrano in recimo zdravjem.

detroit je izjavil:

voltmar kaj pa ješ zdravega...namigni nam:P


pomojem ni toliko važno al je "zdravo" ali ne. pač 2000 kalorij imaš na voljo čez dan. Kaj boš pojedel, da boš teh 2000 kalorij zaužil je tvoj problem. lahko tudi 4 100 gramske čokolade poješ zjutraj in potem piješ vodo do večera in se pač ne boš zredil. Samo boš pa lačen.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

Smurf ::

Thuban je izjavil:


no, glede na telesno stanje bi se vseeno dalo narediti neko korelacijo med nepravilno prehrano in recimo zdravjem.

Ce nisi ravno skrajni primer, manj pa kot vecina ljudi misli (ce nekdo po kosilu poje goji jagode drugi pa kremsnito ne bo neke velike razlike).

detroit ::

Draconis ma ne vem...če je čist tako enostavno ker ena vrsta hrane se enostavno pretvarja v "energijo" medtem ko druge se spet ne
Skero

chrispy ::

odvisno. Ponavadi si s sabo zmeraj vzamem v eno skledčko narezano sadje. Ki ga jem med odmori/pavzami/malico. Potem pa mam še s sabo "pravo" hrano. Tu pa se najde kdaj kakšen burek, meso, sendvič, ribe itd...
Se pa tudi zjutraj ponavadi kar dobro najem tako, da ne čutim neke velike potrebe po velikih obrokih med šihtom.

D3m ::

stara mama je izjavil:

No, zdaj lahka greta skupaj na zmenek.

Drugač pa firma ima malice, če ne pa vrednost 3.7€ pa ajd trgovina.


A prideš tudi ti? Več nas je bolje bo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

menjalnik ::

Doma si naredim sendvič s salamo, zraven pa kava/cedevita ali radenska.

offtopic: Je v Kranju kaj pametnega in poceni?

IL_DIAVOLO ::

Odvisno od dneva...važno, da je topla malica ;)
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj malicate v službi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1089723 (5649) FireSnack
»

Kako cim manj denarja in čim manj časa porabiti za hrano? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10910442 (6880) rejven
»

Kaj nosite za mal'co s sabo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8310212 (7028) c3p0
»

Koliko zapravite za hrano na osebo? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24027558 (21283) IL_DIAVOLO
»

Kuharija,... oziroma kaj jeste? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13316944 (14648) Unknown_001

Več podobnih tem