» »

Kje najt rom za GT-5830i ?

Kje najt rom za GT-5830i ?

#000000 ::

Mam še en telefon sg ace gt-5830i ki je delal super dokler ni brat reku daj ga men da ne kupujem novega dok poteče vezava.

Sem naredu wipe telefona in od takrat naorej je zadeva zlo jebeno počasna, a jest vem da je men še včeri delal 100 na uro ker sem ga uporablju dnevno.

Zdej pa iščem nek rom ki ima gor minimalno šita, rabim telefon (normalno) fotoparat, internet da se malo preveri pošta in eventuelno kam malo prečekira novice na hitro med malco.

Se prav ne rabi nobenega bull šita ki samo bremza telefon, aja ima revež samo 256 rama, ampak do zdej je delal BP, je pa res da je imel vse pozaprto, ampak sem pozabil ker je ene dvve let od tega ko sem to nastavljal.

Robi :P ::

Poglej na xda developers forumu tam boš našel

modelno1 ::

Greš na xda in poiščeš rom, ki ti ustreza. Obstajajo tudi lollipop romi.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

#000000 ::

Ma bo to delal brez štekanja ?

Ne vem kaj sem takrat dve let nazaj neradu da je do zdej delal BP, je pa imel android 2.3.6 v bistvu ga še ima le eno verzijo novejšega dobljeno preko kies ravnokar. ampak še vedno to ni to kar je blo, ma če bi vedu neb naredu factory reseta.

Ja ima kdo link direkt od teme ker jest se ne znajdem, sem najdu samo neke indijske rome, kar je pomojem fail zame ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

#000000 ::

klinker ::

Original rootaj in pocisti ves crap.
Sicer bo vedno deloval shitty ker je pac en crap. Je pa to bil moj prvi Android in najboljse je deloval s stock rootanim in preciscenim romom.
Aja pa factory reset na tem fonu ne dela ok. Komplet reflash z Odinom je precj boljsa varjanta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

#000000 ::

ma sem probal z nekim rootom pa je out of date, ga ne posodobi več, veš za kakega ?

Ja factory reset sem naredu, in dobil tono enga šita ki ga prej niti mel nisem, zdej en root sem mel na kartici (ikonca je kot androud pirat) mislm da je su root nisem pa ziher ampak krešne ali pa se noče posodobit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

hojnikb ::

modelno1 je izjavil:

Greš na xda in poiščeš rom, ki ti ustreza. Obstajajo tudi lollipop romi.

Ne, ne obstajajo.

Naloži gor kak čisti 2.3.6 rom, pa bo zadeva delala, kot se spodobi za ta hardware. Recimo kak cyanogenmod.

Lahko pa tut kak predelan stock rom; recimo jst mam na svojem tega in dela kr dobro, pa še dokaj "moderno" zgleda.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

#000000 ::

sem dal gor superuser z google play a nimam pojma kako sem to takrat izvedel, je pa bil isti root program gor prej in je delal ok dve leti.

logit ::

To spodaj sem naložil fotru kakšen mesec nazaj.
Android 4.1.1 Jelly Bean; linke imaš v videu.
Zadeva sicer dela samo ni vredno časa in živcev. Telefon je preprosto prešvoh tudi za normalno, nezahtevno uporabo. Pred nekaj dnevi sem očetu na bolhi našel poceni samsunga s3 in dela kot urca.

#000000 ::

Ma to se bo uporablja samo za prej omenjene ffunkcije, ja je švoh ampak da ti povem meni je dela BP dve leti (kot drugi telefon) in sem ga uporabljal za štetje korakov na sprehidu kot obenem gonil tudi endomondo GPS walking tracker pa še klice sprejemel vmes na sprehod, se pa ne spomnim kak mi je takrat zatal pozapret vse neželjene servise, in so ostali zaprti tudi po restartu.

Ma muje vsaj telefon apart in malo surfanja delalo tekoče ?

logit ::

Ne. S5830i in tekoče sta dva različna pojma. Vsaj zame, ne vem pa kaj je tekoče za ostale. Tako sit sem bil telefona, da se mu raje kupil novega. Procesor je prežvoh, placa po toliko da naložiš eno aplikacijo in je to to.

#000000 ::

Ja sej jest sem ga rootal in nalagal app na SD kartico, in je delalo ok. al se za boga ne morem spomnit kako mi je to ratal, pač dve let nazaj.

FX6300B ::

app to sd ?
drugače pa jaz sem mu istiga sam brez "I" na koncu pa sm mu en top rom ni nč lagal pa nč sam se ne morem spomnit drugače pa kakšen sgs3
May the force be with you!

#000000 ::

ja ta z i na koncu je jeben ker je vse drugeč kot na 5830, če ga flashas z drugim zna zmrznit.

sem že naložu kar je predlagal logit, dela super hitro, ampak ne nejdem nobenih nstavitev nikjer, je vse drugač kon+t na original :)

#000000 ::

ve kdo kako prenesem kontakte iz kartice SIM na telefon ? ker očitno jih ne bere ?

hojnikb ::

bug kernela...
#brezpodpisa

klinker ::

#000000 je izjavil:

ve kdo kako prenesem kontakte iz kartice SIM na telefon ? ker očitno jih ne bere ?


Gres v contacts->menu in tam bos nasu razne opcije kopiranja kontaktov.

Kot sem ti reku. Na Samfirmware si najdi najnovejsi stock rom in prefleshaj vse na stock. Fora je, da ima ta fon nek bug al ne vem kaj in ko naredis factory reset ti pusti ostanke starih fajlov...no...nekaj takega, se ne spomnem vec dobro in zato je reflash najboljsa opcija ker ta dejansko pocisti vse. Mislim pa da je treba v Odinu oznacit repartition. Vsekakor preveri navodila, da ne bos kaj briknu.

http://forum.xda-developers.com/showthr...

Pithlit ::

Life is as complicated as we make it...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung ACE 2 GT 18160

Oddelek: Mobilne tehnologije
91344 (1199) Nermal
»

Samsung galaxy ace

Oddelek: Mobilne tehnologije
225052 (1973) Tetraz
»

Prihajajoči iPhone 5S bo verjetno na voljo v zlati (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
14234132 (29331) brunoland
»

[Samsung Galaxy Ace] Posodobitev OS

Oddelek: Mobilne tehnologije
152717 (2414) Pithlit
»

Zvok kamere Android 2.3.6. ne gre izkolpit???

Oddelek: Pomoč in nasveti
51154 (1111) Pimii

Več podobnih tem