» »

[Samsung Galaxy Ace] Posodobitev OS

[Samsung Galaxy Ace] Posodobitev OS

Davidexon ::

Hej.. kako bi posodobil OS android na najnovešo verijo? Gre se za samsung galaxy ace.

technolog ::

Cyanogen mod.

Tole vpiš v googla. Moj brat ma isto in je zelo zadovoljen, baterija mu drži skoraj 2x več.

Davidexon ::

o super. hvala bom poskusil

Davidexon ::

Žal mojega telefona ni na seznamu. Ali je še kakšna druga možnost?

Bananovec ::

Trenutno najbolj uporaben in preverjen rom je
The Myth Ace.
http://www.themythace.com/the-myth-2.ht...

Potegneš dol ta fajl, nato se odpraviš na strani pod zavihek Install, kjer klikneš Flash Stock rom ter sledišp navodilom,
kasneje klikneš pod istim zavihkom na Flash Myth ter slediš navodilom.

edit: typo
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Zgodovina sprememb…

Pithlit ::

Zanimivo... bi blo pa fajn vedet kaj več o tem... kaj dela, kaj ne dela (razen če pač vse dela) pa kako se ICS obnese na temu bolj švoh ceglu.

Na CM7 mi dela vse (čeprav se kar opazi da je mlinček... švoh). Če je ICS količkaj bolj požrešen si preprosto ne morem predstavljati da je uporaben.

P.S. najdla 'bug report'... baje GPS ne dela...
Life is as complicated as we make it...

draciel ::

Davidexon je izjavil:

Hej.. kako bi posodobil OS android na najnovešo verijo? Gre se za samsung galaxy ace.


Ne pozabi da ce nalozis gor katerikoli custom ROM , ti gre garancija v franze. Custom ROM nalozi samo ce si izven garancije. To je moj nasvet..

Pithlit ::

Psssst... naložit stock rom ni nič težje kot namestit custom rom.
Life is as complicated as we make it...

klinker ::

Pithlit je izjavil:

Zanimivo... bi blo pa fajn vedet kaj več o tem... kaj dela, kaj ne dela (razen če pač vse dela) pa kako se ICS obnese na temu bolj švoh ceglu.

Na CM7 mi dela vse (čeprav se kar opazi da je mlinček... švoh). Če je ICS količkaj bolj požrešen si preprosto ne morem predstavljati da je uporaben.

P.S. najdla 'bug report'... baje GPS ne dela...


To ni ICS ampak GB. Ace nima polno delujocega ICSa. Pa CM je bolj shit kar sem jh jst sprobal...so custom romi bazirani na stock bistveno boljsi in predvsem bolj stabilni.
Za custom rom pa rabi rootat in CWM nalozit. Pazit je tudi treba na verzijo Ace-a saj jih je ene par razlicnih.
XDA forum, kjer se vse najde.... http://forum.xda-developers.com/forumdi...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

Lonsarg ::

CM uradna končna stable verzija je v dosti primerih še bolj stabilna in bugfree kot pa original stock od proizvajalcev. Če pa ni uradne verzije še, potem pa ti pač ostanajo samo beta verzije CM in razni ostali custom ROMi, ki pa jih moraš psrobat ali pa o njih prebrat, da veš kaki kaj so.

klinker ::

Hja napram stock se kar strinjam. Moj prvi Android je bil Ace, pa moja draga ima zdaj Ace (i verzijo)...tako kot je imel moj ima tudi njen razne probleme. Jst sem takrat mojega rootal in nalozil custom rom pa je blo ql...njen pa kljub nedavni uradni posodobitvi isto jebe kot prej (rootat noce ker paranoji).
Sem pa takrat ko sem mel Acea nalozil prakticno vse bolj popularne rom-e ki so bli na XDAju in mi CM res ni bil ql. S casom je postal fon tako pocasen da je blo ze grozno. Na koncu sem nalozil nek ruski uradni rom iz samfirmware, ga rootal, pocistu smeti in fon je delal spica. Zdaj imam Nexusa in je CM bolj kot ne najslabse kar sem poskusu na njem...na trenutke ga kar zmanjka al se pa sam od sebe reboota. AOKP je se kar, drugace pa ze lep cas furam RasBeanJelly ki je top shit rom za Nexuse. Sicer nima tolko bonbonckov kot AOKP al pa CM10, ampak dela noro dobro.

Pithlit ::

klinker je izjavil:

To ni ICS ampak GB.

Bananovec je dal link na Myth in Myth2. Myth je 4.0.1, Myth2 je pa 4.0.3 . Kaj je to drugega kot ICS? Jaz pa sem rekla da bi bilo fajn vedet kako se to obnese na ACE-u.

CM7 je pa res GB. CM9 (tudi na voljo za ACE, sicer pol stvari dela bolj za silo ali pa sploh ne) je pa ICS.
Life is as complicated as we make it...

klinker ::

DDKQ8 je GB. Za drugega si pa zgooglaj. To da v settingsih pise ICS se ne pomeni da dejansko je ICS. Ima pa ICS layout, ja ;)

Pithlit ::

Pa kaj ti fali? 2.3.* je GB, 4.0.* je ICS, 4.1.* je JB.

Myth fura ICS.
CM7 fura GB.
CM9 fura ICS.

A je tukaj kaj nejasnega? Mogoče to da res dobiš CM7 z ICS skinom pa te to moti?
Life is as complicated as we make it...

klinker ::

Pithlit je izjavil:

Pa kaj ti fali? 2.3.* je GB, 4.0.* je ICS, 4.1.* je JB.

Myth fura ICS.
CM7 fura GB.
CM9 fura ICS.

A je tukaj kaj nejasnega? Mogoče to da res dobiš CM7 z ICS skinom pa te to moti?


Preberi spet...

http://www.themythace.com/the-myth-2.ht...

nekaj iz opisa...

Use DDKQ8 & XWKTM as based stock rom
Full android 4.0 layout
Full ICS transition animation

Tako DDKQ8 kot XWKTM sta oba GB 2.3.6.
Meni je vse jasno, tebi pa zgleda ni ;((
Ti editiram build.prop v 5 min in ti bo pisalo Android 5.0.5, pa to se ne pomeni da dejansko je 5.0.5.

Pithlit ::

Brainfart! Čist na suho so me zdej tile Myth-ovci...

Kje je zid da grem z glavo skoz?
Life is as complicated as we make it...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri telefon si trenutno lastite (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
827323 (5768) lvlOne
»

samsung s2 težava

Oddelek: Mobilne tehnologije
161216 (865) Oktan
»

Googlov novi telefon razprodan v minutah po odprtju trgovin (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
9625560 (19541) dejanslo
»

Samsung potrdil: ICS-a za Galaxy S / Galaxy Tab ne bo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Android
11420374 (15274) RejZoR
»

Google objavil izvorno kodo za Android 4.0.1

Oddelek: Novice / Android
309830 (6747) KoMar-

Več podobnih tem